Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

A na przeziębienie to tak jak już dziewczyny napisały: paracetamol, herbata z miodem i cytryną albo imbirem, sok z cebuli, mleko z miodem, polecałabym herbatę z lipy na wypocenie no i vicvaporup... to chyba tyle, skoro masz uczulenie na czosnek... jak masz rutinoscorbin to też można...ale nie scorbolamid...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Kamila_b mi też jakoś tak zimno się dzisiaj robi, to chyba ta pogoda ... zrobiło się dużo zimniej... ja już chyba okno na noc zacznę zamykać... ale herbata z cytryną nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki; ja właśnie dotarłam do domu po dzisiejszej szkole rodzenia. było napisane że trwa 2 godziny a trwała 3,5 a do tego po co ze szpitala było wracać autobusem ja się wypuściłam spacerkiem i myślałam że nie dojdę. mimo że do szpitala kiedyś szłam 30 min. a teraz wracałam 1,5 godziny. po drodze musiałam zrobić sobie 3 odpoczynki bo maluch bardzo naciskał mi na podbrzusze i myślałam, że go na drodze urodzę. ja to jestem mądra. dziś trochę się tam wynudziłam bo babka mówiła o rzeczach które już wiem, nie mówiąc że jestem jedyna co rodzi w październiku pozostałe uczestniczki zaczynają od końca listopada. najbardziej jestem zainteresowana zajęciami za tydzień bo babka będzie opowiadać o znieczuleniu a ja się jeszcze nie zdecydowałam. dziś tyle napisałyście, że nie wiem kiedy zdążę to nadrobić, teraz idę coś zjeść bo głodna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak widze,ze okres przeziebieniowy nie minol a nam telewizor strzelil!dobrze,ze mielismy jeszcze syna to mu ukradlismy jak to on powiedzial:)maz wlasnie pojechal zawiezc bo pod koniec listopada ku[powalismy takze jeszcze na gwarancji:)oleniga widze ostro porady jeszcze pisze zamiast rodzic.mnie na pierwszy skan polozna umowila i mi zapisala date i godzine:)a teraz na drugi dostalam list z data i godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja Anecia miałam identycznie ze scanami... porady :) no coś tam staram się pomóc jak wiem... zajmuje sobie czas bo cos nic się nie dzieje...:o... napina mi się brzuch i czasami aż powietrza brak i takie ciśnienie i łzy do oczu idą ale to nie nowość dla mnie... także czekam :) Aniapud kobieto po takim spacerze to wszystko się może wydarzyć... odpoczywaj teraz :)... obyś dotrwała do tych zajęć za tydzień... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to sie nameczysz oleniga!oby to jak najszybciej sie skonczylo,naogladalas sie dzisiaj porad to stosuj sie do zalecen pij herbatke z lisci malin,kup tego wiesiolka,meza zatrudnij:p tylko ze oni mowili zeby od 38 tygodna czy jakos tak... aniapud ty to maratonczyk.jedz i odpoczywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helouuu mowicie o jedzonku :D ja przedwczoraj zrobilam takie inne golabki i musze skromnie powiezdziec ze byly to prawie najlepsze golabki jakie jadlam!!!:D :D no i moja slawna szarlotka-mmmmh lubie sobie dogadzac jedzeniowo :) a salatke polecam z piersia z kurczaka curry, ziemniakami, rodzynkami i wionogronami.wymiata!dla mnie the best ever!!! MagdaE ja dalam mojemu malemu smoczek na drugi dzien po urodzeniu bo mial bardzo silna potrzebe ssania a mnie tak cycory bolaly ze musialam. ale nie zaluje-nie stracil ochoty na piers i spal ladnie w nocy, no i ja tez bo takie wybudzanie sie jak tylko miauknal mnie wykanczalo :) niby mowia ze w pierwszym miesiacu nie dawac, ale nic nie powinno sie stac, chociaz wszystsko zalezy od dzziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
Cześć dziewczyny…ale się dzisiaj działo na forum znowu jakaś nowa herbatka się pojawiła Magda…twoje maleństwo to taki mały nienasycony smakosz,ale masz fajnie jeszcze trochę. Ja od jutra zabieram się za pranie maleńkich ubranek. Dzisiaj byłam z mężem na grzybach nawet znalazłam dwa prawdziwki , ale ogólnie mówiąc to te ich lasy to do dupy są nie polecam nikomu strata czasu plusem jest to ze można było sobie świeżym powietrzem pooddychać .a i jeszcze rano byłam u lekarza bo ja mam niedoczynność tarczycy i musze cały czas tabletki brać ,ale okazało się ze mojego endokrynologa nie było i pielęgniarka mnie się pyta po co miałam dzisiaj przyjść? Kumacie co za pacany ,ale jakiś lekarz mną się zajął umówił mnie za 6 tygodni, zbadał serduszko serca i to na tyle. Mam nadzieje ze za 6 tygodni to już na porodówce będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zdążyłam się znowu drzemnąć ale musiałam wstać bo coś mnie brzuch zaczął ściskać... ale zrobiłam sobie kromala i herbatę i przeszło... jakieś fałszywe znaki mi tu mój brzuchol daje...:o Ale Krakesik miałaś fajną wyprawę, uwielbiam chodzić po lesie i zbierać grzyby... zaskoczyłaś mnie, że znalazłaś tu jakiekolwiek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam pytanko... wszsystkie rzeczy w rozmiarze newborn i część w rozmiarze 0-3m poprałam i przygotowałam, ale to było jakieś 1.5miesiąca temu, na dobrą sprawę to już nie wiem co mam przygotowane i spakowane w torbie dla malucha... myślicie że powinnam to wszystko jeszcze raz wrzucić do pralki?...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie odpoczęłam po dzisiejszej wyprawie i nadrobiłam zaległości w czytaniu. wchodzę a tu cisza. krakersik ale ci zazdroszczę. uwielbiam chodzić po lesie i zbierać grzyby. właśnie powiedziałam mężowi i też z chęcią by połaził. oleniga daj spokój z praniem ciuszków jeszcze raz. jak były w torbie to napewno się nie zakurzyły. ewentualnie możesz przejechać parą z żelazka. ona zabija bakterie tak na wszelki wypadek. ale ja bym odpuściła. a teraz pomyśl, że wrzuciłaś wszystko do pralki a małemu zachciało się na świat i torbę będziesz musiała pakować w pośpiechu. kobieto odpoczywaj teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też mi tak właśnie na myśl teraz przyszło, ze wszystko wypiorę a jemu zachce się wyjść... los lubi płatać figle... chyba sobie odpuszczę :) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga- aniapud ma rację( nie ma co przesadzać, a zelazko zalatwi sprawę, jesli jestes w stanie). Teraz to odpoczywaj bo juz dlugo sobie nie odpoczniesz.. :) Kurczę- 30 sie przeprowadzamy i mam coraz większe obawy.. W tym miasteczku chyba wcale(no prawie) nie ma Polaków.. Az dziwnie- i jakos ludzie zwracaja uwagę, ze mowimy nie po angielsku.. Tu w Lester to Polakow od groma(niestety czasem byl wstyd sie odezwac po polsku, zeby zle sie nie kojarzyc bo częsc, która tu zjechała to..).. Oj zeby tlko było dobrze.. a Kobitki jak jest tam gdzie Wy mieszkacie?? Anecia1702- wracając do housingu, bo Ty z leic.- odeslali nam aplikację z inf. ze 1. sierpnia zamknęli bo juz brak lokali..moze zaczna za jakies 3mce.. Tak więc dobrze, zesmy na siebie liczyli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga nie pierz daj sobie spokoj,ja tez mialam na jakis miesiac przed poprane,a moj adas w tych malych wcale nie chodzil bo mialam na 56cm a on mial 58cm,takze po62 musialam zasowac,bo malo mialam:) w polsce sa na cm.i tu wlasnie nie wiem jakie kupowac,ale chyba najlepiej 0-3 bojak znowu wielkie i dlugie. zaraz cos bedziemy ogladac pewnie komedie:) wiecie co nie wzieli do naprawy telewizora dali nam nowy:):):) mielismy 26 cali,a teraz mamy 32 calowy hehe doplacil maz 30funtow! ok oleniga rozpakowywuj sie w koncu,powiec brzusiowi,ze topikowa ciocia chce juz zdjecia poogladac:) MILEJ NOCY!!!DO JUTRA!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga- fajnie, ze Ci stronka przypasowała.. mi też sie podoba.. podsyłam jeszcze jedną- też ciekawa:) http://www.osesek.pl/ .. a ja mam megazgagę.. a moj Adas tak mnie zmordował dziś.. mial normalnie dzien Maruda Super Star:( .. i jeszce obiad mnie czeka.. ale ugotuje botwinkę i wsio..nie mam ochoty na nasiadówki kuchenne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi83 zobaczę jutro... jak mnie tak nie będzie ściskało to poprasuję... ja mieszkam w małej miejscowości niedaleko Cambridge, nie ma tutaj Polaków, jedynie gdzie można ich spotkać to w tesco albo ewentualnie gdzieś w mieście... a gdzie się przeprowadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia spróbuję przekonać malucha do wyjścia... a raczej zatrudnię do tego męża... jednak męski autorytet chyba będzie miał większą siłę przebicia...;) ;) ;) dzięki mi83 za kolejną stronkę już zaraz popatrzę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wiesz- niedaleko od obecnego miejsca.. Hinckley- to na trasie do Birmingham i Coventry.. miasteczko fajne i czyste( po zagłebiu ciapatych i murzynow, i czasem polakow) ale niektorzy mowia, ze w takich to panuje nacjonalizm.. ach, po co martwic sie na zapas.. nie zyjemy w czasie kuklux klanow( nie wiem jak sie pisze:)).. mam nadzieję;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly- myslelismy o northampton, ale akurat nie znalezlismy fajnej oferty.. domyslam sie ze tam nas wielu bo to przeciez blisko ode mnie, no i zagłebie warehousow( chocby caly magnapark) :) czasem chce się uciec..prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly- myslelismy o northampton, ale akurat nie znalezlismy fajnej oferty.. domyslam sie ze tam nas wielu bo to przeciez blisko ode mnie, no i zagłebie warehousow( chocby caly magnapark) :) czasem chce się uciec..prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ciekawe mi83 - zwłaszcza 'jak byc dobrym rodzicem - wychowanie i rozwój'... duzo jest tutaj wiadomosci do wykorzystania :) ... polecam wszystkim mamom :) kurcze bardzo mnie sciska momentami az powietrza mi brak...tylko to wciaz mało bolesne... ale chyba sie rozkreca :) idę pod prysznic i do wyrka...miłych snów dziewczyny :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no nie mogę spać... tak mi brzuch faluje, że nie wiem co się dzieje, czy to maluch czy to macica, tylko to nie boli... no nie da się leżeć ani na prawym ani na lewym boku... można coś na to poradzić?? :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Jak tam sie wam spalo???Ja oczywiscie jednym okiem spalam,wieczorkiem komedie ogladnelismy z Paris Hilton ,,MUza i meduza,,nawet fajna Oleniga jak tam u ciebie?wiesz ja nie wiem z tymi skurczami mozliwe,ze cos sie dzieje,a kiedy ty do poloznej idziesz?znam przypadki,ze dziewczyny nie czuja zadnych boli,a ktg wykazalo silne:)wiec polozne mowily jej kiedy przec.mam nadzieje,ze ty juz po jestes!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ale ja miałam dziś noc, prawie wcale oka nie zmrużyłam. ale to chyba na własne życzenie. o 22 zachciało mi się smażonej piersi z kurczaka z marynowanymi papryczkami i co usmażyłam sobie i zjadłam a za godzinę poszłam spać. a później całą noc cierpiałam. ja to jestem mądra. kto na noc je takie rzeczy. a wogóle jak się zastanowię to wczoraj miałam cały taki dzień bezmyślności. najpierw spacerek a później jedzenie. mam nadzieję, że dziś będę mądrzejsza. oleniga i mamo***Eli a wy dalej w dwupaku czy czekacie na siebie:) idę jakąś herbatkę wypić i może się zdrzemnę. miłego poranka dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×