Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siupla

Wariuję sama ze sobą,proszę pomóżcie mi......

Polecane posty

Gość siupla

dziewczyny, nie wiem co sie dzieje,ale od 2,3 miesiecy jest 24h na dobe podenrwowana,wszystko mnie drazni,kloce sie z chlopakiem itp-ogromne napiecie jak przed @ wystarczy iskierka a ja wybucham nie chce taka byc i nigdy nie bylam,co sie dzieje???? czy to moze miec zwiazek z tym,ze rzucilam 4 miesiace temu fajki a 3 mies. tabletki anty.??? czy to moga byc jakies zmiany hormonalne po odstawieniu?(mam 26 lat) czy powrocil jakis opozniony glod nikotynowy???? prosze pomozcie mi,bo zniszcze swoj zwiazek i sama sie wykoncze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siupla
no prosze....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siupla
please..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedziec dlaczego, przyczyn moze byc wiele, popij melise i odczekaj, moze sie cos wyklaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuj się ale zastanów. Nie ma dymu bez ognia, prawdopodobnie sama nie chcesz się przyznać ale coś lezy u podstaw twojego zdenerwowania, irytuje cię jakaś sytuacja, wydarzenia, osoba, coś co cie czeka, może zmuszasz się do robienia czegoś czego nie lubisz. Jeśli nie, możliwe że gospodarka hormonalna jest zachwiana -> idź do lekarza, wbrew pozorom o wszystkich naszych uczuciach decyduje chemia w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewno po odstawieniu anty
organim musie sie pozbierac do kupy, bo hormony inaczej pracuja. No i palenie . Odczekaj, powinno sie uspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×