Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Camillee - gratuluję bardzo bardzo!! :D Ja mialam podobnie, że męczyłam się na gazie; (najpierw odesłali mnie domu mimo, że pojechalam do szpitala jak mi wody odeszly) :( - epidural też dostalam późno, bo skurcze byly za male wg nich a jak zdychalam z bólu. Niewazne. :) Najwazniejsze, że mamy nasze córeczki ze sobą :D ❤️ Zdrowia życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Mamusie:) Nie odzywalam sie bo nie mialam dostepu do kompa, moj partner siedzial namietnie... Troszke sie naczytalam:)Duzo fajnych tematow poruszylyscie:) camillee - Przyjmij wielkie gratulacje za odwage i wytrwalos i ucaluj malenstwo :) Anka Manchester - jestem zaskoczona,ze nie robia tu lewatywy.., osobiscie nigdy nie mialam robionej, i nie wiem jak mozna domowymi sposobami ja zrobic??A cewnik zakladaja?Ja nawet nie mialam jeszcze spotkania z polozna a we wtorek lece do Polski. Powiedz mi Aniu, czy zdaze wszystko sobie tu zalatwic po przyjezdzie?Jestem zarejestrowanan w GP i czekam na wizyte w szpitalu, niestety nic nie przychodzi...Mam obawy co do porodu tutaj bo tak naprawde nie bylam w szpitalu, nie mam poloznej...Musze zadzwonic do GP i powiedziec, ze lece i poprosic zeby zadzwonila do szpitala aby wyznaczyli mi wizyte po powrocie...Sama nie wiem co juz myslec:( Sasania - Ty nie mozesz poczekac sie poniedzialku a ja wtorku, bo lece do polski,ale wiem ,ze bede tesknic za tym moim nieznosmym facetem:) Monika2- ja tez na wszystko reaguje placzem i nie martw sie, nie jestes sama, a jak sie bardzo denerwuje to nie krzycze tylko wyje...Bedzie dobrze, to sa tylko takie momenty bezsilnosci...mysle,ze kazada z nas je ma tylko nie kazda pisze:) Co do lotu, to ja lecialam w 17tc ale mialam problem z uwagi, ze lekarz powiedzial ,ze mam krotka szyjke co moze wywolac wczesniejszy porod, ale Ci lekarze w polsce sa troszke przewraliwieni i na zimne dmuchaja, najlepiej to by kazda babke polozyli do szpitala,zalozyli szwy (bo mnie tak mieli zrobic) i po sprawie.Okazalo sie ,ze z ta szyjka to taka moja uroda i moge leciec...Teraz tylko obawiam sie, ze moge miec problem z wejsciem na poklad bo slyszalam ze w zaawansowanej ciazy potrzebne jest zaswiadczenie od lekarza, ze mona leciec bo nie chca zabierac, boja sie ,ze kobitka urodzi podczas lotu...Ja takiego zaswiadczenia nie bede miala a to juz 26tc....Slyszalyscie co o tym?Napiszcie prosze jak to wyglada naprawde:) Caluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Wielkie gratulacje dla nowych mamuś🌼🌼🌼 camille trzymaj się dzielnie ja też na początku zaciskałam zęby podczas karmienia aby nie wyć z bólu możesz smaarować specyfikami ale tak naprawdę to trzeba to przeczekać przynajmniej u mnie tak było. Maddalen co do lotu to u każdego to wygląda inaczej ja leciałam ok.30 tc i żadnego zaświadczenia nie miałam i do samolotu też mnie wpuścili bez problemu ale wcześniej pisała tutaj kobitka sorki ale nie pamiętam która że lekarz wystawił jej zaświadczenie na miesiąć przed lotem i jeszcze zdarł za to kasę. A ja nie mogę się doczekać czwartku bo wtedy lecimy z mężem i syniem do Polski:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sasania niestety mieszkam kawalek od szpitala, ale zyje nadzieja ze jak sie przeprowadzimy to znajdziemy cos blizej. szpital jest w miescie wiec mam nadzieje ze jakos to bedzie. ale z drugiej strony to nie chce zmieniac przychodni jak sie przeprowadzimy i sama nie wiem jak bedzie lepiej. no zobaczymy jakie beda mieszkanka :) a Ty na jakiej ulicy bedziesz? wiesz moze? Maddalen zeby wejsc na poklad bez zaswiadczenia musi to byc tydzien nie wiekszy niz 28 wiec mozesz leciec. ale nie wiem jak to jest z poszczegolnymi liniami. zaraz sprawdze wizzair i easyjet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam sie w tabelce bo ostatnio mnie nie bylo, a tygodnie leca jak szalone Szczęśliwe brzuchatki: yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......36...Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......34... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......32.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......31.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania.......27/02...28...Szczecin/Northampton...córecz ka.. ...Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...18.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...17.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...17.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....25....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Vika25..........4/02..........29........Peterborouhg.... .syn......Kacper Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a.......Noemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maddalen easyjet: Kobiety w ciazy do 27 tygodnia wlacznie moga podrózowac bez zaswiadczenia lekarskiego. Kobiety w ciazy miedzy 28 a 35 tygodniem wlacznie powinny posiadac zaswiadczenie wydane przez lekarza lub polozna potwierdzajace, ze stan zaawansowania ciazy zezwala na odbycie podrózy samolotem. Kobiety w 36 tygodniu i po 36 tygodniu ciazy nie moga odbywac podrózy samolotem i dlatego kazda podróz powrotna musi zakonczyc sie przed 36 tygodniem ciazy. Warunki Przewozu Artykul 8.2 wizzair: 14.1.3 Wizz Air nie przyjmuje na pokład kobiet w ciąży powyżej 34 tygodnia. Wizz Air ponosi odpowiedzialność za problemy zdrowotne kobiet ciężarnych i/lub ich nienarodzonych dzieci, do których może dojść w wyniku podróży lotniczej, jedynie zgodnie z niniejszymi Ogólnymi Warunkami Przewozu. Wizz Air usilnie zaleca, aby kobiety ciężarne powyżej 28 tygodnia ciąży zasięgnęły porady lekarskiej przed podróżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duila i Agnes 23 - dzieki wielkie, no wlasnie,zobaczcie jak to jest w ciazy, chyba przestaje myslec, musze lwasnie zajzec na strone RYANAIR bo lwasnie tymi liniami bede leciec... Agnes 23 - no szkoda ,ze Cie na poklad nie wposcili, a w ktorym tygodniu bylas?gdzie Cie cofneli, przy odprawie bagazowej czy paszportowej? Boje sie ,zeby mnie nie cofneli....BUUUUUUU, nie bedzie za wesolo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie szczesliwe mamusie i brzuchatki tym deszczowym wieczorem, Dziewczyny mam problem, zreszta kto ich nie ma, ale wyslalam aplikacje na working tax credit i mi ja odeslali bo byla to foto kopia, poniewaz zrobilam pare bykow na oryginale i nie chcialam takiej pomazanej wysylac. Oni mi nie chca drugiej wyslac, bo twierdza ze juz jeden pakiet dostalam, i co ja mam teraz zrobic. Czy ma moze ktoras z Was oryginal do odstapienia. Bede wdzieczna. A tak nawiasem to te angole bardzo zlosliwe sa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tabelka :) Szczęśliwe brzuchatki: yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......36...Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......34... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......32.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......31.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania.......27/02...28...Szczecin/Northampton...córecz ka.. ...Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...18.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...17.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...17.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....26....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Vika25..........4/02..........29........Peterborouhg.... .syn......Kacper Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a.......Noemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Camillea wielkie gratulacje 🌼🌼🌼 Ale ja zazdroszcze mamusiom ze maja swoje pociechy kolo siebie, ja mam jeszcze 22 tygodnie czekania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maddalen wpuscili mnie na poklad :) mialam to zaswiadczenie i juz opowiadam jak bylo. jak lecialam do Pl to lecialam wizzair i nie wzieli ode mnie zaswiadczenia w ogole a bylam w 27 tc a jak wracalam to lecialam easyjet i to byl 29 tc i tam sie mnie zapytali o tydzien ale zapytali sie mnie na ostatnim odcinku gdzie pokazuje sie paszport i karte pokladowa. a ze ja madralinska nie zostalam zapytana o to jak oddawalam bagaz duzy to schowalam do duzego. no i jak juz byla ta ostatnia blokada to musieli pasazerowie czekac wszyscy bo musieli mi przyniesc moja torbe zeby im pokazac ten list od lekarza i tym sposobem nie musialam sie przeciskac przez wszystkich ludzi, tylko razem w partnerem mielismy caly samolot do dyspozycji i moglismy zajac sobie miejsca gdzie chcielismy hihihihihihi. torbe przyniesli na zewnatrz i dlatego pierwsi poszlismy, hihihi smiesznie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok przeczytalam ,ze Ryanair zabiera kobiety w ciazy bez zaswiadczenia do 28 tygodnia, pozniej jest potrzebne zaswiadczenie, kobiety w 36tc nie sa zabierane na poklad, nie moga odbywac podrozy samolotem. No ale to roznie moze byc prawda? Agnes 23 a ciebie w ktorym tygodniu cofneli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i Karolinah angole z reguly sa dziwni i jak im wyslesz pokreslony orginal to bedzie dobrze, chyba ze bedzie bardzo niewyrazne to wtedy Ci odesla i moze dadza nowy. tak mi sie wydaje, bo ja jak dawalam gdzies jakies papiery to oczywiscie z bledami i pokreslone i oni don\'t worry it\'s ok!! wiec sprobuj im wyslac orginal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes 23 - sorrki za pytanie, ale wyslalam troszke pozniej , zanim zdazylas odpisac :) Moze nie bedzie tak zle:) A nie wiesz czy moge sie starac o pierszenstwo wejscia na poklad bez priority borat, bo nie wykupilam tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee- PRZEOGROMNE GRATULACJE :)) szkoda biedactwo ze musialas sie tak meczyc 40 godzin -masakra... najwazniejsze ze jestescie juz razem i ze wszystko jest ok:) upupupu- ja tez mialam na poczatku bole brzucha jak na zblizajacy sie okres...ale juz go nie dostalam :)) tak jak pisze skorpionka kreska to kreska wiec przylaczam sie do GRATULACJII:) ;) co do lotu w tak wczesnej ciazy to wszystko zalezy od... wlasnie ciazy ... ja w 8 tygodniu jechalam samochodem do polski balam sie okrutnie bo prawdopodobnie tez nie mozna...ale wszystko bylo ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzilyscie ten topik
co 50 stron to samo piszecie. bylo juz latanie w ciazy, pierwsze wizyty, urlop macierzynski, teraz kolej na wyrobienie paszportu dziecku i czy robia test na cukrzyce.zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzilyscie ten topik
ciezko przeczytac te wiadomosci wczesniej, nie umiecie znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze o szybka odpowiedz czy do konsulatu musze jechac z dzieckiem jak chce wyrobic paszport?jutro mam spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzilyscie ten topik
jeszcze tego nie wiesz milion razy bylo pisane, a na stronie konsulatu jak wol mozna przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina na spotkanie musicie jechac wszyscy w 3czke:):) camillee i oleczka- wielkie gratulacje dla szczesliwych mamus i ich dzidziusiow🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maddalen nie wiem czy mozna sie starac o pierszenstwo :( nie wydaje mi sie. ja z tym wielkim brzuchem sie przeciskalam i nastepnym razem to wykupie na pewno tez expresowy boarding, a moze da sie go dokupic? albo na necie albo na lotnisku? nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanie
Camille na Twoje problemy z sutkami polecam masc bepanthen firmy Bayer znajdziesz ja w Tesco na polce z art dla niemowlat nie jest droga a naprawde super a dodatkowo mozesz jej uzywac do smarowania pupki dzidzi gdyby byly jakies problemy skorne pozdrawiam i gratuluje malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanie
acha wazna sprawa mozesz karmic nawet bezposrednio po nasmarowaniu bo nie szkodzi dziecku wiec nie ma obaw a po co masz sie meczyc i karmic placzac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×