Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Dzieki dziewczynki ale jak ja mam jechac do szpitala jak to moja bedzie dopiero pierwsza wizyta?Nie mam jeszcze prowadzacej poloznej...nie wiem do kogo mam sie udac do szpitala, moze pojde do przchodni do lekarza i powiem ,zeby ona poinformowala szpital?Jak myslicie?Chyba nie mam innego wyjscia... Jest jakas strona na temat benefitow jakie mozna uzyskac? Jak tak do wklejcie link, dobrze? Kurcze, jestem zielona jak szczypiorek na wiosne, nic tak naprawde nie wiem...Zaczynam sie bac, bo z jezykiem tez nie jest najlepiej, chociaz duzo rozumiem z drugiej strony... Ale moj maluszek sie rusza...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 z tym voucher idziesz do banku i oni sami juz wszystko zalatwiaja. Tak bylo w przypadku gdy Oli zalatwialismy to. Dla Julka idziemy zalatwic w poniedzialek. czarna- chyba tak. Ale powinnas miec taki kupon do wyslania w bounty pack lub takiej gazetce co dostalas od poloznej Emma\'s diary- wtedy wypelniasz i wysylasz do Tchrust Child Mutual- chyba tak sie pisze:)i oni przysylaja ten czek. Ale nawet jesli bys tego nie wyslala to i tak ten voucher przyjdzie ci do domu. asiulek27- trzymaj sie cieplutko i szybko wracaj do nas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z humorem ciutke lepiej, ale to nie zmienia faktu ze jestem opuchnieta parowka ;) :o maddalen, jesli wiyta w szpitalu wypadnie ci wtedy jak jestes w polsce to powinnas przedzwonic do szpitala i powiedziec im o tym. list zazwyczaj prychodzi kilka tygodni przed wizyta, wiec powinnas miec na to czas. wtedy zmienia ci date spotkania. asiulek, mam nadzieje ze jak wrocisz to bede juz rozpakowana ;) dziewczyny, jak to jest z tym kontem dla dziecka? jak to w ogole wyglada???? podobno pieniadze mozna wyplacic dopiero jak dziecko juz ma nascie lat....? jesli to prawda o mi chyba sie nie oplaca, bo ja mam zamiar wracac do pl za jakis czas..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika przepraszam Cie za pomylke- ten plyn nazywa sie EURAX LOTION. eucerin to cos innego jak lekarz nie przepisze, to jest on w Bootsie za 5, 29. i mozna uzywac w ciazy bo lekarz sprawdzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada widze ze jestes najbardziej poinformowana prosze powiedz mi co wpisac w tej aplikacji w pierwszym detal of child child unique reference number i w trzecim punkcie additional contribution to the child trust found i w piatym czy nr.mojego konta? i co potem dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z rana. Ciekawe czy któraś też wstaje w sobotę do pracy? Zaczynam o 9 -o Karinella - dopiero dziś po pracy wybieram się na zakupy - wielkie dzięki.Choć chyba mi trochę ulżyło, bo już tych witamin ciążowych nie biorę. Co do benefitowych spraw \"po\" to jeszcze nie jestem w temacie, ale jak znajdę chwilę to poczytam i spróbuję wyjaśnić - to zielonej jak szczypiorek (bardzo śliczne porównanie). Z tego co wiem to Sure Maternity Grand nie należy mi się, bo nie mam benefitów - bay bay 500f. POzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wejdziesz w opcje- contact jobcentre plus - to tam beda jeszcze inne dzisiaj mam o 2 walkabout w szpitalu. juz tam tyle razy bylam, ze nie chce nam sie jechac, ale ja jestem pazerniak na badania i od razu chce sobie zrobic KTG, wiec pojedziemy.poza tym tam obok jest sklep z nasza polska wedlina i zawsze po wizycie kupujemy zapasik, wiec zawsze- wycieczka bedzie owocna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......P LEC. ..... IMIE Szczęśliwe brzuchatki: anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....41.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......36...Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......34... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......32.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan oleczka0629......07.02.......30....Leicester.....coreczk a...Liliana agnes23............09.02......30.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...27.02...27...Szczecin/Northampton...córeczka.. ...Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...16.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...17.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...17.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....25....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Vika25..........4/02..........29........Peterborouhg.... .syn......Kacper Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella, mozesz sobie tak pojsc do szpitala i poprosic o ktg? ja jeszcze nigdy nie mialam :o a szczegolnie teraz przydaloby mi sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camille ja latam srednio raz w tygodniu a to na ktg a to z wysypka-od razu na antenatal i robie zdruzgotana mine-smieja sie troche ze mnie, ale co tam mie wiem jak jest tam gfdzie Ty masz rodzic, ale u mnie w szpitalu jest taka specjalna sala dla kobitek swiezo pzred porodem i zawsze kilka jest spanikowanych z edzidzia sie nie rusza dzwonisz na antenatal (numer powinien byc z przodu karty) mowisz ze jestes po terminie i klamiesz ze od wczoraj nie czulas jak sie rusza-kaza przyjechac i robia ktg to nie jest moj pomysl- podsluchalam na poczatku ciazy klientki w poczekalni do poloznej nawet sie nie zastanawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Karina Julek to śliczny chłoponio, jak to mówi się na wsi u mojego męża :) a i wy z tym wózeczkiem, szczególnie Ty po porodzie wyglądacie tak, jakbyście już nie wiadomo dawno temu urodzili... Żałuję, że nie mogę pomóc w zadawanych pytaniach. Camilee ja jak parówka się nie czuję, choć palec po obrączce wygląda, jakby ta obrączka chciała wrosnąć w skórę :-o Kostki mi tak opuchły, że ulgę poczułam dopiero po godzinie leżenia z nogami wysoko. Tak sobie myślę, jak to będzie przy drugiej ciąży, gdy nie będzie można tak swobodnie sobie odpocząć. Dziś taka pogoda, że nic tylk przespać ją. Szaro, pada, a rzeką same szare statki przepływają (marynarki wojennej). Tyle dobrego, że teściowa wyszła już ze szpitala. Ja od wczoraj mam nastrój taki, że nawet ciężko opisać ten smutek i rezygnację i złość w jednym. Jak sobie pomyślę, co to będzie w przeddzień przyjazdu Maćka, to chyba będę jak czynny wulkan. Zamiast być lżej, jest trudniej takiemu niecierpliwcowi w ciąży. Ech... Trzymajcie się kobitki. Jak już zajadę na wyspę, to będę odzywać się sporadycznie, z kafejki. A! Jeszcze chciałam się podzielić z Wami tym, że mamy już pokój. Z parą w mieszkaniu. Ja się mało cieszę, bo dopiero jak Ci z agencji wszystko posprawdzają i Maciek podpisze umowę, i dostanie klucze do mieszkania, czyli w czwartek - dopiero wtedy będę spokojniejsza. Pa 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella, ja sie wlasnie zastanwialam czy nie pojechac i powiedziec ze nie czuje ruchow dziecka ;) ja w szpitalu bylam tylko 2x. bo normalnie mam wizyte w przychodni, a do szpitala jade tylko na specjalne spotkania przez nich wyznaczone. sasania, trzymam kciuki zeby z mieszkaniem wszystko sie ulozylo!!! ja wczoraj tez mialam kiepski humor, ale troche mi przeszlo ;) czy wiecie jak wyglada czop? bo ja wlasnie sie zastanawiam czy mi nie odchodzi :o (moglby ;) ) jade chyba dzisiaj do mothercare kupic wklad do wanienki i jeszcze jakies pierdoly dokupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anagro
NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......P LEC. ..... IMIE Szczęśliwe brzuchatki: camillee..........29/11.....41.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......36...Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......34... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......32.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan oleczka0629......07.02.......30....Leicester.....coreczk a...Liliana agnes23............09.02......30.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...27.02...27...Szczecin/Northampton...córeczka.. ...Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...16.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...17.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...17.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....25....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Vika25..........4/02..........29........Peterborouhg.... .syn......Kacper Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek.....Alexander pozdrawiam wszystkiem brzuchatki i mamusie porod u mnie przebiegl tak ze zaczelo sie wywolywaniem ale nie mialam rozwarcia wiec skonczylo sie na cesarskim cieciu, ale maluszek jest zdrowy i piekny:)) co mnie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuski :) karinella - dzieki wielkie za link, napewno posiedze i poczytam, moze uda mi sie cos zrozumiec hehe:) Sasania - znam ten bol z mieszkaniem z innymi, my nadal dzielimy mieszkanie,naszczescie nie jest najgozej.Bedziecie dzielic mieszkanko?Czy to bedzie Wasze wlasne?My w styczniu bedziemy szukac tak pozadnie...Ja powiedzialam ,ze nie bede mieszkac z innymi ludzmi w mieszkaniu i strzelilam focha.... camillee - ja nie wiem jak wyglada czop ale z tego co dziewczynki pisalay to moze wygladac jak \"galaretka\"? Glupio to brzmi chyba co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Maddalen i Sasania u mnie strzelenie focha nic nie dalo, ale bylo blisko. bedziemy mieszkac jeszcze z jednym kolega z ktorym teraz mieszkamy i byc moze z jeszcze jednym ale watpie czy przystanie na warunki: nie palic w domu i nie robic imprez ani szumu ani innych takich przynajmniej w okresie przed i poporodowym. no wiec zobaczymy a wszystk ze wzgledu na kase oczywiscie :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anagro nie wiem czy gratulowalam bobaska.a jak tak to bedzie dwa razy, NIC NIE ZASZKODZI GRATULACJE TOBIE I SYNECZKOWI!!!! bylam na walkabout.niestety za duzo babeczek wpadlo na pomysl zeby zrobic sobie przy okazji KTG (a bylo nas okolo 15 plus mezowie i mamy)i pielegniarki sie posmialy ale nie ulegly. pokoje do porodu w wodzie sa sliczne z pieknym drewnianym , domowym lozkiem, i olbrzymia wanna i lazienka z prysznicem,. ale chyba sie nie zdecyduje, bo mysle ze definitywnie chce epidural.tam jest juz normalne lozko szpitalne , ale tez lazienka i tez milo. do tego jest telewizor i telefon (sluchawka wisi centralnie nad glowa)zeby zadzwonic jak sie bedzie chcialo. za pokoj-jedynke po porodzie trzeba zaplacic 76 funtow, ale na salach ogolnych jest tylko 5 lozek. polozna pokazala nam nawet malutkiego chloptasia swiezo pare godzin po deliwerce i jego tanczaca na korytarzu mame. ogolnie wrazenia mam pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anagro, gratulacje!! jak dojdziesz do siebie to wstaw jakies zdjecia :) karinella, zadowolona ze poszlas ogladac szpital? jak jest porod w wodzie to nie mozna miec epiduralu?? u mnie chyba troche sie zaczelo roszac ;) dzisiaj chyba mi czop zaczal odchodzic (wlasnie galareta), brzuch mnie pobolewa od rana i mam nieregularne skurcze ;) trzymajcie kciuki zeby to bylo juz dzisiaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camille trzymam mocno kciuki ! przy porodzie w wodzie daja tylko gaz, jak juz nie wytrzymujesz to ewentualnie przewioza Cie na sale gdzie jest epidural- przynajmniej w tym moim szpitalu sa do tego oddzielne sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maddalen83 będziemy mieszkać z parą. My i oni. Myślę, że jakoś się to poukłada. Pewnie, że razem z Maćkiem wolelibyśmy mieszkać osobno, ale stara prawda jak świat: finanse nie pozwalają. Staram się myśleć pozytywnie. Wreszcie będziemy razem. Z dala od rodziców, a nie na ich utrzymaniu, w ich mieszkaniu - to poważny krok na przód dla samodzielności naszego małżeństwa. Mąż mój już się zarzekł: żadnych imprez, sprowadzania kolegów, palenia. Ma być spokój. Ale z tego co mówi, to ludzie są ugodowi, oddali nam bez problemu większą sypialnię. Wydaje mi się, że będzie można ułożyc sobie to wspólne mieszkanie. Ważne, że wszyscy chcemy, by było dobrze. Oni też chcą starać się o dzidziusia. :) Mieszkali już z jedną parą, która rodziła. Na starcie same plusy. Praktyka pokaże resztę. Ale, jak piszę - staram się być dobrej myśli. Powoli zaczynam się czuć jak ciężarówka. Jakoś mi się ciężk orobi. Dziewczyny, to dopiero 27tc a mi trudno jest się nachylić, nogi puchną. Czy ja w ciąży jestem? :P Dobrego wieczora, i niezależnie od stanu brzucha (przed porodem, czy po), życzę Wam, by ta noc była PRZESPANA... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ewentulanie dla Ciebie camilee może być nieprzespana. Czego życzę Ci z całego serca. 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada744- WIELKIE DZIEKI ZA ODPOWIEDZ:) maddalen83- o wyjezdzie poinformuj poprostu lekarz i popros by zadzwonila do szpitala i niech ustala Ci taki termin jak juz wrocisz o benefitach mozesz tez poczytac na MojaWyspa.co.uk camillee- trzymam kciuki aby to bylo dzisiaj :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny 😘 troce trace nadzieje bo miedzy skurczami sa coraz dluzsze przerwy :( ide chyba pobiegac ;) z drugiej stronu za pieknie by bylo urodzic tylko 2 dni po terminie.... a tak naprawde to dzisiaj wypada termin z okresu :) no zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeździec Apokalipsy
Powiedzcie gdzie sie trzeba udac aby wycyckac jak najwiecej zasilkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety - jesli porod jest w wodzie to nie dają nic prócz gazu. A gaz gówno daje. To chyba jakies placebo, - ja dostalam gaz, mimo ze w wodzie nie bylam (tak wyszlo, mimo ze chcialam) - i nic ,kompletnie nie pomagał. Jedynie rzygać mi sie chcialo i w glowie mi sie krecilo masakrycznie. Zaczelam tez przysypiac, dziwnie slyszalam swoj wlasny glos (jęczalam z bólu :-0 i dziwnie slychac to bylo... przez ten gaz chyba) - generalnie - bardzo źle wspominam. :( Epidural to dopiero wynalazek! Chyba Nobla powinien dostac ten kto go wymyślił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy zadna z was nie wie co zrobic z tym fioletowym aplication form co przychodzi z family investments te 250 f?czeku jeszcze nie dostalam. nie wiem o wpisac w child unique reference number pomozcie !czy mam czekac na child benefit i tam to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina- do mnie tez przyszla ta ankieta ale jej nie wyslalam- zapomnialam. Ale dopiero jakies 2 tyg temu dostalam czek, ktory musze wplacic na konto. Wiec sie nie martw, ten czek napewno dojdzie do ciebie. Napewno jesli juz dostaniesz Child Benefit to voucher powinien dojsc do miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×