Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .......Bartek kaska0110....16/09.....33.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...29..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.........Annabela.. ..Oliver..... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... leeds1977aga.. 30/12.... 17....Leeds.Księżniczka Mikal, Król Dawid karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. .........? Cześć dziewczyny, sorki, że tak długo nie pisałam, ale mam niemały problem i mam nadzieję, że chociaż jedna z Was kochane mi pomoże :( Co do tygodnia nie wiem jak liczyć, bo mi wychodzi 19 a w szpitalu jakby są o jeden tydzień do tyłu ... liczenie zaczynam od 18 Marca (pierwszy dzień miesiączki).. Anię z Grimsby of course, że znam - to moja dobra koleżanka :) Nawet dzisiaj chwilkę na kawce u Niej byłam (pozdróweczki Ania :P).... a kłopot jest następujący: Muszę Wam opowiedzieć moją historię :P otóż zaczełam się spotykać z chłopakiem jakieś 5 miesięcy temu ... staraliśmy się o dziecko, wiem że za szybko, ale byłam głupia :P zaszłam za 1 razem, no i w dzień kiedy mu powiedziałam, że będzie ojcem On wieczorem przyszedł, poprosił o rękę a na następny dzień okazało się, że jest żonaty ;/ Powiedziałam, iż dam mu szansę jeśli On się rozwiedzie... pojechałam do polski na 10 dni w których on mnie cały czas zapewniał ze ze mną zamieszka ... bla bla bla ... wracaliśmy z lotniska kiedy on mi oświadcza, że nagle musi jechać do Birmingham się uczyć ... czujecie patent? Wytrzymałam 2 tyg i powiedziałam, że to koniec .... On się naturalnie wsciekł (na następny dzień już był spowrotem heh ) ...oczywiście mu nie wierzę, no ale w czym sprawa ... na początku mówiłam, że dam Jego nazwisko, ale teraz po zastanowieniu już nie chcę, wogóle chętnie odsunęłabym tego śmiecia od bycia ojcem ... dzisiaj do mnie zadzwonił i zaczał wyzywać od dziwek, itp ...;/ Powiedziałam, że powie tak jeszcze raz a pójdę na policję, a on jeszcze gorzej ... mówi, że zrobi wszystko, żeby odebrać mi dziecko, jesli nie zgodzę się dać jego nazwiska itd.. zaczynam się serio bać i nie wiem co robić ... Pytanie: czy On może mi odebrać maleństwo i czy rzeczywiście nie mogę nic zrobić? ... jestem zrozpaczona ;( Pomóżcie błagam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, nie zauważyłam że wtabelce wpisuje się miesiącami a ja dałam moje na koniec :) Odsyłam poprawione :) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .......Bartek kaska0110....16/09.....33.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...29..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.........Annabela.. ..Oliver..... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? leeds1977aga.. 30/12.... 17....Leeds.Księżniczka Mikal, Król Dawid karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SULEVIAE-kotku nie martw sie pogadac sobie moze zawsze mozesz sie wyprzec ze jest ojcem a chyba nie ma na tyle kasy zeby szwedac sie po sadach albo robic testy genetyczne. A jak cie bedzie nachodzic albo straszyc to zglos go na policje. Nie ma prawa ani podstaw zeby ci odebrac dziecko a potym jeszcze ze ma zone ty tymbardziej jestes gora bo zostalas oszukana . A kto jakiemus oszustowi przyzna dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze raz kopiuje tabelke bo wczesniej klacia wpisala imie synka dagi a wyrzej nie ma:):):) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .......Bartek kaska0110....16/09.....33.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...29..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.........Annabela.. ..Oliver..... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? leeds1977aga.. 30/12.... 17....Leeds.Księżniczka Mikal, Król Dawid karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ale to wszystko mnie przeraża ... mam nadzieję, że wszystko będzie ok ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sule Viae nie martw sie tak jakpisza dziewczyny jestes gora napisze Wam dziewczyny prawde bo choc nie chcialam tego pisac ale ja juz nie wytrzymuje psychicznie i choc wielokrotnie pisalam o swoim facecie tak jakby wszystko bylo ok to jednak tak nie jest. Kiedys zapytalam na naszym drugim forum Matki Polki w uk czy ukochani Wasi lubia piwo tak jak moj.Oczywiscie odpowiedzi nie byly odpowiednikiem mojej rzeczywistosci lecz nie w tym rzecz. Moj Michal pije ciagiem od piatku do niedzieli wlacznie czasem zaczyna w czwartek,co oczywiscie wplywa na mnie destruktywnie chodze denerwuje sie placze po kontach a on mam wrazenie ze ma z tego kompletna satysfakcje.Od jakiego 3 miesiaca biore homeopatyczne leki na uspokojenie pije herbate z melisy oby tylko moc zapanowac nad swoimi nerwami.Nie wiem juz jak mam sobie z tym poradzic moja psychika jest juz tak zrypana jak polskie drogi.Naszczescie dzidzia rozwija sie prawidlowo jednak obawiam sie ze te moje nerwy i placze odpbija sie na mojej malej Majusi. Nie wiem dlaczego tak to wszystko sie potoczylo. Moze sytuacja go przerosla,nie umiem sobie tego wytlumaczyc tymbardziej ze jetesmy juz ze soba prawie 3 lata i oboje chcielismy miec dzidziusia,nawet powiem Wam szczerze Michal bardziej niz ja. Najgorsze w tym wszystkim jest jeszcze to ze ja ma obowiazki wzgledem jego osoby w postaci zwyklych czynnosci domowych.Dbam o to by mial co zjesc by nie chodzil brudny i robie to z milosci a nagle dowiaduje sie ze to sa moje obowiazki. Nie wiem co zrobic bo zostalo mi tylko 12 dni do terminu porodu,boje sie ze te moje nerwy zwlaszcza teraz utrudnia mi porod a co za tym idzie Majusia tez bedzie sie meczyla,boje sie ze cos sie stanie. Sule viae Michal tez mnie straszy jak jest napity ze zabierzemi dziecko,ze mam zapomniec ze dostane od niego jakiekowiek pieniadze,ze jestem glupia ze powinnam byc taka moadra bo przeciez skonczylam studia i wiele wiele innych. Wybaczalam mu za kazdym razem z nadzieja ze moze cos zrozumial zemozewyciagnie wnioski i sie zmieni,ale niestety to moja naiwnosc. Nie chcialabym go odsuwac od dziecka,ale boje sie ze bycie dalej razem bedzie gorsze niz rozstanie. Nie wiem czy dzwonic do wtc o przywrocenie bo przez to ze podalam jego dane w formularzu odrzucili moje starania. Sule viae jesli bedziesz sie starala o jakiekolwiek benefity nie podawaj jego,tym bardziej ze tak jak ja i Michal nie jestescie malzenstwem. Nie wiem czy powinnam zadzwonic i powiedziec o rozstaniu,ale chyba nie mam wyboru bo w razie gdyby cos zostane z 400 funtami na przezycie miesiaca z malym dzieckiem.Z tego co wiem to w Angli nie istnieje cos takiego jak alimenty,nie wiem moze moje informacje sa bledne,ale tak slyszalam. Narazie miszkam z nim i jego tata,ktory patrzy na to wszystko i biedny nic nie moze zrobic oprocz tego ze mnie przytuli i pocieszyze jutro bedzie lepiej.Ja mam tylko malenka iskierke nadziei ze jutro bedzie lepiej. Nic koncze bo znow mi leca lzy i sciska gardlo przepraszam dziewczyny ze to napisalam ale nie mam z kim o tym pogadac buziaki dziekuje ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chcialam Was zapytac bo jakos slabo czuje ruchy bylam w piatek u poloznej bilo serduszko maluszka ale teraz po weekendzie jakbym slabiej czula ruchy byc moze przede mna ten potrójny test i jakos sie boje ....bo przeciez widzialam jak malenstwo szybko sie ruszalo ... co do mojego drugiego malenstwa ... czasami trace nerwy dzis nie chcialam dac jej ciastka to ugryzla mnie w kolano czasami nie potrafi sie zajac na moment sama soba .. krzyczy szaleje i ciale chce bic jestem pedagogiem z wyksztalcenia ale czasami juz nie widze przyczyn jej zachowania jedynie ze ciagle nas próbuje ... czym moze wzbudzic nasze zainteresowanie, ja sie szybko denerwuje czasami zdarzy mi sie krzyknac a w sklepach to juz wogóle szaleje ... ale chyba konsekwencja bedzie najlepsza rada bo nic innego wymyslec nie potrafie ... Karina82 - hmmm ja bym sie zastanawiala a jak sie czujesz ??mysle ze samolot bylby lepszy SuleViae - mysle ze byla to troche niedojrzala decycja ale nie mi oceniac ... mysle ze nie moze tak sobie odebrac Ci dziecka ... z jakiej okazji mozesz przeciez nie ujawniac faktu ze jest ojcem badania genetyczne duzo kosztuja ale nie masz obowiazku chciec z nim dzielic swojego zycia a masz kontakt z jego zona moze ??ja bym to szybciutko rozegrala ...kalcia ma racje .... Ivonka - moj pije malo piwa czasami od okazji ja czasami mu kupie by mial na wieczorek ... ale picie tak jak piszesz nie wchodzi w gre ...no Majusi nerwy niestety nie omina... co do obowiazkow ...hmm to dziala na mnie jak plachta na byka jak ktos mi mówi ze cos musze ...a jakie on ma obowiazki... z jakiej okazji chce zabrac Ci dziecko przeciez macie byc razem ... czy on planuje rozstanie ... nie da sie z nim pogadac moze to ze zaszlas w ciaze go przeroslo nie mam pojecia co sie dzieje z Waszymi facetami ...to ze pije znaczy ze cos go przerasta ... boi sie czegos lub cos jak ja to mówie ma za uszami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Na początek cmokam Was wszystkie w Wasze śliczne brzuszki 😘 Weszłam tutaj i czytam taaakie smutne historie :(:(:( SuleViae - to straszne co piszesz, co to za typ w ogóle...😠 Moja koleżanka spotykała się z pewnym kolesie tutaj i było podobnie - jak z nim skończyłam to zrobił z niej dosłownie ścierkę do podłogi...tylko, że ona nie była w ciąży. Myślę jednak, że Kalcia ma rację. Ty tutaj jesteś górą. Poza tym możesz się dowiedzieć o przysługującą Ci pmoc w Job Centre. Jako samotna matka dasz sobie radę - pomoże Ci państwo. Jeżeli chodzi o jego groźby i sytuację z nim związaną - jest coś takiego jak CITIZENS ADVICE BUREAU -to biuro, w którym otrzymasz bezpłatną poradę prawną w razie potrzeby. Myślę, że Tobie to się przyda. Trzymam kciuki i życzę powodzenia. Ivonka - cieszę się, że podzieliłaś się z nami swoimi troskami. Nawet jeżeli żadna z nas nie będzie potrafiła Ci pomóc - zawsze możesz się nam wygadać i zrobi Ci się lżej. Powiem Ci co ja o tym myślę...Twój facet nie jest Was wart (Ciebie i Mai). Wiem, że go kochasz...ale według mnie najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest...odejście. On czuję się pewnie. Myśli, że go nie zostawisz. Nie może tak myśleć. Partenr życiowy powinien być osobą, na którą zawsze możesz liczyć i która Cię wspiera...Tym bardziej kiedy na świat ma przyjść Wasze dziecko!!! Zagubił się gdzieś po drodze jak sądzę i potrzebuje mocnego kopniaka żeby trafić na właściwy tor. Nie możesz tego akceptować - musisz mu dać ultimatum alkohol albo rodzina. Jeśli teraz czegoś nie zorbisz...tak będzie wyglądało całe Wasze życie. Pomyśl o Mai...co będzie miała z ojca. A jego stan będzie się tylko pogarszał...nie będzie lepiej. Jeżeli Michał Cię kocha - to zobaczysz, że się uda. Jeżeli nie - to moim zdaniem powinnaś jak najszybciej zakończyć ten związek. Wiem, że łatwo się mówi...ale nie możesz teraz myśleć tylko o sobie. Pomyśl jakie życie czeka Maję w takiej sytuacji... Co do WTC - jeśli będziesz razem z nim mieszkała to raczej nie dostaniesz tego benefitu spowrotem. Trzymam kciuki i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz zmieniam tydzień w tabelce :) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...29..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.........Annabela.. ..Oliver..... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? leeds1977aga.. 30/12.... 17....Leeds.Księżniczka Mikal, Król Dawid karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuśki i brzuszki :) Ivonka79 - Kochana wiem, ze jest ci ciężo i bardzo ci wspólczuje , to nie jest łatwa sytuacja. Musisz spojrzeć prawdzie w oczy, jeżeli to opijanie się piwem przez Twego Michała łączysz ze swoim zajściem w ciąże , to najzwyczajniej w świecie facet sie boi odpowiedzialności za dziecko. Jeżeli po urodzeniu waszego skarbeczka , nie zmieni swojego zachowania wyjście masz tylko jedno (...) Nie możesz myśleć, że sie poświęcisz i dla dobra dziecka zostaniesz przy swoim obecnym facecie , tylko po to by dziecko miało ojca, na dziecko znacznie lepiej wpłynie spokojny dom z kochającą matką , niż ciągłe awantury w domu z obojgiem rodziców. Ivonka , spróbuj ty przejąć stery w waszym związku i zacznij dyktować warunki bądź stanowcza i postaraj sie chować łzy. Wiesz, tak jeszcze myślę że może jego obecność przy narodzinach maluszka na tyle wstrząśnie jego psychiką , że zda sobie sprawę co w życiu jest ważne i zmieni swoje postępowanie. ..... Ivonka , zdaje sobie sprawę , że łatwo mi to pisanie przychodzi a w życiu jest znacznie trudniej , ale bądź silna Ty wiesz co jest sensem Twego zycia i choć nie będzie ci łatwo napewno dasz sobie rade. Trzymaj sie cieplutko Kochana , myśl pozytywnie musi być dobrze !!!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - odradzam samochód. To już wysoka ciąża, zbyt długa podróż i zbyt męcząca - i dla Ciebie i dla dzidizusia! Tym bardziej w te upały!!! Jeżeli bardzo Ci zalezy to samolot jest o wiele lepszym rozwiązaniem. Asiulek - nie martw się. Z maluszkiem na pewno wszystko jest w porządku!!! Pewnie ma gorsze dni. Najważniejsze, że się w ogóle rusza, że go czujesz!!! Popróbuj tych domowych sposobów na leniuszka typu - lody, zjedzenie czegoś słodkiego - położenie się na lewym boku i czekanie na kopniaczki, czy wypicie bardzo zimnej wody itd. No a Twoja córa to niezły gagatek :) Pewnie tylko czasami taka jest a na co dzień jest cudownym szkrabem :) No i ja wykształcenie pedagogiczne...ale słyszałaś, że szewc w dziurawych butach chodzi...strach się bać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivonka - trochę niejasno się wyraziłam. Pisząc o odejściu - miałam na myśli sposób ratowania tego co jest między Wami. Jeśli go zostawisz (na jakiś czas...ale on o tym nie będzie wiedział) a on Ciebie kocha...to zrobi wszystko żebyś wróciła. To będzie jego kopniak...opamięta się. Jeśli nie zrobi nic, będziesz wiedziała że mu nie zależy i decyzja będzie należała do Ciebie. Chodzi o to, że on teraz widzi, że Tobie to nie pasuje, ale nic nie robisz, więc jemu tak wygodnie. On nie wierzy w to, że mogłabyś go zostawić...jest pewny siebie. Myśli, że będziesz znosiła wszystko i godziła się na jego wszelkie wybryki...wyprowadź go z błędu. Pokaż, że nie interesuje Cię taki facet...jak napisała Aga - musisz być silna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....to jeszcze raz ja :) Dziewczynki mam pytanie jutro mam pierwszy scan i test potrojny. Podczas mojej ostatniej wizyty u położnej , ona gdzieś zapodziała moje wezwanie na ten scan, tam było opisane w jaki sposob mam sie do niego przygotować , z tego co zapamiętałam wiem że mam wypić ok 1 litra wody , ale czy coś jeszcze ? i jeszcze jedno pytanko czy jeżeli zabiore ze sobą płyte nagrają mi maleństwo ? ......wiecie , wczoraj z moją córeczką wybrałyśmy sie same nad morze :) było cudownie , pojechałyśmy do Scarborought ( nie jestem pewna czy poprawnie napisałam nazwe miejscowości) . Mała popluskała sie troszkę w wodzie, ja poleżakowałam hmmmmmmm Mój kochany mężulek , kiedy do niego zadzwoniłyśmy z plaży , by poinformować o naszej wycieczce , nie był zadowolony :( mial pretensje o to że on ciężko pracuje a my sobie wycieczki nad morze robimy :( :( ....... jednak kiedy wrociłysmy do domciu i zobaczyl jaka nasza księżniczka jest szczęśliwa i z jakim emocjami opowiada mu o podróży pociągiem i morzu.... fochy mu przeszły :)) Buziaczki moje Kochane milusiego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane probowalam juz wszystkiego,nawet polecialam do Polski na dwa tygodnie,akurat tak sie zlozylo ze mialam juz wczsniej kupiony bilet bo w planach zanim zaszlam w ciaze byla komunia mojej chrzesnicy.Jednak mialam nie leciec ze wzgledow bezpieczenstwa,stalo sie jednak inaczej.Dzwonil codziennie mowil jak bardzo mnie kocha i ze strasznie teskni,zenie wyobraza sbie zycia beze mnie i Mai. Wiem ze popelnilam wiele bledow ktorych nie mogecofnac,a najwiekszym jest to ze go tak bardzo kocham.Zdaje sobie sprawe ze on ma te swiadomosc ze ma mnie w garsci i ze moze robic ze mna co chce. Nie ma gdzie pojsc jeszczedo tego z malym dzieckiem niktmi nie wynajmie mieszkania ani tym bardziej nie wezmie mnie na pokoj.No a raczej powrot do polski nie wchodzi w rachube zwlaszcza ze zostalo mi tylko 12dni doplanowanego terminu. Mysle ze akurat ciaza niejest powodem jecho chlania i takiego zachowania,mial te swiadomosc a poza tym chcial bardzo tego dziecka a ja znow naiwna mu zawierzylam. Wiem SuleViae ze jest ci rownie ciezko wiec mowiac szczerze z mojego juz doswiadczenia,jesli masz mozeliwosc wrocic do polski jesli obawiasz sie ze nie dasz sobie rady nie popelniaj mojego bledu,walcz o siebie i swoje sloneczko. Leeds-aga-ja wiemze wyprowadzka bylaby najlepszym rozwiazaniem,moze pojsc do kolezanki na pare nocek ale co pozniej?? teraz Maje nosze ze soba w brzuszku,a potem jak sie urodzi gdzie bede z nia uciekac,malenka bezbronna.Boje sie jednak tego ze jak zostane to pewnego dnia zrobi jej krzywde jak bedzie pijany,matko mam tyle mysli namonute ze juz sie pogubilam. Pojde dzis do IR zapytac czy mam szanse w takiej sytuacji na wtc mam nadzieje ze nie bedzie problemu buziaczki kochane kocham Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuleViae wg mnie nie powinnas wogole sie przyznawac nikomu ze jest ojcem.nic ci nie udowodni, jesli przeniesiesz swoje centrum zyciowe tutaj,nie bedziesz oficjalnie mieszkac w pl to jednym slowem on ci moze skoczyc :D tutaj wg prawa matka daje nazwisko dzieco na jakie ma tylko zyczenie,moze nawet nazwac nazwiskiem ojca bez jego zgody,wiec tymbardziej w druga strone to dziala... jesli bedzie nachdzi od razu Policja i faceta odstrasza chociaz... skoro on sie tak zachowuje to nawet jesli zadecydujesz w przeszlosci byc z nim to w kazdym badz razie nie dawaj dziecku jego nazwiska zanim wyrobisz paszport i tak dalej bo wg prawa on nie wyrazi zgody na paszport malszka i jestescie uziemieni!!! moja kolezanka walczy przez to o paszport dla dziecka ze swoim facetem od 3 lata, ciagle sprawa w sadzie, ciagnie sie bez konca...wiec nie radze.. ivonka ja czytajac takie opisy jestem zalamana bo coz my obcy ludzie pomoc mozemy?? moj tato pil dawniej bardzo,bylysmy malutkie, robil awantury ale do dzieci sie nie czepial , mama nigdy sie z nim nie rozstala ale miala takie mysli,teraz sie zestarzal i mama ma wieszky wplyw na niego,ale ja nie radze ci tyle czekac... ja bym na pewno uciekla gdzie pieprz rosnie...nawet jak sie dzidzior urodzi to np odeszlabys od niego,,,niby tak na serio , nawet na kilka miesiecy,,,nawet jesli w myslach chcialabys byc z nim,,,, czasem to wystarczy zeby facet sie nakierowal choc troche,,,ale sukcesu to nie gwaantuje wiec takie ryzyko troche,,,no ale pomysl, matka tyle robi dla dzieci swoich, jest zrobic wiecej niz podjac takie ryzyko,,, oczywiscie nie radze zadnych klutni,rozstan na krzyk itd, raczej wez go na litosc, placz itd,,,zeby nie wzrosla jego agresja,,,a moze to zaprocentuje,,, a moze jak sie malutka urdzi bedzie zmiana o 180 stopni ? :D to by cie zycie milo zaskoczylo! S_daga jesli masz mozliwosc to nie trzymaj nasn w niepewnosci tylko pokazuj fotki twojego przystojniaka :D :D Pozdrawiam Was kochane b serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuszki❤️❤️ Ivonka i SuleViae- to smutne co piszecie ale na pewno zadna z was nie spodziewala sie tego. SuleViae- tak jak pisze migotka_bober- na pewno powinnas sie bardzo zastanowic nad nazwiskiem dziecka. Jesli dasz je po jego ojcu on moze pozniej wam robic problemy z paszportem. Moja przyjacolka byla w takiej sytuacji jako dziecko- paszport dopiero sobie wyrobila jak miala 16 lat- wczesniej jej ojciec sie na to nie zgadzal, zeby im zatruc zycie. Nazwisko ojca mozna wpisac do aktu do pol roku po porodzie wiec wczesniej wyrob paszport. Ivonka- moze twoj facet przechodzi jakis kryzys ale topienie smutkow w alkoholu to nie jest rozwiazanie- wrecz przeciwnie. Taka sytuacje mozesz zglosic swojej poloznej lub srodowiskowej one ci moga pomoc. Tutaj sa domy dla matek z dziecmi. Ja mialam podobna sytuacje u znajomych pare miesiecy temu- tzn nie mieli mieszkania przez 2 tyg i jak sie dzidzio urodzilo to mieszkali z nami. Ale polozna mowila, ze to tak nie moze byc, ze tyle osob w takim malym mieszkaniu. Jesli by wtedy nie znalezli swojego mieszkania to by ja polozna sama skierowala to takiego domu dla matek. I to nie specjalnie, ze zlosci. Tylko zeby ona i dziecko mieli wygode i spokuj do poki nie znajda swojego lokum:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jak reszta dziewczyn pisze dobrym wyjsciem bylo by odejs ,mozesz poczekac do porodu i zobaczyc jak sytuacja sie rozwinie ale jesli bedzie to samo to zostaw go bo zycie z takim facetem to koszmar a nie daj borze niech to sie przerodzi w agresje i w znecanie fizyczne. A mysle ze nie chciala bys zeby ogladala to twoja coronia. Zyjesz w angli nie w polsce a tu samotna matka jest w dobrej sytuacj -(panstwo na kazdym kroku ja zabezpiecz. Postaraj sie myslec trzezwo i nie byc zaslepona uczuciem i kazda decyzje kierowac pod wzgledem dobra twojego dziecka a czym ono jest mniejsze tym mniej bedzie narazone na straty psychiczne przy rozstaniu z ojcem. Mam pojecie co przezywasz bo sama przes to przechodzilam tyle ze moj maz nie pial tylko czul sie pewnie bo bylam zalezna finansowo do niego. Czasam czulam sie jak zlodziej we wlasnym domu Do tego potrafil sie posunac ze muszialam mu dawac dzienne rozliczenie wras z paragonami. O kazdy grosz sie licytowal nie liczylo sie moje zmeczenie , potrzeby, potrafil mi robic wymowki o to ze siedzialam u jego mamy a nie w domu, nie mialam kolezanek i wlasnego zycia idt ...bylam darmozjadem ktory siedzi w domu i nic nie robi bo co to za obowiaski dom i dzieci. W koncu go zostawilam Nie dosc ze mosial pracowac to jeszcze opiekowac sie dziecmi bo co pare dni muje zostawialam . wiec przekonal sie wtedy jak wyglada praca w domu . Wkoncu przyjechala tesciowa udala sie jej nas pogodzic a wramach rekonwalescencji zabrala mnie do angli a on na trzy miechy przejol role matki ,ojca i zywiciela rodziny. A ja odrzylam:) No ale w moim wypadku wszystko dobrze sie skonczylo bo jestesmy tu razem. Teras trzeci bobas w drodze ,coras lepiej sie nam powodzi, nawet bardzo zadko sie klocimy sytuacja obrucila sie o 360 stopni i najleprze ze obecnie to ja trzymam cala kase i nia zarzadzam( bo co tydzien sam mi ja oddaje) w pelnym jego zaufaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...29..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.........Annabela.. ..Oliver..... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? leeds1977aga.. 30/12.... 17....Leeds.Księżniczka Mikal, Król Dawid karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za miłe słowa :) Tylko że ja chcę żeby On nie miał względu do naszego życia, ojcem może być, ale nie na papierze ... boję się, że zrobi te testy dna sądownie. Wysłał mi druk który niby złoży jak powiem że nie jest ojcem ...do polski nie moge wyjechac, bo moja mama raczej sie z tego nie cieszy ... tutaj też lipa, bo ojciec placi za mieszkanie 500F razem z taxem... staram sie o mieszkanie przez agencję, ale nie wiem o co chodzi bo nic mi nie przysyłają ... lecę w piątek do Polski, jak wrócę to będę się starała z councilu o mieszkanie, albo u prywatnego jakieś tańsze... naprawdę się boję, ...a wspominałam że On wrócił do swojej żony ostatnio? I ona nie wie ze jestem w ciąży :P tylko niestety nie mam Jej numeru ...:( Ivonka moja koleżanka, która mieszka ze mną ma 40 lat ... ohajtała się młodo i też od tego czasu ma problem z mężem który pije ... straszyła go smsami, to wymyślała, że odejdzie, ale postawili nowy dom i wiesz, musieliby sie wszystkim dzielic, a maja 2 dzieci w tym trzecie w drodze ;/ tez leci do Polski i jak wroci to zobaczymy co z tego wyjdzie ... ja na Twoim miejscu postawiłabym mu ultimatum ... albo zacznie się zachowywać jak przyszły ojciec albo sie wyprowadzam i juz ... ja Cię wezmę do siebie, będzie raźniej :) Nie martw się ... ale szczerze, ja bym Go zostawiła, chociaż wiem w jakiej sytuacji jesteś, bo to już termin ... postaraj sie przez ten okres olewać co on robi, nie zauwazac zeby dzidzia ladnie sie urodziła ... a potem niunia będziesz myśleć ... My Ci pomożemy ... Wszytskie :) prawda dziewczyny? :) Idę na 2 do roboty, więc buziaki dla all i mam nadzieję że będe dzisiaj pracowała :) Ostatnio nas często do domu odsyłają grr... Buziaki :* Pa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tabelka: NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.........Annabela.. ..Oliver..... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? leeds1977aga.. 30/12.... 17....Leeds.Księżniczka Mikal, Król Dawid karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor Dziewczyny ja powoli chce skupywac rzeczy do torby do szpitala i nie wiem gdzie dostane majtki jednorazowe? jak sie one nazywaja? i co z rozmiarem? jesli normalna bielizne nosze 14-16 albo L-XL to jakie te kupic?jak bardzo sie rozciagaja? a co z wkladami poporodowymi? ma pisac maternity towel czy co? ile tego? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivonka i SuleViae, bardzo przykre to co piszecie. W oby dwoch przypadkach wg mnie lepiej takiego stracic niz czekac az sie zmieni. W UK istenieje cos takiego jak alimenty na dziecko, nazywa sie child support lub child maintenance ale wtedy matka i dziecko nie moga mieszkac razem z ojcem dziecka. I musz jeszcze doczytac jak to jest z uznaniem ojcostwa ale wiem ze przy rejestracji dziecka mozesz podasz \'ojciec nie znany\'. Wogle SuleViae wydaje mi sie ze on cie straszy liczac na twoja mala znajomosc tutejszego prawa. A wlasnie w tym wypadku stoi ono po twojej stronie! Mozesz mi powiedziec jakiej on jest narodowosci? A wogole to powiedz mu ze jak chce prawa rodzicielskie to po pierwsze jego zona bedzie wiedziala i po drugie bedziesz sciagala alimenty, zapytaj czy jest gotowy na to? Ivonka, bardzo smutne to co mowisz. Ja mialam moje wlasne doswiadczenie z alkoholozmem - uwiez mi, twoj mezczyzna nim jest. Nie licz na to ze on sie zmieni poprzez klotnie, utlimatum, wymaganie przyzeczen. Sam musi zdecydowac zeby z tego dola wyjsc - niektorzy sobie daja rade niektorzy nie, wiekszosc zwala wine na innych, ze to niby inny sprawili ze oni tak sie czuja i pija i ich jeszcze nie rozumieja. Wiekszosc mezczyzn po wypiciu (lub tez w trakcie picia) staje sie tez bardziej agresywna, napierw tylko slownie pozniej dochodzi tez do podnoszenia reki. Ivonko, zastanow sie czy ty to zniesiesz? Moja mama jak patrzala na mojego ojca jak bij ja i potem nas nie wytrzymala, wziela rozwod ale i tak dwa lata za pozno.... Samej bedzie ci ciezko w praktyce ale psychicznie na pewno lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka Gatki kupiłam w Toys r us, są też w mothercare i tym podobnych sklepach. Nazywają się Disposable Maternity Briefs. Nie pamiętam ile kosztowały ale chyba około 2 f i jest ich w paczce 5 sztuk. Myślę, ze tyle mi wystarczy. Wkładki to Maternity towels - 1,5 f za 12 sztuk. Ja kupiłam dwie takie paczki (w mothercare kupiłam). No a wkładki laktacyjne kupiłam z aventu - te wielorazowego użytku - które można prać - nazywają się Washable Breast Pads. Jest ich 6 sztuk i kosztowały 5 f (mothercare). Te produkty kupisz też w innych sklepach z dziecięcymi rzeczami. No ale z tego co mi się wydaje to te ceny są wszędzie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski, brzuchatki ja tylko na chwilke mam pytanko wie ktoras z was jak napisac po angielsku ( INAF ) nie mam wystarczajaco czasu ..... jak ktoras moze to prosze pomozcie z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka dodam jeszcze, że te rzeczy były miplecone przez doświadczone mamy, które na sobie wypróbowały różne takie... Jak masz jeszcze jakieś pytanka to wal śmiało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 to sie pisze : enough kaska 0110 dzieki wielkie,juz zanotowalam wszystko :D super ze to jest polecone przez kogos bo najlepsze sa rzeczy sprawdzone :D Buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi tak ciezko podjac decyzje ze poprostu nawet sobie nie wyobrazacie,ale coz jak mowicie Majusia tutaj jest najwazniejsza i szczerze mowiac nie licze ze sie cokolwiek zmieni.Zasluguje na kogos lepszego zarowno ja jak i Maja,bo im bardziej w to brne tym bardziej zaczynam watpic w poczucie wlasnej wartosci i sie staczam psychicznie.Powtarzam sobie codziennie ze musze byc silna poprostu musze... Migotka takie gatki poporodowe i cala reszte widzialam tez w bootsie i saintsbury w dziale z pieluchami i innycmiproduktami do pielegnacji niemowlat nie wiem pozostaje mi tylko w takiej sytuacji porozmawiac z polozna wizyte mam wpiatek i moze ona bedziew stanie mi pomoc tak jak mowicie,musze tozrobic dziekuje moje kochane za wasze slowa postaram sie jakos wytrzymac psychicznie do konca choc nie gwarantuje samej sobie tego buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć okrągłe brzuszki:)Mam pytanko.Czy któraś z Was wie ile kosztuje wizyta u położnej?Bo ja narazie niemam jeszcze ubezpieczenia,a musial bym iść na pierwszą wizyte.Mam nadzieje że niedużo bo jeśli majątek to polece do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć okrągłe brzuszki:)Mam pytanko.Czy któraś z Was wie ile kosztuje wizyta u położnej?Bo ja narazie niemam jeszcze ubezpieczenia,a musial bym iść na pierwszą wizyte.Mam nadzieje że niedużo bo jeśli majątek to polece do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×