Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Camille ja dokupuje same smoki jakie mi potzrebne w danym miesiacu tylko ze ja mam butelki avent-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camille- ja kupilam zestaw: sterylizator i w tym mam 2 butelki ale wiesz co nie patrzylam sie na smoczki hahaha ale chyba maja 1 dziurke- jak sprawdze to ci napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK kobitki ja juz mykam .trzeba troszki oko zmruzyc zanim Kubus sie obudzi na flaszke. Dziewczyny życze WAM milego spokojnego no i słonecznego weekendu ;-).dozobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katelka, ja tez chce butelki aventu, gdzie dokupuijesz smoczki?? ile one kosztuja? i czym sie rozni avent od innych firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillle- ja mam takie same butelki tylko ze po jednej (wieksza i mniejsza) smoczek w mniejszej ma 1 dziurke a w wiekszej 1 malutka a druga troszke wieksza. Do tego w tym zestawie sa 2 smoczki, myjka do butelek , pojemnik na pokarm z wieczkiem i nakretka do laktatora i oczywiscie sterylizator. Ten zestaw w Asda ogolnie kosztuje ok 20 f ale ja dalam 10 f bo pudelko bylo lekko zalane i sklejone- ale wszystko w srodku bylo zamkniete folia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz popatrzyc najlepiej a polkach ze sterylizatorami. Bo oni maja czasmi takie promocje, ze w sterylizatorze jest dodatkowo zestaw butelek albo taki pelny jak ja mam:D:D I to wychodzi znacznie taniej. Jesli bym ten zestaw kupowala osobno bez sterylizatora to bym zaplacila o 13-15f. A tak zawsze taniej wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zastanawiam nad sterylizatorem, wiele dziewczyn mowilo ze niepotrzebny.... gdzie ma patrzec na takie promocje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrzylismy z mezem i wybralismy posciel, butelki, i chyba lozeczko ;) znalzlam na allegro zestaw smoczkow do butelek avent, wiec pewnie wszedzie mozna je dostac :) uffff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee- ja nie mialam kupowac tego sterylizatora ale za ta cene i z zestawem butelek itp to szkoda bylo nie wziac. A te produkty sa w Asda tam gdzie pieluchy dla dzieci i kosmetyki. Z regoly na dolnej polce:):) Ja juz smigam lulu. Do jutra kobietki😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada, grzech nie kupic za taka cene :) ja nie widzialam przecen w asda.... moze kiedys sie trafi ;) dobranoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia, szukam na allegro, bo bede za kilka dni w pl to cos kupie. chce kupic lozeczko i posciel na allegro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
Mada pozniej postaram sie zrobic zdjecie tej strony na ktorej mam te wpisy.Natomiast ja widze to co region inna opieka medyczna.Ja tak jak juz wczesniej pisalam,jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.Mysle kochane ze tez nie ma co przesadzac z wizytami ja mialam na poczatki ciazy raz w miesiacu no chyba ze sie zle poczulam,choc generalnie nie mialam jakichkolwiek wiekszych problemow,raz tylko zatrulam sie pizza(mojej ksiezniczce chybanie posmakowala) i uwazam ze to w zupelnosci wystarczylo.Teraz mam wizyty co 2 tygodnie bo wszystko jest ok.W momencie gdy polozna stwierdzila iz brzuszek mi nie powiekszyl sie dostalamod razu skierowanie doszpitala na usg.Mam wrodzony problem z plytkami krwi,ichiloscw moim organizmie jest ponizej normy odrazu polozna wykonala telefon przy mnie do hematologa co z tym fantem poczynic.Mysle ze jeslisie o cos niepokoicie poprostu porozmawiajcie z polozna lub swoim gp i wyjasnijcie sprawe. Mada ja dopiero od 34 tyg mialam wpisywane te ulamki w tabele wiec poprostu moze jeszcze nieczas Aniu jesli masz namysli miasto Oxford to mam bardzo daleko bo to w przeciwnym kierunku od londynu na polnoc a ja mieszkam na poludniowym-wschodzie. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wszystkie brzuszki i ich mamusie w ten sliczny na ten moment dzionek Camillee roznica jest zasadnicza w smokach ,tzn kształt. np.kupilam Kubusiowi normalna butelke to juz niechciał z nioej pic a cenowo to place jak sie niemyle (bo juz niepamietam) 4-6 funtow.smoki same ok.3 fontow za 2szt. a dokupuje wszystko w Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki❤️ ❤️ Dzisiaj, w ten wspanialy deszczowy dzien wybieramy sie na bardzo mile zakupy a potem do znajomych wiec praktycznie nie bedzie mnie do wieczora w domku.🌼 🌼 ivonka- moze masz racje i te pomiary dopiero bede miala na nastepnej wizycie. Bo akurat teraz jestem po 34 tyg.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wszystkim.jak ja Wam dziewczyny zazdroszcze ze juz niedlugo bedziecie mamusiami. Ivonka dzieki za fajnego linka na zakupy. Czy to mozliwe ze u mnie jest koniec 16 tyg. a dzidzia taka strasznie ruchliwa, polozna powiedziala wczoraj ze wyjatkowo aktywne dziecko.To dobrze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana unas pogoda zapowiada sie calkiem calkiem. A NACZYM SIE ZAKONCZY TO SIE OKAZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co do tych pomiarow to wlasnie tez tak myslalam ze jak cos mi wpisze to przy tej wizycie a mam w piatek wiec sie okarze. Ciekawe co powie na moj obnizony brzusio. No to Madziatko przyjemnych owocnych zakupow i pobytu wsrod znajomych. Karinella nie zorjetujesz sie nawet jak to przeleci sama to stwierdzisz za jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeść :) No ja Was witam znowu w deszczowy i ponury dzień. No ale zaczął się weekend (dla Was), mężowie w domku, więc korzystajcie dziewuszki póki czas :) Mada - no to udanych zakupów. Ja w tym miesiącu już mam szlaban na zakupy, bo za dużo już wydaliśmy...:P No ale niedługo będzie następny :D Karinella - ciąża mija baaardzo szybko, przynajmniej mi :) Niedawno się dowiedziałam, ze jestem w ciąży a tu już 32 tydzień :) Kalcia no ciekawa jestem co z tym Twoim brzusiem i co Ci położna powie na to...zdawaj relacje po wizycie :) Ja w sumie mam tą tabeleczkę ale pomiarów też nie mam. Więc pewnie też będą po 34 tygodniu...no to jeszcze mam czas. Obiad już prawie przygotowany więc mam dzień laby (jak od 5 miesięcy heheh :P ). Pozdrawiam wszystkie brzuszki i maleństwa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zmieniam sie w tabelce. Ja już bym chciala żeby chociaz sierpien byl, bo u nas w sierpniu troche porodów będzie i znowu ciśnienie na topiku podskoczy. Lipiec, to dla nas martwy sezon :D Pada, pada i pada. Czasem slońce wyjdzie, ale pogoda iście angielska. Dzisiaj rano, godzine leżalam z udkrytym brzuchem i patrzylam jak mi faluje, podkakuje i sie przemieszcza :) ILE PRZYTYŁYŚCIE? :-0 Ja zaczelam 28 tydz. i przytylam 10 kilo. NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......37....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 35........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......35.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....32......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....32.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....30........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .29....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....29........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...28..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 28....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...25.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....25....Chichester.....chłopczys ko ........... Ania Grimsby...11/11.....24....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....14.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja narazie niewiem ile przytylam ... oby nie za duzo... ale od wczoraj jestem w pozytywnym szoku... wczoraj dostalam czeki z tax creditu i dzis maz sprawdzal konto i tez jest konto powiekszone w wyniku working tax creditu... nie spodziewalam sie tak szybko ale cieszymy sie ... mam nadzieje że w poniedzialek przyjdzie decyzja i zobacze dokladnie ile nam przyznali... tak wogóle mielismy jechac na wycieczke ae z powodu pogody zrezygnowalismy, do tego na oku wyskoczyl mi jakby jęczmień ale jakos inaczej to wyglada jakby krosta, do tego w aptece gosc dal mi taka masc na infekcje i mówil ze ok nawet gdy jestem w ciazy a jak otworzylam ulotke pisze by spytac lekarza i mam teraz dylemat ... raz sobie ta masc wlalam ale troche sie boje by nic nie zaszkodzilo :( a oczko mnie boli... znowu moj sasiad mówi ze to moze byc jeczmien i ze moge miec przez m-c ...brrr umowilam sie na nast piatek na wizyte u poloznej, mam nadzieje ze wtedy mnie zwazy i wogóle a co robia na takich wizytach ?? macie wogóle jakas ksiazeczke ciazy ?? Kaska 0110 mysle ze jak bedziesz juz przy koncówce to bedzie sie slimaczylo ... Skorpionka 81 fajnie tak patrzec jak takie cudo sie rusza i cos tak pieknego w Tobie zyje .... tez poprawie tabelke NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......37....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 35........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......35.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....32......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....32.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....30........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .29....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....29........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...28..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 28....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...25.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....25....Chichester.....chłopczys ko ........... Ania Grimsby...11/11.....24....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan pewno caly dzien spedzimy w domu bo sie jakos nie zapowiada inaczej tylko deszczowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska pocieraj ta kroste obraczka-tak dobrze,moze nawet bolec ale drobinki zlota lecza jeczmien, rob po kilka potarc w ciagu dnia pozrd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
Asiulek szczerze Ci powiem lepiej odstaw te masc dopuki nie skonsultujesz tego z polozna badz lekarzem.Moja kolezanka miala problem z oczami dostala nagle jakiegos uczulenia poszla do apteki(jest u mnie taka apteka w ktorej normalnie pracuje niby lekarz)dostala masc a po tej masc jeszcze gorzej.Okazalo sie ze to powazne zapalenie rogowki.Polecam cieple oklady,ja nalewam sobie goraca wode w szklana buteleczke owijam szmatka i przykladam do oka kilka razy dziennie to tego nacieranie zlotem,dla mnie to wystarczy. Jesli chodzi o kontrole wagi tonie przywiazuja tu wiekszej uwagi,najwazniejsze jest dziecko a nie to ile przytylas.Mi polozna zabronila sie wazyc.Ja w gruncie rzeczy przytylam niewiele,ale to wynik tego ze do konca 8 miesiac pracowalam wiec caly czas sie ruszalam a poza tym genetyka moja mama rownie niewiele przytyla podczas kazdej z ciaz a przezyla ich 4.Ja na dzien dzisiejszy mam +9 kilo.Jednak przez cala cize nie mialam rzadnych zachcianek na slodycze,bardziej ciagnelo mnie w strone owocow ktore lykalam kilogramami. Ale nie to jest najwazniejsze,dzidziuski sa na pierwszym miejscu. Asiulek to Ty nie masz karty ciazy??czy to Twoja pierwsza wizyta??Na moich wizytach moja polozna zawsze bada mi mocz i cisnienie,mierzy brzuch centmetrem no i najwazniejsza i najfajniejsza sprawa to sluchanie bicia serduszka.Waga stoi w gabinecie poprostu wskakuje na wage i sie waze,ale to jest tylko dla mojej informacji buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79.......11/08.....38.......Tonbridge....dziewczynka.....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......37....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 35........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......35.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....32......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....32.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....30........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .29....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....29........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...28..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 28....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...25.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....25....Chichester.....chłopczys ko ........... Ania Grimsby...11/11.....24....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....14.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
wyszlo ze to ja jestm na prowadzeniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem z powrotem. Zakupy praktycznie sie udaly ale jeszcze w poniedzialek musimy pojechac po ta wanienke i wozek zobaczyc bo mielismy problem w zalezieiu sklepu. Ale teraz juz wiemy gdzie jest:D- na drugim koncu Leeds:D:D Wizyta u znajomych tez sie bardzo udala:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×