Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

hej dziewczyny tak czytam o tych zabezpieczeniach po ciazy i duzo sie dowiaduje :) mam pytanie czy ten implant to mozna miec albo te zastrzyki jak sie karmi piersia?? i ile to kosztuje?? bo tu chyba tabletki sa za darmo a reszta raczej nie... jak to jest. ja mam jeszcze troche czasu ale warto wiedziec wczesniej. pozdrawiam i czekam na jakies zdjecia nowonarodzonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuchatki i juz szczesliwe mamusie z pociechami:) Na poczatek zmiana w tabelce:) NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ edziulka...........15/10.....41...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria MONDZI25........26/10.....40.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....41....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....38....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......38....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....39....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....36.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......30....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......30... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......28.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......26.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania....22.02...24...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...13.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......10.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a......Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn ..............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka .......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...?.....Southampton.....córka.... .....IZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes23 - z tego co sie orientuje tutaj kazda mateoda antykoncepcji jest darmowa czy to tabletki czy implant... tez jestem ciekawa czy mozna miec implant i karmic piersia... i jak tam dziewuszki ...moze by ktoras sie juz rozpakowala:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna to fajnie jakby byly tez za darmo :) w sumie u nich chyba ogolnie antykoncepcja za darmo jest, nie wiem zbytnio. ja tabletek nie chce juz bo kiedys bralam i przytylam i jak rzucilam to tez przytylam i mam nadzieje na cos innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes23 moje dwie znajome maja ten implant i napewno nic nie placily:) co do tabletek nigdy nie bralam ale i niechcialabym ich uzywac jestem jakos anty nastawiona do tej metody...jak juz wspomnialam wczesniej, ten implant wydaje mi sie jednym z najlepszych rozwiazan:) ale czekam na opinie i propozycje dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANE. GODZINE TEMU ODESZŁY MI WODY...W SUMIE NIE ZA WIELE ALE PODPASKA BYLA JUZ DO WYMIANY. ODESZŁY ŁAGODNIE I TERAZ CZEKAM NA SKURCZE...ALE DZIDZIA SOBIE DATE WYBRAŁA HEHEH. JA JUZ PO KAPIELI, WŁOSKI UMYTE A NAWET MAM DELIKATNY MAKIJARZ HEHEH.NIGDY NIE WIADOMO ZA ILE MNIE ZŁAPIE TAKZE WOLE WYGLADAC W MIARE DOBRZE DZISIAJ:):):) JESLI NIE ODEZWE SIE JUTRO, TO ZNACZY ZE JESTEM W SZPITALU:) POZDRAWIAM SERDECZNE..MIŁEGO HALLOWEN!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edziulka...........15/10.....41...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria MONDZI25........26/10.....41.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....41....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....38....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......38....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....39....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....36.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......30....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......30... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......28.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......26.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania....22.02...24...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...13.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......10.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a......Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn ..............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka .......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...?.....Southampton.....córka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) agnes23- ja karmie piersia i od paru dni biore tabletki o zmniejszonej liczbie hormonow- jednofazowe- MICRONOR. Mysle, ze beda ok bo chce jeszcze troche pokarmic Julka cycem. Mondzi- to juz :):)jak to kilku godz.nie bedziesz miala skurczy to powinnas pojechac do szpitala na konsultacje. Mnie tez wody pomalu sie saczyly i zero skurczy to po 5 godz pojechalismy na konsultacje- zreszta oni sami kazali przyjechac. Zycze powodzenia i szybkiego porodu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondzi trzymamy kciuki za Ciebie i malenstwo no i za tatusia tez oczywiscie:)...zycze szybkiego i bezbolesnego rozwiazania:) mialam czuja ze cos dzisiaj sie ruszy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondzi jak odchodza wody to powinnas dzwonic do szpitala bo jak sie rodzi bez wod to nie jest najlepsze zadzwon na wszelki wypadek powodzonka trzymam kciuki🌻 Wszystkie metody anty for free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,ja mam za tydz wizyte z pielegniarka chyba tez chce sie zdecydowac na cos ona ma mi w tym pomoc.myslalam o zastrzyku co 3 mce,lub o spiralce,a czy ten implant to jest cos innego niz spiralka??na czym ta metoda polega?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZA CHWILE OBUDZE MEZA BO DOSTAJE TAKICH SKURCZY JAK PRZY OKRESIE...ALE DOKLADNIE TAKIE SAME...CZUJE SIE W SUMIE BARDZO DOBRZE ALE SACZA MI SIE WODY NADAL POWOLI..WODY MAM ZABARWIONE DELIKATNIE KRWIĄ..PODOBNO TO NORMALNE...CHYBA ZA CHWILE POJEDZIEMY DO LEKARZA...TRZYMAJCIE KCIUKI DZIEWCZYNKI PAPAPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmic mozna piersią przy implancie i przy zastrzyku,przy wkladce tez. Jesli chodzi o zastrzyk to jest dobrym rozwiazaniem Laboszek - biora go zwlaszcza kobiety cukrzycy,dla których tabletki sa nie do przyjecia.wiec moze popytaj lekarza - malo inwazyjne, bezpieczniejsze - ale jesli jestes przekonana co do wkladki to ok :) Powodzonka zycze , a usg musza zrobic po zabiegu,zadna łaska 🌻 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mondzi trzymaj sie dzielnie powodzenia.a karinka cos nie zaglada czyzby sie juz rozpakowala>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem dziewczymy co to za implant moze ktoras z was opisze na czym ta metoda polega???jestem zielona 1-szy raz o czyms takim slysze....:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 101
MONDZI 3YMAJ SIE :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondzi lec do lekarza jak doswiadczone pisza. trzymam kciuki i dzieki dziewczyny za odpowiedzi o anty. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja jeszcze nie :-) za 3 godz,bedzie juz tu moja mamuska takze brzuszek jeszcze zobaczy a za godzine przychodzi polozna i bedzie masaz boze nie chce!ale coz musi byc.tak na prawde to dzis jest moj termin bo po raz pierwszy ustalili mi go w polsce w 4 tygodniu a w anglii na 28 10. w 10 tygodniu.ale zero skurczy nic.czasem mysle ze dzidzi nigdy nie wyjdzie i bedzie tam juz zawsze im dluzej tym bardziej sie obawiam.niby chce juz a z drugiej strony jeszcze bym poczekala.dam znac .mondzi powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondzi powadzenia i szybkiego porodu. Dziewczyny ja używam właśnie tabletek jak poszłam po 6 tygodniach na sprawdzenie po porodowe to właśnie taką metode i zaproponowano o innej nie było mowy, możecie coś więcej napisać o tym zastrzyku i implancie bo szczerze to tabletki mnie dobijają i te pilnowanie godziny co do minuty katastrofa a i napiszcie jak sie nazywa to po angielsku jak pójdę do lekarza to zapytam o to.Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porod mialam dlugi,moim zdaniem za dlugo czekali az sie laskawie szyjka otworzy a potem jak poparlam godzine to zadecydowali o kleszczach, jak nadal by nic nie szlo to bylam juz znieczulona do cesarki,,zaczely mi sie bole w srode ok 10 rano-krwawilam caly ten czas, potem 23.00 co 2 minuty mialam bolesne i dali mi morfine zebym sie przespala do 8 rano potem sie zaczely krzyzowe i trwaly caly czwartek w nocy jak juz chodzilam i plakalam na korytarzu na glos przy skurczu i odszedl caly czop zabrali mnie na porodowke, dali gaz ktory g....o wielkie dawal po godzinie epidural...o 4 rano przebili worek i bylo 10cm rozwarcie, pozwolili pchac do 5 rano ale slabo szlo schodzenie glowki, szybka akca-znieczulenie i gotowosc do cesarki ale jeszcze kazali przec mocniej i ciagneli kleszczami i sie udalo,,, niestety synus nie jest calkiem zdrowy :beczy: urodzil sie z tzw: Positional tailipies ma krzywa lewa stopke do srodka,,, wg nich fizjoterapia powinna pomoc ,mamy wizyte w piatek zobacze co powie doktor,,,,ma tez miec usg bioderek bo skoro tu jest skrzywione to boje sie o bioderka, laskawie mnie zapisali na to usg,o wszystko sie prosic trzeba...jesli wiecie cos na ten temat albo jakies rady macie moze bylabym wdzieczna, bo jakos nie wierze ze masaze pomoga -w niemczech taka nozke by unieruchomili,,,, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka b.mi przykro ze tak sie maluszkowi to skomplikowalo-badz dobrej mysli na pewno bedzie wszystko dobrze,a jak zob aczysz ze po jhakims czasie z nozka nie bedzie poprawy lec do polski do jakiegos dobrego specjalisty,ale na pewno wszystko sie unormuje-zobaczysz.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze dziewczyny co za dzien,padam z braku sil...,najpierw zadzwonili ze szkoly ze mam przyjsc po syna po mial wypadek uderzyl glowa o beton,placze chce do domu,na szczescie narazie jest dobrze zadnych wymiotow,wiec mysle ze zakonczy sie na guzie,za to maly moj od rana ryczy nie wiem zachowuje sie jakby byl glodny,daje mu cycka a on ryczy i nie chce,karmie go piersia ale rano po nocy daje mu butelke bo cycki pustka swieca,i na wieczor tez mu daje butelke czyli 2 razy a tak cyca.nie chial teraz cycka to dalam mu butelke wypil lapczywie wiec nie wiem czemu nie chial piersi.caly dzien ryczy,nosze go i nie mam juz sily,a do lekkich to on nie nalezy klopsika czuc.mam nadzieje ze u was maluszki nie daja dzis w ciry jak mi.:))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONDZI- powodzenia! trzymam kciuki za szczesliwe rozwiązanie :) co do antykoncepcji ja właśnie dzisiaj miałam zakładany implant - za darmo i odpowiedni dla kobiet karmiacych :) chwilę bolałao tylko wstrzykiwanie znieczulenia, potem czułam tylko takie upychanie tego implantu.Podaje link gdzie można o nim poczytać: http://www.fpa.org.uk/information/leaflets/documents_and_pdfs/detail.cfm?contentID=133#1 bałam się bólu i w ogóle ale było spoko, póki co cieszę się że mam spokój z antykoncepcją. tabletek nie chciałambo trzeba naprawdę pamiętać o tm żeby brać je o stałej porze, a ja nawet nie pamiętam o tym żeby witC połknąć :O więc w moim przypadku to odpadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzior - współczuje tych marudek:( Julka wczoraj coś tak wieczorem popłakiwała w sumie to chyba sama nie wiedziała czego chce a na cycu jak mi uwisła to spędziła na nim chyba 40 min, zmaltretowała go jak nie wiem :O a ja mam sposób na mojego dziecia - wiążę ja w moją chuste i śpi sobie smacznie :) no pomrukuje trochę ale strasznie jej w niej dobrze :D cieszę się ze mam ta chuste wiazana i nie żałuję wydanych pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarnko... ale ładną masz córeczkę, oj zamąci ona w głowie chłopakom, zamąci... :) Cześć dziewczyny, jestem, czytam, tylko się nie udzielam. Pozdrawiam za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasania, dziękuję :) a i tak najbardziej lubię zdjęcie które mam teraz w stopce :) a ty się kochana udzielaj na topiku! no ja też nie zawsze mogę bo wkurza mnie pisanie jedną ręką :( ale teraz Mała w chuscie więc mam spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko fajna ta twoja corcia!!moj maluszek padl ze zmeczenia chyba zasnol tak wyl biedny.ziarnko a powiedz mi kochana czy ten implant jest widoczny jakies uwypuklenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×