Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Czesc dziewczynki!! Mada , NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZENIA SYNUSIA😍 niech sie dobrze ma🌻 Czy słyszalyscie moze coś o Thalasemii? Dostalam takie wezwanie do Centrum Thalasemii po moim tescie krwi i zeby partner sie zgłosil. Mało strasznie znalazlam w necie, a prawde mówiąc w Polsce w ogóle nic nie słyszlam o takim schorzeniu. Wiem co nieco, ze to zaburzenie hemoglobiny i hematokrytu we krwi, ze cos na kształt zbyt szybkiego rozpadania sie krwinek czerwonych. Mam anemie odkad pamietam, moja mam też i moja siostra, zawsze mialysmy wyniki badan ponizej normy i zadne preparaty nie pomagały ale nikt nigdy nic słowa nie powiedzial na temat Thalasemii - no i teraz nie wiem co myslec. Kurna, jak nie urok to sraczka, calkiem niedawno przez mojego bylego partnera o mały włos nie urodzilam przedwczesnie Malutkiej, a teraz to! Dajcie znać jakby scie coś wiedzialy, prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane,mam dzisiaj na glowie prezent dla mojego synka inie wiem co mu kupic,malo tego martwie sie bo chyba b przezywa ze niedlugo dolaczy do niego braciszek ,wczoraj sie 3 razy w ciagu dnia posiusial,nie wiem czemu stramy sie z nim rozmawiac i wydawalo sie ze b.sie cieszy i czeka na niego,a tu takie numery.nie wiem jak z nim postepowac,dzisiaj ma urodziny moze mu troszke przejda te emocje:((Kalcia kochana a jak u ciebie ruszylo cie cos???pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łomatko i corko nie lubie tematu benefity bo ostatnio walcze z nimi wiec wiem cos na ten temat Otoz Working Tax Credit mozna wziasc w kazdej chwili jezeli jestes osoba o niskich dochodach tzw low income i dzidzia nie ma nic wspolnego ( jezeli jedno z was jest bezrobotne to mozecie starac sie wspolnie z partnerem i wtedy tego zasilku jest wiecej cos ok 50f tygodniowo) dla przykladu jezeli na full time zarabiasz 200f po odliczeniu podatku to zasilek wynosi ok 40f miesiecznie w ratach tygodniowych lub miesiecznych Working Child Credit to zmniejszenie podatku jezeli masz juz dziecko ( dla osob pracujacych badz bezrobotnych poszukujacych pracy) trzeba wypelnic odpowiednia forme wyslac ja wraz z birth certificate i czekac nie wiem ile wynosi oraz Child Benefit ktory tez otrzymasz po urodzeniu dziecka ( nalezy sie kazdej matce i wynosi 18f tygodniowo po podatku 17,5f) forme dostaje sie ponoc w szpitalu w gift packu przy wyjsciu ze szpitala Sure Start Maternity Grant jezeli nie pobierasz Jobseekers Allowance Child Tax Credit lub innych nie nalezy Ci sie.Mozna wyslac aplikacje i czekac na odpowiedz ale podstawa jest wlasnie wypelnienie pola jaki benefit pobierasz od decyzji ktora przyjdzie poczta mozna sie odwolac jest jeszcze Housing Benefit ktory pokrywa czesc kosztow wynajmu mieszkania jezeli jestes osoba w trudnej sytuacji materialnej moze to byc calosc rentu oraz Council Tax Credit ale pod warunkiem ze placisz Council Tax i przedstawisz na to dowod jezeli macie jakies pytania to moje gg 8029419( zawsze niewidoczne mozna poprostu pisac :) ) lub mail do mojego prawnika adamperuta@onet.eu mozna napisac do niego maila podac numer telefonu oddzwoni (tak bylo w moim przypadku tak go poznalam) jest specjal;ista od benefitow stad taka madra jestem bo nawalczylam sie o nie sporo ale nie ludzcie sie oni Polakom przyznaja niechetnie no chyba ze juz nie maja jak odmowic nie dac sie zwiesc walczyc do konca jak sie opcje skoncza to prosic o porade prawna dziala z Benefitow zyc sie tez nie da bo wcale nie jest tego tak duzo jak mogloby sie wydawac o benefity aplikowac mozna sie trzy m-ce wstecz bo tylko za tyle zwracaja to chyba tyle w razie czego macie moje gg lub poprostu e-mail do kogos kto wyjasni wam szerzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam wasze placki
hahah a wy znów o zapomogach gadacie wy to macie tematy iscie "macierzynskie"jak to fajnie urodzic dziecko w anglii ...dla pieniędzy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kto...
Ten kto zazdrości nigdy nic nie będzie miał wiec spadaj zazdrośnico gdybyś miała możliwość i nie musiałabyś stać w kilometrowej kolejce pod pośredniakiem codziennie od szóstej rano czekając na ciekawa ofertę pracy jako konserwator powierzchni płaskich zmienilabys zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam wasze placki
a kto tu mówi o zazdrosci? nie zazdroszcze wam tych danin królowej ja nie potrzebuje jałmuzny od nikogo a juz na bank nie od durnych anglików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kto...
Mysle ze sama inteligencja nie grzeszysz a gdybys miala mozliwosc zapewnienia swojemu dziecku lepszego jutra nie wazne czy od krolowej czy od krola to stanelabys na rzesach zeby dac mu tyle ile sama miec nie moglas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to wszystko zapomniałam zapytać jak to z tymi wodami jest czy one odchodzą jednorazowo czy mogą stopniowo powoli bo mnie się wczoraj tak jakoś nieprzyjemnie zrobiło ale nie było tego duzo a dziś cisza jak makiem zasiał wczoraj tez bez skurczy jak wody odejdą to od razu do szpitala czy czekać na skurcze?podobno rodzic lepiej zanim odejdą wody i jeszcze jedno czy maja one taki słodki mdlący zapach? Podobno nie da się przegapić to ja już sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jakie to uczucie jak ochodza wody podczas porodu kiedy juz sa skurcze jest ich wieksza ilosc i w tym momecie nie da sie nie zorjetowac ze to wody. Wczoraj tez mial pare razy takie uczucie jak by mi cos polecialo nie byl to duza ilosc ale wygladalo to jak bym troche popuscila mocz.Do tego odchodzi mi kawalkami ten czop sluzowy zamykajacy wejscie szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba w ciazy bede chodzic 24 miesiace jak slonica:) Nadal nic sie nie dzieje,cisza jak makiem zasial jkie takie pojedyncze oznaki i nic wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie o tym mowie to wygladalo troche tak jakbym sie posiusiala i sama nie wiem co o tym myslec poza tym ze mi sie mokro zrobilo to nic wiecej zadnych skurczy a wrecz przeciwnie czulam sie nad wyraz doskonale zaryzykowalabym stwierdzenie ze chcialo mi sie potanczyc tylko ze mam nogi jak dinozaur wiec raczej nic by z tego nie wyszlo ehhh a ten czop o ktorym mowisz to odszedl mi po kawalku tydzien temu tylko ze bez krwi wygladal jak przezroczysty glutek ide jutro do poloznej jak nic nie zrobi to ja juz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam wasze placki
Anka Manchester bez watpienia to wody płodowe pekł ci pecherz wiec zasuwaj do szpitala czop zwykle tydzien przed porodem odchodzi wiec wszsytko wskazuje na to ze zaczełas rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia, wspolczuje Ci kochana :( ja juz teraz sie wkurzam ze nic sie nie dzieje a termin mam na ta niedziele :O a czop mi odszedl rowno tydzien temu w srode - w czesciach, jeszcze na drugi dzien cos znalazlam ale byl bez krwi i mialam nadzieje ze co najwyzej tydzien jeszcze a tu nic :( chlip, chlip a tak juz bym chciala miec corke przy sobie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania,ja bym poszla do szpitala, bo prawdopodobnie pekl Ci pechcerz,zwlaszcza ze czop już odszedl tydzien temu. Lepiej sprawdź, bo nie ma co rodzić w domku. Ale by byla imprezka 🌻 Przy okazji - buziaki dla synusia z okazji urodzin 😍 A co do tej Thalasemii,owszem poczytalam,dzieki,ale i tak pewno sie uspokoje,o co chodzi z tym ,kiedy pojdena spotkanie do tego centrum. Ale dzieki za linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki:) zmieniamy sie w tabelince, czas leci jak wsciekly:) wow! jeszcze ok 4tyg:) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ Kalcia64......31/08.......41.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....40.......Enfield...........synus ..............? ziarnko_piasku...09/09..40.....Leicester........corcia.. .......Julka ***niunia***....14/09....39.....Wolverhampton.....?....B artek/Oliwia agata27......15/09......38......Londyn........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....39.........Leicester.......synek ............Filip anka00........27/09.....36........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...35....Leicester....dziewczynka ....Madzia Justyna M........03/10....36........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....35...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...35..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......33.....Londyn...........cór a ...........Maya Skorpionka81..19/10.... 34....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....32....Grimsby........synulek..Pawel,Ceza ry MONDZI25...26/10...33...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....32....Chichester.....chłopczys ko ..????? czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....28.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12......24.....Windsor.....córusia...Anabe la. .......... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....23....Southend.....coreczka. ........Kornelia asiulek27......06-15/01.....20/21.....Preston.... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01......... 20.....Leeds..............Król Dawid fasolka..........28/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon.......dziewczynka .......Amellka mada744....01/09.....4090..Harrogate..........synus..... ...... Julian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a bardzo mokre mialsa ze szlo wykrecac czy bo ja mialm duza taka dosc mokra plame na bieliznie i niedawno bylam w toalecie to znowu mam taka duza plame. i nie wiem czy to slus wyplywa czy po ty mazazu szyjk polozna naroszyla wszystko czop zaczol sie odklejac i gdzies naroszyla pechez i wody mi sie powoli sacza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia, a moze zadzwon do szpitala i powiedz ze ci wody odeszly, ze minela ci juz due date i co masz robic. moze beda kazali Ci przyjechac i jakas polozna Cie zbada i powie co i jak. ja tez mam zwiekszona ilosc sluzu, szczegolnie po tym jak wyszedl mi ten wstretny czop no ale majtek nie moge wykrecac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny,a mi nawet zaden czop nie odszedl,jutro mam wizyte u lekarza w szpitalu,pewnie bede chodzic jeszcze 2 tyg,mimo ze polozna powiedziala ze musze urodzic w 40tyg ze wzgledu na to ze dzidzia duza,ja na majtach tez mam jakies mokre ale to juz dluzszy czas ze 2 tyg jakby posikane,no ale to raczej nie wody-nie wiem,wam chociaz czop odchodzi a mi nic.:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzior29, nic sie nie martw tym czopem :) ja sie ucieszylam ze mi odszedl a do tej pory CISZA!!! mialam nadzieje ze najpozniej w ciagu tyg to urodze a tu nic! pytalam poloznej kiedy ewentualnie moglabym sie spodziewac zaczac rodzic skoro ten czop mi wyszedl a ona mi powiedziala ze nie kazdej kobiecie odchodzi przed porodem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Wami \"dziewczyny na wyjsciu\" :D Sledze topik regularnie, nawet teraz w pracy, na komorce czytam forum, bo im wiecej sie dowiem, tym latwiej moze mi bedzie gdy przyjdzie moj czas, (w przyszlym m-cu) :) Piszcie kiedy tylko mozecie, o objawach zblizajacego sie porodu, o odczuciach i o tym jak to przechodzicie. Zycze jak najmniej bolesnego porodu! ;) Ja juz doczekac sie nie moge!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam❤️❤️ Moj Julek dzisiaj zrobil pierwsza typowo mleczna kupke- ale sie ciesze:D:D:D Cyca ciagnie bardzo czesto- moj maly glodomorek. Dzisiaj w nocy spal dosc dobrze ale oczywiscie budzil sie do jedzenia srednio co 1.5godz ale sie jakos wyspalam:):) ania manchester - u mnie wody odchodzily stopniowo. Zaczely w piatek rano- to wygladalo jakbym po prostu niekontrolowala moczu:):) I tak co pewien czas czulam jak ze mnie plyn wylatuje- male ilosci. Po paru godz. pojechalam do szpitala- bo nie bylo zadnych skurczy. Tam mnie zbadali ginekologicznie, KTG, krew, mocz, cisnienie- spedzilam tam 4 godz ale skurczy nie bylo wiec wrocilam do domu. Rano znowu ialam sie stawic- dokladnie 24godz po peknieciu pecherza. Znowu posprawdzli czy wszystko jest ok i juz w domku czekalam na skurcze, ktorych nadal nie bylo.A po poludniu po godz. 17 skurcze byly juz tak intensywne:D:D:D ze pojechalismy na oddziala i juz tam zostalam❤️ kalcia- u ciebie pewnie jest to samo-:D:D:D no to jeszcze tak bedzie , ze w dniu terminu sie urodzi:):):):) Trzymam za was kciuki dziewczyny, bedzie ok🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzior- ty sie niczym nie martw. Ja tez urodzilam pare dni po terminie. Wczesniej tez nic nie wskazywalo, ze akurat w piatek zaczna mi wody odchodzic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko no nie straszcie mnie nie wykrecac to nie tylko taka plama o jakiej mowisz Kalcia tyle ze mialam wrazenie ze dziwnie pachnie tak mdlaco i slodko jakos ( o Boze jak to brzmi )nie leje sie ze mnie nic tylko tak jak mowicie jakbym sie spompowala w majty to cio czekac do jutra bo mam wizyte u poloznej czy jechac do szpitala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×