Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

mi83 a jak ja pobieram Working Tax i jak mi się urodzi dzidzia to prócz formy o Child Tax muszę jeszcze raz wysyłać formę o Working Tax??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia ja mam 4. 11... przeczucia..rozne.. chcialbym córcie i moj slubny mowi, ze będzie..gdyby te zabobony o wygladzie sie sprawdzaly moze by i byla, ale ja sie wole nie nakręcac.. a co do tego tłumacza.. nie wiem czy czasem mnie nie umowia, bo cos milczą.. mysle, ze jakbys wyslala im maila tak jak ja to by Ci zalatwili.. bo milalm nadzieje ze sie odezwa i wtedy przekieruje to, na Ciebie.. tu jeszce 18 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniapud- oba wnioski są na jednej formie.. więc jak urodzi sie maluch, zadzwon po formularz i tam na ktorejs stronie jest parę rubryczek o wtc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dziewczynki spać bo już padam. dobrej nocki wszystkim życzę i kolorowych snów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie? dzis jest Dzień Dziecka Utraconego.. przykre to.. siostra mojego męza w zeszlym roku ur. To jeszcze nie byl 6mc i Filipek tylko 2h zyl.. ale teraz mają juz 7mc synka.. zycie bywa różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz trudno nie bede wolac tlumacza,dziekuje za pomoc!jakos im wytlumaczymy maz lepiej zna jezyk wezmiemy slownik,trza sobie poradzic a co do zabobonow to nie wiem sama czy sie sprawdzaja mi mowili z 2 ze chlopak,az 1 nie pamietam wiem ze na usg powiedzial ze dziewczynka,ale ja mialam czuja na chlopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..przykro mi ale, co do tego tłumacza.. wyslij im maila(mam adres)- napisz potrzebuję tlumacza, mam scan tego i tego o tej godz. i jesli bedzie dostepny, to ci go zalatwią.. po co sie meczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi83...super ta stronka mozna duzo sie dowiedziec o znieczuleniach itd.dziewczyny ja tez poronilam w 5tyg.ale na szczescie teraz jest wszystko ok , a co do tych zabobonow to ja mam miec Zuzie bylam dwa razy na skanie aby potwierdzili,ale cos mi sie wydaje ze bedzie chlopak:)zobaczymy jeszcze 5 tyg.maz mowi ze jak bedzie chlopak to bedzie pedal bo mam ciuszki rozowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adas moja nagroda za to:) Wtej ksiazce ciazy mam napisane,ze grozil mi ten przedwczesny porod,ze mam ta wade macicy,midwife wysylala to do nich,a oni odeslali mi,takze wiedza,maz niedawno mi wlasnie to przypomnial,bo ja oczywisie zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik- podobno trzeba byc naprawdę facetem, zeby ubrac się w rozowy ciuch( prawdziwym mezczyzną- mialm takiego wykladowce.. i nie byl w 100% gejem:-P) anecia- no ja Cię męczę, wiem, ale w takim razie naprawdę bym radziła po tłumacza.. on wszystko zalatwi szybciutko, a wiesz jak jest ze slownikiem.. no i bylibyscie pewniejsi i spokojniejsi.. no, ale twoj wybor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek Adasko mi sie przebudzal i marudzil,i ja tez w koncu poszlam spac zobaczymy mi83, jak z tym tlumaczem nie mam glowy zeby teraz o tym myslec,mama jutro przylatuje :) a jak u was nocka,ja tak spalam do 3.30 pozniej zasnelam po 4 i po 6 wstalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry lejdis w ten słoneczny dzień dobrze widziec słońce za oknem. Ja oczywiście wstalam o stałej porze, a poza tym, tak już mnie tył bolał i kolana jakbym miała artretyzm, hihi :D wczoraj was czytałam i dziś rano na komórce wiec na szczęscie nie muszę teraz tyle nadrabiac.. o długości porodów to ja nie będę mówic, bo ile kobiet tyle różnych czasów. Moja mama np, 38 lat temu męczyła się 48h z bólami kręgosłupa podczas porodu, bo nie chcieli przyspieszyc, siostra już tylko 6h wiec nie jest źle. Ale zobaczcie Olenige też za długo przytrzymali. Rozmawiałyście też o kosztach życia... jest drogo, to prawda. Przez to, że ja nie pracuje już dosc długo, w sumie tylko w zeszłym roku 3 miechy, to nasza syt finansowa jest teraz tragiczna, a tu jeszcze dziecko w drodze. I żeby was pocieszyc mój mąż właśnie wchodzi w IVA. Może słyszałyście o tym... to forma bankructwa, upadłośc finansowa. Ale jaki w tym plus, że przez 5 lat spłacania wierzycieli spłaci w sumie tylko 30 % tego co jest im dłuższy.. wniosek.. sporo ludzi w to teraz wchodzi, bo Anglia jest straaasznie zadluzona,najbardziej z całej Europy. I ogólnie rząd boi się totalnego kryzysu, który w sumie już istnieje jesli zainteresowac sie rynkiem ekonomicznym. Ludzi zżerają odsetki, i spłaty hipotek za domy, które przeciez dwa lata temu osiągnęły taaakie ceny, że aż strach się bac Kamila26 na pewno dzidzia ci ciśnie, ale spoko zelży w końcu. Twój duży brzuszek niestety będzie cie męczył później. Ja teraz strasznie narzekam, szczególnie w nocy i rano mnie wszystko boli, ale ja duuużo przytyłam będa juz trochę okragła przed ciążą, wiec to na pewno nie pomogło ;( Ja w tym czasie też, ze 2-3 miesiące co dwa dni chodziłam na basem, wiec pomyśl o tym, to wzmacnia mięśnie. Anecia to pewnie czeka cie drzemka, tak krótko spałaś. Fajnie, że twoja mam przyjeżdża, ja za moją juz tęsknie, ale dzielnie codziennie do mnie pisze i często wchodzi na kamerke. ALe się rozgadałam :) Dziś musze naleśniki na śniadanie zrobic, bo za późno się kapnęłam, że mam zero pieczywa, a do sklepu to niestety już dla mnie byłby maraton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_b bedzie pewnie nan tu ciezko przez jakis czas,ale moze jsakos wybrniemy,zeby jeszcze w polsce dlugi poaplacac to bedzie lzej,a pozniej zobaczymy,nas namawiaja na powrot,bo ja mieszkam w polsce tam gdzie kopalnia kghm miedz,i mowia ze do konca roku piotrzebuja 400ludzi do pracy,ale ja dziecku w glowie nie bede mieszac juz 2rok tu do szkoly chodzi,i do ktorej klasy w polsce pojdzie?zaliczyl tam 1wsza... no zastanawiam sie nad drzemka jak adas zasnie,ale zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalyscie?mowili o porodach w domu,wiecej jest przeciw niz za. Kamila Black myslalam kiedys o basenie ale jakos ciezko mi sie zdecydowac ,moj maz z corka co tydzien ciagna mnie na basen ale ja tylko patrze jak oni sie chlupia. Pierwsze dlatego ze nigdy nie umialam plywac a po drugie strasznie wygladam w stroju kapielowym bo mam celulitis,posladki wygladaja okropnie jak u starszej kobiety( nie mowie o brzuchu bo to normalne).Nie moge sie przelamac.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac.Dzisiaj w nocy mialam mokra koszulke na wysokosci piersi jak wyschla to zrobilo sie w tym miejscu twarde czy ja juz tak szybko moge miec mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kamilko mozesz miec juz mleczko ja tam z adasiem mialam teraz uwazaj bo im wiecej go wyleci to produkcja wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholercia to rzeczywiscie musze uwazac!!tak wogole to moj maz chcial sie przytulic no i zapytal co mam taka koszulke mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki mam dziwny chumor,meza siostra b.przezywa smierc ojca byla coreczka tatusia i mi pisze ciagle ze nie poradzi sobie...itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko jej musi byc jak i twojemu mezowi,cale zycie miec ojca a tu nagle niespodziewanie odchodzi,wspolczuje naprawde bardzo.Co do twojego humoru to naprawde czlowiek ma czasem dziwny humor,bo chce zapomniec smutek ale to wlasnie dlatego ze sie przezywa to gdzies gleboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest najmlodsza ma 24 lata,w dodatku jak wychodzila do pracy to smiali sie zartowal,a tu za pare godzn taka wiadomosc nagle!!!maz to tak inaczej,i jego siostra jakos sie szybciej z tym pogodza,starsi sa,maja swoja rodzine dzieci,a ona jeszcze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda, bo maja wsparcie najblizszych zawsze moga porozmawiac wyplakac sie w ramie zonie czy mezowi przytulic sie a ona jeszcze nie zalozyla rodziny to rzeczywiscie bedzie jej bardzo ciezko w tych pierwszych dniach.No i niedlugo swieta wtedy czlowiek najbardziej wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny….ja tu zaglądam myślałam ze mama Eli się odezwała , tu cicho. Nocka minęła jakoś dzisiaj dobrze nawet brzuch za bardzo nie przeszkadza . :) kamila26 ...napewno dziwne uczucie z tym mlekiem wyciekajacym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znów ja od ponad godziny nic tylko z kims nawijam, hehe. Porozmawiałam sobie z mama Eli przez telefon. Obiecała dzis wiecej napisac i nadrobic lekture. Czuje się dobrze i słyszałam jej malucha. Potem aż 3 osoby nagle zaczęły pisac na gg wiec juz mnie kręgosłup boli od siedzenia przed kompem wiec na chwile się położe Wiesz Anecia, współczuje twojej bratowej, bo ja wiem jak to jest... też jestem córeczką tatusia i bardzo przeżywałam gdy tata miał wypadek 3 lata temu i gdy 2x miał stan podzawałowy i trafiał do szpitala... to sprawia że bardzo sie o niego martwie, a myśl o tym, że coś mu się stanie jest strasza. Byłam dośc pozno rodzona i mój tata ma 62 lata a ja 24 jak twoja bratowa. Do tego tata ma spory brzuszek wiec jego zdrowie nie jest w super formie i jak tu się nie bac o bliskich szczególnie gdy jestem na obczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie bratowa a szwagierka,meza siostra tesc wlasnie tez nie za zdrowy byl mial zawal 9lat temu,ale po badan iach zwial z szpitala wynikow nie wybral,dowiedzielismy sie o nich dopiero teraz,serce bylo w okropnym stanie i reszta nie zadobra,mial tez skier.do szpitala,ale nie poszedl,nie leczyl sie i stalo sie jak sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×