Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Dziewczyny... witajcie :D tesknilam za Wami :) rece mam juz prawie do samej ziemi, nie wyrabiam z tym moim głodomorem i wiercipiętkiem... :o chwilowo spi :)... i cale szczescie... :D wczoraj wrócilismy ze szpitala dopiero, Mikołaj urodził się 08.10.08 po strasznych bólach i męczarniach drogą cesarskiego cięcia... był źle ułożony i konieczne było cięcie, nie urodziłby się inaczej... waga:4360g :) ... byliśmy cały tydzień w szpitalu, wróciliśmy wczoraj wieczorem...Mikołaj dostawał antybiotyk przez 5 dni bo dostal infekcji, bo jełopy czekali zbyt długo na wywołanie porodu po tym jak mi odeszły wody... padam :( on jest fajowy ale duuuzo je i jest bardzo ruchliwy i wymaga duuuzo uwagi...a ja biorę po kilka i kilka razy dziennie tabletki przeciwbólowe...:( a tu kloca rozdarciucha trzeba nosić... jak tylko zgram zdjęcia to Wam go pokażę...jest boski :) doczytam Was... :( ale nie wiem kiedy 😭 gratulacje mamo***Eli, mąż mówił mi że urodziłaś synka w 2 godz.... to było niezłe pierdnięcie ;) ;) ;)...🌼 pozdrawiam Was wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wy tyle piszecie ze nie nadaza sie czytac gratulacje dla mamy eli, duzo zdrowka dla was] a ja czasu brak na wszystko bo maly aby chce pic a ja juz nie wiem nic skoro dziecko pije 15 minut a po pol godez jest glodny to albo z moim mlekiem cos nie tak abo juz wwn ogole kazdy mowi ze sie ustabilizuje ale jak na razie to jest aby gorzej staram sie stosowac pewne zasady w karmieniu ale mi to chyba nie wychodzi np. nigdy jeszcze mi nie proznil do konca piersi, zawsze z nich leci jak nadusze a sa miekke, no i na samym dole niby jest najgesciejsze mleko, w przyszlym tyg ide po porade z tym karmieniem ale to tak nic nie da, no a na dodatek biore dwa silne antybiotyki razem i malego czesto boli brzuch i ciagle na rekach , oj oj a tak pieknie jest byc mama pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ANECIA ale ciapa ze mnie, pewnie że szwagierka. Wiedziałam o kim pisze, a pisałam bratowa, przepraszam, ale zrozumiałas o co mi chodzi OLENIGA, nareszcie jesteście nie czytaj tyle bo nigdy nie zaczniej pisac. Ja się pochwale, że dwa dni temu miałam peirwsze skurcze przepowiadające, i już troszke myslałam, że pojade, ale nadal mam 3 tygodnie i sapie sobie Dziecko duuuże, pewnie dlatego duuużo je. Wszystkie dziewczyny mówiły, że przesadzili z tym, że trzymali cię tak dlugo, barany jedne. Przeciez to wiadome, że jak wody odejda to wewnatrz już nie jest sterylnie i dziecko jest podatne na infekcje, ale dobrze, że się poprawiło. Jeszcze raz Gratuluje [kwiatek 🌼 🌼... na pewno gdzieś znajdziesz strone gdzie rozeszła się nowina od twojego męża. 3maj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha gdyby ktos chial zobaczyc malego skrzeka to jest w fotosiku, aby ladny jak spi] super ze jestes oleniga-znam ten bol glodomora] no i wiadomo ze za dlugo z toba czekali ale wazne ze juz jest dobrze- ] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:) ja dopiero teraz po prysznicu i jedzonku. noc była ciężka więc dziś dłużej sobie pospałam. wieczorem to już prawie chodzić nie mogłam i nawet mąż musiał pomagać mi się rozebrać bo nie mogłam nogi podnieść żeby spodnie ściągnąć. pierwszy raz taka sytuacja:( super, że mama***Eli i maluszek się dobrze czują, chyba wszystkie czekamy na porodową opowieść:) anecia przykro z powodu twojego teścia. może i to żadne pocieszenie ale moja mama zawsze powtarza mi, że musi ktoś odejść żeby ktoś nowy mógł przyjść i czasami to się sprawdza. u mnie w rodzinie niecały rok temu też mieliśmy pogrzeb a ja teraz będę mieć dzidziusia. może trochę to dziwne ale czasami myślę, że właśnie tak jest stworzony ten świat. idę pogrzebać w zamrażalniku i może coś wymyślę na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Oleniga super ze w koncu w domku jestescie,duzy chglop to i duzo je,moje tez na poczatku tak jadly,pij duzo wody,a jak masz mozliwosc to kup sobie herbatke dla karmiacych w polskim sklepie czekamy na zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie stalo kamila_b:) mozliwe ze tak jest,w kwietniu 2006 zmarl moj dziadek a w maju dowiedzialam soie ze w ciazy...noi adas,to pewnie za tescia chlopak 3ci...albo wnusia bo tesciowa bardzo by chciala wnuczke ma 3wnukow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga pokaz nam szybciutko Mikołaja! Kurcze ile to juz takich przypadków było na samym forum , że dziewczyny meczyly sie, aż wreszcie polożne doznawały olsnienia , że dziecko źle leży i trzeba cc!Nie rozumiem tego, jak oni moga na to pozwalac???ostatnioznajoma rodzila w londynie, ponoc w najlepszym szpitalu,Guys&StThiomas,i co?meczyla sie ponad 70 godzinw szpitalu, jak straciła siły wzieli sie na poważnie i okazalo sie ze też źle lezy i sama nie urodzi.Czy oni nie moga czegoś z tym zrobić??dosłownie szlag mnie trafia i tylko klac sie chce Magdae ale ty ciągle masz w fotosiku maleństwo w 21 tyg ciąży, też jest śliczny:) Mamo Eli napisz cos wreszcie bo zagladam i zagladam a Ty nic, a w tym czasie juz pol domu bym wysprzątała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Witaj Olenigo, Ty mnie jeszcze nie znasz bo jestem tu nowa, ale czytałam Ciebie jeszcze przed porodem i trzymałam za Ciebie kciuki cały czas 🌻 Wymęczyli Cię strasznie przy tym porodzie, nie umiem sobie wyobrazić tego, że nie sprawdzają na samym początku ułożenia i kondycji dzidzi tylko każą się męczyć i męczyć, by w końcu i tak zrobić tę cecsarkę, płakać się chce.. ale dobrze że już jesteście w domku :) Mamo***Eli Ty to prawdziwa gęś wyścigowa :D (mam nadzieję że się nie obrazisz za to stwierdzenie :) ) Gratuluję ogromnie i ogromniiaście i przychodź szybko nam tu tłumaczyć jak to zrobiłaś, może ja w tym 13 tyg już sie zacznę jakoś przygotowywać :) Aneciu bardzo mi przykro z powodu Twojego teścia, odejscie bliskich osób to jest coś tak okrutnego, że nawet nie można sobie tego wyobrazić jeśli nie jest się w tej sytuacji. Twój mąż i Jego siostra, o której pisałaś muszą bardzo cierpieć :( wiem jak to jest, bo doklanie rok temu (14.10.07) zginęła w wypadku samochodowym moja siostra, to było tydzień po moim weselu, miała 26 lat i maleńkie dzieci, moja najlepsza przyjaciólka- nawet jak to piszę teraz to łzy mi lecą.. ale czas mija i jakoś człowiek oswaja się z tą myślą, nie da się tego bólu przeskoczyć.. więc wspieraj męża i resztę rodziny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga super że już w domku jesteś i z małym też ok:D tylko ich w tym szpitalu pokoleji wystrzelać, najpierw musiałaś się męczyć 3 dni a później jak dostali olśnienia, że trzeba cesarkę to mały złapał infekcję. normalnie masakra czasami u nich jest. ale najważniejsze, że wszystko już ok. czekamy na zdjęcia maluszka:D magdae śliczniutki ten twój bobasek:) więcej fotek poprosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za komplementy ale on tylko sliczny jak spi a jak placze to kazdy ucieka od niego, zreszta kazdy bobasek jest sliczny pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za komplementy ale on tylko sliczny jak spi a jak placze to kazdy ucieka od niego, zreszta kazdy bobasek jest sliczny pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pociesze Was, pisalyście o cenach mieszkań.My mieszkamy w 2bedroom z ogrodem, mieszkanie nieumeblowane, w czwartej strefie londynu, 850 funtow,plus council tax Ł120i rachunki, czyli ponad 1000.Teraz to jest tanie mieszkanie, bo ceny poszly w górę i baaardzo ciężko byloby znaleźc coś o podobnym standarcie za taka cene. Szczęście , że brat męza jest tutaj i mieszka z nami, wiec cene dzielimy na 3, my placimy 2/3 ale i tak to jest bardzo dużo, na mieszkanie bez dodatkowych osób nie stac nas. taki ten Londyn. i tak bardzo mam go dosyć, ale wyrwac sie stad trudno,bo nie wiadomo jak byloby z pracą. Bardzo chcialabym mieszkać tak jak Wy, gdzies w miasteczku niedużym, i oddychac przestrzenią.A to jest bardzo ważne, dopiero jak czlowiek tego nie ma to zaczyna to doceniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki: Oleniga............27.09.2008.....41....Cambridge.....ch yba Mikołaj?! mama Eli..........02.10.2008.....41....WGC........???.......... ....? ?? monika820227...15.10.2008.....28.....Londyn..........?. .............? ania 3..............25.10.2008.....31....Boston.....synek....... .Dawid magdzikm.........27.10.2008.....31....Redditch...synek.. . .Maksymilian aniapud............29.10.2008.....37....Enfield......syn ek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....37....St Albans...chyba córka..Hania kamila_black......04.11.2008.....36....Hatfield...chyba córka...Blanka mala79.............08.11.2008.....36.....Londyn....corc ia.............? Asanna..............11.11.2008.....35.....Wood Green.......corcia......? Gosiulka24.........15.11.2008.....34.....CROYDON...synek ....Adas??... lorinka..............19.11.2008.....32.....blackpool...c or eczka.....Zuzia? Krakersik81.........22.11.2008.....33....Menchester...có r k a.....Zuzia Patinka26...........30.11.2008.....31....Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25...........06.12.2008r....32....Cheshunt....... ? ?? ??.......????? Salma................10.12.2008......8.....Leicester.... .......? ...........? iwwa***..............14.12.2008......27....londyn....... .. corcia...........? Kamila26............18.01.2009......26....Inverness..... .. ? ...............? anecia1702.........19.03.2009......18.....Melton........ .....?.............? mi83.................24.03.2009.......17....Leicester... . .......?............? bes...................25.04.2009.......13....Swindon.... .. .................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... .................... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850......Banbury...coreczka........... ..Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke..chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1............02.09.2008....2900.....London..Maksymil ian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek .. ..Kubuś NO I POLOWECZKA ZA MNA!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae czy mi się zdaje czy nie ma cie w tabelce mam ?? kopiuje sobie na bieżąco tabele i widzę, że cie nie ma, bo chciałam sobie przypomniec kiedy rodziłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za komplementy ale on tylko sliczny jak spi a jak placze to kazdy ucieka od niego, zreszta kazdy bobasek jest sliczny pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie znalazłam zdjątko, cudny synuś, ja też chcę takiego!!!I jakie ładne imię, a nawet bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ale dziś piękna pogoda, właśnie wróciłam ze spaceru i dobrze się dotleniłam, teraz czas na kawkę i słodkości, trzeba nadrobić zrzucone kalorie ;) Oleniga super, że już jesteś z nami, no i w domu oczywiście. Pewnie nieźle się nastresowałaś infekcją małego, coraz bardziej mnie przeraża podejście w tutejszych szpitalach, ale cóż poradzimy, chyba jedyne rozwiązanie to ciągłe dopytywanie się o wszystko i walczenie o to co uważamy za słuszne, bo jak widać oni sami za późno wpadają na pomysł co zrobić! Ale najważniejsze, że już jesteś w domu i oby teraz tylko Twój Mikołaj zdrowo się chował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ale dziś piękna pogoda, właśnie wróciłam ze spaceru i dobrze się dotleniłam, teraz czas na kawkę i słodkości, trzeba nadrobić zrzucone kalorie ;) Oleniga super, że już jesteś z nami, no i w domu oczywiście. Pewnie nieźle się nastresowałaś infekcją małego, coraz bardziej mnie przeraża podejście w tutejszych szpitalach, ale cóż poradzimy, chyba jedyne rozwiązanie to ciągłe dopytywanie się o wszystko i walczenie o to co uważamy za słuszne, bo jak widać oni sami za późno wpadają na pomysł co zrobić! Ale najważniejsze, że już jesteś w domu i oby teraz tylko Twój Mikołaj zdrowo się chował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za komplementy ale kazde bobaski sa sliczne, a moj jest ladny tylko jak spi a jak placzto kazdy ucieka od niego] pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupki, uciekac od płaczacego dziecka!a wstawilabys takiego placzka?napewno jest fajniusi nawet jak placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka24
witam brzuchatki i mamuski!jakos ostatnio nie mam nastroju zeby nawet na forum pisac,od paru dni po prostu brak energi i spie coraz dluzej a rano wstaje polamana,a dzisiaj to juz wogole cos mnie pod lewym zebrem boli,jakbym na czyms spala,albo maly nozke sobie tam wepchnalna cala noc,ruszac sie nie moge.chyba nie nadrobie tego czytania.widze ze temat o mieszkaniach.I Borowka* w szoku jestem ze tak duzo placicie i to szczegolnie za taka dzielnice,bo tam mieszkalam,wtedy za 4 bedroom placilismy 860 +council i tez z ogrodkiem i to bylo pol roku temu.zcyzby ceny az tak poszly w gore? a wyprowadzilam sie ze wzgledu na dzidzie,zeby mieszkac tylko we trojke,lokatorzy mnie meczyli.Niestety nie mam teraz ogrodka:-(a bardzo bym chciala.za to dzielnica czysta zielona i park 2 minutki od domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka24
pozdrowionka i usciski dla Ciebie Oleniga,fajnie ze sie odezwalas,ale Ci zazdroszcze ze masz juz swojego synka....Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga witaj z powrotem!!tak myslalam ze pewnie cie po cesarce zatrzymaja dluzej.Ale sie wycierpialas!!najwazniejsze ze juz z glodomorkiem w domku. Magdae slodki ten twoj maluszek!!:-) Bes strasznie mi przykro ze zginela twoja siostra nie moge sobie nawet wyobrazic jakie to musi byc ciezkie dla ciebie!!az mi sie lza zakrecila jak przeczytalam o tym ze stracilas siostre,bo ja mam tez dwie kochane siostry jedna ma 22 lata a druga 30 lat ja jestem srednia i nawet nie chce myslec co by bylo gdyby.Wspólczuje ci strasznie!!ale nie chce cie teraz wprowadzac w smutny nastroj.Kwiatek dla ciebie i usmiech🌼:-) Krakersik81 rzeczywiscie dziwne uczucie z mlekiem ale ja juz to przechodzilam w pierwszej ciazy ale to bylo raczej pod koniec ciazy nie tak wczesnie jak teraz dlatego sie zdziwilam ze juz moge miec mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny juz dawno tak nie mialam poprostu nie moge doczekac sie Świat Bożego Narodzenia,choc one nie beda w Polsce to jednak jakos nie moge sie doczekac.Ostatnio to raczej nie cieszyly mnie tak bo spedzalam je w Szkocji bez rodzicow ,siostr a teraz tez bede spedzac je tutaj z tym ze moje siostry teraz rowniez mieszkaja tu i rodzice przyleca na swieta:-)A was ciesza swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×