Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość Mada744
Witajcie 🌼 🌼 🌼 DZIEWCZYNY CZY WY MUSICIE ODPISYWAC TEJ BOGATEJ LALI? JUZ OSTATNIO ROBILA ZAMET I TERAZ ZNOWU SMIECI. NIE PRZEJMUJCIE SIE TYM CO PISZE. TAK TO JEST Z BOGATYMI NIE UMIEJACYMI SOBIE MIEJSCA ZNALEZC I POTRAFIACYMI GNOIC LUDZI. PEWNIE TAKA SAMA JEST SZEFOWA W SWOJEJ FIRMIE :(:(:(:(:( WSPOLCZUCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
ta pani ma "ignora" u mnie :) wiec nie wiem o czm pisze :) ide cos zjesc :) i pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
a my ciebie mamy za nic! milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę atmosfera ciekawa... Zastanawia mnie jak ludzie nie znając innych mogą wyrażać się na ich temat...przecież każdy jest inny i każdy ma inną historię swojego życia... smutne to :( flowerska dyskretne znaki dajesz czyli jeszcze 2w1 :) Trzymam kciuki za lekki poród 🌼 i zdrowego bobaska ❤️ arvena na takim etapie jak Ty jesteś nie ma żadnych przeciwwskazań do latania. Za dużo sie wszystkim przejmujesz, wyluzuj troszkę, uspokój nerwy 🌼 przecież to najpiękniejszy okres w życiu każdej kobiety!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
dzieki, na pewno nie bede sie martwila, chociaz to jest silniejsze ode mnie:( olejcie te babe, szkoda slow, nic do niej nie dociera, moze okres ma albo jest przed, niech sobie ulzy dziewczyna i poobraza nas. pewnie w domu ja wszyscy obrazaja i nie ma znajomych, wiec nie da upust swojej nienawisci w necie.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
O Boze, znowu to samo... Dziewczyny, nie odzywam sie, bo mi nogi puchna od siedzenia przed internetem (nie mam laptopa, bo jestem zebraczka nadajaca sie tylko do pomywania, no coz-niech i tak bedzie). W kazdym razie ciagle tu zagladam i oczywiscie trzymam kciuki za Flowerska. A co z Aneczka i Kochannah? Dajcie dziewczyny znak zycia...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w porzadku ... zlapalam jakies wredne chorobsko.. chociaz nie wiem jak to mozliwe skoro ciagle jestem w domu.... wlasnie sie wybieram do midwife.... jak wroce to poczytam co to sie tu dzieje napisz okruszku co u Ciebie..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
no i nadal nie dostalam odpowiedzi:( powiedzcie mi czy wam tez tak na poczatku jak na okres spuchly brzuchy, bo mi tak spuch, i nie wiem co myslec, spodnie mnie uciskaja. przeciez to wszystko za wczesnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
zyje tu juz troche i nie znalam tych wszystkich benefitow, ale nasza koleznka widac zna sie na dodatkach pienieznych lepiej od nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dyskusja rzeczywiscie na poziomie... oczywiscie o pewnych osobach tylko mówię. Tak bylo od zawsze, że znalazl sie ktoś, kto z zazdrosci i zawiści, szmaty wieszał na tych, co wyjechali i dobrze im się wiedzie. Opieka socjalna w Anglii jest na nasze szczęście, dobrze rozwinięta i po to jest, by z niej korzystać. I nie jest dla żebraków, bo niektore benefity należą się KAŻDEMU, kto ma dziecko, bez wzgledu na zarobki. Każdy Angol bierze tyle, ile mu sie należy - bylby glupcem, gdyby z czegos dobrowolnie rezygnowal. Podobnie Polacy - niech biorą, skoro mogą - nie widze w tym nic zlego.. To sie nazywa opieka nad obywatelem.. nie to, co w Polsce. :( I cieszę się, że tu jestem, że ten kraj mi pomoże, że nie będę zdana tylko na siebie.. jak w Polsce. 😠 A gdyby w Polsce zrobili coś takiego; gdyby tam dostepne bylo mnóstwo benefitow - tak samo by wszyscy korzystali. Wszak po to te benefity są, by z nich korzystać - logiczne. Ale w Polsce niestety dlugo tak nie będzie, więc co poniektorym osobom zostaje tylko psioczenie na tych, co za granicą biorą. Sami nie mogą, więc innym też nie dadzą... taka mentalność :-0 Jestem chora, leżę w łóżku i boję sie o moje dziecko.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
skorpionka, odpoczywaj sobie i nie denrwuje sie za bardzo. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do spuchniętych nóg - nie każdy tak ma, ale zdarza się (moja mama tak miala ze mną).... objawy są naprawde różne. Pozdro arvena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do SCORPIONKI
scorpionka usuwasz ciaze jaka decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina82
to po co wchodzisz na tą stronę i nudzisz .widzę że jesteś bardzo zajeta pewnie na bezrobociu siedzisz.chyba naprawde zazdroscisz bo nie wiesz jak łatwo przyjemnie i wygodnie sie tu żyje bez stresow ale komu ja to mowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
wiecie co ... nie potrafie sie nadziwic dlaczego polacy za granica sa tak dla siebie obcy i tak sobie zlozecza ? nie bylo mni etu chwilke , ale widze jakie si ezrobilo zamieszanie , kazdy sie obraza i wyzywa ... dlaczego ??? przeciez kazdy przyjechal tu za lepszym zyciem i nie ma sensu po pierwsze zazdroscic a po drugie pbrazac innych KAZDY RADZI SOBIE JAK MOZE i branie zasilkow nie jest niczym zlym ... sama wezme co dadza i pojde si ejeszcze wyklucac o reszte !!!! Powinnysmy sobie pomagac i si ewspierac z dala od rodzin i bliskich z Polski A tu tylko zawisc !!! Na innych forach jakos tak kulturalniej ! Dlaczego jestesmy sobie tacy obcy szczegolnie na obczyznie ? Dlaczego turcy , hindusi , murzyni trzymaja sie razem w swoich comunity a my sie okradamy i zlrzeczymy??? Dlaczego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina82
slyszalam ze masz firme haha ja wyciagam tygodniowotyle co ty w tej swojej firmie przez miesiac wieśniaro. a o poniżaniu to można sie najwiecej dowiedziec ale w polsce w pracy.tutaj sie docenia czlowieka wstrętna zazdrośnico.tacy właśnie są niektórzy z nas polacy zawistni i zazdrośni dlatego też tak sie wiedzie u nas w kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
glupia krowo, nikt z niczego nie musi ci sie tlumaczyc.spadaj stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina82
lecze sie tu i tam gdzie mam okazje zreszta co ciebie to obchodzi ale zazdrosnica z ciebie nie mozesz tego zniesc.nie masz pewnej osoby ktora moglaby cie tu zaprosic bys zarobila troche grosza i zazdroscisz.szkoda mi ciebie.ale tak na prawde co cie to obchodzi tak bardzo cierpisz ze nas tam nie ma hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokoj. Przeciez ta osoba Was tylko prowokuje. Zaciera rączki że sie tak denerwujecie... przestańcie się już jeżyć.. on/a tylko jątrzy i leje wodę na ten młyn. Ja już skończylam temat - szkoda mi czasu na to przekomarzanie.. wolę popisać o czymś sensownym z doroslymi ludźmi.. pozdro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiabe11
znam ta wiesniare co tu tak bruździ. Nie ma zadnej firmy, no chyba, ze dawanie du.. za friko to dzialalnosc..Z internetu korzysta w kafetejce, bo "umowe" z wlascicielem. Polskich lekarzy ceni bardzo, dzieki nim wyleczyla sie z wszystkich chorob wenerycznych, jakie "zarobila" w pracy. No ale to ryzykowny zawod... Czasem jeździ odwiedzic swoje dzieci w domu dziecka(do dzisiaj nie kojarzy kto jest ojcem) i wtedy oczyszczalnia sciekow zwalnia obroty. pisze to wszystko dlatego, ze jak ktos mowi do ciebie wypierd... to nie znaczy ze chce z tobą uprawiać sex. to znaczy idz stad.!!!prosciej nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Ale sie ciekawie zrobilo. Dziewczyny i po co kontynuujecie ta rozmowe i tak pozniej moderator usunie teksty tej BOGATEJ LALI jak ostatnio. Aha wiesz czego ludzie przyjezdzaja do Polski sie leczyc! ABY WSPIERAC POLSKA SLUZBE ZDROWIA BO JEST TAK BIEDNA I WSPIERAC FINANSOWO PRYWATNYCH LEKARZY ZEBY IM BYLO JESZCZE LEPIEJ NIZ JEST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
W UK tez sie lecza polacy prywatnie i w NHS kazdy wybiera to co woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
Dziewczyny olejcie ja, ona tylko prowokuje i obraza. to taki typ czlowieka, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
mam male pytanie, a co z depilacja? znaczy ja zawsze urzywalam depilatora zarowno do nog jak i do miejsc bikini. czy teraz ma to jakis wplyw, jak sie w ciazy jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
taki typ jak ty arvena 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Co do leczenia sie w panstwowej sluzbie zdrowia to ona wyglada tak samo w Polsce ja i w UK . NP w Polsce sa wizyty ciezarnych co miesiac i w UK tez. USG w polsce tez robia 3 razy i UK tez. A jak ktos chce wiecej i lepiej to wybiera wizyte PRYWATNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
w ciazy nie mozesz sie" debilowac"wiec skoncz gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
JAKAS WSPANIALA OSOBA SIE MOZE NIE PODSZYWAC POD MOJ NICK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
W ciazy mozna sie depilowac Arvena4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×