Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Chcialam zadzwonic do stomatologa zeby sie zarejstrowac to moj glupi telefon nie ma zasiegu!!!Nie mam dzisiaj humoru!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvene gratuluje synka, przeglądałam Twoje fotki i się poryczłam, widać, że dzielna byłaś. Dużo zdrowia życzę i oby maluszek się dobrze chował! Rzeczywiście już widać, że do mamy podobny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola25 jak bylas na nhs u stomatologa to zarejstrowali cie z bolem i w ciazxy na ten sam dzien czy musialas czekac,bo ja sie dodzwonilam,ale nie wiem dokladnie co do mnie gadala,zapytalam czy dzisiaj moge przyjsc a ona cos zaczela tlumaczyc wiec powiedzialam,ze po poludzniu z mezem przyjde hehe a myslalam ze latwiej bedzie,i ciekawa jestem czy dzisiaj dalo by rade przyjsc z bolem,bo pobolewa zjadlam rano tylko banana,a nie chcem juz brac tabletek wczoraj 2wzielam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejzewam ze najdalej pojutrze bedziemy gratulowac natusi i zozo :) stawiam na to ze obie sie rozpakowuja albo juz sie rozpakowaly ;) a co Wam dziewczyny z tym ryczeniem dzisiaj? w ciazy jestescie czy co? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie cos podejzewam,ze w ciazy jestem bo od lipca @nie mam:):):)musze test zrobic!!! Tez mi sie wydaje,ze natusia i zozo juz mamusiami sa! A ty mamo Eli masz juz wszystko w torbie do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się rejestrowałam, to miałam ból i powiedziałam, że jestem w ciąży, więc umówili mnie od razu w ten sam dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam strasznie z tym ryczeniem, rozczulam się na byle serialu, a jak już ktoś urodzi dziecko, to masakra, ryczę jak bóbr, czubek jakiś jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo***Eli a w jakie wkładki laktacyjne się zaopatrzyłaś, masz może jakąś opinie o tych wielokrotnego użytku, co można prać? Jakiej firmy są dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze szkoda,ze jej nie rozumialam!!!Dzieki Jola25!Jatez rycze jak widze takie slodkie cudenka!!! Pieluchy tylko to nie jest tak zle:)pewnie bedziecie na zakupach to dokupisz,masz troche czasu jeszcze,moj niuniek pewnie zaraz pojdzie spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe brzuchatki: arvena4-Gosia....08.08.2008...40...Basingstoke..chlopak. .Alexander natusia22.........18.08.2008....39.....Londyn.....córcia ....Nikola asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby......... ..... ?...........? onyx1.............18.09.2008......32....Ealing.......Ma ksymilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....34...Londyn......synek... ............? mama Eli...........02.10.2008.....33.....WGC........???.........? ?? monika820227....15.10.2008.....28.....Londyn..........?. ...............? aniapud............29.10.2008.....26.....Enfield......sy nek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....28.....St Albans..........?..............? Asanna.............11.11.2008.....21......Wood Green.......corcia......? mala79.............14.11.2008.....26......Londyn....corc ia.............? Patinka26.........30.11.2008.....20......Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25.........06.12.2008r...25....Cheshunt.......?? ?.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Mi83................17.02.2009.....13......Leicester.... .......?............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3150....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia22
oj kochanie ja dalej jeszcze w calosci, naprawde jej sie nie spieszy na swiat, az sie zaczynam martwic. ale Zozo juz pewnie po, bo od wczorja nie ma jej na gg- ale jej fajnie tez juz bym chciala moja kruszynke przy mnie. wczorja zadzwonila do mnie polozna z zapytaniem czy urodzilam juz ,a ja ze nie wiec umowila mnie na zastrzyk na 29 sierpnia, a 27 mam jeszcze ja odwiedzic zeby sprawdziala czy z dzidzia jest wszystko ok. oj jak ja nie lubie czekac , a nie moglo by byc juz po !!!!!!!!!!!!!! jeszcze wczorja cos mnie pobolewalo a dzis nic, moglabym chodzic, skakac itp. odezwe sie pozniej, 3majcie , pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam tommy a pozniej johnsona. tommy sa dobe bo nie przemakaja i maja samoprzylepny pasek,mozesz je tez regulowac jesli chodzi o wielkosc biustu. maja jedna wade, sa mimo wszystko za duze na moj biust (przy karmieniu miseczka B w porywach do C). johnsona maja fajny ksztalt ale znowu nie sa bez wady, zostawiaja takie wloski na sutkach i wtedy albo trzeba je zmyc albo jak nie masz gdzie podac dziecku piers z tymi \"koćkami\" :( jesli chodzi o wkladki wielokrotnego uzytku, no coz... nie nadaja sie ( jak dla mnie) na poczatek karmienia kiedy mleko ulewa sie czesto bo przemakaja natychmiast. poza tym ja naszylam na staniki i na wkladki zatrzaski bo inaczej sie nie trzymaly. nosialm je pod koniec karmienia kiedy uzywalam juz stanikow sprzed ciazy i nie mialam wiele pokarmu. teraz sprobuje natracare, zobaczymy co to za wynalazek :) aha i totalny niewypal jak dla mnie: wkladki z tesco. niemoglamsie doczekac konca opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję mamo***Eli za obszerną relację, muszę się zastanowić, które będę odpowienie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Jola w sumie to sie nie przekonasz dopóki sama nie wyprobujesz. kazdy moze miec inne zdanie. tak czy siak na razie mam w torbie szpitalnej wkladki tommy ktore zostaly mi po Eli. pewnie i tak sie nie przydadza w szpitalu bo siary jest raczej malo a pozniej to juz bede w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wkladki przeciekaly i pieluchy tetrowe wkladalam:) Jola25 powiedz mi jeszcze czy to znieczulenie mialas przed 12tc,i czy moglas brzc juz paracetamol?Kurde bo mam cykora,wyczytalam,ze do 12tc nie wolno paracetamolu!!!Napisalam meila do ginekologa mojego z pl,nioe wiem kiedy odpisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena witam w gronie szczęśliwych mam! Moje gratulacje! Fajna ta Twoja \"porodowa sesja zdjęciowa\' . Aż mam łezki w oczach...Szkoda, ze mi mąż takiej nie zrobił... Niech ślicznie i zdrowo rośnie Alek Wielki! Dziewczyny u mnie już nie te czasy,żeby to móc pisać z Wami, a conajmniej czytać w spokoju. Biegam jak szlona po mieszkaniu raz z jedna raz z drugą na ręku - robie \"setki\" km dziennie, by zadowaolic moje dwie panienki,a w miedzyczasie sprzątam, gotuję- rasowa gospodyni domowa:D . totez ostatmio jedynie podczytuje Was. Pozdrawiam Was wszysstkie . Buźki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby wczesniej mi powiedzial,ze mozna apap... Eh juz i tak za pozno!!! Moja wredota na nocniku siedzi,zobaczymy co z tego wyjdzie!Cos ma energii dzisiaj,nie chce spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia paracetamol mozna ale znieczulenie do leczenia zeba to raczej ciezka sprawa w pierwszym trymestrze ciazy. moja pani stomatolog mowila ze odradza znieczulenie do 16 tygodnia. jak ostatnio umawialam sie do niej na wizyte i mowilam ze jestem w ciazy od razu spytala ktory to tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paracetamol mogłam brać i brałam dużo, bo na poczatku ciąży miałam ostrą grypę, także chyba 8 dziennie brałam (po dwie tabletki 4 razy dziennie - tak mi w szpiatalu tu lekarz kazał), żeby zbić gorączkę, a znieczulenia nie miałam jak robiłam zęba, bo ból nie był duży, ale gdyby mieli mi mocno rozwiercać zęba, to powiedzieli, że znieczulenie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego zęba miałam robionego w Polsce w 10 tyg ciąży i wtedy znieczulenia nie dali, mała dziurka była, a tu robiłam zęba około 20tyg ciąży i już chcieli dać znieczuelnie, ale dobrze, że nie było takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie martw się na zapas, z pewnością zaproponują Ci jakieś dobre rozwiązanie, może jakoś zaleczą, żeby nie bolał i żeby infekcja się nie wdała, a w następnym trymestrze umówią Cię na poważniejsze leczenie. Mi tak przy okazji robili też czyszczenie zębów z kamienia, za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
Arvena usciski, rzeczywiscie superancka sesja i wesola z Ciebie mama,a dzidzi fajniusie. Gratulacje. A moj maly dzis dwa tygodnie konczy, a ten czas bardzo mi sie dluzyl. Jest zdrowiutki i powoli nabiera wagi. Dzis nastepne wazenie. Mam tylko jeden problem jesli chodzi o spacery a konkretnie o sciezki, bo u nas jest sporo kamienistych i ten moj wozek (mamas and papas) nie ma takich idealnych kol i dziecko mi sie troche trzesie. Wydaje mi sie ze nie powinnam go brac na takie sciezki bo to chyba nie zdrowo. Ale moza oczywiscie mowi ze przesadzam. Jakie wasze zdanie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
Natusia czekamy na Twoje Malenstwo. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka, jeżeli dziecko nie fruwa po całym wózku to ok:) Gdyby latał, to go może zabezpiecz kocykiem z dwóch stron. Jest jeszcze mały, pewnie delikatniutki, ale pewnie też ostrożnie prowadzisz wózek, więc się nie przejmuj. Super, że Ci zdrowo rośnie, oby tak dalej się chował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×