Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Wstałam kurde... 😠 To nocne falowanie doprowadziło mnie do posiedzenia w toalecie, biegunka oczywiście a potem zjadłam kanapkę i banana, położyłam się do łóżka i jeszcze trochę poszalał mój brzuch ale nie długo... to chyba mój niegrzeczny maluch tak tam szalał bo był głodny... nie mam pojęcia... kłuje mnie ten brzuch i tyle 😭 :( Jutro ma przyjść jakaś położna na sweepa a moja położna wraca z wakacji w pon. i ma przyjść do mnie na wizytę, żeby ustalić kiedy wywołanie porodu... szlak mnie trafia bo nie wiem co myśleć... tutaj z tym ktg to nie jak w Polsce Anecia.. dzisiaj jest już 40tydz.i 7dni, jutro będzie tydzień po terminie... ależ jestem zła od rana 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie Anecia nie strasz bo tutaj taka obcja jak bezbolesne skurcze widoczne tylko na ktg to nie przejdzie... 😭 Aniapud ale sobie dogodziłaś na noc... ja dziękuję biedaku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie marrtw sie polaz po domu szybszym tepem!kucnij sobie niech glowka sie dzidzi obnizy!moze to cos da i sie ruszy bo meczysz sie bidulko!a co tu ktg nie ma?wez ty mnie nie strasz!!! aniapud oj masz ty pomysly masz!ja staram sie nie jesc po 20:)narazie daje rade,pozniej to nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tutaj ktg ale dostać się na ktg to tak jak dostać się tutaj do ginekologa... czyli wręcz niemożliwe...a z ktg i ginekologiem będziesz mieć do czynienia jedynie na porodówce...chociaż z tym drugim niekoniecznie...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala21
hejka wszystkim ja juz dzis troszke lepiej sie czuje po waszych wczorajszych radeach przynajmniej nie mam juz temperatury:) ciesze sie ze nie musialam isc dzis isc do pracy bo straszna pogoda dzis na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia ja to zazwyczaj jestem ok 21-22 taka głodna że bym konia z kopytami wciągnęła a do tego mały strasznie wtedy rozrabia, więc wtedy jem. ale przeważnie są to jakieś płatki lub coś takiego lekkiego, ale wczoraj tak mi pachniał kurczak którego mąż zrobił, że nie wytrzymałam i też sobie usmażyłam. mały się najadł ja też ale skutki tego przez całą noc odczuwałam. a teraz oczy mi się kleją a zasnąć nie mogę bo mały w brzuchu się bawi więc pewnie jak pójdzie spać to ja też drzemkę sobie zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Witam dziewczynki widze ze juz sporo z Was nie spi:) mam nadzieje ze Oleniga w koncu doczeka sie maluszka!!! Tak zimno na dworze ze dziecku sie nie spieszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie nie ma przy porodzie ginekologa jest birth centre i tam sa tylko polozne:) i wlasnie zastanawiam sie czy nie rodzic w leicester,to blisko mnie:) jak bede tam na skanie za miesiac to popytam i moze mi pokaza porodowke.aniapud rozumiem,moj wczoraj po 21 zajadal jajecznice z cebula i poszlam szybko na gore bo ten zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę sie połozyc... wyspie sie i bede miała lepsze nastawienie do tego dnia bo zapowiada sie pogodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Oleniga odpoczywaj,odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie ttez zapowiada sie dzis pogodny dzien,wstawilam pranie,powiesze na dworze to szybko na slonku wyschnie trzeba korzystac ze slonka:) Oleniga prasowanie to dobry sposob na wywolanie porodu,moze zbierz sily i pomalutku poprasuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek Ja znów o 9.. jakos dobrze mi się ostatnio tak wstaje. Ale mi maluch dał popis jak szłam spac ok 23... takich kopniaków w żołądek to ja jeszcze nie dostałam :( Ale zasnęłam. Na szczęscie wieczorem nie jestem taka głodna, ewentuwalnie zjem banana, albo jogurt i tyle. Obiad mam zazwyczaj syty, więc Aniu uważaj z jedzonkiem, nie ma co cierpiec. Teraz wiadomo kawa i jakiś tost może. Dzien faktycznei ładnie się zapowiada, może odwiedze znajomych na uniwerku, bo mają już zajęcia.. pokaże ten mój bebzunek :) A na szczęście mam niedaleko więc krótka trasa autobusem..nie na pieszo..... :P Z tego co widze, wszystkie ostatnio przenoszą, może to ogólny czas ciąży się wydłuża ?? Kiedyś ciąża trwała jakieś 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala21
iwwa odezwij sie do mnie bo mialam tel w naprawie i nie mam twojego nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Mala21- jak sie wogole czujesz?? Widzialam ze pytalas o polozna i cala reszte. Na to sie tu czeka okolo 2 tyg wiec spokojnie powinnas otrzymac list ze szpitala oni tam maja sajgon bardzo duzo kobiet tam rodzi i wcisnac na USG to poprostu graniczy z cudem ja nie mialam...ale Ty cierpliwie poczekaj max do 3 tyg powinnas otrzymac list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam z kolezanka z polski na skejpie nie mogla uwiezyc,ze tu tak nie zajmuja sie ciaza jak w polsce,ze tylko polozna i w niektorych przypadkach ginekolog.ona pracuje w sluzbie zdrowia.kamila_black ty za nas sie wysypiasz:0 olenka2001 odezwij sie co tam u ciebie? kamila26 a ty kiedy skan masz?jakos juz niedlugo prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala21
iwwwa przeziebilam sie ale powoli dochodze do siebie a tak to wszystko przechodzi wmiare spokpojnie a jak tam u ciebie????????? jak ty sie czujesz????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Anecia ja mam scan na 13 juz za kilka dni. Chodze dzis rozbita,mam jakiegos dola.Moja Nikola znow zaczyna kaszlec,antybiotyk pomogl na 5 dni,jeszcze ma bol nogi i znow musze isc z nia do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz niedlugo na nastepny poniedzialek!!!fajnie:0 wiesz co kamila26 moj Starszy syn Daniel tez kaszle juz w sumie z 3tygodnie go trzyma,daje mu syrop benylin chesty cough,i smaruje wapo roup,ale narazie nic,sprobuje odlozyc bo moze tez syrop wywoluje kaszel,albo z cebuli zrobie,w tamtym roku tez tak kaszlal,ale lekarz powiedzial ze jest ok i kazal kupic jakis syrop ciolek!!!moze twoja nicola rosnie ima bole nogi mojego tez tak bolalo i lekarz oczywiscie z polski kazal mu dawac wapno z magnezem,jest taki syrop wa-mag,moze tu tez bedzie,ale lepiej idz do lekarza moze zrobi blood test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Mala21-to chyba jakis wirus tu u nas panuje!!:) Ja tez przez 3 dni sie kurowałam.Ale jest lepiej!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek! melduje sie! nadal w dwupaku, nadal ze skurczami zbyt rzadkimi by urodzic, znudzona, gruba i po baaaardzo niewygodnie przespanej nocy :O no to juz sobie pomarudzilam, ide pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
witamy Mamo**Eli Trzymamy kciuki tak jak i za Olenige by Wam szybko i bezbolesnie poszlo..takie czekanie moze wymęczyc...Ale glowa do góry w koncu ciąża sie konczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, ale dziś zimno, wietrznie, tylko pod kądrą siedzieć. Włączyłąm ogrzewanie, bo już ciepłe skarpety nie pomagają. Siedzę na piłce przed laptopem, mam tak dużą, że siedzę jak na krześle i spojonie mogę pisać, całkiem wygodnie :) Wczoraj w Polsce urodziła mojego męża siostra, była o 3 tygodnie dalej niż ja i urodziła wcześniej, fajnie, że już ma swoją córeczkę, też bym chciała, ale wiem, że jeszcze nie na nią czas, musi podrosnąc. A ona rodziła w szpiatalu, gdzie nie były dostępne żadne środki przeciwbólowe, trochę to dziwne jak dla mnie, bo zazwyczaj coś dają za opłatą, a ona nic nie dostała, ale dała radę. Oleniga współczuję Ci tego wyczekiwania z bólami, tzrymaj się dzielnie, w końcu się zacznie, musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały poszedł spać i ja też zasnęłam na 1,5 godzinki i pospałabym dłużej tylko listonosz zadzwonił domofonem, on to chyba już wie, że tu jedna ciężarna mieszka i do tego w domu siedzi:( idę zrobić sobie coś do jedzonka tylko że już lekkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala21
na okraglo leze w lozku ale mam nzdzieje ze szybko mi przejdzie bo nie lubie nic nie robstwaale na razie nie mam innego wyjscia mamo eli powodzonka zycze przedemna jeszcze dluga droga zazdroszcze ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Ide jakis obiadek robic..mam takie zabojcze tempo ze do 2 sie powinnam wyrobic:) do potem dziewczyny i trzymajacie sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam.Mi sie troche przeziebilo i niestety pije mleko z czosnkiem ktorego bardzo nie cierpie ale cale szczescie pomalu mi przechodzi bo zwiekszylam dawke zabkow w mleku. Jakim proszkiem pierzecie maluszkom ciuszki,bo mam troche do prania bo dostalam od znajomej w sumie sa wyprane ale wolalabym sama je odswierzyc. Ja piore w BOLD 2W1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuu dziewczyny mam takiego lenia, że aż wstyd :( Zlew pełen, w pokoju taki lekki rozgardiasz a mi się NIC NIE CHCE totalnie. Lezałabym tylko na kanapie, ale ciężej mi się wtedy oddycha wiec chodzę od kanapy na fotel i przed komputer. Ciągnie mnie na dwór, ale nie mam siły. Chciałam iśc na uniwerek, ale kumpela nie odp czy będzie więc po co. Miałam pisac dziennik o mojej ciązy i co... NIE CHCE MI SIĘ. Leniwiec pospolity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
mala 79...ja piore wlasnie ciuszki w Fairy non bio tak mi polozna polecila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×