Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość pyerwsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Manchester to i moje sie pewnie nie przyda:( no nic kupilam z dobrym zamiarem..... a widzialas jakie oni tu gruszki maja????? tandeta ze hoho no chyba ze ja przeoczylam jakas dobra. Jak moj Dawidek zechce laskawie nas soba zaszczycic to bedziemy waqczyc i szukac sposobu na jego noska ( bo to pewnie nie uniknione) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu G zakupilam jedna z tych rewelacyjnych gruszek i wywalilam do smieci mam mi druga przyslala ale zwykla pokaleczylam jej nosek w srodku az jej krewka poleciala a ja splakalam sie jak bobr :( ale na szczescie wszystko ok od tej pory stosuje tylko te kropelki i wykichuje glutki :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, a dlatego jest z gwiazdką że 4 ostatnie litery tworzą brzydki wyraz :P więc automatyczny moderator wygwiazdkowuje ;) a ja mam fride z polski i jestem zadowolona, a chyba to to samo co ty kupiłaś w tesco, zakraplam Małej sól fizjologiczną do noska i co wysmarknie to wytrę a jak coś zostanie to biorę \"wyciągarkę\" fridę i po krzyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to znaczy ze nie warto kasy wydawac na ta gruszke z mothercare, co sie ustami odciaga???????? luudzie gadalam z mama na skypie 3 godziny i taka jestem glodna, ze zlapalam paczke kabanosow i jem Laboszek ja mam jeszcze gorzej- co by mi nie robili z wlosami to rudawe wychodza.niedalej jak tydzien temu juz mialam nadzieje i znowu wtopa- fryzjer powiedzial ze on w takim razie sie nie podejmuje nic robic do konca ciazy juz.i przechodze taka ruda do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziewczyny wracajac do tej chusty, to gdzie tutaj mozna kupic dobra chuste?? jutro sobota :) :) :) :) :) w koncu sie wyspie :d :d :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziewczyny wracajac do tej chusty, to gdzie tutaj mozna kupic dobra chuste?? jutro sobota :) :) :) :) :) w koncu sie wyspie :d :d :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziewczyny wracajac do tej chusty, to gdzie tutaj mozna kupic dobra chuste?? jutro sobota :) :) :) :) :) w koncu sie wyspie :d :d :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziewczyny wracajac do tej chusty, to gdzie tutaj mozna kupic dobra chuste?? jutro sobota :) :) :) :) :) w koncu sie wyspie :d :d :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ja dalej nic nie czuje byla polozna i pomasowala mi tylko przez 10 sek bo dluzej nie dalam rady tak bolalo.ma przyjsc we wtorek jesli sie nic nie ruszy do tej pory to 8 .11 na prowokacje boze wolalabym sama urodzic.lekkie bole plecow a dzidzia rusza sie bez opamietania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, dopiero zobaczylam ze tyle razy sie pos wyslal, przepraszam za zasmiecanie!!!! karina, mam nadzieje ze obejdzie sie bez wywolania!!! ja tez sie tego bardzo boje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczynki nie zamienilabym odciagaczki z mather car na zadna inna-jestem bardzo z niej zadowolona do glutkow.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinko ja tez mialam masaz po tygodniu wody samwe poszly i nie musialam isc na wywolanie -na szczescie,u ciebie na pewno tez sie w ruszy na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ziarnko, wiesz co zastanawiałam się, czy by takiej chusty nie uszyć. Tzn. nie - ja sama, bo takowych umiejętności nie posiadam, ale brata mam krawca. I tak sobie myślę, że ta chusta o której piszesz (i pięknie się prezentujecie :) ) to zwykły kawał tkaniny np. bawełny i już. Tylko wtedy od Ciebie ściągałabym pomysły na wiązania, pozycje dzidziaka. Hm, trzeba mi pomyśleć. Pozdrawiam Was serdecznie. Dziewczyny poterminówki: ponoć tylko 5% kobiet w ciązy rodzi w terminie. Jeszcze trochę 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee 🌻 ja swoją chustę mam ze strony www.snugglensnooze.co.uk - okazało się że babka mieszka w tym mieście co ja i przyjechała z całą walizą i pudłem różnych slingów imogłam powybierać, podotykać itd. :) my mamy chuste Vatanai, na początku chciałam Colin Bleu ale okazało się że to zwykła bawełna o prostym spolocie więc odpadło Sasania 🌻 właśnie to nie jest zwykła bawełan jak ci się wydaje :) od rodzaju tkaniny i jej splotu zależy komfort i twój i dziecka, splot powinien być skośno-krzyżowy bo taki zapewnia dobre utrzymanie dziecka i chusta nie opada pod ciężarem. Nasza jest na przykład żakardowa. Ale na forum gazety.pl można się wieeele dowiedzieć. Zajrzyj tu - mam nadzieje że link zadziała poprawnie a jak nie to wejdz na www.gazeta.pl, kliknij na forum, potem znajdź foum dziecko i tam prawie na samym dole będzie podforum o tytule \"Kawałek szmaty - czyli chusty i ...\" http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=44603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądam tę stronę, trafiłam na chustomanię.pl, i na bloga Kasi i Marcina - propagatorów noszenia chust. Jestem urzeczona. Ziarnko siedzę już dwie godziny nad tymi chustami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta! Madzior dzieki ze napisalas o tej gruszce.Ona mi wlasnie tak jakos odpowiednio wyglada Sasania ja sie nie znam, ale nie wydaje mi sie ze taka chuste mozna dobrze uszyc.chociaz murzynki nosza zwykle biale i jest w porzadku Karina trzymam kciuki zeby dzidzia wczesniej wyszla, a jak nie to jak na 8 masz wywolanie, to bedzie szczesliwe dziecko, bo ja jestem z 8 listopada i dobrze mi w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......PLEC. ..... IMIE edziulka...........15/10.....41...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria MONDZI25........26/10.....41.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....41....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....40....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......38....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....39....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....37.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......32....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......30... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......28.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......26.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...25...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...13.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......10.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...?.....Southampton.....córka.... ..........IZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella, pewnie ze chuste mozna uszyc samemu! wiele kobiet juz uszylo a wzory wykrojow i wskazowki mozna znalezc wlasnie na forum gazety.pl \"Kawalek szmaty - czyli chusty i ...\" tam dziewczyny wklejaly linki do instrukcji a ktoras ktora zajmuje sie robieniem chust kolkowych zrobila zdjecia z instrukcja krok po kroku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ratujcie - czy ktoras z was byla przeziebiona i karmila piersia? Moja mala ma niecale 3 tygodnie a ja od wczoraj leze w lozku z goraczka :( dzis rano mialam 38,2 :( dzwonilam do lekarza i powiedzieli mi ze mam co wziasc? pa ra ce ta mol! cudowny lek na wszystko. ok, wzielam ale czy macie jakies domowe metody szybkiego wyjscia z choroby tak by dzidzi nie zaszkodzic? z gory dzieki i pozdrawiam Was goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anibas, jedyne czym możesz zaszkodzić to przez drogę kropelkową. Nie odstawiaj małej od piersi, bo w Twoim mleku są cenne przeciwciała, za pomocą których Twój organizm walczy z chorobą. To jak szczepionka dla dziecięcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarkno 🌻 🌻 🌻 ja tu normalnie nie tylko będę chustomaniaczką, ale bzika zaraz dostanę :P Napisz mi, czy Ty swoją chustę kupiłaś w Anglii? I jaka była jej cena? Cały dzień mi minie pod znakiem chusty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasania, ja kupiłam chustę tutaj, ze strony www.snugglensnooze.co.uk najpierw chciałam kółkową ale jak znalazłam stronę chustomania to już wiedziałam że tylko i wyłącznie wiązana :D i też na tej stronie spędziłam chyba cały dzień ;) ja mam chustę z firmy vatanai,żakardowa za 64f ale fajne były też Marry Carry za 40f, tylko dłuższe 4,9m nasza ma 4,5 i jest wystarczająca. Najtańsze bły Calin Bleu ale są bardzo cienkie i splot jest prosty więc raz ze nie będą komfortowe dla starszego dziecka bo będą się wżynać i opadać pod cieżarem ciała. W Polsce można zamówić ze strony chustomani i na www.nati.com (chyba to ten adres) i chusty nati też są bardzo dobre Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chustomania wysyla chusty
do UK - wiem, bo specjalnie o to pytalam - kosztuje to 32 zlote. chusta 199 zdaje sie (drozsze tez sa - didymosy), wiec przy obecnym kursie funta wychodzi prawie na to samo. tyle tylko, ze wybor wiekszy na chustomanii, kolorki fajne maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelke bo znowu pomylka kopiuje juz 4 raz z dobrym tygodniem ale nadal mam do tylu :( U mnie nadal nic za to strzelaja jak pod wplywem jakis prochow. Juz mam dosc tych strzalow. Czy ktos wie kiedy to sie konczy???:) NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......P LEC. ..... IMIE edziulka...........15/10.....41...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria MONDZI25........26/10.....41.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....41....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....40....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......40....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....39....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....37.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......32....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......30... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......28.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......26.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...25...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...13.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......10.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...?.....Southampton.....córka.... ..........IZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płonące stosy w Wielkiej Brytanii Mimo apeli o umiar i ostrożność wszystko odbędzie się, jak każe tradycja – z hukiem i błyskiem. Wieczorem w całej Wielkiej Brytanii zapłoną tysiące ognisk, a w niebo strzelą miliony ogni sztucznych. Tak wyspiarze obchodzą rocznicę wydarzenia sprzed ponad 400 lat - pisze \"Trybuna\". 4 listopada 1605 r. grupa spiskowców spotkała się w podziemiach Pałacu Westminster. Na górze trwały ostatnie przygotowania do otwarcia następnego dnia sesji parlamentu i wszyscy oczekiwali na wystąpienie króla Jakuba I. Dwa lata wcześniej monarcha zjednoczył swą rodzinną Szkocję z Anglią. Na północy kontynentu powstała jedna z europejskich potęg. Po swych poprzednikach z dynastii Tudorów Jakub Stuart odziedziczył zerwane przez Henryka VIII związki z Watykanem i katolicyzmem i powstały w wyniku tego Kościół anglikański. Trzynastu mężczyzn w piwnicach parlamentu było przedstawicielami prześladowanych wyznawców katolicyzmu. Przynieśli ze sobą beczki z prochem i zamierzali wysadzić budynek zabijając króla i czołowych polityków. Liczyli, że w ten sposób zlikwidują protestantyzm w Anglii. Spisek odkryto, a jego przywódca Guy Fawkes został pojmany. Kilka miesięcy później zginął na szafocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×