Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

chcialam jeszcze zapytac co jeszcze do tego wniosku trzeba miec ??paszportowego oczywiscie ... te dokumenty i co jeszcze ?? -home office lub national insurance number jednego z rodziców -jeżeli rodzic jest zatrudniony jako self employ to jakiś dokument potwierdzający to, -paszporty obojga rodziców lub dowód osobisty i aktu ślubu. a akt urodzenia dziecka tez oczywiscie co ? sluchajcie a zdjecia ?? i co tam na miejscu sie wypelnia wniosek ?? czy trzeba byc wczesniej i wypelnic ?? dajcie znac jak wiecie ... jak przebiega taka rozmowa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Melduję, że ja nadal 2w1 :( ehhhh....2 dni po terminie.... Gratuluję wszystkim rozdwojonym mamusiom i pozdrawiam wszystkie brzucholki. Mam rodziców w domku na miesiąc, więc rzadko się będę teraz odzywać, ale jak tylko się rozpakuję to dam znać. Buziaaaaki wielkie dla Was wszystkich kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zmiana w tabelce...mam nadzieję, że już ostatnia... NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ......PŁEĆ...........IMIĘ ***niunia***.........14/09.....40...Wolverhampton..?... ..Bartek/Oliwia kaska0110.........16/09.....41.....Leicester.......synek ............Filip anka00.............27/09.....38.....streatham.? Nicola/Zuzia/ Krystian Ola26..............28/09.......38....Essex Great Dunmow..syn....Maks Gosia24Leicester.03/10....38....Leicester....córka ....Madzia Justyna M..........03/10....37.....London.......syn.........Adrian edziulka............05/10...15.........Bristol.......?.. ..Wiktoria/Oliwier lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.. .........?......... Izabela26.........12/10.....35....Kidderminster....córka ......OLIWIA migotka_bober..15/10...37..Londyn....syn......Maximilian lub Samuel Skorpionka81....19/10......36....Southampton.....córka.. ......Iza Ania Grimsby.....20/10......33....Grimsby...syn.........Pawel,Cez ary jovka..............21/10......36.....Londyn.........córk a .........Maya Dora23............21/10......35....Croydon........syn... ....Dorianek? MONDZI25........26/10.....35.....Banbury.......córka.... . Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn...........Staś karina82..........28/10.....34....Chichester.....syn.... ...maks/julek? czarna101........08/11.....32....Hereford............... .?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. . Maya/Alex camillee...........29/11.....30.....Bristol..........cór ka .........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. . .....Anabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ..................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie Natalie? karinella...........05.01......23....Southend.....córka. ....Kornelia asiulek27........15/01......23.....Preston.........?.... Judytka/Szymon leeds1977aga.....8/01.......23.....Leeds...........?.... ....... ??????????? fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....14......Stratford on Avon........?...........? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...............? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... ....?... . ........? mamunia2..........?....14......Wellingborough...... ... .?............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pa tryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak. .. Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak..... Antos zeluchna.....26/04.......?.........Hillingdon........chł opak .. Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford.........chłopak. ..Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak........... Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew...Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn........chło pak............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester...dziewczynka ... Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn..........chłopa k.......Ryan s_daga........28/07.....3100....london/richmond...chłopa k....Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka....Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak... ....... Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak.......Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn ka....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka.. .....Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield............s yn.....Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna101
Witam wszystkie dziewuszki i ich skarby oczywiscie:) Ja bym sie dolaczyla do tych pytan odnosnie paszpotu, - czy jest mozliwosc ze oni wysla paszport dziecka poczta czy trzeba odebrac go osobiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna101
kaska 0110 mam nadzieje ze juz niedlugo przywitasz swojego skarba :)) A co z niunia? tez moglaby juz odblokowac reszte dziewczyn z tabelki:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly i aneczka
SZOKUJACE SA DLA MNIE WIADOMOSCI O PORODZIE W ANGLII I O OPINIACH NA TEMAT LEKARZY. PIERWSZE DZIECKO SYNKA 4 LATA TEMU RODZILAM W POLSCE TAM ROWNIEZ CHODZILAM W CIAZY NIE MOGE POWIEDZIEC ZE BYLO KOLOROWO PONIEWAZ CIAZA BYLA ZAGROZONA PLAMILAM I NIEROZUMIEM POLSKICH LEKARZY W ZWIAZKU Z BADNIANIEM CIEZARNEJ KOBIETY. MILAM WIZYTY KONTRONLE CO DWA TYGODNIE I LEKARZ CO DWA TYGODNIE BADAL NIE WEWNETRZNIE NIE WIEM PO CO TAM GRZEBAC???. DZIEWIEC MIESIECY BYLY DRAMATEM A PODEJSCIE DO SPRAWY POLSKICH LEKARZY KARYGODNE Z ZAISTNIALA SYTUACJA. KIEDY PRZYSZLA UPRAGDNIONA DATA PORODU NIESTETY ALE SYNEK NIE KWAPIL SIE DO WYJSCIA NA TEN SWIAT PODANO MI OKSYTOCYNE CZEKALI CALY DZIEN I TAK KOLEJNE DWA BOLE NARASTALY ALE NIESTETY SZYJKA MACICY NIE OTWIERALA SIE NA TRZECI DZIEN LEKARZ STWIERDZIL ZE POTRZEBNY JEST JAKIS SPECJALNY ZEL KTORY RZEKOMO POMOZE ALE NIESTETY TEGO ZELU NIE MOGL ZALOZYC SZPITAL RAZEM Z MEZEM MUSIELISMY GO KUPIC NA WLASNA REKE KOSZTAWAL 200 ZL WIEM ZE W TAKIM MOMENCIE PIENIAZKI NIE GRAJA ROLI ALE JEDNAK TO NIE BYLO MALO. MAZ PYTAL LEKARZA CZY NIE LEPIEJ JEST ZROBIC CESARKE BO BYLAM JUZ BARDZO SLABA NIESTETY LEKARZ TWIERDZIL ZE DOJRZEJE. W NIEDZIELE RANO ZOSTAL ZALOZONY ZEL NIE CZULAM NIC OD RAZU ALE PO 4 GODZINACH ZACZELO SIE STRASZNE BOLE MIELISMY NADZIEJE ZE TO JUZ ZA WRESZCIE SKONCZY SIE CIERPIENIE. PO ZALOZENIU TEGO ZELU POWINNAM BYC CIAGLE OBSERWOWANA A JA JEDNAK BYLAM NA SALI SAMA NIKT NIE PYTAL CO ODCZUWAM PAMIETAM TYLKO SALOWA KTORA ZMYLA PODLOGE I ZABRONILA CHODZIC LEZEC ALE NIESTETY W POZYCJI LEZACEJ MINUTA BYLA WIEKIEM. OKOLO GODZINY PIERWSZEJ NA SALE PRZYSZLA POLOZNA ZOBACZYLA ZE NIESTETY ALE ROZWARCIA DLAEJ NIE MA I KAZALA CZEKAC. MAZ PROSIL CIAGLE O CESARKE LEKARZA NA DYZURZE TEN TWIERDZIL ZE KOBIETY SA PO TO ZEBY RODZIC DZIECI I ZE JA PANIKUJE PRZYJDZIE CZAS I NA NASZE MALENSTWO. OKOLO GODZINY 14 DZIECKU ZACZELO ZANIKAC TETNO I WTEDY SIE ZACZELO KRZYCZELI CESARKA SZYBKO DZIECKO STRACILO ODDECH PO POL GODZINY BYLAM JUZ NA STOLE OPERACYJNYM ALE NIESTETY KOSZMAR SIE NIE SKONCZYL KIEDY WYCIAGNELI SYNECZKA NIE DALA ON ZNAKOW ZYCIA PRZEDE WSZYSTKIM NIE PLAKAL JAK RESZTA DZIECI SPYTALAM CZY WSZYSTKO OK A POLOZNA NA TO ZE SYNEK URODZIL SIE NIEDOTLENIONY I MUSZA GO REANIMOWC PO TYM WIEM TYLKO ZE KRZYCZALAM ZE TO MORDERCY I NIE PAMIETAM CO DALEJ CZY MOJE CIALO ODMOWILO POSLUSZENSTWA CZY COS MI DALI ZEBY NIE SLUCHAC TEGO CO MAM DO POWIEDZENIA. PRZEWIEZLI MNIE NA SALE A KIEDY SIE OBUDZILAM MAZ POWIEDZIAL ZE Z SYNKIEM JUZ WSZYSTKO DOBRZE ZE JUZ ODDYCHA NORMALNIE BEZ RESPIRATORA. LEKARZKTORY WCZESNIEJ SIE WYMADRZAL NA TEMAT PORODU I NA TEMAT TEGO ZE DOJRZEJE PRZYZNAL NAM RACJE POWIEDZIAL ZE GDYBY DZIECKO RODZILO SIE NORMALNIE PRAWDOPODOBNIE NIE PRZEZYLOBY PONIEWAZ BYLO OWINIETE W PEPOWINIE CO MOGLO SPOWODOWAC UDUSZENIE. ZASTANAWIALAM SIE DLUGI CZAS DLACZEGO W POLSCE JEST TAK OCHYDNA OPIEKA WIEM ZE POLOZNE ZARABIAJA MARNE GROSZE I MOZE PRZEZ TO SA TAKIE OBOJETNE A LEKARZE NIE CHCEM NIKOGO OBRAZAC ALE NIE WYDAJE MI SIE ZE PODAZAJA ZGODNIE Z PRZYSIEGOM HIPOKRATESA CZEKAJA TYLKO NA NAGRODY I PODZIEKOWANIA. DLUGO Z MEZEM ZASTANAWIALISMY SIE NAD DRUGIM DZIECKIEM ZDECYDOWALISMY SIE ZOSTAL MI TYDZIEN DO PORODU CIAZA PRZEBIEGA SUPER WSZYSTKO OK Z OPIEKI JESTEM NAPRAWDE ZADOWOLONA POMIMO TEGO ZE JESTESMY Z INNEGO KRAJU NIE ODCZUWAM TEGO. JESTEM W DZIEWIATYM MIESIACY CIAZY I NIKT NIE BADAL MNIE WEWNETRZNIE KIEDY TYLKO SSPYTALAM O TAKIE BADANIE LEKARKA POWIEDZIALA ZE JESLI WSZYSTKO PRZEBIEGA DOBRZE O CZYM JEST W STANIE POWIEDZIEC Z USG NIE POTRZEBNA JEST INGERENCJA PALCOW TO JEST NIENORMALNE ZEBY TAK BADAC WIEM ZE BEDZIE TYM RAZEM DUZO LEPIEJ I JUZ NIE MOZEMY SIE DOCZEKAC NA CORCIE ZNOW BEDE MIALA CESARKE ALE MAM NADZIEJE ZE JUZ BEZ KATOWANIA MNIE I DZIECINKI PRZEZ TRZY DNI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelli aneczka, no to miałaś sporo szczęścia ze synek sie urodził zdrowy. Współczuję ze mialas takie przezycia - generalnie z tego co widzę tu jest ok,ale tez bywają ludzie i stołki :D to normalne jak wszędzie na ziemi :D Są dziewczyny zadbane przez swoja polożna,a sa i takie które o wielu rzeczach nie zostały poinformowane. Życzę teraz szczęśliwego rozwiązania i wtamy w gronie Mamuś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada przed wejściem do ambasady nie sprawdzają paszportów, wychodzi facet z ochrony z listą i pyta kto na spotkanie paszportowe podajesz godzinę i nazwisko i wchodzisz. Justyna mieliśmy tylko brytyjski akt urodzenia, polski potrzebny ci jest w polsce do zameldowania dzidzi tu tylko brytyjski, chyba że masz polski to możesz wziąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka dzieki 🖐️ nelly to straszne co przezylas, najwazniejsze ze synus zdrowy! zycze spokojnego rozwiazania. kaska sie zameldowala a niunia milczy - czyzby:) pozdrawiam panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 34 tygodniu czy to normalne ze moja dzidzia jest bardzo ruchliwa tzn.teraz czuje czasem lekkie przesuniecia ale wczorajn wieczorem az sie przerazilam on chyba tam skkal w moim brzuszku non stop tak od 7 wieczorem do 11?czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ......PŁEĆ...........IMIĘ ***niunia***.........14/09.....41...Wolverhampton..?... ..Bartek/Oliwia kaska0110.........16/09.....41.....Leicester.......synek ............Filip anka00.............27/09.....38.....streatham.? Nicola/Zuzia/ Krystian Ola26..............28/09.......38....Essex Great Dunmow..syn....Maks Gosia24Leicester.03/10....38....Leicester....córka ....Madzia Justyna M..........03/10....37.....London.......syn.........Adrian edziulka............05/10...15.........Bristol.......?.. ..Wiktoria/Oliwier lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.. .........?......... Izabela26.........12/10.....35....Kidderminster....córka ......OLIWIA migotka_bober..15/10...37..Londyn....syn......Maximilian lub Samuel Skorpionka81....19/10......36....Southampton.....córka.. ......Iza Ania Grimsby.....20/10......33....Grimsby...syn.........Pawel,Cez ary jovka..............21/10......36.....Londyn.........córk a .........Maya Dora23............21/10......35....Croydon........syn... ....Dorianek? MONDZI25........26/10.....35.....Banbury.......córka.... . Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn...........Staś karina82..........28/10.....34....Chichester.....syn.... ...maks/julek? czarna101........08/11.....32....Hereford............... .?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. . Maya/Alex camillee...........29/11.....30.....Bristol..........cór ka .........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. . .....Anabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ..................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie Natalie? karinella...........05.01......23....Southend.....córka. ....Kornelia asiulek27........15/01......23.....Preston.........?.... Judytka/Szymon leeds1977aga.....8/01.......23.....Leeds...........?.... ....... ??????????? fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....14......Stratford on Avon........?...........? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...............? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... ....?... . ........? mamunia2..........?....14......Wellingborough...... ... .?............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pa tryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak. .. Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak..... Antos zeluchna.....26/04.......?.........Hillingdon........chł opak .. Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford.........chłopak. ..Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak........... Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew...Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn.......chło pak............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester...dziewczynka ... Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn..........chłopa k.......Ryan s_daga........28/07.....3100....london/richmond...chłopa k....Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka....Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak... ....... Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak.......Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn ka....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka.. .....Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield............s yn.....Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie i 2w1🌼 Dwa dni się nie odzywałam , bo niezbyt dobrze ostatnio się czuję :( A tyle zaległości miałam do czytannia.... mój mały w brzuszku coraz rzadziej się rusza , gdyż ma coraz mniej miejsca, czyli jest szansa na poród w terminie -mam nadzieje. Mi nadal dokuczają bule i coraz mniej mogę chodzić . Zgaga też nie chce minąc. JOVKA - witam cię i muszę przyznać Ci racje , te dokucziwe bóle , są między innymi z tego powodu , że ten mój maluszek rzeczywiście uciska na tę rwę kulszową. Czasem jest tak , że mi nawet noga drętwieje...normalnie porażka. Ty się dzisiaj przewróciłaś , a ja połamałam taboret i spadłam ( zachciało mi się szawki sprzątać hihihhihh...) ale jest ok. taka ze mnie troszkę łamaga...Aż Klara się śmiała , że mama niezdara. Co u ciebie??? Dziewczyny , powiedzcie jakich kosmetyków używacie dla dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie i 2w1🌼 Dwa dni się nie odzywałam , bo niezbyt dobrze ostatnio się czuję :( A tyle zaległości miałam do czytannia.... mój mały w brzuszku coraz rzadziej się rusza , gdyż ma coraz mniej miejsca, czyli jest szansa na poród w terminie -mam nadzieje. Mi nadal dokuczają bule i coraz mniej mogę chodzić . Zgaga też nie chce minąc. JOVKA - witam cię i muszę przyznać Ci racje , te dokucziwe bóle , są między innymi z tego powodu , że ten mój maluszek rzeczywiście uciska na tę rwę kulszową. Czasem jest tak , że mi nawet noga drętwieje...normalnie porażka. Ty się dzisiaj przewróciłaś , a ja połamałam taboret i spadłam ( zachciało mi się szawki sprzątać hihihhihh...) ale jest ok. taka ze mnie troszkę łamaga...Aż Klara się śmiała , że mama niezdara. Co u ciebie??? Dziewczyny , powiedzcie jakich kosmetyków używacie dla dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogle , to wtym tygodniu skończyliśmy , z mężem urządzać pokoik dla Klarci i naszego m aluszka ... jak macie ochotę zobaczyć , to zapraszam http://ola-rav.fotosik.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna101
ola 26 bardzo ladny pokoik i slodziuchna dziewuszka:) powiedz mi gdzie kupywalas posciel do lozeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNA101 witam Cię !! Cieszę sie , że podobała się Tobie moja pocieszka i jej pokoik... Pościel , kupowałam w polsce...łóżeczko używane za 50funtów. Tutaj są pościele ładne , ale niestety troche drogie i nie zawsze warte swojej ceny.Możesz też zamówić przez internet , tak słyszałam... Pokoik gotowy, Łóżeczko też , tylko nasz maluszek , chyba leniwy troszeczke.. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna101
nelly i aneczka, musialas sie duzo nacierpiec i Twoje malenstwo rowiez ale wazne ze wszystko dobrze sie skonczylo ale teraz napewno urodzisz nim sie obejrzysz:) :) anusia23- a orientujesz sie moze czy jest taka mozliwosc ze oni wysylaja ci paszport dziecka czy musisz koniecznie zglosic sie po niego osobiscie? karina82- ja jestem prawie w 33 tc i tez sie ostatnio zastanawiam czy ta moje malenstwo nie za mocno szaleje w brzuchu i gdzie ono ma tam tyle miejsca na takie fikolki, wiec moze poprostu sa takie ruchliwe i w zwiazku z tym ze jest mniej miejsca bardziej to odczuwamy :) ola26- tak wlasnie myslalam ze posciel kupilas w polsce, bede musiala zrobic tak samo bo te tutaj (akurat u mnie w malym miescie) nie ma za bardzo wyboru, sa albo w stylu tych spiworkow albo koldra grubosci poszewki, ostatno kolezanka mowila ze widziala taka normalna kolderke w sklepie ale tak jak wspomnialas sa dosc drogie:) Poprosze chyba kuzyna zeby mi przywiozl (jedzie teraz do pl) albo postaram sie zamowic przez allegro:) miejmy nadzieje ze juz wkrotce w ta sliczna poscieli wtuli sie malutki bobasek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczcie sie polskiego
Ej laski poczytajcie co piszecie i sięgnijcie po słownik języka polskiego bynajmniej ból pisze się przez ó i nie mówi się kupywałas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna101 jeśli mieszkasz powyżej 300km to wypełniasz specjalny wniosek i przesyłaja ci paszport do domu oczywiście za dodatkową opłatą 5 funtów za special delivery tylko myusisz poinformowac o tym panią w okienku. A CO Do wnisków które musisz wypełnić wszystko dostajesz na miejscu po wejściu do konsulatu 2 wnioski o paszport tam wpisujesz dane dziecka i rodziców, adres polski i angielski i 1 zfodę na wydanie paszportu która podpisujecie obydwoje. Rozmowa przebiega krótko dajesz pani w okienku wszystkie dokumenty ona ci tłumaczy co i jak z paszportem, idziesz do kasy płacisz 13 funtów za paszport i dostajesz pokwitowanie kiedy masz paszport odebrac i tyle. Od momentu wejścia do konsulatu cała procedura trwa około 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!pomaranczowa widze ze na strazy już i wartujesz,co? Daj spokój człowiekowi, ja kiedyś tez taka uwazalska bylam na gramatykę i ortografię bylam,ale wiesz,co? Chyba szkoda zycia na regółki (aolbo regałki). Ja dosc dobrze psługuje sie ówkami, ujami i żetami oraz erzetami. Ale jak widzę ze ktos biegle włada orezem pisarskim,ale serca mu brak, to żal mi sie istoty robi. Natomiast, wiele z nas tu ma serce , nie brak chętnych do pomocy i szczerych osób, a wysmiac zawsze mozna all. Więc może jak chcesz zwrócic tu komus uwage , rób to delikatnie i subtelnie jak na inteligentną osobe przystało,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola 🌻 cudny ten pokoik 😍 No wiesz, upadek ze stółka to nie przelewki, az mi skóra ścierpła, kiedy Cię czytałam. Ja tylko wykonałam taki rycerski klek jak do pasowania na oficera, oczywiscie Afroangielski obywatel z tyłu ani mrugnął, tylko czekał kiedy zwolnie mu drogę do przejscia.Dobrze, że wesoła jestem i obsmiałam go i powiedzialam , ze mu bardzo tenkju (pomaranczowa za głowe sie złapie :D) na co on wywalił oczy :D A ..wiec jednak rwa Cie bierze, no cóż żaluje że nie mieszkam blizej Ciebie, przy okazji masowania pogadałybyśmy sobie 🌻 A Twoja Klara to cudny dzieciaczek! Wesoła kruszynka 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem troche zalamana bo do zostalo mi jeszcze tylko 9 dni a mi sie nic nie dzieje zadnych skurczy, boli kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOVKA:) Cieszę się , że pokoik Ci się podba , no i oczywiście wkońcu mogłam przedstawić moją kruszynkę..... Mam nadzieje, że kiedyś i Ty przedstawisz mi swoje pociechy🌼... A jeśli chodzi o masaż , to skoro tak daleko (niestety) od siebie mieszkamy , to będę mósiała swojego męża zatrudnić -niech facet ma jakieś zajęcie;) Widze , że spoko z Ciebie babeczka i mamuśka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOVKA A Ty jak się czujesz??????? Ja jak narazie ok. Ale to pewnie cisza przed burzą.... W czwartek mam wizytę z jakimś konsultantem i mam nadzieje, że wtedy będziemy mieli okazje omówić poród. Zastanawia mnie jeszcze sprawa szczepionek podawanych tutaj , wiesz może cos na yten temat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka00 Aniu ja tak miałam w pierwszej ciąży i żałuję , że tak teraz nie mam. Jak chodziłam z Klarcią w ciąży , to mogłam robić wszystko i nic mi nie było. Też tak jak Ty nic nie czułam do samego porodu...Dopiero jak przyszedł termin, tylko często sikałam i dopiero po jakiś 3godz (od tego biegania do toalety) miałam pierwsze skórcze, a bóle krzyżowe miałam dopiero 2godz przed samym porodem. Tak więc wydaje mi się , że nie zawsze trzeba mieć te skórcze przepowiadające i inne dolehliwości z tego powodu -ja jestem sama tego przykładem. Teraz zato mój mały synek daje mi za dwoje popalić Trzeba być dobrej myśli :) napewno będzie ok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka00 Mamy prawie ten sam termin....ciekawe którą szybciej ruszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna101
anusia23 ogromne dzieki za informacje:) jovka swietny komentarz propo polskiej ortografii i gramatyki nic dodac nic ujac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×