Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemonkowa

JAK SKONCZYC Z NAPADAMI, KOMPULSAMI I WRESZCIE SCHUDNAC???

Polecane posty

won parszywy podszywaczu!!!!!!! nienawidze czegos takiego. palancie myslisz ze sie ktos nabierze na cos takiego? wystarczy spojrzec na pierwsza literke w nicku. lub na ilosc postow. if you want prawdziwa---> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spada lemon na drzewo orzechy wachac. Zjadlam dzis normie :) A teraz ide sie pobzykac z bakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadaj mialo byc, sorki. Sialalalala ... a ja dzis zjadlam sobie czekoladke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak mi słów na takie podejście :( Przeszkadza komuś, ze tutaj ktoś pisze,.... i jak tu wierzyć w ludzi ... chyba ktoś sie bardzo nudzi jeśli robi takie rzeczy jak robi i nawet tutaj nie znająć osoby ani opisu sytuacji w taki sposób sobie żartuja. Moze pomyślą głową, ze ich zachowanie nie jest na miejscu. Chamstwo i jeszcze raz chamstwo Na spotkaniu nie było Marcin, pojechał do zielonej góry, ale i tak miło było... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze tez Tobie chce sie podszywac ;) if you want---> moze to i lepiej ze go nie bylo..... a jak sie czujesz? jak nastroj? lemonkowa---> co u Ciebie? jak wakacje? jak dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ó mnie super, wsówam cytrynki caly czas, dórzo Vit. C i czójem siem C-alósna ;) Wakacje som super, wkrudce wyjerzdrzam :) A dieta terz jest fspaniala. Jósz nie mogem sie doczekac kiedy jom skoncze i zacznem jesc znowó czekolady, batony, drorzdrzufki, wafelki, lody, cókierki itp. Pozdrawiam Was kohane babeczki ... aha, no i babeczki bedem terz jadla po diecie :) Pa dziołchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za debilizm brak słów, cokolwiek, ktos napisze tutaj pod moim adresem, niech sobie pisze, nie znając mnie, moze sobie cokolwiek o mnie wymyślać.. widać.. bardzo się komus nudzi, moze by sie tak swoim życiem zajać ;) a po mnie to i tak spłynie, tylko szkoda czyjegosć czasu luffka--- wyobraź sobie , ze jeszcze jestem w pracy dziś kończe o 22.00 tak, ze za chwilke sie zbieram, a jutro na raano.. hmm jak się czuje, dziwnie za sdużo się teraz działo przez tak krótki czass... nieweim co M znów wymyśli, czxas pokaże. Dobranoc, samych kolorowych snów życze mi się pewnie znów bedzie ten pajac śnił ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten pajac
Milej nocy, lubie, gdy o mnie snisz :) 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załosny jest ten podszywacz, ale dziękuje ci drogi kolego, bo dzięki tobie ja się dowartościuję ;) myslalam,że takich głupków ktorzy są tak samotni i znudzeni życiem to juz nie ma, a tu proszę bardzo jest jeden którego życie dawno straciło sens i nie ma nic do roboty. ogrodek bys opielil, albo sprzątnął park z psich gówien, no ale jak wolisz tu siedzieć i sie podszywać no to proszę bardzo ;););) miło nam ;) spływa to po mnie, hehe. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ u mnie nie jest dobrze, strasznie samotnie, i taki ogolny brak nadziei, dieta nie wychodzi wciąż , ogolnie źle, siedze w domu wakacje i nigdzie nie jade. nie wiem czy to kiedykokolwiek się zmieni... pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ella_borantka
Przeczytaj sobie druga czesc swojej wypowiedzi i zastanow sie czyje zycie nie ma sensu, a nie bedziesz nam tu biednego podszywacza szykanowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ella_borantka
Niestety to widac po Twoich wypowiedziach :( Swoje smutki i zale zrzucasz na innych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ella_borantka
Spox, sama widzisz, ze tylko obrazasz, nie emanuje od Ciebie w ogole radosc :( Pozdro, moze sie to kiedys zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skad tu sie tych podszywaczy namnozylo? :D lemonkowa---> moje wakacje sa podobne niestety... ale ja wyjezdzam w sobote na tydzien nad morze :) niestety sama... no ale tak samo bylo w zeszlym roku.... mozna sie do tego przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro rano jade nad morze :) wracam w nastepna niedziele trzymajcie sie 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luffka - udanej podróży, życzę Ci abyś miło spędziła czas , Podziwiam Cie jesteś bardzo odważna. Jak wrócisz to sie koniecznie odezwij :) papapa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczywaj miło luffka :) też Cię podziwiam, ja sama bym się bała jechać, ale myślę,że robisz bardzo dobrze :) i akurat pogoda od dziś ma się poprawić. buziak ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upuje nasz topic...co tam slychac? u mnie zle. obzeram sie caly czas i tyje:( nie mam juz sily....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo wiec bede pisala sama do siebie...nie daje juz rady.chcialabym zrzucic tylko glupie 10 kg i mgoe umeirac. a chodza za mna ciasteczka,czekoladki chipsy....wiem ze ich nie kupie ale za to mam domowe napady-np 5 grahamek zjadlam;/ i w choelre ziemniakow,jakeis ogorki,kielbasa duzo masla...ech wszystko jest beznadziejne.nienawidze zarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie padnie nie padnie ;) bedziemy tu przebywac do naszej smierci czyli jeszcze jakies kilkadziesiąt lat lol. eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh oszalejeeeeeeeeeeeeeeeee zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooo
rany julek niemam sily czytac juz wypowiedzi tej calej Lady in Red,ona jest chora nierusza d**y sprzed kompa wszedzie jej pelno,a mądrzy się i ciągle zaprzecza sama sobie wiele wypowiedzi i kazda inna ehh Lady wyrzuć komputer przez okno, wtedy zbawisz swiat bo ludzie odpoczna od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam..
i chyba sama mam taki problem.ile wazycie dziewczyny z ciekawosci? mysle ze tu spaslakow prawdziwych nie ma to tylko Wasza chora psychika...pozdrawiam ja sie chyba do lekarza wybiore...tylko jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×