Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Hej dziewczynki To ja borowa Przeszłam małą metamorfozę I od dzisiaj jestem borówka* :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
czesc dziewuszki kochane! jak tam idzie rozpakowywanie? Maja,Monika?. jak tam skurcze? a moze juz po wszystkim? nie przejmujcie sie dziewuszki smsami od wscibskich znajomych. ja chodzilam 10 dni po terminie i przez ten czas musialam wysluchiwac inteligentnych uwag i rytan w stylu:" jeeeezu a ty jeszcze w ciazy? a ty nie mialas urodzic tydzien temu? ale bebzol (!!!), to chyba juz nie dlugo bo zle wygladasz..." mile co nie? takie tam kopanie lezacego...:D zycze wytrwalosci i szybkiego rozpakowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala co się smucisz, u mnie na 13tyg scan napisali ze serduszko bije i tyle, co jest równoznaczne z tym co u ciebie napisano ze wszystko jest ok.Myślę ze to serduszko jest jeszcze za małe by móc coś jeszcze tam wybadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku z pochmurnego Coventry. Dzięki za miłe słowa dziewczyny.Mój humor przypomina dzisiaj naszą pogodę.Miejmy nadzieję,że się wypogodzi ;) !!! Wiecie co jest najgorsze,że mnie nic nie boli.Wiem,że to paradoksalne stwierdzenie... Mam nadzieję,że Braxtony i Hicksy przeszły. No i już mamy dwie transformerki na forum : mama***Eli (to było pierwszy i ostatni raz z gwiazkami, mamo Eli) i borówka :D Pozdrawiam znudzona czekaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda ma byc ladna z lekkimi zachmurzeniami i showersami na zachodzie :). nadal mozna przyodziac sandalki, co tez zaraz sama uczynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy ze podejrzewaja u mnie objaw zatrucia ciazowego????? bo teraz to musze czesto do lekarza chodzic do gp ide 28go maja, po powrocie z polski pEWNIE a&e a nie AA hehe, jak zwykle cos przekrece a wczoraj troche poslizgnelam sie w wannie, maz mnie zlapal, kurde ale krocze to mnei tak boli ze normalnie nie wiem chodze ledwo :( jakbym sobie cos rozerwala :( a glownei to pachwiny i kosc lonowa nachrzania mnei ze hej teraz tak cieplo i ciezko na powietrzu ze rozpakowac moze tez jest ciezej,hmmmmm jan ei mam zadnych chyba skurczy bynajmniej nie poznaje takiego czegos :( u mnie duszno w basingstoke i slonce swieci i juz od 8 mej rano mozna z krotkim rekawem chodzic. ehhh a najgorsze ze ludzie zaczynaja mi smierdziec, bo cieplo i sie poca i nie myja!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha nie powiedzialam wam jeszcze co mi sie wczoraj przydazylo.spotkalam wczoraj polozna ktora mnie prowadzila w pierwszej ciazy. pyta ja ksie czujei takie tam i w ktorym jestem tygodniu.zgadnij mowie,a ona ze to gdzies 25!!! nieeeee! mowie jej ze sie pomylila o caly miesiac, wiec ona na to czy na pewno tylko jedno nosze. moze bym sie tym zmartwila gdyby nie fakt, ze bedac moja polozna nigdy nie udzielila mi konkretnej odpowiedzi na moje pytania. zawsze sie smialam ze na drugie powinna miec "i don't know" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam bo do zatrucia to trzeba wiecej niz tylko cisnienia. tez mialam klopoty z cisnieniem ale pod lupe wzieli mnie dopiero jak im sie nie spodobaly wyniki moczu ( potem sie okazalo ze zle pobralam sobie probke moczu). spuchnieta bylam przy tym jak bania, wszedzie. pytali mnie tez czy nie mam zaburzen widzenia. a jak z tymi objawami u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to do noszenia na reku to taki cisnieniomierz ktory w pewnych, zaprogramowanych porach dnia bedzie sam mierzyl Ci cisnienie.milo z ich strony ze o tym pomysleli.zaklada sie takie cudo w przypadku problemow z krazeniem lub podejzenia problemow z sercem. nie martw sie na zapas, po prostu chca Ci oszczedzic stawiania sie co godzine w osrodku zdrowia :D.potem ten aparacik rysuje wykres i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wpadam do was podzielic sie moja druga wizyta w przychodni tym razem z pielegniarkami pierwsza byla u lekarza wiec zrobily ze na wywiad taki jak lekarz tyle ze one to wszytsko notowaly a on nie....nastepnie zrobil mi test z moczu czy aby na pewno jestem w ciazy wynik pozytywny buty mi spadly ale coz...zawlaszcze ze niebawem zaczynam drugi trymestr ...no i mam czekac az odezwie sie do mnie midwife (nie wiem czy dobrze napislam) kiedy zapytalam co ze scanem to oczywiscie zostalam splawiona ze midwife mi powie ...i ze powinno byc w 12tc (ktory ja wlasnie koncze) czuje sie troche zaniedbana przez sluzbe zdrowia i nie majaca wplywu na moja ciaze ciagle tylko te pieprzone usmiechy a tak naprawde tylko mnie splawiaja ---bunt chyba przestane byc mila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mama eli to widze ze ty tez masz tki wiekszy brzuszek, bo ja mam ogromny :) no mowia ze siki oki sa :) a na reke to nie wiem co mi dadza ze mi lekarz cos skieruje i cos przysla, myslalam ze jakis bandaz elastyczny czy cos a nei jakis cisnieniomierz ,hmmmmmmmm nie wiem co z ra reka, mam nadzieje ze to nie zostanie na stale, bo kiepawo by bylo zwlaszcza ze ja elworeczna jestem :( kurde ze cie polozna pamietala, ja chyba bym swojej nie poznala na ulicy, chociaz moze, w gabinecie inne swiatlo a najgorsze teraz to jest krocze!!!!! boli ze nei wiem, a zwlaszcze kosc lonowa :( i pachwiny normalnie umieram :( i w pracy siedze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinak ja to awanti robilam i od razu sie zebrali, bo tez myslalam ze nei zdaze na pierwszy scan i mialam go jaks pod koniec 13tc wiec jeszcze jest oki. rozesmialam sie z tym testem zmoczu, czy oby ty na pewno w ciazy jestes?????? :) moze ci sie okres spoznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sie tam usmialam i bylam zszokowana poczekam teraz tydzien grzecznie na tel od poloznej ...jak nie zadzwoni to zaczene chyba byc upierdliwa i bede wydzwaniac codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka ja bym tam nie byla mila od poczatku. jak mi ustalili 12 tygodniowy skan na 13 tydzien wyrazilam dosc dosadnie dezaprobate :D i zapytalam dlaczego datujacy skan ktory powinien byc zrobiony DO 12 tygodnia bedzie robiony w 13, wiec oni mi na to ze sa "fully booked". no to ja im na to ze specjalnie zglosilam sie w 4 tc zeby uniknac takiej sytuacji, a moje papiery mimo wszystko przelezaly u nich odlogiem do 9tc wiec niewiele interesuje mnie ich biurokracja za to bardzo interesuje mnie moja ciaza i dziecko ktorego sie spodziewam. teraz juz wiesz arvena dlaczego moja midwife mnie pamieta :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie jestem mila, ale jak ktos na mnie probuje olac lub splawic a co gorsza zrobic ze mnie durnia to potrafie byc bardzo przykra. dosc czesto mi sie to zdarza bo nie wygladam na swoj wiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chyba naprawde do nich trzeba dosadnie rece mi opadaja zaczelam 13 tydzien a ja nic nie wiem o zgrozo do polski nie chce mi sie ruszac ale chyba jednak sie tam wybiore i postanawiam juz nie byc mila ciekawe kiedy zrobia mi chociaz badanie krwi ??? nawet daty porodu nie chcialo sie im liczyc tylko mnie pytaly kiedy mam zamiar urodzic ---paranoja---!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialam ze ciaza trwa 9 miesiecy i nie zamierzam dluzej byc w tym stanie ....wiec panie bardzo sie rozesmialy ..(kurcze no jakie to bylo zabawne cholera jasna!!!😠) i powtorzyly pytanie wiec w koncu im powiedzialam na kiedy sobie wyliczylam termin :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka z tego co piszesz wnioskuje ze te Twoje midwife sa jakies anormalne albo mi sie wydaje.Ale cos one smierdza mi rasizmem skoro niechce im sie nawet obliczyc kiedy Ci wypada termin. Niełam sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co za niedouczone babsztyle, i jeszcze nazywają siebie MIDWIFE!!! Czas tu z nimi zrobić porządek- czyli wiedzieć jak najwięcej o tym co nas dotyczy i walić prosto z mostu. Niech sobie nie myślą że maja do czynienia z nieuświadomionymi potulnymi owieczkami wkórzyłam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka, czy ty czasem nie chodzisz do gp tam gdzie ja? nie trafilas na moje dziumdzie w przychodni albo w szpitalu? normalnie mam deja vu. moja metoda jest grzeczne pytanie glosem elegancko wytresowanej jaszczurki i pytanie o zaswiadczenia, jesli mnie chca odeslac. takie pozorne upewnianie sie, np.: czy rzeczywiscie lekarz jest przekonany o tym, ze bez szkody dla zdrowia mozna przesunac scan na tak pozny termin i czy polozne sa przygotowane na to, ze jesli bedzie cos nie tak to szpital prawdopodobnie moze miec problemy itd. i oczywiscie zawsze sie znajdzie jakies miejsce wczesniej. strasznie jest to wszystko meczace, ale sie nie lam. trzeba czasem powalczyc. trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja pierwszy scan mialam w 15 tyg potem w 21 , a potem to juz mialam prawie co tydzien , ale mialam problemy bo wysokie cisnienie i malo wod plodowych powodowaly ze prawie co tydzien meldowalam sie w szpitalu , bylo minelo najwazniejsze ze dziecko zdrowe . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niemiałam takich problemow podczas pierwszej ciazy i teraz tez niemam. Lecz sporo słyszałam ze dziewczyny strasznie narzekaja i wspolczuje. No dziewczynki w czerni bardziej Wam do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie tez nie moge narzekac na swoja antenatal clinic ale zmienilam GP kiedy sie przeprowadzilam wiec nie wiem co mnie czeka po drugim skanie. mam nadzieje ze moja polozna przy nr2 bedzie troche bardziej doinformowana i rzadziej bede korzystac z netu i literatury. dziekuje katelka25, milo wiedziec ze ladnie wygladam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znów. Zrobiłam sobie dosyć długi spacer, mimo zakazu męża, żebym sama daleko nie łaziła. Kupiłam kapustę białą w razie nawału mlecznego (koleżanka doradziła), a jak nie, to zrobię mężulkowi łazanki :D :D Humor mi sie poprawił, mimo,że u nas trochę wcześniej padało a teraz jest bardzo parno i gorąco i wciąż pochmurnie.Dziwna ta pogoda. Widzę,że lorinka też przez to musi przejść co my wszystkie.Nic się w tej angielskiej służbie zdrowia nie zmienia.Prośby, groźby, wyczekiwanie na listy i appoitmenty, oraz bycie traktowanym jak skończony rozumkowy deficytowiec (to mój neologizm). lorinka - nie łam się i przede wszystkim nie pozwól im sie denerwować, bo to szkodzi Dzidzi. Dobry pomysł z tym pytaniem o ryzyko zdrowia dziecka przy opóźnieniach ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Leicester i pierwsza wizyte midwife mialam w 8 tygc. nawet nie musialam sie fatygowac do przychodni. wizyta odbyla sie u mnie w domu. pobrala mi krew, wziela mocz do badania i rzeczywiscie taki patyczek zanurzala do fiolki, ale jak mi wytlumaczyla, sprawdzala czy nie mam przypadkiem jakis zarazkow w moczu. Kobieta byla bardzo mila i ustalila mi scan na 14 tc. Wspomne ze pierwszy scan mialam w 7 tc, po tym jak zauwazylam troszeczke lekko brazowej wydzieliny na bieliznie. Pojechalam do szpitala i tam mnie bardzo dobrze potraktowano. Mialam scan natychmiastowy i moglam zobaczyc bijace serduszko dzidziusia :) Moze powiedz tej swojej midwife ze w innych miastach UK naprawde inaczej traktuja kobiety. przeciez to dla nas takie wazne, zeby wiedziec ze wszystko jest dobrze. pozdrawiam wszystkie kobietki i dzidziusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×