Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

kaletka- mysle, ze bedzie spokojna i mam nadziej, ze nie bede miala znow dziwnych snow jak dzisiaj, ze rodze;);););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia- nie, nie ty rodzilas razem ze mna, obok:D:D:D:D Chcialabys co?:D:D:D ja tez bym chetnie skorzystala z takiej pomocy jakby to bylo mozliwe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa przy czym mnie teras zlapia bole porodowe w pierwszej i drugiej to bylo wieczorem i przy pracach domowych- przy pierwszej sprzatalam a przy drugiej mylam naczynia a teras gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie na zakupach. Bo sama tez bym nie chciala zeby akurat w tym momecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effka79 moja przyjaciółka nie została wpuszczona na pokład Ryanaira w 32 tyg ciąży z zaświadczeniem więc najpierw sobie zadzwoń na lotnisko i spytaj. dziewczyny mi zaczyna sie 34 tydz a ruchy mojego maluszka sprawiają mi tyle bólu :( . Wam też ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****niunia******* - dinozaury są w Polsce :) w miejscowości Rogowo ( to w połowie drogi pomiędzy Bydgoszczą a Poznaniem) mojej malej tez sie strasznie podobały, jednak najwieksze wrażenie zrobil na niej przecudowny plac zabaw :) Dobrej nocy dziewczynki pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia - wkleiłam jeszcze kilka zdjęć z dinozaurami do fotosika bedziesz mogła pokazac synkowi :) Dobranoc pappapa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry brzucholki!!!! dzisiaj z rana cos pusciutko ja wstalam bo jedziemy do znajomych a teraz czekam na moje kochanie bo zaraz mi przywiezie lozeczko i posciel ktora zamowilam z polski i dzisiaj wlasnie przyszla juz sie nie moge doczekac zeby to wszystko zobaczyc. pozniej wam napisze czy jestem zadowolona czy nie obym byla. ok kochane kobitki zycze wam milego dnia. moze pozniej jeszcze zagladne jak nie to jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez witam z ranka umnie piekna sloneczna pogoda zapowiada sie upalny dzionek . Ja juz na nogach bo jade zaplacic czynsz do agencji:( a pozatym musialm starszego syncia wyprawic na pilke nozna bo w kazda sobote chodzi do klubu . Ciekawe jak tam S-DAGA mYSLE ZE JUZ URODZILA ciekawe kiedy sie do nas odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzucholki:D:D Ja tez juz na nogach- oczywiscie obudzil mnie moj osobisty budzik🌼 🌼 Dzisiaj czytala mi ksiazeczke po swojemu i ciagle zadawala pytania;);) U mnie tez jak na razie slonecznie za oknem i raczej nie zanosi sie na deszcz:D:D:D Tez jestem ciekawa jak tam S_daga❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Dawno nie pisalam bo mialam nerwy,napierw z bolami,teraz mi wykryli cukier w moczu,wczoraj mialam badabie krwi i czekam na wynik do poniedzialku.mialyscie moze cukier w moczu,boje sie ze dostalam cukrzyce ciazowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienia swoj tydzien:D:D NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......38....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synus .............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .......Bartek kaska0110....16/09.....33.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...29..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 28....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...26.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....26....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... leeds1977aga.. 30/12.... 17....Leeds.Księżniczka Mikal, Król Dawid karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Patryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leeds1977aga 😘 dla ciebie za zdjęcia a to 😘 od mojego synka dla twojej córci - podobała mu sie bardziej niż dinozaury ;) Jak będziemy w Polsce napewno zajedziemy tam bo jesteśmy z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelke, (zmieniam sobie zaczęty tydzien) i podążam czytać coście napisaly ;) A co do cukru - ja mialam wczoraj midwife (pierwszy raz moją wlasciwą midwife) :-0 i też mi wykryla w moczu cukier. Oprocz tego jakąś infekcje dróg moczowych :( Wyniki we wtorek... nie wiem czy mam sie bac? Ponoc to b.częste w ciąży... Nie jestem chyba w temacie - (zaraz ide doczytać) ale dlaczego czekacie na to, czy urodzila s-daga? :-0 Przeciez ona ma termin na sierpien? Czyżby cos sie zmienilo? Sorry, ze pytam, ale jeszcze nie nadrobilam forumowych zaległości. NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......38....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .......Bartek kaska0110....16/09.....33.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...29..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...26.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....26....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... leeds1977aga.. 30/12.... 17....Leeds.Księżniczka Mikal, Król Dawid karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta!!! Zycze milego weekendu, bo pogoda na razie jeszcze sie trzyma. Wiem ze pytanie z dzialu kosmetycznych, ale CHODZILYSCIE MOZE NA TAN SPRAY W CIAZY??? . Za tydzien mam ten slub, a na dekolcie i buzi pelno czegos, samoopalacz nie pomaga, a badz co badz chcialabym jakos wygladac. Czy to jest szkodliwe gdybym zaslonila sobie brzuszko, moze ktoras z Was byla w ciazy albo zna jakies sprawdzone opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, juz doczytalam o dadze :) Jejku, mam nadzieje, że wszystko dobrze sie skonczy. Ale czy ktos wie, dlaczego tak szybko trzeba bylo ciąć? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogo ciac Dage? ona mial miec wywolywany porod. Chyba ze ja cos przeczytalam zle:)z tego co pisala to miala poczatek tej calae gentozy-czyli zartucie ciazowe i postanowili jej juz wywolac.A zaczelo sie od za wysokiego cisnienia itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella- raczej mozesz isc na ten spray ale z tego co slyszalam, ze czasmi dziewczyny chodza do solarium w ciazy- ale to raczej szkodliwe . Popytaj sie czy w twoim miwscie nie ma solarium tylko na twarz i dekold- bo to raczej brzuszkowi juz nie zaszkodzi. Z tego jednak najbezpieczniejszy jst ten spray opalenizujacy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinella ja bylam na takim solarium,jest zupelnie bezpieczne po 3miesiacu ciazy,jesli chodzi o sam zabiet musze powiedziec sam [rzebieg troche inaczej sobie wyobrazalam choc efekt rzeczywiscie byl widoczny juz po 1 razie.Jedna od poczatku.U mnie w solarium jest to specjalne kabina w ktorej zamontowane sa takie male spryskiwacze.Przed wejsciem musisz nasmarowac KONIECZNIE specjalnym kremem ktory jest dostapny w gabinecie oczywiscie za free lokcie kolana linie,skorki przy paznokciach i piety w innym wypadku bedzie efekt jak przy samoopalaczu czyli zolte miejsca.Tego kremu kladz najwiecej jeak sie da.Potam wczodzisz do kabiny stajesz najpierw przodem przysznic wlacza sie dla bylo to nie przyjemne gdyz nie moglam zlapac oddechu ale Twoja reakcja moze byc inna.przesuwa sie w gore i w dol,potem sie zatrzymuje ty sie odwracasz i to samo.Po wyjsciu musisz mocno wytrzec sie recznikiem tak jak po kapieli.Scierasz wczesniej nalozony krem i po krzyku caly zabieg z kremowaniem trwa jakies 10-15 min. Mi pani powiedziala ze tego dnia mam sie nie myc.Efekt byl widoczny juz po 4 godzinach. Przed zabiegiem musisz zrobic sobie koniecznie porzadny pilling ciala i buzi zeby nie powstaly zacieki,nie maluj sie nie balsamuj i nie urzywaj antyperspirantow ani perfum. U mnie taka przyje,mosc kosztowala 15 funtow natomiast efekt utrzymywal sie ok10 dni.Ale naprawde poprawia humor i czlowiek znacznie lepiej sie czuje.Zwlaszcza jesli masz miec wesele. Tylko pamietaj porzadnie sie wytrzyj po wyjsciu w innym wypadku bedziesz miala w jednym miejscu ciemniejsze a z innym jasniejszy odcien. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivonka ale to spoko opisalas :D podam te porady siostrze bo chciala takie cos wyprobowac na swoj slub :D s_daga mam nadzieje ze wszystko ok, czekamy tu na ciebie i twojego dzidziorka :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia2
Buziaczki dla wszystkich:)pierwszy raz weszlam do was na forum kilka dni temu jak odkrylam ze jestem w ciazy ,ale z tego wszystkiego nawet sie nieprzedstawilam.Mam naimie Kasia ,trzy lata temu urodzilam swoja pierwsza coreczke.Dróga ciąża była w planach ale jeszce nie teraz,jednak bardzo się ciesze chociaż było to duze zaskoczenie dla mnie i męża:)Mam nadzieje że moge do was dołączyc:)Pozdrowienia dla wszystkich rosnących brzuszków:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia2
Czemu znowu niejestem czarna chyba coś wtedy żle zrobiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi. Ivonka wielkie dzieki za bardzo dokladne wskazowki, jestem w koncowce 4 wiec moge. TYlko u mnie ta przyjemnosc kosztuje 25, ale coz miejscowosc turystyczna. dzieki dzieki, wiec pojde jak mozna. milego wieczoru wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×