Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość palmers
neska, zaloguj sie na stronie boots.com i tam sa produkty palmers. http://www.boots.com/guidedsearch/newsearch.jsp?searchArea=1&searchTerm=palmers&uri=%2Fonlineexperience%2Fflexible_template_2006_publish.jsp&classificationId=1043920&contentId=&articleId=&N=0&Ntk=all&Nty=1 spawdz w regulaminie (po logowaniu), moze beda ci mogli przeslac do domu kosmetyki ktore wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska palmers straszliwie
smierdzi - przynajmniej dla mnie - kiedys sprobowalam na testerze, tak z ciekawosci i nie bylam w stanie tego zapachu wytrzymac :( wiem, ze ponoc dobre, ale moze na probe zamow sobie najpierw jedno opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika25
witam wszystkie mamusie!! :) ja również spodziewam się dziecka,mój termin to 4 luty 2008 :) effka79 mam do Ciebie pytanko!! od kiedy można ubiegać sie o materniy allowance i tzw. becikowe? jakie warunki trzeba spełniać aby je otrzymać?? przepracowane 16 tyg przed ciążą już mam a w ciąży jak długo trzeba proacować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika25
effka79 pomyliłam się tam miało być 26 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) niunia i amda pewnie w szpitalu :) a ja juz dzisiaj czuje ruchy intensywniej, prawie tak jak zazwyczaj :) tylko sie niepotrzebnie matriwlam :) tak smao bylo z pierwszymi ruchami :) balam sie ze jeszcze ich nie czuje, napisalam o moich obawach tutaj na forum i tego samego dnia poczulam :D ulzylo mi :) co do palmersa nie jestem przekonana czy to najlepszy kosmetyk. uzywam go, ale na przemian z oliwka. podobno wazne jest zeby natluscic brzuch i duzo pic, a z drugiej strony rozstepy to raczej genetycznie wyskakuja. choc nie zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vika, na macoerzynski mozesz pojsc dopiero albo juz 11 tygodni przed plaonowanym porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczyny, postaram się zalegować na podanej stronie, może mi się uda w ten sposób kupić. Zdrówka ŻYCZĘ, PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika25
camillee,czyli aby otrzymać matrnity allowance trzeba przepracować 11 tyg przed porodem?? hm... trochę długo jak dla mnie,bo stanie 12 godz w jednym miejscu trochę mnie wykańcza... dzieki za odpowiedź,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Neska a ja goraco polecam palmersa, smierdzi dziwnie ale naprawde jest dobry. dziewczyny w polsce kupuja to na allegro, moze tez sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vika, nie o to mi chodzilo. ciaza trwa 40tygodni a na macierzynski mozesz isc dopiero po przepracowanych 29 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopie
vika25,ja pracowałam w uk 2lata przed zajsciemw ciaze, od 3 miesiaca ciazy juz nie pracowałam, a MA dostałamchyba jak byłam w 8miesiacu, ale do tego czasu mozesz dostawac JSA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O benefitach ani sprawach finansowych nic nie doradzę, bo mnie to nie dotyczy, wiec wybaczcie, ale nie pomogę :( Co do Palmersa - po pierwsze - ja uwazam, że wlasnei pachnie a nie śmierdzi; chyba ze kazdy specyfik mają o innym zapachu. Ja mam masło Palemrsa w takiej okrąglej, plaskiej puszce. Wg mnie pachnie. Jest zółte jak maslo prawdziwe i twarde tak samo jak maslo. Wiem, ze są jeszcze jakies inne lotiony, czy balsamy z tej serii - może to one tak smierdzą. Ja kupilam maslo, bo wydalo mi sie najbardziej wydajne i stężone. :) A po drugie - nie wiem, ale ja mimo tego, że smaruje sie codziennie od wielu tygodni w sumie - i tak mam rozstepy. :( Zaczelam sie smarowac jak mi sie jeden zrobil i robie to codziennie. Ale niestety zrobilo mi sie juz ich kilka i są calkiem dlugie i czerwone 😭. Nie wiem jak by to wygladalo gdybym sie nie smarowala, moze byloby ich 10 razy tyle - mimo to uwazam, że samo smarowanie nie pomaga - jak ktos ma tendencję genetyczną do rozstepow ciążowych, to bedzie je mial obojetnie co by nie robił. Mimo to - jeśli ktoś chce - mogę kupic i wysłać :) Zgaga okropna mnie męczy :-0 a Rennie nie pomaga. W nocy i rano nie mogę się przeciągać, bo mnie od razu skurcz łapie w łydki, co okropnie boli. Dziś mija mi 33 tygodni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kuku:):) jeszcze dzidzia sie nie urodzila. Bylam w szpitalu ok 4 godzin- porobili mi badania jakie sie dalo:):) Poczawszy od KTG- ok 40 min, cisnienie kilkakrotnie, mocz. Badanie ginekologiczne i krew - pobrali ze 4 fiolki. 1 na stwierdzenie czy nie mam zatrucia ciazowego bo mialam wysokie cisnienie i podwyzszona temp ale wszystko jest ok. Skurczy nie mam dalej:( ale mam sie stawic jutro do szpitala o 8.30 i maja mi podac oxytocyne jesli to tej pory nie pojawia sie skurcze- tak powiedziala pani doktor:):):) W tym szpitalu myslalam, ze sie zanudze i to jest dobry pomysl aby czekac w domku. Jak cos bedzie nie tak to mam od razu jechac do szpitala i nawet jesli skurcze beda nieregularne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czytam wasze wypowiedzi na temat kosmetykow palmers i ja osobiscie je bardzo polecam mimo zapachu uzywalam lotionu z dozownikiemm od pierwszego dnia jak sie dowiedzialam o ciazy i musze przyznac ze spisal sie absolutnie rewelacyjnie, nie mam ani jednego rozstepu nogdzie...!!!!!!nie wiem jak jest z tendencja genetyczna i jak to sie ma ale moja mama ma rozstepy ja natomiast nie nie wiem czy to dzieki tym wlasnie kosmetykom!!?? urodzilam miesiac temu i sladu nie ma skora sie ladnie\'\'zbiegla\'\' jedyne co pozostalo po porodzie to brazowa lina na brzuchu no i oczywiscie moj SYNEK...:-) polecam uzywanie napewno niezaszkodzi a moze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TY jeszcze tutaj? :D Już we dwojke powinniście tu byc :) Nie, żartuję oczywiscie - jesli dzidzia jeszcze chce siedzieć w srodku - widocznie tak jest lepiej i nie ma co jej poganiać. ;) Pisz regularnie, a jak bedziesz jechac rodzić, to chociaz jedno slowo napisz, żebysmy wiedziały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mada trzymaj sie i jak cos pędz to szpitala 🌻 trzymam kcuki :)nie masz stracha bo ja bym juz panikowala :) ledwo moja pocieche odciagnelam od kompa chciala bym puszczala jej piosenki z bajeczki In the night garden ... ciagle powtarzala deiii znaczy daisy ... w koncu maz ja wzial i poszli na kapiel... dzis rozmowa kwalifikacyjna z anglika babka wahala sie miedzy entry 2 a 3 ale przekonalam ja na entry 2 gdyz mam duze braki a poza tym ciaza nie pozwoli mi efektywnie sie uczyc a zwlaszcza jak sie rozdwoje ... wiec lepiej pomalutku, maz byl przedwczoraj i jest na level 1. kursy mamy za darmo bo mamy benefity tak mielibysmy 200 Ł w plecy ... wyszlam rano przed 9 i wrocilam o 14 ledwo zywa ... lezalam plackiem 3 godzinki ale wczesniej bylismy jeszcze zalatwic basen i mamy juz karty i jutro ruszamy cala trojka ma stroje wiec bedziemy sobie brykac w wodzie ... zobaczymy jaka bedzie reakcja malej ... musze wziac aparat ....basen tez za darmo a teraz spadam bo zaraz po malej idziemy spac oboje jestesmy padnieci, bo dodam mala obudzila sie o 6 i nie mogla mnie dobudzic bo rano maz ja zawsze bierze do nas wtedy dluzej pospi ale ja zbudzila pieluszkowa niespodzianka wiec juz nie spala ...i mi tez nie dala ... co do znakow zodiaku mala jest strzelec ja lew a maz koziorozec kolejne tez bedzie koziorozec w tyczniu chyba ze sie opóźni i bedzie wodnik szuwarek uciekam pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do palmersa nie mam pojecia choc widzialam w sklepie ale nie uzywalam uzywam aventu, ja przez cala ciaze nie mialam rozstepu, o przepraszam mialam jeden ale w dzien porodu pocharatalo mi caly brzuch na szcescie do pepka ale po porodzie tez smarowalam ... jakimis polskimi specyfikami tzn dostepnymi w Polsce ... wiec to nie regula a moja mama ani jednego nie miala a 28 kg przytyla ze mna a ja 3 kg, moja mala tez 3 kg i brzuch do pepka na szczescie w kreseczkach .... jak mi sie skonczy avent spróbuje tego palmersa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeesssuuuuuuu dziewczyny ja nie nadrobię czytania nie ma szans. Leże i zwijam się ze skurczy i bólu kości wszystkich w okolicy krocza. Masakra nie wiem czy cos sie zaczyna czy co. To jest jeszcze do wytrzymania , nie regularne, ciągnie do dołu i brzuch robi sie jak skała i do tego rozwolnienie :( chciałam tylko napisać że jestem jeszcze pa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeesssuuuuuuu dziewczyny ja nie nadrobię czytania nie ma szans. Leże i zwijam się ze skurczy i bólu kości wszystkich w okolicy krocza. Masakra nie wiem czy cos sie zaczyna czy co. To jest jeszcze do wytrzymania , nie regularne, ciągnie do dołu i brzuch robi sie jak skała i do tego rozwolnienie :( chciałam tylko napisać że jestem jeszcze pa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeesssuuuuuuu dziewczyny ja nie nadrobię czytania nie ma szans. Leże i zwijam się ze skurczy i bólu kości wszystkich w okolicy krocza. Masakra nie wiem czy cos sie zaczyna czy co. To jest jeszcze do wytrzymania , nie regularne, ciągnie do dołu i brzuch robi sie jak skała i do tego rozwolnienie :( chciałam tylko napisać że jestem jeszcze pa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia- czyzby nasze bobasy byly z 1 wrzesnia:):) a bylas u poloznej dzisiaj lub w szpitalu??? Jesli nie to powinnas jak najszybciej podejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :)) Mada,Niunia- ja was tak czytam i was podziwiam... Ja bym juz trzesla portkami ze to juz tak blisko,moze dzis w nocy,pewnie oka bym nie zmrozyla.Ale wy pewnie jestescie dzielne kobietki i sie jeszcze przespijcie, zeby byly sily na porod. Pozdrawim was i zycze szybkiego i pomyslnego rozwiazania.Piszcie jak by co.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA SIE ZASTANAWIAM TEZ NAD TYM JAK MOZNA MIEC TAKA SIłE PRZY SKURCZACH I JESZCZE Z NAMI PISAC...JA TAM BYM ZAPOMNIAłA O CAłYM BOZYM SWIECIE...KOCHANE JESTESCIE WSPANIAłE!!! CO DO PALMERSA. POPIERAM SKORPIONKE. JA TEZ DZISIAJ KUPIłAM MASłO W SłOICZKU A MIAłAM WCZESNIEJ LOTION. LOTION SMIERDZI OKROPNIE A MASłO PACHNIE TAK SłODKO I PIEKNIE ZE SMAROWAC SIE BEDE NIE TYLKO DLATEGO, BY NIE MIEC ROZSTEPóW ALE I DLA TEGO ZEBY MI PIEKNIE PACHNIAłO:) JESLI CHODZI O MóJ BRZUCH,TO W SUMIE JUZ ROZTEPóW NIE UNIKNE BO MAM ICH WIEEEELE. CHYBA Z 10 JAK NIE WIECEJ ALE SA NA DOLE , POD PEPKIEM(CHOC TYLE DOBREGO) POLECAM WIEC MASłO PALMERSA-JEST REWELACYJNE!!! JA JESTEM JUZ W 32 TYG...BóL PLECóW, INFEKCJA W MOCZU(BIORE ANTYBIOTYKI) I ODDECH TAK SKRóCONY, ZE W OGóLE PRZESTANE ODDYCHAC! ZOłADEK TO MI SIE CHYBA ZMNIEJSZYł O POłOWE GDYZ NIE MOGE ZJESC JUZ TAK JAK KIEDYS... NAJLEPSZE JEST TO ZE ZACZYNAJA MI SIE ZACHCIANKI CIAZOWE WłASNIE TERAZ I NIE MOGE JESC MIESA-MDLI MNIE ZA TO MAM SMSKA NA SLEDZIE I PIEROGI Z SEREM(DZISIAJ ULEPIłAM 80) WIDZE, ZE CO CIAZA TO INNA.. POZDRAWIAM, ZYCZE ZDRóWKA. TRZYMAJCIE SIE DZIELNIE DZIEWCZYNY1 PODZIWIAM WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondzi ja tez JE podziwiam.Co prawda nigdy jeszcze nie rodzilam, wiec wydaje mi sie ze jak sie zacznie to bede siedziec gotowa do startu- a tu prosze dziewczyny sprzataja, gotuja.Nie wiem , moze jak na mnie przyjdzie pora to tez tak bede, ale na razie co wejde na topik to jestem w szoku ze mozna byc tak opanowanym. Co do kremow, to ja naprawde uwazam ze palmers jest najlepszy-uzywam tego w tubce przeciw rozstepom zawsze po kapieli i masazu rekawicami silozowymi ( tymi z bootsa) i balsamu ,chociaz mnie akurat on smierdzi, nigdy nie lubilam tego zapachu. a rano po prysznicu smaruje sie kremem z covent garden dla ciezarnych--kosmetyki z covent garden sa podobne w dzialaniu do vichy ale tansze. Avent jakos mi nie podchodzi.a najgorszy to byl fissan-kupilam jak bylam w polsce i uzywalam tydzien-i wtedy mi sie zrobily te 2 kreski na tylku , ktore powoli zanikaja teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, najwazniejszy relax. Niczym sie nie stresowac bo to i tak nic nie da:):)jak weszlo to i musi w koncu wyjsc to nasze malenstwo. A co do skurczy to dalej nie mam:( Ide jeszcze cos zjesc i klade sie bo rano musze wczesnie wstac. No chyba, ze mnie skurcze zbudza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia poloz sie na boku. Ale moim zdaniem powinnas podjechac do szpitala jesli tak cie boli i to szybko. A moze ty juz rodzisz??i o tym nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×