Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

halo tak ja w trakcie ale czekania na bole dali mi jakas tablete na wywolanie i sobie czekam powiedzieli ze moze to potrwac kilka godzin albo nawet 2 dni wiec wszystko przedemna kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga- z tymi 2ma dniami to naprawde pocieszenie z ich strony:). Ale nie bedzie tak zle:):)Ty to juz pewnie doczekac sie nie mozesz jak bedziesz po wszystkim. 🌼 🌼 🌼 kalcia- to w takim razie co z tym epiduralem. Mysle, ze to nie ma znaczenia ile dzieci sie wczesniej rodzilo aby go dostac. Czy oni po prostu koncowy etap ciazy chca ci umilic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano nie moge sie doczekac ta tableta to dopiero poczatek najgorsze przede mna; boje sie jak cholera ale niech juz cos sie dzieje bo tu zwariuje dobrze ze maja tu net no i okropne zarcie:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam jej ze zastanawiam sie nad znieczuleniem i mowie jej o tym wczesniej zeby to bylo odnotowane w karcie ciazowej a ona na to ze to sie stosuje wrazie cesarki albo w specialnych przypadkach a po drugie po co mi to jesli przezylam dwa porody bez to i trzeci tez jakos pujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienili mi polozna a to jakas pieprzona azjadka. Bo moja jest na urlopie. Dobijamnie to zamiast sie dzisiaj cieszyc to mnie na plakanie zbiera. To ze urodzilam 2ke to nie znaczy ze mozna mnie okrawac z moich praw rodzilam dzieci w polsce i tam wiem co i jaka a tu zewzgledu ze pierwszy raz bede rodzic powinni miec inne podejscie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki, brzuchatki dzionek dosc ladny s daga zycze ci szybkiego i bezbolesnego porodu, fajnie ze juz dzidzia bedzie z toba. a ja znowu musze upiec jakiegos placka bo sa moje imieniny a raczej juz byly tylko mala imprezke zrobimy jutro takze znowu sie nastoje. a u was jakie samopoczucie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga szczesliwego porodu!!! Sztefka uciekajcie z tego domu za wszelka cene jak macie pluskwy, bo bedziecie musieli wszystko wyrzucic, lacznie ze skorzanymi ubraniami, torebkami i butami, oraz wszystkim innym czego sie nie da wygotowac. A szefowa zalatw krotko, ja wlasnie walcze ze swoja firma o ostatnie paysleepy. Dwa miesiace czekalam na P45 i dostalam ze zarobilam u nich 000000 funtow i zaplacilam 00000 podatku. Jeszcze przez te zalatwianie musze jezdzicteraz do Londynu czesto, a nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga trzymaj się. Mam nadzieję, że gładko ci pójdzie i w miarę bezboleśnie. Ja jeszcze godzinkę w pracy i pędze do domku. Jutro rozpoczynamy 15 tydzień. Ale teraz mi szybko lecą te dni a brzuszek cały czas rośnie. Mam nadzieję, że jutro nie będzie padać to pojadę sobie nad morze. I się nareszcie wyśpię, bo cały czas jestem niedospana pomimo, że śpię po 10 godz na dobe. Pozdrawiam Was dziewczyny i życzę miłego i SŁONECZNEGO!!!! weekendu :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka mnie tez tak muli. Z tym morzem pomysl, ja tu mieszkam i tak wieje, ze mi zdmuchnelo z balkonu dwie koszulki przypiete spinaczami. Chociaz moze jutro bedzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi sie nastroj poprawil we wtorek mam usg o 10 30 w tej polskiej klinice.No to mam nadzieje ze bedzie wszystko ok i moze wiecej sie dowiem -ciekawe czy plec sie potwierdz:) S-daga juz niedlugo bedzie po .Zdawaj raport co jakis czas bo my tu wnerwach jestesmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......38....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 35........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synu s.............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .......Bartek kaska0110....16/09.....33.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...29..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 28....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...26.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....26....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... leeds1977aga.. 30/12.... 17....Leeds.Księżniczka Mikal, Król Dawid karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Ivitku tak mi przykro ale jestem pelna podziwu dla Twojej sily i odwagi Swiatelko dla Twojej niuni przepraszam ze tak pozdno ale nie zagladalam na stronke majac troszke swoich problemow CZEKAMY NA CIEBIE Ja oczywiscie poprawiam sie w tabelce ui przepraszam ze tak zadko pisze na prawde nie mam mozliwosci dopchac sie do kompa:) Wczoraj zamowilismy lozeczko na alegro maz odbierze jakj bedzie w Polsce za miesiac:) KASIU0110 na prawde sie ciesze z tego galopujacego czasu(bo teraz mam takie wrazenie, a do tej pory mi sie ciagnal:)) Pozdrawiam garaco http://allegro.pl/item217705106_lozeczko_turystyczne_przewijak_torba_moskitier.html to stronka z lozeczkiem ps to takie przenosne lozeczko potrzebne nam takie bo ostatnio czesto sie wyprowadzamy:( niestety do konca nie mozemy kupic tego co spelnialoby w 100% nasze i dzidiz wymagania, ale mysle ze to kwestia czasu:) pozdrowki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,pogoda dzisiaj do spania,ja musze siedziec w domu bo sie przeziebilam,jakby malo tego bylo synek dostal ospe,nie mozemy ruszyc sie z domku nawet na spacerek:((Migotka kochanie a jak tam twoje kosci??tez tak bola?jestem ciekawa jak twoja polozna na to zareagowala ze sie rozchodza,bo moja wyslala mnie do pani od fizjo,ktora pokazala mi pare cwiczen,ale jak tu cwiczyc kiedy to tak boli:((pozdrowionka dla wszystkich mamusiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzior,ja sie kurcze sama z lozka stoczyc nie moge ,czasem musi mnie maz popchnac :D jak wstaje z siedzenia np to mam wrazenie ze mi tylek z nogami sie odczepia i mam taki rwacy ,reumatyczny bol :( powiedzialam o tym poloznej i mianowicie tak mi doradzila ze nic nie moga zrobic az do porodu,,,jak widzisz na nia moge liczyc w kazdej sytuacji :P moze ci faktycznie cos pomoze? a czy w takim przypadku,takich dolegliwosci nie ma zadnego ryzyka zebysmy rodzily naturalnie??? Pozdrawiam goraco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, jestem w 29 t.c i tak wyszlo ze za tydz musze zawiesc corke do pl...lece ryanair\'em wiem ze na poklad wpuszczaja do 36tyg...czy leciala z was ktoras w podobnych terminach i czy musi byc jeszcze zaswiadczenie od GB czy wystarczy tylko ksiazeczka ciazy....aha i czy mam sie jakos zabezpieczyc na lot...w obecnej chwili nie biore zaznych tabletech,a kolezanka zalecila mi zeby przed wylotem zazyc NOS-PE.prosze o porade i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka,ja tez musze prosic meza zeby mnie wypchal lub pomogl wstac w nocy do toalety,wtedy najbardziej mnie boli,ja rozmawialam z nmoim ginekologiem w polsce,mowi ze jak rozejscie jest duze,[powinna byc cesarka!!ale wez im powiedz ze chcesz cesarke-w zyciu cie nie posluchaja,jest ryzyko i wlasnie b boje,po porodzie trzeba zrobic rtg jak duze bylo rozejscie i czasami jest potrzebna nawet operacja,wiem ze to groznie brzmi,poprostu mi sie to juz sni po nocach boje sie co ze mna bedzie,mopja polozna jedynie powiedziala ze nie moge rodzic z rozkraczonymi nogami tylko musza byc zlaczone.to jedeyna jej porada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzior jeszcze troche i ja pakuje walizki i tyle mnie widzieli moja droga, w pl z pocalowaniem reki gin mi zrobi cesarke,,,,ja wlasnie tez slyszalam ze wskazana gdy jest rozejscie spojenia ale jak to moge teraz spr czy mam duze czy po prostu troszke?? masakra...znam jeszcze 3 dizewczyny tutaj mieszkaace ktore to maja(w tym jedna rodzila cesarka ale z innych przyczyn) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ja tez bym pjechala ale jest juz za pozno!a samochodem nie wytrzymam tyle godz. z tymi bolami.boje sie ze zostana jakas kaleka jak bede rodzic naturalnie.nie wiem jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_daga powodzonka! :) moze juz jestes po 🌻 buziole, daj znac jak dojdziesz do siebie i koniecznie opisz co i jak:) pozdrawiam wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effka- ja nie lecialam w tak wysokiej ciazy ale sa dziewczyny ktore lataly. Na pewno musisz miec zaswiadczenie od lekarza lub poloznej bo inaczej bedziesz miala problem:( To zaswiadczenie najlepiej wyrobic pare dni przed wylotem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry mamuski i brzusie!!! S_daga mam ogromna nadzieje ze porod pojdzie jak z płatka.Niebedziesz sie tak strasznie mordowac .Trzymam kciuki za Was :-) Sztefcia Uciekaj z tego domu.....Gratulacje z pierwszych ząbalków Olusia.Ja juz niedługo bede tez wypatrywac ;-) Leeds1977aga Córcia to śliczna perełeczka. Mada oby sen sie spelnił ;-).i trzymam kciuki za WAS Kalcia niestresuj sie bo urodzisz ;-). Dasz rade ,bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a zapomniałam o najwazniejszym WITAM SERDECZNIE NOWE BRZUCHATKI fasolka pisaj jak najczesciej. juska dasz rade masz bratowa a to juz duzo .Razem dacie sobie rade :-).Trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s-daga- ty chyba juz jestes w trakcie lub po porodzie bo zbyt dlugo niec nie piszesz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki mój mały bąk właśnie przesypia porę kąpieli jak tak to caly dzień nie spał a teraz to straaaasznie zmęczony. S-daga życzę szybkiego porodu. Sztefka tak jak radzi Katelka uciekaj z tego mieszkanka jeśli możesz i to szybko moja siostra też walczyła z pluskwami ani tego wywabić i faktycznie ubrania do wyrzucenia jeśli się to rozniesie paskudztwo.Kurcze co do tych macierzyńskich i P60 to myślałam ze tylko ja miałam problemy po kłótniach z szefową rumunką i jakimśtam wyżej posadzonym dupkiem dostałam P60 w połowie czerwca a macierzyńskie wyrównał mi z dniem 1 kwietnia do kiedyśtam czekam na pozostałą kasę mam nadzieję że jak zaczął to będzie płacił. Wiem że P60 powinni wydać do końca maja bo potem płacą karę ale im to cholerka wisi może powinnaś to gdzieś zgłosić ale ja dokładnie nie wiem gdzie. Effka ja leciałam do Polski chyba w 33tc centralwings zaświadczenia nie miałam bo położna powiedziała mi że nie muszę z wejściem na pokład nie było problemów czułam się całkiem dobrze a w czsie startu i lądowania piłam wodę aby wyrównać ciśnienie czy coś takiego, ale to zależy znajomej nie wpuścili tak że loteria zaświadczenie chyba trzeba mieć wystawione na 72 godz przed lotem ale dokładnie nie pamiętam ale i tak ci każdy powie że lecisz na własne ryzyko.pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze miało być jak radzi Karinella coś nieuważnie czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CODZINNIE MOGE WKLEIC 4 ZDJECIA, ALE NIE ZAWSZE TO ROBIE,JUTRO BEDE MIALA SWIEZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×