Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość Anka Manchester
Dziwne............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoriopnka gratulacje, jako jedna z nielicznych urodzilas w ktoryms terminie! dziewczyny zgaga mnie dobija.od paru dni pali zywcem, migdaly pomagaja na chwile, a wszystko inne juz wcale. co robic????? 3 noc juz nie spie tez nastawiam sie na implant jak jest taka mozliwosc.czy od tego nie tyje sie tak jak od tabletek?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada774, tak polozna mowila mi ze pierwsze badanie jest to tylko pobranie krwi z zyly- wiec nic strasznego, ale podobno to nastepne jest inwazyjne. Czy dlugo czeka sie na wynik. U mnie w rodzinie nigdy nie bylo tego uposledzenia i u mojego chlopaka tez nie. Ale na wszelki wielki wolalabym sie upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camille, wiesz ona nie powiedziala ze musze zrobic, ale mowila ze raczej warto. Czy jak po tym pierwszym badaniu wynik wyjdzie ze wszystko jest ok to jeszcze robia to nastepne badanie czy nie??? Zwlekam sie juz z lozeczka bo czas do pracy wstawac. Milego dzionka wszytskim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :)) Na wstepie zmieniam się w tabelce :)) jejku to już 30 tydzień !!! NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ edziulka...........15/10.....41...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria MONDZI25........26/10.....40.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....41....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....38....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......38....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....38....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....36.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......30....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......30... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......28.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......26.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania....22.02...24...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...13.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......10.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a......Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn ..............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10....?.....Kidderminster....córka .......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...?.....Southampton.....córka.... .....IZA Gratuluje wszystkim nowym mamuśką i ich pociechom 🌼 U nas wszystko wporządku , dziś mamy szczęśliwy dzień odiwedza nas moja przyjaciółka z Polski, już nie moge się doczekać:)). Mada - staram się jak mogę ale nie moge trafić na Ciebie na tym gg , ale co tam może kiedyś uda nam się poklikać Pozdrawiam serdecznie papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka gratulację nareszcie jesteście w kąplecie gratuluję i czekamy na zdjęcia ❤️ ❤️ ❤️ to dla was Anka M ja bym się chętnie przejechała ale teraz za bardzo nie mam czasu bo musimy zmienić mieszkanie bo straszne rzeczy się dzieją boję sie sama zostawać z mała wczoraj urządzili sobie pod naszym ogrodem ognisko, rozwalili nam ogrodzenie, rozkradli szopkę i spalili ją a teraz chodzą sobie po naszym ogrodzie jakby nigdy nic, sama widzisz co za mętlik mam jak byś była chętna to zapraszam do Mancheteru a jak narazie nie możesz z zgadamy się na INNY termin. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinah- jesli chodzi o to 2gie badanie to amniopunkcja- jest faktycznie zabiegiem troche ryzykownym bo pobiera sie probke wod plodowych igla- ale wszystko jest monitorowane przez usg i zabieg wykonywany jest w szpitalu. Robi sie go dopiero jak jedno z badan np z testu potrojnego pokazuje ryzyko choroby. Ale do przeprowadzenia amniopunkcji trzeba wyrazic zgode inaczej tego nie zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna 101 :) przeraza mnie troszke te postepowanie w tabelce. Jeszcze niedawno bylam gdzies tam w polowie a tu teraz juz prawie na finiszu. Wczoraj zlozylismy oficjalne wymeldowanie Dawidkowi hihih to znaczy maz przeprowadzil pogawedke z synem mowiac ze czas sie juz zlitowac nad mamusia hahaha. O dziwo Dawidek sie zlitowal prawie wogole sie nie ruszal hmmmm chyba nie tedy droga:) Ale tak na serio to zauwazylam ze moj skarb ostatnio to jest od jakis 4 dni o wiele mniej sie rusza pewnie to normalne w koncu ruchy sa ale bardzo slabiudkie takie jak gladzenie po brzuszku. Bedaczek ma malo miejsca. Znowu wrocila mi zgaga ehhhhh a myslalam ze mam to za soba. na 09.11. mam wizyte u poloznej ciekawe czy dotrwam a jezeli tak czy czeka mnie masazysko ;( bleee no ale jak trzeba to trzeba pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mnie jutro czeka masazysko a myslalam ze bedzie juz po i nie bede musiala.moj dzidzius tez sie nie spieszy.probowalam go wykurzyc dzis z mezusiem potanczylismy troszke w domu.ale dla niego to tylko fajna kolysanka.rusza sie wierci ale bóli nie mam zadnych.smiejemy sie ze on czeka na nas bo akurat autko cos nawalilo imienia jeszcze nie mamy i jutro mama przyjezdza takze moze na babcie czeka?a mezus chory bierze antybiotyki i moze dzidzia boi sie wyjsc :-) hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Anusia wspolczuje towarzystwa za oknem.ale mozecie zadzwonic na policje i ich rozgonia.my tak kiedys w londynie mielismy, po trzeciej interwencjii juz nie szaleli. po co masz sie stresowac zanim sie nie wyprowadzicie zasnelam o 7.30 i teraz wstalam,/moj zegar biologiczny nie wie co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboszek gdzei ta piekna pogoda, bo u mnie szaro i buro.znowu nie chce mi sie nigdzie wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggty
czesc dziewczyny co mam zrobic jestem w 36 tc i od ponad miesaca niemialam usg ani kataktu z lekazem mialam wtamtym miesacu spotkanie z polozna ale nie poszlam bo bylam w polsce i od tamtej pory nikt sie zemna niekataktuje ja tam chodze a oni mnie zbywaja kaza dzwonic to dzwonie od miesaca na te numery ktore mi dali ale nikt nie odbiera sekretarki sie wlaczaja wie sie nagrywam.. co ja mam zrobic oni zapomnieli chyba ze ja istnieje ,dawniej mialam 2 razy w miesacu usg a teraz cisza. czy ktoras z was mi moze jakos pomuc najgorsze jest to ze moj angielski jest bardzo bardzo slaby ..,,.,pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina 82 :) moja mama jest juz z nami tutaj okolo miesiaca i caly czas sie upiera ze wnusio przyjdzie na swiat w jej urodzinki to jest 10.11 ............ fajnie by bylo ale z drugiej strony wolalabym az tyle nie czekac. Moj skarbek bedzie drugim skorpiakiem w naszej rodzinie ciekawe tylko czy bedzie takim uparciuszkiem jak ten drugi skorpionek..:) Jutro moze sobie pochodze po schodach albo umyje oka hehe albo zrobie zakupy.. sama nie wiem pewnie i tak wyjdzie wtedy gdy bedzie na to na prawde gotowy:) Zreszta ja mam jeszcze troszke czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggty
do poloznej niemam numeru ,, a moze powinnam isc do GP martwie sie o moje malenstwo czy wszystko ok z nim .. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ggty
cos chyba sciemniasz kto ma w Anglii 2 razy w miesiacu usg? nawet w Polsce tak nie ma glupoty opowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jakbys bezposrednio pojechala do swojej przychodni i umowila sie na wizyte.a nr.do swojej poloznej masz? jesli tak to niech ktos kto zna lepiej angielski zadzwoni do niej i powie jaka sprawa.a usg juz nie bedziesz miala.ja tez mialam tak ze od 36 do prawie 39 nie mialam kontaktu z polozna bo raz miala za duzo pacjentek potem pojechala na holidaya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnas miec nr.poloznej w swojej karcie tej zielonej na pierwszej stronie gdzie masz inne nr.np.na porodowke delivery suit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggty
powaznie mialam 2 razy w tyg.. dlaczego mialabym klamac ..niemam zadnej zielonej karty mam te ksazke zielona ale niemoge znalez w niej numeru chyba pujde do GP bo co innego moge zrobic dziekuje wam za wasze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj biedna
ty jestes ggty- wyzej pisalas , ze mialas usg 2 x w miesiacu a tu nagle piszesz, ze mialas 2 x w tygodniu. To pewnie juz wyczerpalas limit na wizyty:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Czytam Was drugi dzień.Wszystkie problemy są rozwiązywane natychmiast.Ja nie mam teraz jakiś szczególnych pytań, więc przesyłam tylko POZDROWIENIA wszystkim \"brzuchatkom\" - bardzo mi się podoba ten termin, sama powoli się zaokrąglam - i mamusiom z ich pociechami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was mamuski i te w 2w1. juz za 2 dni jest moj termin a ja nic nie czuje czasami mam takie lekkie bole jak na okresik ale wciaz nic. juz tak bardzo bym chciala urodzic ale coz pozostalo mi tylko czekanie. termin wg OM minol mi prawie 2 tyg temu wiec czekam co sie wydarzy za dwa dni.a nastepna mam wizyte dopiero na 06.11 i to z GP a nie z polozna.jestem ciekawa co ona mi powie bo juz bede 4 dni po terminie! pozdrawiam was serdecznie wielkie gratulacje dla Skorpionki niech coreczka zdrowo sie chowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) widze ze zadna sie nie rozpakowala dzisaj ;) karolinah, drugie badanie robia jesli po pierwszym znajdziesz sie w grupie wysokiego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Grimbsy- ja tez zauwazylam ze pomalu wysuwamy sie na prowadzenie w tabelce a pamietam jak sie wpisywalam i bylam daleko, daleko i tak myslalam ze zanim dojdzie do mnie to jeszcze tyle czasu a on tak szybko zlecial... i teraz zostalo do terminu zaledwie 9 dni :) Mysle ze Twoj Dawidek to bedzie uparty syneczek skoro daliscie mu juz wymowienie a on nadal nic ....:) :) ale to chyba dobry znak ze ma juz malo miejsca moze szybciej bedzie chcial opuscic dotychczasowe \"lokum\" :) U nas tez bedzie drugi skorpionek w rodzinie:) :) jak to moja ciocia mowi... bedzie ciekawsze zycie :) :) Ja tez mam wizyte 9.11 u poloznej czyli bede dzien po terminie :) mam tylko nadzieje ze zdaze urodzic przed planowanym masazem brrr... karina 82- biedactwo jutro masz ten masaz mam nadzieje ze po wszystkim zdasz nam relecje jakie by one nie byly... czy wogole mozna sie nie zgodzic na ten masaz?... i zawsze go robia w 41 tygodniu? dora23- zycze Ci bys nie musiala dlugo czekac i zebys urodzila jak najszybciej :) mysle ze co najmiej jedna osoba a nawet dwie do konca tygodnia urodza,ciekawe kto bedzie pierwszy moze jutro po masazu karina82 urodzi? ..hmm ... pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widze ze pomarancza czepialska jak dawniej, a juz myslalam ze chora :P :D Od implantu sie nie tyje, od zastrzyku antykoncepcyjnego tez. Tyje sie jak ie zbyt dduzo je :) Z tego co wiem, znieczulenie miejscowe jest skuteczne,sama mialam wiele zabiegów w miejscowym. Zalezy od znoszenia bólu,ale bac sie nie ma co. BOli tylko samo wstrzykiwanie znieczulenia, trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Skorpionka mialas podobny porod do mojego z ta roznica ze moj byl wywolywany od samego poczatku,jak by mi nie dali tabletki na wywolanie to nie wiem kiedy bym urodzila. Niedlugo opisze z grubsza swoj porod ale dzis nie czuje sie dobrze jakos lamie mnie w kosciach.Mam nadzieje,ze to nie poczatek grypy. Pozdrawiam was goraco:))NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ edziulka...........15/10.....41...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria MONDZI25........26/10.....40.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....41....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....38....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......38....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....38....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....36.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......30....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......30... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......28.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......26.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania....22.02...24...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...13.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......10.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a......Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn ..............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka .......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...?.....Southampton.....córka.... .....IZA ktos skopiowal zla tabelke wiec jeszcze raz uzupelniam wage mojej corci. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka dzieki. ja niestety zawsze tylam od tabletek w biuscie i pupie. tyje sie jak sie duzo je.tyle wiem, ale tesciowa takie dobre krowki przywiozla, ze nie sposob sie oprzec u Wsa za oknami tez tak dzieciaki baluja i strzelaja petardami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta nasza tabelka ulegla zmianie :) szczesliwych mamus jest duzo wiecej niz ciezarowek :) ja tez jak sie wpisywalam to bylam na samym koncu i bylo mi daleko do poczatku tej dluuuugiej tableki, a teraz tabelka sie skrocila a ja jestem coraz wyzej ;) ktora nastepna w kolejce do rozpakowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanie
witam ja podczas ciazy mialam usg co tydzin od 22 tyg bo wykryto ze mam maly poziom wod plodowych potem doszlo wysokie cisnienie i w rezultacie co tydzien biegalam na te scany ciaze zakonczyli w 37 tyg cesarka bo cisnienie mialam caly czas wysokie a bralam leki malutka urodzila sie malutka bo wazyla 2320 teraz ma 3 i pol tyg i wazy 3000 i jest ok Laboszek z tego co pamietam ty karmisz butelka ile podajesz pokarmu i jak czesto odpowiedz jezeli mozsz bo ja tez nie karmie piersia a podaje malej 6 razy dziennie po 80 lub 100 ml i nie wiem czy ok ale mala rosnie to chyba wszystko gra pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboszek!ja nie jetem za wkladka,moze dlatego ze jestem po cesarkach,a to w tym przypadku ryzykowne, istnieje mozliwosc wrosniecia wkladki wblizne po operacji. Na dodatek to zawsze cialo obce w miejscu gdzie nie tak latwo ja wyjac. Bo z wyjmowaniem kladki jesli nie dziala dobrze jest problem. Natomiast polecam inne mniej inwazyjne dlaorganizmu metody, o których piszą dziewczyny tez : np implant , który poleca Anka Manchester. Jest to świetna sprawa, maly poziom ormonów i tez dziala kilka lat jak wkladka. Zastrzyki z Depo-provera brane co 56 dni tez są ok,cala Skandynawoa na tym jedzie, bo tam kobitki tez nie lubiejo wkladek, zresztą lekarze na zachodzie wcale za wkladkami nie sa :D To tyle co ja , jesli ktos ma jakies inne i ciekawe wiadomosci, sama chętnie poslucham. Moze jak spotkam jakiegos normalnego faceta (za 10 lat :P) to tez o antykoncepcji z Wami porozprawiam :D na razie mam to z głowy :D A co do tycia i krówek, to mówilam o zwyklym stanie, znczy bez ciazy i karmienia dzidzi, to są troche inne warunki i okolicznosci Karolinah.wiec w sumie smacznego,nie ma co sie teraz katowac. A skoro tyjesz od tabletek, moze warto pogadac z lekarzem o i nnej metodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×