Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

drogie mamy czy luzna kupka a nawet bardzo luzna zolta jest ok przy piersi i co robic jak za nic w swiecie nie chce mu sie odbijac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
oleniga...Jak się cieszę , ze u ciebie się już zaczęło ,a w jakiej pozycji będziesz rodzic? Dziewczyny czy ustala się z midwife w jakiej pozycji chce się rodzic? Bo ta moja jeszcze o niczym nie mówiła .ja bardzo bym chciała w wodzie ,ale jeszcze nie wiem zobaczymy jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie magdae,taka kupka jest ok,co jakis czas taka moze miec,a co do odbicia to jak po dluzszym czasie sie nie odbije to poloz na boku dziecko,w razie jakby pokarm ulecial to nir bedzie sie dzidzia dlawic,a jak nie bedzie spac za jakies 20 minut poklep po pleckach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala21
Hejka mam pytanko na tej pierwszej wizycie w szpitalu ktora mam w czwartek nie bede miala robionego skanu to troszke za wczesnie co termin:27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae i staraj sie karmic malca w pozycji jak najbardziej dla niego pionowej, bo wtedy mniej sie zapowietrza ;) jesli chodzi o zolte luzne kupki to jest ok. jesli jest w nich duzo sluzu to pewnie jest to jeszcze sluz po porodowy, jesli kupki sa luzne z grudkami tyz piknie, jesli konsystencji musztardy to rewelacja. natomiast jesli dziecko odda wiecej niz dwa bardzo wodniste stolce radzilabym poradzic sie HV,bo moze byc to oznaka albo wirusa albo alergii (co w Twoim przypadku jest b. maloprawdopodobne) obserwuj malucha, jesli nie jest bardziej placzliwy niz zwykle i je z checia to raczej nic sie nie dzieje :) Monika2, ano nie moge usiedziec na tylku nijak :D. mialabym wyrzuty sumienia ze tesciowej choc na zakupy nie wzielam, bo potem to na pewno nie bedzie o tym mowy. podejzewam ze bede barlozyc w domu po porodzie jak dlugo sie da, w koncu mam korzystac z pomocy tesciow prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala21 ( Alutka bardziej mi sie podoba :D ) to zalezy w ktorym tygodniu jestes slonce. pierwszy skan powinnas miec zrobiony w 12 lub 13 tc. jest to skan datujacy porod wiec wedlug niego i wedlug "magicznego koleczka" zostanie Ci takowy wyliczony. a w ktorym tygodniu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala21
zaczol mi sie 12 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala21
nie nic nie pisza boje sie troszke ale mam nadzieje ze jakos sobie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powinnas na spotkaniu z polozna w szpitalu wyznaczyc date skanu, jesli bedzie w 14 tc to tez nic sie nie stanie. nie martw sie :) postaraj sie tylko o skan w 20-21 tc bo to jest duzo wazniejsze. jesli chcesz zrobic badania prenatalne to tez ja o to zapytaj, bo powinnas miec zrobiony screening serum w maksymalnie 14 tc, zebys mogla wrazie biedy miec czas na zastanowienie (nie zycze Ci tego bron Boze, ale musisz brac taka mozliwosc pod uwage). trzymaj sie mlodziutka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradzisz sobie nie martw sie!a moze wpisz sie do tabelki jak bedziesz znac date porodu to bedzie nas wiecej na 2009,Olenka2001 a ty gdzie sie podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala21
dziekuje mamo eli zycze ci szybkiego rozwiazania a w ktorym miesiacu bede mogla sie dowiedziec czy to bedzie chlopczyk czy dziewczynka chociaz mam przeczucie ze to bedzie dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na drugim skanie wlasnie, o ile Twoj szpital udzieli Ci takiej informacji. nie kazdy szpital to robi, ze wzgledu na azjatow, ktorzy pozbywaja sie dziewczynek. debile 😠, azjaci oczywiscie nie szpital :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala21
a wiecie gdzie moge sie starac o NHS number

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni pozbywaja sie nadal dziewczynek ato skur...!!! chodzi ci chyba o nr.NIN??? mi83 aw generalu mowia plec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo***Eli no coś Ty... poważnie z tymi azjatami?... no w głowie się nie mieści... ale jak oni mogą się pozbyć jeśli mówi się o płci dopiero na skanie w 21 tyg.... no chyba nie usuwają takich dużych dzieci... jejku aż mi skóra scierpła... chociaż słyszałam, że w Chinach każdy chce chłopca... Mała21 Tobie pewnie powiedzą jak będziesz chciała... tylko czy maluch zechce pokazać kim jest?... :) powodzenia Ci życzę :) początki ze służbą zdrowia są najgorsze, jak się wtajemniczysz to będzie łatwiej :) a ja dalej sobie czekam :) ... nie wiem dlaczego, ale co bym nie zjadła to mam straszną zgagę... no tak to nie było... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała21 - ja jak zapisałam sie do pierwszego surgery to nie miałam NHS number, ale jak przeprowadziliśmy się i surgery do której się przeniosłam jest znacznie większa to sami przyznali mi NHSnumber, nic im nie mówiłam że chcę...musiałabyś zapytać w swojej surgery...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaEli a ty pamietasz jak zalatwia sie ten nhs number,albo Oleniga,bo ja nie pamietam:( oleniga,a masz plamienia krwiste tzn,czy ten czop ci dalej schodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty juz masz NHS number, przyznany Ci zostaje w momencie kiedy sie rejestrujesz u GP. a do czego jest Ci potrzebny? jesli moge spytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala21
bo dostalam taka kartke na darmowe leki przez rok czy cos takiego i musze tam wpiscac ten nr ale ja go nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym numerem to pewnie było tak jak mama***Eli pisze, przyznają go jak tylko zapiszesz sie do surgery, tylko mi dopiero przysłali go jak zmieniłam surgery... plamienie mam prawidłowe, no tak myślę :) czop dalej schodzi - nie jest to żywa krew więc wszystko jest ok... jest to ciągnące się, śluzowato-galaretowate ciemne, brunatno zabarwione coś... ma kolor krwi z ostatniego dnia miesiączki... mam nadzieję że nikogo nie obrzydziłam ;) ... sorki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka24
Czesc wszystkim!kobietki jak sie wpisac do tabelki??widze ze wszystkie dobrze sie miewacie:-)od dzisiaj wzielam sie za pranie i ukladanie malych ubranek dlas synka,i normalnie to jest takie przyjemne i wdzieczne zajecie,chyba je bede prala co tydzien az do porodu!...dziewczyny czy wy tez macie klopoty z oddychaniem?ja to szczegolnie w nocy,az lezec nie moge i musze sobie usiasc,dodam ze nie mam duzego brzucha zeby az tak uciskal na przepone ,przytylo mi sie tylko 13 kg,a zostalo do porodu 6 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiulka24 skopiuj tabelkę i wklej od nowa ze swoją datą porodu w odpowiednim miejscu - popatrz jak inne dziewczyny mają wpisane :) Mała21 ja też mam taką kartę, chyba każda z nas ma, ale tam nie ma miejsca na wpisanie numeru...przynajmniej ja nie mam... polecam zapytać w swojej surgery...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
gosiulka24 musisz ja skopiowac i sie wpisac,a co do tego oddychania to tak jest mi tez strasznie sie oddycha.Mamy podobny termin porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Gosiulka ja też mam kopoty z oddychaniem, zwłaszcza jak mi się macica napina... to normalne...mam nadzieję tylko, że nie śpisz na plecach...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala zajdz do GP i popros zeby Ci podali ;) wiem juz o co Ci chodzi. dostalas formularz bialo-zielony, do wyslania na maternity exemption :). pamietaj tez ze na tym formularzu GP MUSI!!! postawic pieczatke i sie podpisac inaczej Ci nie przyznaja karty. wez go ze soba do poloznej jak chcesz bo ona chyba tez moze podac Ci twoj NHS number i podbic ten formularz ;) lece dziewuszki! bede gdzies za 3 godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zapisalas sie do przychodni to dostalas taka medical card?na niej jest ten nhs numer twoje dane i adres nazwisko twojego gp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×