Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Podobno jak jedno z rodziców Anglik to ino Anglik ci ono. Ale i Polak tyz. Tylko po slubie Mmusia lub Tatuś jesli nie anglik, to musi czekać na obywatelstwo ang. chiba 3 albo 5 lat. Takie mię słuchi dojszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a paszport dostaje angielski
dziecko z polskim obywatelstwem urodzone w anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chyba nie bo jak
dostac mozna angielski paszport nie majac ich obywatelstwa? czy mozna? wiec jak, wyrabiacie dzieciom w anglii polskie paszporty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej takie sluchy kraza po polsc
ja sie tylko pytam aby sie upewnic bo ja w to nie mogalm uwierzyc ale wczoraj na imprezie zapewniano mnie ze dziecko polskie urodzone w anglii ma obywatelstwo i paszport. ja w to nie uwierzylam i pytam aby im udowodnic! a rozmawialismy o tym bo znajopmym rodza sie tam ostatatnio dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od chyba dwoch lat jakos przepis jest zmieniony ze dziecko od ojca i matki Polakow dostaje paszport polski tymczasowy na rok w konsulacie polskim w Londynie (pozniej trzeba z polskim aktem urodzenia wyrobic nowy. czyli w Pl trzeba dzidzie zarejestrowac nadac pesel zameldowanie). czyli obywatelstwo tez polskie. niektorzy z tego co wiem to sie wyklocaja o to ze angielski ale to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tak bylo
ze jak dziecko urodzilo sie w wielkiej brytanii to dostawalo automatycznie obywatelstwo (tzw. prawo ziemi - tak jest np. w usa). ale teraz juz tak nie jest - obowiazuje prawo krwi - jesli ktorys z rodzicow ma obywatelstwo to dziecko tez, jesli nie - to dziecko tez nie dostaje. jesli rodzic/rodzice dostana obywatelstwo - to dziecko automatycznie tez staje sie poddanym krolowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, dzieki za mile slowa. Rzadko sie teraz odzywam, bo korzystam z sieci w kafejce. Ale mam Twojego maila, spisalam Agnes :) Rzeczywiscie przed swietami nie da rady, bysmy sie spotkaly. Albo spie, albo chodzimy na zakupy jedzeniowo - uzupelnianowe, szczegolnie ze swieta tuz za pasem. Zimno tu, myslalam, ze Anglia to cieplejszy kraj niz Polska. Jesli chodzi o opieke GP okazalo sie, ze skoro maz moj nie jest tu minimum 6 miesiecy przysluguje nam inny rodzaj opieki dla ciezarnej - emergency. Jeszcze nie wiem, z czym to sie je. Maciej teraz pracuje na rano, wiec bedzie trezba godziny otwarcia przychodni zgrac z tym, jak wraca do domu. A na mapce szpitala nie znalazlam Maternity Unit. Czy dobrze mi intuicja podpowiadam, ze rodzic mozna na oddziale Child Delivery Centre? Zmieniam sie w tabelce, bo jutro konczy mi sie 30.ty tydzien, a pewno nie bede w kafejce. Jeny, to juz koniec 30.tego i jakos tak mniej dziewczyn w ciazy przede mna w naszej tabelce ;) Pozdrawiam Was serdecznie 👄 karinella...........05.01......38...Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......36... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......32.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......33.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania.......27/02...30......Northampton......córeczka.. .....Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...18.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...19.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...17.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....26....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Vika25..........4/02..........33........Peterborouhg.... .syn......Kacper Agata85 ....24.12.2007...39...Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ... syn ... Joshua Nathaniel? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a.......Noemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane tym zimnym przedpoludniem, No nie powiem ze troche spanikowana bylam tymi klociami i bolami bo to moja pierwsza dzidzia, a lekarz mi tu mowi o krtkiej szyjce. Ale zaraz zadzwonilam do Polski i poszperalam w internecie i ginekolog z Polski powiedzial ze nie ma co sie przejmowac, minimum to 25mm. Wiadomo ze trzeba sie oszczedzac, nie dzwigac i jak najwiecej odpoczywac. Ale stracha mi napedzil troche. Na pewn juz wiecej tam nie pojde po tym jak powiedzial ze nie wie co sie tu w takim przypadku robi jak szyjka sie za szybko skraca. Karinella- oni wlasnie czekaja na takie spanikowane, i przerazone pierwsza ciaza brzuchatki. Wiecej nie dam sie nabrac. Bylam dzis u GP bo bardzo mnie przeziebienie zaatakowalo i on powiedzial ze klucia moga byc spowodowane rozciaganiem sie, przemieszczeniem sie dzidzi w ten akurat bok, lub trawieniem czegos bardziej niestarwnego. A tym bardziej ze ja do tej pory tak za rzeczami miesnym, smazonymi nie przepadalam i nie jadlam, a teraz troche miesa dla fasolki staram sie zjesc. Agnes23- trzymam kciuki i mam nadzieje ze wszystko rozwiaze sie dobrze i w swoim czasie. A ja czuje juz fasolke jak tam w brzuszku wariuje, takie delikatne babelki w dolnej czesci podbrzusza kilka razy dziennie, ale najbardziej pod wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alic...
czesc dziewczyny mam pytanie do was co to jest za lek o nazwie INFACOL i w jakich ilosciach sie go podaje,3 tygodniowemu dziecku dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella...........05.01......38...Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......36... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........10/01......36.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......33.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania.......27/02...30......Northampton......córeczka. . .....Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...18.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...19.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...17.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....26....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Vika25..........4/02..........33........Peterborouhg.... .syn......Kacper Agata85 ....24.12.2007...39...Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ... syn ... Joshua Nathaniel? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a.......Noemi kurcze jak juz duzo kobitek urodzilo.... ja mam do drugiego dnia świat gosci wiec nie mam zbytnio czasu na siedzenie przed kompem poza tym juz mi coraz ciezej wiec dlatego rzadko sie odzywam pozdrawiam Was serdecznie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alic...
dziekuje za odpowiedz aniu m..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. dziś jest szczęśliwy dzień - wolne od pracy.Mimo,że wstałam skoro świt i tak jest fajnie. Dziś usunęli mi operacyjnie jedną z mądrych ósemek.Najgorsze to czekanie - sam zabieg 3 minuty.Miałam znieczulenie miejscowe, więc szybko wypuścili do domu.Ponoć zastrzyk znieczulający najbardziej boli, mam inne zdanie.Czułam jak mi dziąsła poodchylał i tego zęba rozruszał a potem wyrwał.Ale wszystko na sali operacyjnej, rażące światła. zasłonili mi z tego powodu oczy, ale też był drugi powód: żebym tych narzędzi nie widziała, bo by mnie tam już nie było.Obeszło się bez szwów - super.Jakby poród mógł być taki szybki... Jutro USG (2o0 tc), już nie mogę się doczekać. Widzę ,że temat \"benefit, SMP\" nadal aktualny.Ciekawe,czy jest ktoś nie ma pytań z tym związanych.Pewnie sami Anglicy wszystkiego nie wiedzą.Z moimi okrojonymi godzinami spróbuję od nowego roku jakieś aplikacje poskładać. W weekend przyjechała do mnie mama (mieszka w Anglii, ale dość daleko) i zrobiłyśmy ponad 200 uszek - mrożą się.Więc pierwsze koty za płoty. Mam na Wigilii 7 osób.Potem nie będę mieć czasu na wszystko, więc co mogę to do zamrażarki. Kupiliśmy dziś choinkę - świerka świeżego. Jadę do miasta jakieś ozdoby kupić. Pozdrawiam i życzę miłego mroźnego dnia - śnieg by się przydał. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, widze ze wszystko u kazdej ok. kurde przeczytalam o wizycie karoliny u polskiego gina w londynie, to troche glupio to wyszlo bo na koniec wygladalo jakby on wogole nie wiedzial ze w polsc enie leczy1!!!!! i mi si ewydaje ze to takie naciaganie, nastraszyl dziewczyne i dodal ze nie wie co z tym zrobic, jak z tego fotela kopnelabym go w gebe to by od razu cos wymyslil. na szczescie wszystko ok. ahhh te benefity, mi to pewnei nic nie bedzie sie nalezalo, bo przeciez nie bede miala przerpacowanego czasu zeby dostac SMP, tylko MA. a czy nie wiecie jak to jest z opika nan niemowlakami?? bo jesli bozia da je chcialabym tylko na 3 miesiace maciezynskiego pojsc. dzis zaczelam dopiero 7 tydzien. mdlosci mam rano takie, ze mam odruch wymiiotny i tyle, i caly czas cos na zoladku lezy |:( co polecacie na takie uczucia, bo juz chleb z maslem mi nie smakuje, a mleka owsianek i innych mlecznych rzeczy nienawidze :( pozdrawima wszystkie brzuchatki i te co juz nei sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, widze ze wszystko u kazdej ok. kurde przeczytalam o wizycie karoliny u polskiego gina w londynie, to troche glupio to wyszlo bo na koniec wygladalo jakby on wogole nie wiedzial ze w polsc enie leczy1!!!!! i mi si ewydaje ze to takie naciaganie, nastraszyl dziewczyne i dodal ze nie wie co z tym zrobic, jak z tego fotela kopnelabym go w gebe to by od razu cos wymyslil. na szczescie wszystko ok. ahhh te benefity, mi to pewnei nic nie bedzie sie nalezalo, bo przeciez nie bede miala przerpacowanego czasu zeby dostac SMP, tylko MA. a czy nie wiecie jak to jest z opika nan niemowlakami?? bo jesli bozia da je chcialabym tylko na 3 miesiace maciezynskiego pojsc. dzis zaczelam dopiero 7 tydzien. mdlosci mam rano takie, ze mam odruch wymiiotny i tyle, i caly czas cos na zoladku lezy |:( co polecacie na takie uczucia, bo juz chleb z maslem mi nie smakuje, a mleka owsianek i innych mlecznych rzeczy nienawidze :( pozdrawima wszystkie brzuchatki i te co juz nei sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Arvena a moze sprobuj tescowych krakersow rano na czczo, i herbatke imbirowa.podobno cola jest bardzo dobra na mdlosci, nie wiem, na pewno na zgage tak ja nakrecilam sie ze bede juz rodzic, a tu bole przeszly, chociaz troche tego czopa wylecialo jestem gruba- pierwszy raz w zyciu jestem naprawde gruba i nie podoba mnie sie to.narobilam zdjec i bede ogladac latami za kazdym razem jak bede miala za czesto ochote na slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella dzieki za rade, sprobuje jak bede na zakupach to sobie kupie. ja jestem gruba i to bez ciazy :) wszystko przejdzie, jak bedziesz kolo dzidzi biegac itp itd to samo zniknie :) a ja dopiero 6 tydzien skonczylam chyba. ehhh strasznei sie martwie i denerwuje. bo zmieniam prace i nowy pracodawca wie ze jestem w ciazy i sie zgodzil mnei przyjac, tylko nie wiem czy to ze wzgledow prawnych czy bo bylam dobra ?? bo tu nie moga pracodawcy dyskryminowac kobiet w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Dziewczynki Brzuchatki i Mausie - malo do Was zaglądam , bo mam tyle rzeczy do załątwienia ze głowa mala :) Zaglądam z tego powodu wiecej na topic mamusiowy :) Ale nie zapomnialam, życzenajlepszego Karinella, ten czas przed urodzeniem bardzo sie dłuzy , co ;) Powodzonka jeszczeraz i wszystkim innym, które są tużprzed 😘 Ja chyba kupie uszka Monika2 w bocianku, wstyd sie przyznac,zawsze Babcia robila, a Mama nie umie, i ja też, wiec lepiej nie dostawic jakiegos \"zakalca\" Chyba , że macie dobry przepis. Tylko poprosze skladniki najwyzej na 50 sztuk,bo ja ino dwie rączki mam :) :D Buziakiilece dalej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Jovka! z uszkami nie pomoge bo ze mnie d.... a nie kucharka ja mam w domu wigilie na 8 osob, ale nawet herbaty nie zamierzam robic, bo mi troche ta wigilia u nas nie pasuje,a nikt mnie za bardzo o zdanie nie pytal, z tym ze mamy najwieksze mieszkanie i tak wyszlo pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) 100 funtów za wizyte u polskiego lekarza,ktory nic nie wie,szok! Naprawde jestem w szoku ale super ,ze wszystko okazało sie ok i nie ma powodów do paniki. Karinella nie martw sie ja też jestem gruba i to tak,ze czasami jak patzre na siebie w lustzre to mam łzy w oczach jak ja sie tego pozbęde...22kg narazie a tu jeszcze ok 5 tygodni.Mam nadzieje,ze juz nie przytyje więcej. Co do Wigilli to ja stwierdziłam,ze nie robie nic!Jestem w ciazy jestem gruba i mam wszystko gdzies:D No ale naszczescie nie bedzie u nas wigilii tylko u tesciowej wiec moge sobie bezkarnie nic nie robic:) Ciesze sie ze wszystko u wszystkich ok i lece ubierac choinkę,tego sobie nie odmówię:) Pozdrawiam serdecznie! karinella...........05.01......38...Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......36... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........10/01......36.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............28/01.....34....Stratford on Avon.....synek/Robert agnes23............09.02......33.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania.......27/02...30......Northampton......córeczka. . .....Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...18.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...19.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...17.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....26....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Vika25..........4/02..........33........Peterborouhg.... .syn......Kacper Agata85 ....24.12.2007...39...Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ... syn ... Joshua Nathaniel? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a.......Noemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny to potem zalozymy topik - grube po ciazy Polki w Anglii odchudzajmy sie... a teraz przy koncowce top mam taka ochote na slodkie, ze zadna miara nie moge sie powstrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinella dobry pomysł,bedzie większa mobilizacja:) Przypuszczam,ze cie tak na słodkie bierze,bo w brzusiu siedzi mała Kornelka,u mnie facet i zajadam tylko slone i kwaśne co w moim przypadku dziwne bo zawsze szamałam tony słodkości. Co nie zmienia faktu,ze zrobiłam sie jak słonik:)No ale ważne żeby małuszki były zdrowe a pozniej bedziemy martwic sie o figurkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinella trzymam Cie za slowo i jestem za nie martw sie nie jestes sama tez zostalo mi kilka kilogramow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mam pytanie odnosnie ebay. tam jest taka opcja placenia paypal. oczywiscie nie bardzo wiem o co w niej chodzi czy moglaby ktoras mi to wytlumaczyc. chce cos zamowic i nie wiem na czym to polega. wole sie zapytac doswiadczonych niz pozniej jeczec ze cos mi sie nie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prwidłowa ostatnia tabelka
Agata85 ....24/12...39...Ząbkowice Śl.(Grimsby) ... syn ... Joshua Nathaniel karinella...........05/01......38...Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......36... Leeds............synuś......Daniel.... agnes23............09.02......33.....Northampton.....corcia.......Zuzia asiulek27........15/01......32.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Sasania.......27/02...30......Northampton......córeczka.....Gabrysia Kasia78...........20/01 ? .....29...Gosport.......?........?............... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan Vika25......4/02.......33........Peterborouhg.... .syn......Kacper Maddalen83.....02.03.08....26....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika2......07.05.2008...19.......Coventry............. ?.... .........? Karolinah.....04.05.2008...18.......Londyn.............. ..?..............? Felicity001....9.05.2008...17.......Coventry............ ?.... ........? Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a.......Noemi PS. NEKTÓRE DZIEWCZYNY ZOSTAŁY USUNIĘTEZE WZGLĘDU NA TO ŻE SIE OD DAWNA NIE POJAWIAJĄ I NIE ZMIENIAJĄ W TABELCE. DZIEWCZYNY JEŚLI KTÓRAŚ DOCHODZI DO TABELKI TO NIECH SIE WPISZE W ODPOWIEDNIM MIEJSCU A NE NA KONCU TABELKI OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ages paypal to sposób w jaki płacisz za wygraną aukcję, to jest system połączony z Twoim kontem bankowym,wiec tylko sie logujesz potwierdzasz wpłate i juz pieniążki lecą do osoby sprzedającej.Bardzo fajna sprawa.No i jeszcze jedna rzecz to jest w pwnym sensie zabezpieczenie bo jesli ktos przysle rzecz niezgodną z opisem to masz prawo do reklamacji i paypal musi oddac ci pieniądze! No to chyba tyle:) Na naszym allegro jest podobna opcja. Agata85 ....24/12...39...Ząbkowice Śl.(Grimsby) ... syn ... Joshua Nathaniel karinella...........05/01......38...Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......36... Leeds............synuś......Daniel.... agnes23............09.02......33.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiulek27........15/01......32.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Sasania.......27/02...30......Northampton......córeczka. ....Gabrysia Kasia78...........20/01 ? .....29...Gosport.......?........?............... Jennny............28/01.......34...Stratford on Avon...synek/Robert Vika25......4/02.......33........Peterborouhg.... .syn......Kacper Maddalen83.....02.03.08....26....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika2......07.05.2008...19.......Coventry............. ?.... .........? Karolinah.....04.05.2008...18.......Londyn.............. ..?..............? Felicity001....9.05.2008...17.......Coventry............ ?.... ........? Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a.......Noemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny dzieki. ale to tylko za wygrana aukcje? czy jak normalnie chce kupic buy now to tez tym paypal. tam sa opcje ze mozna tym placic. i tam w opcjach paypal wystarczy wpisac swoje konto bankowe i juz? ja to sie zawsze denerwuje ze mi cos pobiora bo np gdzies czegos nie doczytam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajecie Kochane:) Daaaawno mnie nie bylo ,jakies 2 tyg temu ale juz mowie dlaczego... Szykowalam sie na przylot do Polski no i jestem juz w Łodzi :) Tyle sie tu wydazylo....Ale jestem zawidziona wizyta u lekarza, panstwowo, spytal mi sie czy nie moglabym prowadzic ciazy zagranica.Szok!!!Na to ja ze bede prowadzic ciaze tam gdzie bede chciala i cos mi sie zdaje ,ze to byla ostatnia wizyta u niego.Sluchajcie, tak sie sresowalam na wizyte u niego ,ze normalnie nie moglam oddac probki moczu do badania bo nie moglam rano siusiu zrobic....wyobrazacie sobie? To nic, pjechalam na drugi dzien na badania, te pindy pielegniarki chodza po oddziale zakatarzone bez zadnych masek pobieraja krew pacjentom.Efekt? Wrocilam chora do domu, masakra, myslalam ze umieram,poplakalam sie z tej calej bezsilnosci,bo nawet do toalety nie moglam wstac na siusiu tak mnie lamalo w kosciach. Przerazona jestem tym wszystkim tutaj, nie mam zamiaru rodzic w Polsce.Przez to zaziebienie zrezygnowalam ze szkoly rodzenia poniewaz nie chcialam kobitek pozarazac.Szkoda:( Teraz juz jest dobrze i czujemy sie coreczka lepiej, mam nadzieje,ze jej nic nie jest.Kopie jak szalona i zawsze jak mi jest zle to jak sie poruszy to od razu buzia mi sie smieje:) Nadrobilam zaleglosci w czytaniu. Nie wiem czy pamietacie dziewczynki jak mialam problem z wzyta w szpitalu?tzn ze nie mialam wyznaczonej wizyty a mialam jechac do polski. Radzilyscie, zebym poszla do GP i powiedziala im o tym,i tak zrobilam. Podali mi numer do szpitala ale postanowilam czekac az przysla mi zaproszenie i sie doczekalam.Moj mezczyzna odebral i byl wczoraj w szpitalu,zmieil mi wizyte z 24 grudnia na 15 stycznia bo 10 dopiero bede w Londynie:) To co Tutaj w polsce sie dzieje to czysty obled i wcale nie jest tak kolorowo z polskimi lekarzami. Jutro ide prywatnie na wizyte bo przeciez musze dokladnie sie zbadac czy z nasz corcia wszystko dobrze. Zrobilam badania z ktorych nic nie rozumiem, mysle ,ze lekarz mi cos powie USG i mysle ,ze bedzie dobrze. Trzymajcie kciuki kochane. Bede sie odzywac czesciej ale ledwo zylam. A terz moja kolej na zmiane w tabelce 2 tyg do przodu :):):) Agata85 ....24/12...39...Ząbkowice Śl.(Grimsby) ... syn ... Joshua Nathaniel karinella...........05/01......38...Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......36... Leeds............synuś......Daniel.... agnes23............09.02......33.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiulek27........15/01......32.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Sasania.......27/02...30......Northampton......córeczka. ....Gabrysia Kasia78...........20/01 ? .....29...Gosport.......?........?............... Jennny............28/01.......34...Stratford on Avon...synek/Robert Vika25......4/02.......33........Peterborouhg.... .syn......Kacper Maddalen83.....02.03.08....28....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika2......07.05.2008...19.......Coventry............. ?.... .........? Karolinah.....04.05.2008...18.......Londyn.............. ..?..............? Felicity001....9.05.2008...17.......Coventry............ ?.... ........? Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a.......Noemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic Ci nie pobiorą i płcisz za wszystkie aukcje za te kup teraz tez.Uzywam tego systemu placenia od ponad dwoch lat i jestem bardzo zadowolona nigdy nic nie pobrali za mojego konta.A jak załozyc..masz tam krok po kroku ,wszystko krok po kroku.Wiec sie nie martw na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Już noc a ja kryzys spania przetrzymałam i teraz d...a. Jovka - przepisu nie dam, bo nie znam - zawsze robię z mamą i to ona robi ciasto, a ja tylko lepię pierogi lub uszka.Kiedyś próbowałam sama, ale oczywiście cisto było bardzo twarde - oczywiście zjedliśmy, ale to nie to! Poza tym, zawsze robimy takie rzeczy do ilości farszu a nie na porcje lub osoby.Nie wiem niestety jak to przeliczyć. Dziś miałam 20 tc skan - i okazało się,że wszystko ok, ale pani obsługująca \"skaner\" nie była przekonana czy kręgosłup dzidziusia jest pod skórą i trzymała mnie ponad 45 minut, ostatecznie stwierdziła, że jest.Powiedziała, że lepsze są badania w 16 tc., bo one stwierdzają takie rzeczy.Trochę żałuję,że nie zrobiłam. No i zmieniam się w tabelce Agata85 ....24/12...39...Ząbkowice Śl.(Grimsby) ... syn ... Joshua Nathaniel karinella...........05/01......38...Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......36... Leeds............synuś......Daniel.... agnes23............09.02......33.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiulek27........15/01......32.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Sasania.......27/02...30......Northampton......córeczka. ....Gabrysia Kasia78...........20/01 ? .....29...Gosport.......?........?............... Jennny............28/01.......34...Stratford on Avon...synek/Robert Vika25......4/02.......33........Peterborouhg.... .syn......Kacper Maddalen83.....02.03.08....26....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika2......07.05.2008...20.......Coventry............. ?.... .........? Karolinah.....04.05.2008...18.......Londyn.............. ..?..............? Felicity001....9.05.2008...17.......Coventry............ ?.... ........? Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Pozdrawiam i dobranoc. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a.......Noemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×