Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Tez jestem tego zdania... nasz topiczek fajoski i nie zostawiajmy go... to topik dla kobietek, ktore od maja 2006 staraja sie o dzieciątko, a jak juz sie skutecznie postaraja i urodza i beda mialy swoje maluchy, to tez to bedzie ich czyli nasz topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Cieszę sie że podzielasz moje zdanie :-) Mam nadzieję pozostałe kobitki też nas nie "opuszczą" jak już będą zafasolkowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Szybciutko się rozwijamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Ja powoli zbieram się na imprezkę. Wpadnę "do nas" jutro :-) Miłego popołudnia i owocnego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczo wyszlo bomba!!! (ale nie kaloryczna;)!) Uwielbiam cukini! A z topiku zapowiadam ,ze nawet jak bedzie Karolinka to nie odejde i juz (tupniecie noga)!!! Teraz czekam na mezusia jak wroci z pracy,wlasnie zmienilam sobie tapete w komputerze na ocean z palma po srodku,ale sie rozmarzylam....Pojechaloby sie gdzies...:O Ania75! Udanej imprezki!:) Mazowszanka,fakt juz 15 strona,az sie wierzyc nie chce! Zycze Wam udanego wieczorka! Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Imie............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Mazowszanka...Ania............Wawa.........28.............???? 2) Ania20............Ania............Wawa.........20.............25.05. 3) Mozolinka........Ewa............Szczecin..... 26.............?????? 4) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen........29.............?????? 5) kasia_79.........Kasia...........Wrocław......27.............21.05.(?) 6) Nai................Aga.............Wawa.........25.............????? 7) Jonka.............Asia............Wrocław......28.............15.05 8) hb.................Hania...........Lębork........26.............brak 9) Jade..............Asia.............Winnipeg.....23.............????? 10) Olka78 .........Ola..............Tczew.........27............20.05.2006 11) Ania75..........Ania............W-wa...........30............?????? 12)myszulka06....magda.........k-ow............27............29.05.2006 no udalo sie to jestem oficjalnie przyjeta i zapisana. mazowszankaaa dzieki za mile slowka i wszystkie dziewczynki za mile przyjecie wlasnie wrocilam z akopow i zagladnelam na topik a wy sie tu rozgadalys ze znowu musze nadrabiac czytanie ale to dobze ze topik sie rozrastsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam propozycje oczywiscie nawet jesli sie zaciazymy to naszego topiku nie opuscimy tylko druga tabelke utworzymy taka dla zaciazonych i dalej bedziemy swoje obawy i spostrzezenia wyminac razem sie cieszyc i martwic. a ja nie wiem co jest bo na objawy ciazy to chyba za wczesnie ale cycuch a dokladnie brodawki to tak mnie dziwnie bola i dol brzuch boli jak bym mial zaraz okres dostac i czuje ze mi bardzo mokro ale sluz jak na dni nieplodne taki bialy i juz nie wiem glupia jestem @mam dostac ze ponad tydz a na dni plodne za puzno i ten sluz nie taki no nie wiem zobaczymy a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszulko jak sutki bolą to może to ciaża naprawdę... :D Wiele dziewczyn pisze wlasnie nie tyle o bólu piersi jako takich ale sutek własnie... Poza tym witay oficjalnie w zespole!!!! 👄 I propozycja stworzenia drugiej tabelki dla zaciążonych to superpomysł!!!!!! Chyba najlepsze rozwiązanie... będziemy wszystkie razem... Jezeli chodzi o mnie to juz po dniach plodnych, bo tak wypada z wyliczen, poza tym temparatura wyzsza niż normalnie... Czyli czekam sobioe spokojnie na @ albo na niespodziankę... Zobaczymy jak bedzie... Z jednej strony czuje ze moze to TO, ale pewnie tak bym chciala i to nic wiecej jak nakrecanie sie, bo wydaje mi sie ze troche za wczesnie zaczelismy sie starac i jakos tak moglo wyjsc ze owulacja byla tak 3-4 dni PO ;-) Ale moze plemniczki mojego supermena sa na tyle bystre i silne ze sobie grzecznie siedzialy i czekaly na jajeczko... A moze tak dziewczynka z tego by byla .. och ale sie rozmarzylam!!! Ale wiecie, coraz bardziej sie nakrecam na dzidzie!!! Oby sie tylko nie zablokowac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj myszulka06 Fajnie, że nasze grono się powiększa :D Przepraszam, że tak rzadko piszę ale w pracy niestety nie mam dostępu do internetu, a jak wracam do domu to jestem poadnięta i marzę już tylko o łóżku. Ale czytam regularnie :) Mazowszanko ja codziennie rano mierzę tempkę. Jest to mój trzeci cykl z tempką :) ale się przyzwyczaiłam i mierzę, chociaż sama nie wiem czy to mi w czymś pomoże. U mnie dziś 25 dc i od 11 mam podwyższoną temp. ok. 37 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki.. chwila nieuwagi a nas tu tyle :-) fajnie..... ja dzisiaj padnięta jestem. boli mnie głowa, plecy... a do tego tak mnie jakoś dzisiaj brzuch boli że ledwo chodze.. pojechałam na chwile do centrum i ledwo wróciłam.. a jak doszłam już do domu to poszła w ruch no-spa.. po jedej ból nie przeszedł...poleżałam i po jakiejś godzinie wzięłam kolejną i dopiero jakoś wstałam.. kłade sie już spać.. jak leże to mnie nie boli tak.... nie mogę sie wogóle dotknąć w okolicy macicy.. nawet jak kaszlnęłam to mnie bolało :-( prześpie sie to napewno do jutra przejdzie.... wogóle to ta pogoda dzisiaj mnie dobiła a jeszcze jutro ma znowu padać... ehhhhhh całuje was kochane...:-* odezwe sie jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sama siedzę, Martynka zasnęła a mężulek wybył gdzieś, nikt nie wie gdzie ;) Bardzo dała mi do myslenia wypowiedź Ani75 - o tym, że jakby rodziców zabrakło, to Ich Córeczka zostałaby sama na świecie.... Nie myślałam o tym nigdy w ten sposób... A jest w tym tyle racji!!! Ja chcę mieć drugie dziecko, po pierwsze dlatego, że takie mieliśmy założenia zakładając rodzinę. Oboje mamy po 1 sztuce rodzeństwa z rożnicą 2 lata i uważamy zgodnie, że to dobra rzecz. W ogóle to chcieliśmy 4 dzieci ;) W systemie dwa teraz, dwa za jakieś 10 lat ;) A ja osobiście wspominam pierwszą ciążę jako cudowny, wspaniały i niesamowity okres, czułam się świetnie no i to uczucie, jak dzidziuś kopie w brzuchu... :D:D:D I po prostu chcę to powtórzyć! :) I trzecia rzecz: Jak urodziła się Martynka, popełniłam mnóstwo błedów, któe chciałabym przy drugim dziecku naprawić, dla własnego dobrego samopoczucia ;) Uff, wypisałam się :) Ściskam Was mocno, dobrej i owocnej nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula33
Hej dziewczynki to znowu ja.Wdepłam tu na perę chwil.Nie podszywam się ,nie.Po pierwsze-gratuluję przyszłym mamom,po drugie mi niestety nie udało się jestem już po@,w maju nie próbuję bo jak wrócę z sanatorium to będzie za późno,więc może w czerwcu.Tutaj jeast piękna pogoda,piękne okolice ale już zaczynam tęsknić za domkiem i za mężusiem i drugim synem.Jest fajnie bo mam super kumpele ale to nie to sam co w domku,na szczęście już jest półmetek i w przyszłym tygodniu w piątek będę spała już w swoim ł,óżeczku.Myślę ze następnym razem odezwę się z domku bo z ciężkim sercem zostawiam małego śpiącego samego w pokoiku,więc chyba mnie rozumiecie.No to do napisania w krótce.Buziaki,pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dziewczyny ...nadal nie mam @ ...d z i w n e :P ciesze sie bardzo ze Nasz topik sie rozrasta - myszulka i reszta zostanie dluzej u Nas :) Mazowszankaaa - moze to TO :) trzymam kciuki :) wlasnie wrocilam z pracy i zaraz bede jadla mniam mniam obiadek prosto z BBQ :) boshe.. pracuje w dziale obslugi klienta... czasem zaluje ze szefostwo nie kupi nam jakies broni palnej albo chociaz kija baseball\'owego :P:P:P na co poniektorych hehehhhe trzymajcie sie i chyba dobranoc dla Was :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Dzień dobry :-) A co to, jeszcze nikogo tu nie ma??? Już po 9, wstajemy....Miłego dzionka Wam życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki!!!!!!! Bardzo lubie tu do nas przychodzić!!!!! dzis mam troche wiecej pracy, wiec nie posiedze dlugo, ale myslami bede z WAmi ;-) Jade.... dobry znak ...... Trzymam kciuki!!!! A co u pozostałych słychac??? Agulka, jak wrocisz do domu, wpisz sie do tabeli!!! Pozdroweczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Ja dziś śpiąca bardzo jestem. Najchętniej jakąś drzemkę bym zaliczyła... Brzuszek mnie pobolewa w dole...nie wiem co to może oznaczać...Na @ stanowczo za wcześnie, bo spodziewam się dopiero ok 8-9 czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez brzuch pobolewa czasaami.... Ale nie chce sie nakrecac..... Nastwaiam sie raczej na kilkumiesieczne starania... Zauwazylam, ze ostatnio zwracam uwage na malutkie dzieci na podwórku.... A kiedys prawie ich nie zauwazalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Ja też zaglądam do wózeczków. A ostatnio nawet zabrałam na spacer córeczkę mojej sąsiadki ( piąte dzieciątko w rodzinie ) Juz tak dawno nie prowadziłąm wózka. Maja córcia pilnie mi asystowała, nawet przez chwilę sama chciała poprowadzić wózek. Cieszę się że tak do tego podchodzi, bo może łatwiej zniesie czas kiedy na świecie pojawi się maleństwo i duża część czasu jaki poświęcaliśmy jej zostanie przekazana maluszkowi. Ja oprócz maluszków oglądam także same wózki. Przeglądam różne strony w interku, gdzie czytam sobie o tym co proponują producenci i za jaką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec Karolin ke
Witajcie!!! Mam nadzieje,ze brzuszki pobolewaja nie bez kozery!;) Dzisiaj mam juz o wiele lepszy humorek,wczoraj bylam chyba jakas drazliwa przez @ :O W niedziele idziemy do kina na "Kod da Vinci",tak z ciekawosci,ponoc juz byl wygwizdany,duzo ma przeciwnikow-trzeba zobczyc;) Ja rowniez jestem teraz naszykowana na kilkumiesieczne starania,myslalam,ze albo bedzie za pierwszym razem (pudlo:O),albo bedzie trzeba troche poczekac...postarac:Dsie.. Ide cos zjesc,jestem po pracy glodna jak wilk!!!Narazie!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
U mnie chyba jeszcze trochę za wcześnie żeby mnie brzuszek bolał z tego powodu :( A może zbliża mi się owulacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Chcę mieć Karolinkę, widzę że z Ciebie też niezły łasuszek :)) Ja też uwielbiam dobre jedzonko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Ale nie ma co się wykręcać. Jedzonko to coś bardzo przyjemnego. Ciebie należy pochwalić za to, że zdrowo się odżywiasz, z tego co widać, preferujesz warzywka :-) Smacznego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny w końcu nadrobiłam zaległości w czytaniu - ale się rozgadałyście. Tylko tak dalej. Topik nabiera mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
A dzisiaj niestety jest tu wyjątkowo cichutko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka po inseminacji zrobiła test. Wyszedł negatywny.A potem gin jej mówie, że jest w 6 tygodniu. Nigdy nic nie wiadomo. Ja po 1 nieudanej inseminacji miałam typowe objawy ciążowe - bóle piersi i podbrzysza, zachcianki, mdłości, stałam się drażliwa. Zaczynałam mieć nadzieję, że może zaciążyłam. Lecz w kilka dni po spodziewanych terminie okresu dostałam@. Więc nie zawsze te objawy stanowią o ciąży. Mój gin mówi, że to reakcja na inseminacjęlub leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×