Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ikalia

studia w Wilekiej Brytanii lub Irlandii

Polecane posty

Tiger Lilly! Dzięki bardzo za informacje! Na pewno skorzystam z linków! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co - jak byś miała jeszcze jakieś pytania, to jak będę wiedzała to odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ta lala
Ja wybieram się na turystykę z hotelarstwem w przyszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ta lala
Chciałabym najbardziej na Westminster w Londynie, ale rozwazam tez inne uczelnie, no i napewno bede skladac do Bristolu i do Bath :) W przyszlym roku koncze studium hotelarstwa i od razu chcialabym kontynuowac nauke na tym kierunku :) Mam nadzieje ze mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martik 🖐️ dzięki wielkie za tą stronke :) Najgorzej z tym statementem. W ogole nie mam pojecia co napisac :P zeby bylo dobrze, no ale jeszcze pol roku mam na to,wiec moze cos wymysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tiger Lilly ja mieszkam teraz w irlandii i w Polsce konczylam licencjata kierunek finanse i bankowosc specj. rachunkowosc, chcialabym studiowac postgraduate magistra, ale jak bedzie traktowane moje degree? czy przyjma mnie na magistra???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To register for a Postgraduate programme, a candidate must normally have obtained a primary degree classification equivalent to Lower Second Class Honours or above, from an approved University or an approved equivalent degree-awarding body, or have an approved equivalent professional qualification in an area cognate to the proposed research topic. Initially, all such candidates will be registered for a Master\'s degree. Czyli to wynika z tego, że trzeba mieć Bachelora Honours, albo jakieś inne kwalifikacje - Ciebie pewnie potrkaktują jako Ordinary Bachelor\'s Degree. I pewnie możesz aplikować, spróbować przynajmniej nie zaszkodzie, nie? :) Najpierw sxeruj wszystkie dokumenty, które masz odnośnie ukończonej szkoły, potem wyślij do centrum autoryzacji - tu masz wszystko wjęzyku polskim co i jak -> http://www.polishcentre.ie/index.php?content=101 Potem napisz mejla do wybranych uczelni, z zapytaniem czy masz szansę na postgraduate i na ile musisz zdac TOEFLa albo ITELSa i jakie sa terminy zajec ( tzn ile zajec w tygodniu ) bo ja nie jestem pewna, czy to tak jak w uk, ze sie studiuje 2 dni w tygodniu, moze byc normalnie full time, wiec musisz sie dowiedziec. No bo jak tu studiowac full time i pracowac? Wiem, ze na Griffith College i Portobello College możan studiowac part time, ale za nie trzeba placic 2 razy tyle, co za panstwowe. W kazdym badz razie powinno byc dobrze :) Nie powinni robic zadnych problemow, tylko znajdz sobie odpowiedni kierunek, jaki chcesz studiowac i uczelnie i do nich odpowiednio pisz, aby sie dowiecdziec. Kierunkow najlepiej szukac na www.daycourses.ie www.nightocourses.ie Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tiger Lilly, Dziekuje bardzo za dokladne informacje dotyczace Irlandii, czy wiesz cos moze jak wyglada sytuacja w Skandynawii - Szwecji, Finlandii? i jak traktowany jest polski licencjat, gdzie mozna autoryzowac dokumenty? i jakie sa terminy skladania papierow na postgraduate?, Dziekuje bardzo za informacje:) pozdrawiam serdecznie:) Ivonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusze
Mam takie pytanie. Nigdy nie robilam czegos takiego jak portfolio. Powiedzialabym ze jestem "wolna artyskta" a wiem ze zeby sie dostac na Interior Design na University of Bedfordshire portfolio jest wymagane. Moze mi ktos wyjasnic jak to portfolio ma wygladac? Czy powinny byc to projekty w kierunku interior design czy ogolnie moje prace art itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AVE
mam pytanko czy W Dublinie można kontynuować studia z polski jeśli mam już licencjat ??? HELP ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aat
mam pytanie, czy trzeba miec jakies certyfikaty jezykowe aby podjac studia jesli skonczylo sie 3 letni kurs ksiegowosci ( nvq level 4) w Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignaczkkka
Ja zrobilam aat level 2 distance learning (z kiepskim angielskim), potem w collegu aat level 3 (juz nawet ten angielski, nawet, z rozumieniem ludzi zero problemow), za miesiac zaczynam level 4. Pracuje jako admin w office, za bardzo z ksiegowoscia az tak nie mam do czynienia, ale praca lekka, a wlasnie kupilam ksiazki z osborne (kaplana jakos mi nie podpasowaly) i stwierdzam, ze ten level 4 to jest ciezki, bardzo duzo tekstu do zrozumienia... czyli czeka mnie sporo pracy... jesli zdam 2 pierwsze egzaminy zaczynam szukac pracy ;))Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pracy w księgowości musisz znać angielski? wiem, że jest na przykład polskie biuro księgowe w londynie , gdzie mówią po polsku, trzeba znać podstawowe pojęcia, ale polscy pracownicy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yggdg
czy ktos z was robi msc, studiowal/studiuje w birmingham/edinburg albo leicester?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×