Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość camillee
do licha :) fajnie sobie z toba mozna porozmawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
jesli ci brakuje kasy na leczenie to wez sie do roboty zamiast siedziec na internecie :D panstwowo w polsce nie pojde bo nie chce trafic na koniowala ;) pojde prywatenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz prywatenie na wyspach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz prywatenie na wyspach
czemu tego nie zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
nie rozumiem, jak ma nas nie stac, skoro nikt nie musi placic. rece mi opadaja czytajac twoej wypowiedzi, taka strasznie glupia jestes!!!!!!!!!!!!! a ja ci NIE ZAZDROSZCZE twojej tepoty i chamstwa:):):):):):):):):):):) skoro uwazasz ze to takie smieszne:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
a po co isc prywatnie na wyspach skoro mozna sobie poleciec do polski rodzine odwiedzic i pojsc sobie rowniez prywatnie do lekarza? glupia i plytka jestes. szkoda liter na odpowiadanie tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz prywatenie na wyspach
nie musi nikt płacic i nikt nie musi sie tam wami zajmowac oni was maja juz dosc poczytajcie prase wstyd nam robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
nie wiem o co ci chodzi. czytalam prase i wiem jak to jest. wstyd to moze przynosza osoby, ktore sie nie potrafia zachowac normalnie. ja nie mam sie czego wstydzic, prace mam normalna, biurowa i pracuje w jednej firmie juz ponad 2.5 roku, wlasnie kupilam z narzeczonym mieszkanie i jestesmy szczesliwi. a jakbys czytala plase uwaznie to moze bys inaczej na to wszystko patrzyla. prawdopodobnie przeczytalas tylko naglowek. zajmij sie najpierw ocenianiem siebie a nie innych, ktorych nie znasz. i wogole po co tu jestes, zeby psuc atmosfere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
nie pojde prywatnie na wyspach bo tu nie ma prywaciarzy :) panstwowy lekarz na wyspach zarabia tyle ze nie musi prowadzic prywatnego gabinetu ani brac lapowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
dlaczego piszesz ze nas nie stac na peczenie? to ty pislas ze w polsce ludzi nie stac na leczenie w tym ciebie :) mnie stac i dlatego ide wydac kase do prywatnego lekarza a nie panstwowego,za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dacie wpuszczac w kanal. Prowokuje was jakas pomaranczowa szmata a wy sie tlumaczycie niepotrzebnie. Szkoda, ze na tym topiku jest zawsze tylko wtedy ruch jak sie ktos z kims zejdzie i wyzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
flowereska a ty jeszcze w domciu? jak sie czujesz? wiem, ze podpusza nas, nie odpisuje jej wiecej, szkoda slow. mam pytanie, czy na poczatku ciazy to brzuch tak puchnie jak na okres, bo ja mam spuchniety i w spodniach mi niewygodnie, a to dopiero poczatek przeciez, myslalam, ze nie powinno byc czegos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
flowerska :) czesc!! mnie ta @ w ogole nie obchodzi, bo ja i tak pojde do lekarza tam gdzie chce :) i chetnie jeszcze sie zapytam w jakim miescie mieszka to ustawie sie w kolejce do lekarza przed nia i jej pomacham :D jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiabe11
to tej co obraza Wszytkie normalne osoby z gory przepraszam za słowa jakich uzyje, ale do chama po chamsku wiec: Po pierwsze: jak sie siedzi na bezrobociu to sie ma duzo czasu zeby uswiadomic sobie jak przewalone jest zycie w polsce - stad pewnie ta niechec do ludzi ktorym wiedzie sie lepiej. Po drugie - Skoro zazdroscisz tak bardzo, ze musisz obrazac inne kobiety to zapraszamy do Anglii, Jest duza szansa na poprawe bytu. (Granice są naprawde otwarte) Po trzecie-radze zaprzestac czytania gazet typu"skandale" Po czwarte zakladam ze jestes glupią kurą domową, bez wyksztalcenia, bez wlasnego zdania. Przyswajasz tylko 10 % informacji jakie przeczytasz w gazecie(O ile oczywiscie tytul zacheci cie jakims smacznym keskiem-w innym razie nie czytasz). Reprezentujesz najgorszy typ czlowieka, ktory uzala sie nad soba rownoczesnie nie robiac nic by zmienic swoj byt. Moja rada: zmien tabletki, albo lekarza. I splywaj z tego forum. Swieczka dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo ludzi ma sie dobrze w polsce... zwlaszcza przez takich jak Ty dlatego wyjeszdzaja..... idz i zaloz sobie kolejny topik i tam sie wyzal bo tutaj juz sie nagadalas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
przeczytalas jeden artykul na onecie i sie czepiasz, ale chyba nie przeczytalas go uwaznie i prawdopodobnie nalezysz do tej najnizszej klasy w Polsce. i jesli bys uwazala to tu za lekarze sie nie placi ani za zadna inna opieke lekarska. znikaj stad bo nic soba dobrego nie reprezentujesz, idz sie doksztalsc to porozmawiamy czlowieczku z kaczogrodu!!! sorki dziewczyny, mialam nie odpisywac, ale to bys ostatni raz jak sobie na niej palce strzepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
a dodatkowo, w polsce sobie swietnie radzilam, w wyjechaam dla doswiadczenia i nauki, i poszerzenia swoijego swiatopogladu, zeby umiec spojrzec kiedys bardziej obiektywnie na swiat, a nie tak jak ty. nic nie wiedziec i krytykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!! Jak tam samopoczucie dzisiaj????????? U mnie super jak sie czlowiek wyspi i jeszcze zobaczy za oknem ladna pogode to od razu ma lepsze samopoczucie. Tematu niektorych nieznajomych na topie nie poruszam bo szkoda slow,zreszta jest to jakies ograniczone myslenie wiec chyba nie ma sensu sie wdawac w gadke. Tak jak pisalam wczesniej czekam na tel od midwife a propo naszego spotkania.Mam nadzieje ze sie szybko odezwie........... wczoraj mialam male skurcze w dole brzucha troche sie wystraszylam ale dzisiaj jest juz ok wiec moze to normmalne. Arvena czekasz na mdlosci? Pojawia sie ok 6 lub 7 tyg. o ile bedziesz je miala,ja nie mialam tylko pojawila sie choroba lokomocyjna i ciezko mi sie jezdzi samochodem na dluzsza mete. Teraz to juz wypatruje tyg w ktorym wszelkie mdlosci powinny zaniknac to jest w 15 tyg juz ich nie powinno byc. Co do polskiego ginekologa to uwazam ze to jest dobry pomysl.Samazamierzam sie wybrac bo nie wiem jak sama polozna moze mnie dokladnie zbadac,ale chyba do Polski specjalnie sie nie wybiore dopiero w czerwcu.A teraz myslalam o polskim gin w londynie.Co wy o tym myslicie? Zawsze to troche blizej a i siostre bym odwiedzila przy okazji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
za zadna sluzbe zdorwia w uk sie nie placi tak dla sprostowania :) i ja tez siedze teraz w pracy :) a do gina wybieram sie przy okazji jak bede w pl :) dupelnie cie nie rozumiem do licha :) ale to twoj problem :D a ja nie mam zamiaru dluzej w nim uczestniczyc :) zegnam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
to mam nadzieje ze nie bede miala mdlosci, bo teraz 5 tydzien mi sie zaczal a na poczatku szostego tyg lece do polski, i mam nadzieje ze nie narobie sobie obciachu w samolocie, pewnie nie lecialabym, ale bilet kupilam juz duzo wczesniej i latam tak co miesiac glownie do ortodonty.jeszcze tyci i zdejmie mi z gornej szczeki aparat, a dolna musi dluzej zostac. dziewczyny nie wiecie moze jaki ma to wplyw bycie w ciazy i aparat na zebach? podobno w czasie ciazy strasznei zeby slabna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
podczas ciazy dziecok powbiera duzo skladnikow od matki. pwoinnas jest duzo wapna (dla zebow), zeby uzupelnic to co dzienko pobiera no i inne witaminy. kolezanka leciala samolotem w 5 albo 6 tygodniu i jeden gin powiedzial zeby uwazal i zaraz po powrocie poszla na kontrole ale okazalo sie ze wszystko dobrze :) odzywiaj sie zdrowo i nie denerwuj sie bo to szkodzi dziecku. nie przemeczaj o odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
jak bylam u gp tutaj, i spytalam sie o to, to powiedzial ze jesli wszystko jest w porzadku to mozna do 28 tyg latac. szkodliwe sa loty na dluzszych dystansach i duza zmiana jesli chodzi o klimat. boje sie leciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina82
ludzie dobiło mnie to co pisze ta biedna dziewczyna o co w ogole jej chodzi nikt nie jest tu za kare tylko z wyboru lepszego życia.jestem od ponad 4 lat w anglii i nie jade na żadnych zasiłkach.a że anglia to dobry kraj to pomaga ludziom.nie tak jak w polsce gdzie ludzie nie maja za co żyć. chcą pracować a nie ma miejsc.ja kocham swoj kraj ale to co ludzie z niego zrobili nie wspominajac o politykach to nie powiem nic.mam zamiar troszke sie tu ustawic podchować dziecko i wrócić z czymś żeby nikt nie mogl kierowac mna i moja rodzina.nie mam zamiaru isc do pracy do super marketu za 600 zl.a gdzie rachunki jedzenie.tylko znajomosci pomogą w otrzymaniu dobrej pracy .nawet jesli masz dobry zawód nikt nie przyjmie cie do prazcy bo kolejka jest długa a piersza na liscie jest rodzina lub znajomi ktorzy szukaja pracy TO MOJE ZDANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
karina, za rok bedziesz miala angielski paszport i wtedy zobaczymy kto bedzie sie smial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
arvena, skoro gp tak powiedziala tzn ze mozesz leciec :) dobrze bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
czy nie mozna jakos zamkac japy tej idiotce? albo zeby nie mogla pisac na forum? poprostu zignorujcie ja dziewczyny wogole szkoda slow. gp powiedzial ze moge leciec, jak wszystko jest w porzadku, a skad mam wiedziec ze wszystko jest oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
widocznie dozwolony jest lot w tych tygodniach ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
zeby sie twoja slowa, ktore wypisujesz w gowno obrocily i zebys sie nimi udlawila - tego wlasnie ci zycze. jestes zwykla prostaczka i prosze zniknij z tego forum bo nikt ciebie tu nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
dziewczyny sorki za wyrazenia, ale jakos ostatnio szybko sie denerwuje. wydaje mi sie ze latanei do polski nie ma wplywu, za krotki lot, a poza tym widzialam duzo dziewczyn w ciazy latajacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
nie boje sie. po co tu wogole jestes? o co ci chodzi, ulzysz sobie jak poublizasz ludziom? przed okresem jestes? a moze przekwitasz? a moze maz cie zdradza, a moze nie masz bo nikt cie nie chcial? nie widze sensu w twoich wypowiedziach. a przesadna nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×