Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość natusia22
witam was kochane. wlaasnie co wrocilam z zakupow, u mnie dalej bez zmian. w nocy mnie troche pobolalo a rano przestalo i tak do teraz. mam dalej sluz z krwia,nie wiem dlaczego tej mojej niunce nie spieszy sie na swiat. chodze duzo ale dalej nic. oj juz nie moge sie doczekac. Zozo pewnie juz po bo nie widze zeby byla dostepna na gg. kurcze mam nadzieje ze wszytsko ok. a Wy jak sie macie dzisiaj?? mi sie spac okropnie przez ta pogode chce. pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ustal bol,bo po tym a ntybiotyku ta krew zakazona wyciekla,wczesniej mialam tak znieksztalcona twarz od opuchlizny,ze moje dzieci na mnie patrzyly czy to ja czy nie.Takze jesli teraz ma mnie to spotkac to wole wyrwac.Mam herbate z szalwii ciekawe czy moge sobie zapazyc i plukac?Po apapie przechodzi mi ten bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam na to ze zozo zabrala sie na powaznie za rodzenie :D wlasnie pojechala ode mnie Monika2 . Czarus jest boski :) tez chce takiego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia co by sie nie dzialo to jest jest moje ostatnie dziecko :( mam tylko maly problem z wyborem imienia dla dziewczynki. do tej pory miala to byc Hania ale teraz jakos bardziej podoba mi sie Zosia, a moze by tak Zofia Hanna (Sophie Hannah)? imie dla chlopca wybral dawno temu moj slubny wiec tu nie mamy problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo***Eli widzę, że mamy podobne gusta, my również wybieraliśmy między Zosią, a Hanną i ostatecznie chyba będzie Hanna, o ile dziewczynka się urodzi. Na drugim scanie powiedzieli, że będzie dziewczynka i mam nadzieję, że tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na drugie wybraliśmy imię po babci - Marianna, także chyba będzie Hanna Marianna, takie tradycyjne polskie imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne imiona dziewczyny!Ja tez myslalam o Mariannie jak bedzie dziewczynka,tak ma na imie moja babcia❤️,a do mnie od zawsze rodzina Ania mowi,bardzo podoba mi sie imie Hania w przedszkolu byla Hania super dziewczynka taka slodziutka,mala strojnisia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli,a czego nie chcesz jeszcze jednej dzidzi?sorki,ze pytam,bo my tez myslelismy,ze moze...za rok,a za rok pewnie znow by sie odlozylo,a tu niespodzianka!!!Mialam isc po lipcowej miesiaczce do lekarza po tabletki,ale juz jej nie dostalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo dziewczyny, ciekawe jak tam arvena sie czuje. Mnie se tez te imiona podobaja. Ale ja chce miec Agatke. I to mam nadzieje w odleglosci 3-4 lat. Nie wiecej. Spedzilam dzis koszmarne 1,5h w councilu skladajac aplikacje o dofinansowanie o mieszkanie. Zadawal mi troche pytan i nie mogl zrozumiec jak ja mieszkam w mieszkaniu gdzie sa 2 pokoje do spania a nie ma living roomu. I ze ja z dzieciaczkiem na jednym pokoju a w drugim pokoju obca osoba. A ja mu na to ze mnie koles po prostu na inna opcje nie stac. Nie mogl pokapowac i nie wiedzial jak ta moja aplikacje ugryzc. Ide chyba jutro na spotkanie z jedna childminderka, mieszka dosc blisko mnie. Jakies 20 minut spacerkiem. Dziewczyny czy ktoras z Was ma pokrywane koszty opiekunkiprzez Panstwo, bo ja nie wiem czy mam to zglosic wczesniej, czy dopiero jak juz zaczne placic a oni beda mi zwracac. Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mam do was pytanko. Dziś byłam w szpitalu na wizycie kontrolnej w związku z tym, że wykryli u mnie uśpionego wirusa żółtaczki typu B o którym nic w polsce mi nie powiedzieli. Podobno wszystko jest ok ale dziecko jak się urodzi będzie dostawało zastrzyki żeby nie miało tego wirusa po mnie. Kontaktowałam się w tej sprawie z gin w polsce i ona powiedziała że powinni mi zrobić cesarkę żeby dziecko miało jak najmniejszą styczność z moją krwią przy porodzie. natomiast dziś lekarz powiedział że nie widzi sensu w robieniu mi cesarki. trochę się boję bo to dwie różne wersje porodu. bardziej ufam mojej gin z polski. czy są jakieś szanse żeby na moją prośbę zrobili mi cesarkę?? czy słyszałyście o czymś takim?? Pozdrowienia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! wpadam tu tylko na chwilke, bo nie mam stalego dostepu do internetu :( no i nie daje rady nadrabiac czytania :( serdecznie gratuluje nowym mamusiom, mam nadzieje, ze bedziecie za mnie trzymac kciuki. 1 wrzesnia dowiem sie, czy nie czeka mnie cesarka to dam wam znac i poprosze o porady :) mamo eli, ja za wami sie tez stesknilam, a nie mam pojecia, jak dostalam tego zapalenia oskrzeli :( a pogoda rzeczywiscie ladna w polandzie, upaly przetykane burzami z trabami powietrznymi. wracam samochodem, trasa rozpisana na 3 doby z uwzglednieniem noclegow i czestych odpoczynkow, a samochod super wygodny, ale i tak trzymajcie kciuki. gdyby nie ten szpital to bym juz dawno byla z powrotem, ale staram sie myslec pozytywnie. czy mialyscie napady wilczego glodu? mnie ostatnio rzuca na slodycze. przedtem chcialo mi sie raczej czegos na ostro, teraz smak mi sie zmienil. pozdrawiam, kobietki, musimy chyba zalozyc jakies forum mlodych mam jako przedluzenie tego ciazowego :) dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien drobny wieczor :D ! sorki ze nie pisalam ale mialam gosci. anecia to zaden sekret: jestem juz chyba za stara na takie rozrywki jak nastepna ciaza. 1. poza tym zawsze chcialam miec dwojke dzieci i takie mielismy ustalenia z mezem. 2. poza tym czas myslec o odchowaniu dzieci i zaciagnieciu hipoteki na wlasny kat :) karolinah moja niania jest angielka. poznalam ja na play group :) mozesz podac ze jej placisz dopiero jak zaczniesz placic, bo ona bedzie musiala odprowadzic od tego podatek.dzwonisz wtedy do Tax Credit Office i podajesz im nr childmindera oraz przez kogo jest akredytowany.podajesz tez kwote jaka placisz tygodniowo za opieke. pamietaj tez ze troche inaczej patrza na Ciebie jesli zaczynasz full time education. dowiedz sie jak to wtedy wyglada bo niestety nie orientuje sie. onyx1 trzymam kciuki. ciezka droga przed Wami.uwazaj na siebie i daj znac jak dojedziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie patrzylam ,nic o kursach nie pisza. Pisza tylko ze bedac na macierzynskim moge brac ten dodatek chlidcare ale musze wrocic do pracy po macierzynskim, ale ja zbytnio nie chce. Wiec bede musiala kogos znalezc kto mnie zatrudni na 16 godzin, ja bede mu placila moje koszty utrzymania i miala wecej czasu na nauke i dla mojej Myszki kochanej. http://nasza-klasa.pl/profile/1779050/gallery/43 Dobrej nocki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo o tym: http://cgi.ebay.co.uk/Postpartum-support-tummy-belt-NEW_W0QQitemZ160274887424QQcmdZViewItem?hash=item160274887424&_trkparms=72%3A238 jeszcze musze o tym poczytac i podejzewam ze sie na ktorys z nich zdecyduje bo raz ze szybciej sie wraca do sylwetki sprzed ciazy a dwa ze plecy tak nie bola po porodzie :) trzeba troche pomoc miesniom :) znalazlas ten proszek? :) sorki dziewuszki, nie kodujemy, po prostu rozmawialysmy dzis przy kawce o pasach i zrzucaniu brzuszka po porodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinah a moze znajdz cos jako beauty terapist to od razu zalapiesz praktyke :). 16 godzin to tylko pelne 2 dni pracy. poza tym zobaczysz jak pod koniec bedziesz marzyla by wrocic do pracy i rozmawiac z doroslymi ludzmi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Mamo Eli bardzo dziękuję za miło spędzone przedpołudnie.Ela jest przeurocza.Proszek się znalazł (był w bocznej kieszeni torby - gapa ze mnie) Dzięki za linki do pasów. Po całych dzisiejszych rozjazdach (zrobiliśmy około 200 mil) biedny Czaruś poszedł spać z ogromnym \"zmęczonym\" płaczem.Słonko moje :) Odebrałam dziś teściów z lotniska.Zostają na tydzień.Prezentów nawieźli i innych smakołyków mam całą zamrażarkę ;) Jak ja się cieszę,że mnie zęby nie bolą.Po ciąży miałam tylko jeden ubytek. Dla uzupełnienia informacji - darmowa opieka dentystyczna przysługuje przez całą ciążę i rok od urodzenia dziecka - dziewczyny korzystajcie. Nie wiem co ta Hania ma w sobie, ale mi się też bardzo podoba. Oczywiście planujemy rodzeństwo dla Czarusia - najlepiej taką malutką siostrzyczkę,żeby miał się kim opiekować ;) No i my (ja i mój ślubny) 4 lata oficjalnie razem, a nie oficjalne ho ho ho... Onyx - szczęśliwej podróży.Odezwij się po powrocie Natusia - happy birthday! 🌻.Nawet jak dzidzia urodzi się kilka dni po Twoich urodzinach to i tak możecie organizować wspólną imprezę ;) Anecia - ale fajna historia z tym Waszym trzecim dzieciątkiem Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! to ja - nieprzytomna ciezarna o poranku. moje slodka istotka postanowila rozpoczac nasz dzien przed 7 . wszystko byloby ok gdyby nie to ze wstawalam w nocy kilka razy do toalety, raz do Elci bo plakala przez sen. potem nie spalam godzine miedzy 4.30 a 5.30 bo z kolei mi sie snily jakies glupie koszmary i jak sie wybudzilam ze strachem to pozniej godzine mialam z glowy :( zdecydowanie zalicze dzis drzemke z moim niedobrzatkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybciutko Cie wypuscili arvena, choc w sumie mowilas ze wyjdziesz w piatek lub sobote. maly to Twoja wierna kopia :) 🌼 moldej mamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×