Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ++++++___

czy buszujecie po necie o tej porze bo nie musicie rano wstać?

Polecane posty

Gość ja nie spppie
bo moja pora snu nadchodzi ok.3 .Nie ma mowy o wczesnym zasniecu ...Najgorsze rzeczy czlowiekowi przychodza do glowki o tej porze ,wiec lepiej sie nie klasc tak wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka*
wygoncie mnie do lozka plisssssssss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasmi może być stety,ze nie pracuje w zawodzie bo resocjalizacja to ciekawy choć niekiedy stresujący zawód:-oSzczególnie jeśoi pracuje się np.w poprawczaku,domach dziecka itp.Ale w sumie,która praca nie jest stresująca:-)No ale mam nadzieję,ze jakoć to będzie i z czasem się okaże co będę robić po tych studiach:)Najważniejsze to to aby znaleść jakąś sensowną pracę bo z tym to ciężko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++___
on23 jak to nie ma ciekawych tematów? a ten? poza tym temat został przeze ze mnie rozszerzony, o problem bezrobocia w Polsce tylko że nie wszystkim chce się czytać to co jest na samym początku i sugerują się tylko pierwszym zadaniem tematu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosanka* natychmiast do łózka:-D heheheh ale tak na serio to zostań jeszcze trochę z nami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakrolina
może chcecie pogadać o problemie długotrwałego bezrobocia wśród młodych kobiet o wykształeceniu humanistycznym w Warszawie? jeśli tak....to skorzystajcie z blue_me@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka*
Pianka ... :D nie chce mi sie z Wami gadac :classic_cool: Zartuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++___
oj ciężko ciężko Pianko, niestety studia humanistyczne - jakie ja posiadam + doświadzczenie zawodowe nie bardzo się przydają jak się okazuje na dzisiejszym rynku pracy, potrzebni sa głównie fachowcy od czegoś tam, a człowiek w życiu różne rzeczy robił ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakrolina
tak na serio- to dla osobom które "podpadają" pod wypisane przeze mnie kryteria mogę podrzucic pewien pomysł...ale raczej nie na forum publicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_23
dobra dobra nie krzycz na mnie twoj jest ciekawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to aby skończyć te studia,co potem to się jeszcze zobaczy;)Wielu moich znajomych pracuje w zupełnie innym zawodzie niż ten który wybrali sobie na studiowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++___
kakaka..... wysłałam do Ciebie maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++___
on23 nie krzyczę przecież a mój topik byłby ciekawszy gdyby ludzie szerzej opisywali swoje odczucia lęki etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_23
Kazdy tu wlazi z jakimis problemami ale nie kazdy potrafi o nich pisac publicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++___
nie wiem jak wy ale ja powoli robię się śpiąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++___
on23 masz rację, ale przecież wchodzi się anonimowo więc może warto się otworzyć, kiedy ja mam problem i się nim podzielę z kimś jest mi lepiej, cały dzień miałam kiepski smutny a teraz wszystko minęło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakrolina
odpisałam:) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też juz powoli oczy się kleją[spioch}Chyba zaraz polecę do wyrka;)Fajnie się z Wami klikało,mam nadzieję,ze jeszcze się spotkamy na forum:-)Życzę Wam wszystkim miłej nocki i kolorowych snów(jesli się wreszcie zdecydujecie pojść spać;))Dobranoc i papa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_23
No fakt . Ja tez juz mykam bo luzio wzywa :D wiec zycze milej nocy dla maniakow netu :D kiedys moze tu jeszcze zajze milo bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakrolina
daj znać czy doszło bo coś dziwnego mi się z pocztą dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++___
kaka ... tak doszło:) dziękuję juz odpisałam, dziękuję wszystkim za miłą rozmowę ja także idę spać i może jutro znów się zobaczymy, miłej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×