Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

anecia co Ty robisz ze swoim malym w taka pogode? mi juz sie pomysly powoli wyczerpuja na domowe zabawy :( borowka a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ostatanio klocki polubial buduje i rozwala,mam autko z tymi pilkami tez lubi sie bawic,a tak to starszy syn sie wyglupia z nim,a pozniej tata jak wraca z pracy to chodzi za nim jak cien i tata tata:) teraz gazetke z ikea dorwal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczyny, Mama Eli wielkie dzieki za porady. Jutro wybieram sie do jednego nursery na zwiady. Zobaczymy wiec. Monika2, a jak ten puder sie nazywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2- to ten Twoj maluszek juz ma zabka pierwszego, czy po prostu sie juz slini i gryzie wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety moje dziecko jest ostatnio bardzo tworcze i albo maluje albo rysuje albo wystawia przyjecie misiomi, albo uklada puzzle. wszystko niestety wiaze sie z potwornym balaganem i plamami na wykladzinie lub kanapie, a i tak juz jej sie wszystko powoli nudzi :( . chyba przejze co ma do zaoferowania early learning centre. moze cos ja zainteresuje bo zaczyna broic a ja juz nie mam cierpliwosci :( karolinah nie ma sprawy :) a juz wiesz w jakich godzinach bedziesz miala zajecia? a moze dowiedz sie czy na czas zajec Twoj college nie ma opcji \"creche\". niektore szkoly maja takie udogodnienia i mozesz tam zostawiac dziecko na czas zajec :) to w sumie jest najlepsze rozwiazanie (i chyba najtansze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki jak ktoras bedzie kopiowac tabelke to niech mnie zmieni o tydzien prosze. jak ja to zrobie to pewnie znow nabalaganie i "korekta " mnie skarci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje jeszcze nie maluje,narazie dlugopisem bazgroli kartki,ale nastawiona jestem na to,ze pojda w ruch kredki niedlugo.Moj starszy nie pisal po scianach ani po wykladzinach wiedzial,gdzie ma malowac,takze mlodszy podejzewam,ze nadrobi:).niestety tutaj takie lato,ze trzeba sie przyzwyczaic na nudy,wlasciwie w zimie czesciejh na spacer chodzilam,niedlugo szkola sie zacznie to czeka mnie poranny spacer,nie wiem co to bedzie jak 3cie sie urodzi,Adas raczej sam jeszcze nie bedzie chodzil,w dalsze trasy,a do szkoly mamy jakies 20 min z wozkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade anecia. wyjsciem jest podwojny wozek lub buggy board czyli laweczka montowana do wozka. mnie tez to czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podobaja mi sie te podwojne wozki,chcem normalny gleboki,cos wymysle,nie wiem jak wyglada ta laweczka???to takie siedzonko bez oparcia co montuje sie z boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Ale się cieszę, że Arvene nareszcie ma swojego maluszka, aż mi się łezka zakręciła! Duży chłopak, juz odchowany:) Ja z moją wagą porodową go przebijam, bo ważyłam 4.600!!!! Moja mama się też namęczyła, mam nadzieję, że moje dziecko nie będzie tak wielkie jak ja:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne to ja widzialam z boku takie cos przyczepione i dziecko siedzialo,a u nas takie waskie chodniki i zaraz ulica,pod gorke i tak dziwnie jakby to dziecko zaraz mialo spasc,ale to fajne jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozo
hej gratulacje dla Arvenki :) ja nadal nic, to juz 4 dzien po terminie.nadal wychodzi ze mnie ciagnacy sluz, lekko rozowawy, no i mam skurcze,takie do zniesienia, czasem mnie ze snu wybudzaly.wszystkie jednak malo regularne. jutro mam masaz szyjki, moze cos pomoze.a do tego mam cisnienie bo w sobote 4 osobowa rodzina mojego R sie zjezdza, zeby poznac piewszego wnuka w rodzinie..troche jestem tym zirytowana, ale coz ja moge zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zozo to moze byc ze szyjka sie rozwiera,staraj sie ruszac spacerki,schody,mi tez kazali kleknac w rozkroku oprzec rece o cos o lawe czy wyzsze lozko,wtedy glowka tez sie obniza! Wyczytalam na necie,ze moge juz robic te cwiczenia kegla czy jakos tak,polega to na tym zeby zaciskac misnie pochwy i odbytu na jakies 10 sekund takie cwiczenie wzmacnia miesnie miednicy ulatwiajac porod,ja je robilam z Adasiem w ciazy wazyl sporo,ale porod byl szybki i nie bylo zle:)polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli znajomi kupili dla swojej corki na car boots taki stolik z 2ma krzeselkami i do tego filizanki na herbete itp.bardzo lubi sie tym bawic,maluje tez przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:))) ale super że Arvena ma już swojego bobaska. ona bidulka to się musiała nacierpieć do ostatniej chwili. a ja właśnie siedzę i się zastanawiam co na obiad upichcić. żaden z przepisów które widziałam w interku do gustu mi nie przypadł i mam problem. ratujcie dziewczyny, co wy dziś robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozo
moja mala podobno jest dobrze obnizona, juz mi polozna 2 tygodnie temu mowila, ze tam "siedzi" i jeszcze dodala, ze nastepnej wizyty nie doczekam. a tu co... jutro na pewno sie z nia zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz oni tak mowwia,ze juz niedlugo,a tu czekasz i czekasz,ja mialam termin na 11stycznia,a w grudniu przed samymi swietami bylam na wizycie to mi powiedzial,ze szyjka juz miekka i pewnie przed sylwkiem urodze,a urodzilam 4stycznia,i dobrze,bo na koniec roku to tak dziwnie,caly rok do tylu.Porod sie zaczol po dlugim szybkim spacerku,wizycie w markecie...przed polnoca sie zaczelo a o 5.25 juz mialam Adasia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia tez myslalam o takim stoliku z krzeselkami, ale ostatnio jak bylismy w ikea akurat nie bylo tego co mi sie podoba. w dodatku cienko by bylo z zapakowaniem jeszcze i tego do naszego \"ferrari\" :D myslalam zeby kupic jej taka kuchnie walizkowa za 30ł w argosie, boje sie jednak ze bedzie to nastepne zawalisko. zozo a ja mysle ze Ty najdalej pojutrze urodzisz :) jak jutro Cie sweep nie ruszy to znaczy ze nosisz bardzo uparte dziecko :D czeka mnie dzis jeszcze watpliwa przyjemnosc wizyty w przychodni. za pol godziny musze obudzic mojego skarba bo o 13.30 ma szczepienie (druga dawke MMR)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o obiad to my dzisiaj Leczo jemy,a jutro ogorkowa.Mam strasznie smaka na placka po wegiersku,ale nigdy nie robilam,jadlam u kogos.Na internecie znalazlam przepisy na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki stolik to fajna sprawa,bo wielofunkcyjny mozna powiedziec,jak bylismy u znajomych to ta mala poila lalki herbatka,ja pracowalam w przedszkolu to przy takim stoliku i kuchni dziewczynki i chlopcy sie bawili:)Sama wiesz jesli lubi malowac to bedzie miala kacik do malowania,no i kacik na herbatke dla misi i lalek,fakt,ze moze byc na 5min,ale za jakis czas jej sie odwidzi i moze akurat bedzie siedziec przy nim,jeszcze jest malutka to wszystko jej sie szybko moze nudzic,ja zawsze zaczynam z nim zabawe a jak widze,ze sie rozbawil to odchodze,na poczatku kilka podchodow mialam,ale teraz nauczyl sam sie bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia ja robie placek po wegiersku tak jak zwykly ziemniaczany (troche mocniej doprawiam) z rzadszym gulaszem :). a jadlas kiedys odmiane po cygansku? palce lizac!!! robisz duzy cienki placek ziemniaczany (na cala patelnie), w srodek wkladasz farsz (wieprzowina duszona z cebula i grzybami), skladasz na pol a po wierzchu polewasz jogurtem i posypujesz pietrzuszka. niebo w gebie! kurcze chyba dzis to zrobie bo narobilam sama sobie smaka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie jadlam taki placek duzy na cala patelnie,pozniej mieso,skladany na pol i polany sosem,ta odmiana po cygansku tez brzmi pysznie!!!Dzieki za rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozo
oj dzieki mamo Eli, za pocieszenie, ze to juz pojutrze...a dziecko chyba na prawde uparte, to po mnie .. tak nawet moja mama mowi. ja tez mysle codziennie co z obiadem. dzis szybko i latwo i moze nie do konca zdowo- Sweet and sour Uncle Ben , z kurczakiem i z ryzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie jest tak zle nie martw sie tyle tu dziewczyn pisze,ze nie trudno o pomylke:)moje niunio spi i wola tatusia przez sen:)obiadek gotowy:) Moze jutro sie zabiore za tego placka...?Musze pamietac zeby nowa tarke kupic bo ostatnio raczka mi odpadla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×