Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość TO JE MY
Nick..................Imie............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Mazowszanka...Ania............Wawa.........28.............???? 2) Ania20............Ania............Wawa.........20.............25.05. 3) Mozolinka........Ewa............Szczecin..... 26.............?????? 4) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen........29.............?????? 5) kasia_79.........Kasia...........Wrocław......27.............21.05.(?) 6) Nai................Aga.............Wawa.........25.............????? 7) Jonka.............Asia............Wrocław......28.............15.05 8) hb.................Hania...........Lębork........26.............brak 9) Jade..............Asia.............Winnipeg.....23.............????? 10) Olka78 .........Ola..............Tczew.........27............20.05.2006 11) Ania75..........Ania............W-wa...........30............?????? 12)myszulka06....magda...........k-ow............27..........29.05.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
mała aktualizacja mojego terminu @ Nick..................Imie............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Mazowszanka...Ania............Wawa.........28.............???? 2) Ania20............Ania............Wawa.........20.............25.05. 3) Mozolinka........Ewa............Szczecin..... 26.............?????? 4) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen........29.............?????? 5) kasia_79.........Kasia...........Wrocław......27.............21.05.(?) 6) Nai................Aga.............Wawa.........25.............????? 7) Jonka.............Asia............Wrocław......28.............15.05 8) hb.................Hania...........Lębork........26.............brak 9) Jade..............Asia.............Winnipeg.....23.............????? 10) Olka78 .........Ola..............Tczew.........27............20.05.2006 11) Ania75..........Ania............W-wa...........30............8.06 (?) 12)myszulka06....magda...........k-ow............27..........29.05.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Zmykam już do domku. Trzymajcie się cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhmmm nadal NIC.... Chce miec Karolinke - tez w niedziele ide obejrzec Kod Da Vinci czy jak to tam bylo :P tez slyszalalam wiele zlych opini o nim ale jak napisalas - warto obejrzec ... Mazowszankaa, ania20,mozolinka, kasia_79, Nai, Jonka, hb i reszta 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku...dziewczynki..ale z was gaduły :-P hehehe chwile mnie nie było a tu tyle stron..... jak czytałam o tym jedzonku to wiecie co...głodna sie zrobiłam.. kurcze wkurzyłam sie bo typ nie przeslał mi projektu kuchni...zadzwoniłam a on do mnie że jeszcze nie gotowe.. a miało być gotowe na wczoraj....ehhh tak to jest... pojechałam dzisiaj po kuchenke.. i normalnie teraz padam.. ta pogoda mnie dobija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuu,kurs szwedzkiego nie wiem czy dla mnie,dzisiaj juz sie przedstawialismy,mielismy alfabet,czytalismy:O Dobrze,ze raz na tydzien i tylko 1 miesiac zaplacone;) Ania20! Napisz jaka to bedzie kuchnia????:) Jade-na ten filmik ide tez tak z ciekawosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chyba nici ze staranek :( Dzisiaj (26 dc przy 28-29 dniowych cyklach) pojawiło się plamienie, które chyba oznacza nadchodzącą @ 😭 Jada a może jesteś tą, u których testy płatają figle i pokazują 1 kreskę przy ciąży. Mam nadzieję, że jednak Ci się udało. Chce miec Karolnke - ja brałam tabletki przez 5 lat. Po odstawieniu czułam się normalnie nie zauważyłam większych zmian, oprócz pogorszenia cery(niestety) oraz 2 i 3 ykl po odstawieniu trwał 40 dni, aż w końcu gin przypisała mi Duphaston na wyregulowanie cyklu i podwyższenie progesteronu, bo miała go niestety za mało. Teraz jest mój drugi cykl bez Duphastonu i mam nadzieję, że cykle mi się wyregulowały. Pierwszy trwał 29 dni, a teraz jest to mój drugi i na razie jeszcze nic nie wiem, ale mam nadzieję, że @ nie nadejdzie chociaż dzisiaj pojawiło się plamienie. A tabletki anty odstawiłam prawie dwa lata temu. Całusy dla wszystkich przyszłych i obecnych mamuś. nai co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec karolinke nie poddawaj się tak szybko !!!!!! Bądź dzielna. Szwedzki to chyba trochę śmieszny język. Nawet jednego słowa nie umiem w tym języku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak byłam w ciąży to pojawiło sie u mnie plamienie w dniu w którym miałam dostać okresu...... i nie dostałam... więc wszystko przed tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu...Ania ma rację, może to plamienie oznacza zagnieżdżanie sie jajeczka w macicy??? Spokojnej nocy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai...
dziewczyny dzis zobaczylam u siebie na bielzinie delikatne plaminie.Okrpnie sie przestraszylam,co to moze znaczyc?caly czas o tym mysle.To moj 38dzien cyklu.z testu wyszlo ze jestem w c iazy,bylam tez u gin,ktory robil USG.czy takie plamienie na poczatku ciazy to normalne?odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nai ja na Twoim miejscu zgłosiłabym się do lekarza. Nie chcę Cię straszyć, broń Boże, ale z tymi plamieniami w czasie ciąży to różnie bywa. A może lekarz powie, że wszystko jest ok i nie będziesz się już przynajmniej martwić. To tyle ode mnie, bo z własnego doświadczenia niestety pomóc Ci nie mogę, jedynie z tego co przeczytałam na kafe. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Nai dla Ciebie kwiatusze na pocieszenie, taka śliczna wiosenna niezapominajka 🌼 Kochane dziękuję za pocieszenie, macie rację, że nie czas się zamartwiać. Może ??????????? Zrobiło mi się troszkę smuno jak zobaczyłam te małe plamki, bo ostatnio przed @ też przez 3 dni miałam małe plamienie. Ale mam nadzieję, że tym razem plamienie oznacza coś innego i bardzo wyczekiwanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nai..ja miałam takie plamienie. czasem tak jest. zdarza sie. lekarz pewnie przepisze ci dupfaston..... ale na wszelki wypadek idź jak najszybciej do lekarza.... każde plamienie jest potencjalnym zagrożeniem.. lekarze mówią że to czasem normalne..ale kazał sie zgaszać z każdą taką sytuacją i muszą mnie przyjąć i zobaczeć co sie dzieje.. nai ja takie plamienia miałam między 4 a 10 tygodniem w tym że od 6 tygodnia brałam dupfaston. takie plamienie zdarzało mi sie raz w tygodniu a po 10 tygodniu całowicie przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce mieć karolinke..... niewiem jak mam ci ją opisać... to będą meble w bardzo nowoczesnym stylu... wszystko na wymiar. mam bardzo małą kuchnie i nie dało rady inaczej... żadne meble nie pasowały.. to będzie blat od jednej strony ściany do drugiej.. pod blatem będą szafki w tym jedna narożna i szafeczka o szerokości 30cm z szufladami... nad blatem na ścianie będą 2 szafki... jedna narożna a druga nie. do tego idzie szafki idą pod zlewozmywak i nad zlewozmywak.. w tym samym stylu.. jak dostane projekt kuchni to prześle ci na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu 79....... wiesz co ci powiem... ja okres mam mieć 25 maja.. a dzisiaj też leciusieńko zaplamiłam.. ja mam na tyle dobrze że mam takie leciutkie plamienie w czasie jajeczkowania....tzw plamienia okołoowulacyjne :-) zawsze wiem kiedy ta owulacja jest ;-) tylko że owulacje miałam w zeszłym tygodniu.. uważam że to nie od ciąży..... raczej stresu... dzisiaj miałam egzamin rano :-) na szczęście zdałam :-) przepraszam że tak pojedynczo.....ale zapominam do kogo miałam napisać... pisze i w pewnym momencie niewiem do kogo.... tyle nas jest :-) cieszy mnie to.....uwielbiam to forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu20 gratuluję zdanego egzaminu !!!! SUPER !!!!! Na pewno będziesz miała śliczną kuchnię. Małe jest przecież piękne :) Ale masz fajnie z tą owulacją, z tym, że zawsze wiesz kiedy jest, to na pewno bardzo ułatwia w staraniach. Ja niestety tak nie mam. U mnie może to plamienie też wywołał stres, bo troszkę w pracy się dzisiaj denerwowałam przed południem) a potem już nie miałam żadnego plamienia. Może rzeczywiście to stres :) Oj oby tak było Zyczę wszystkim kolorowych snów i cieplutkiej nocki z Waszymi mężczyznami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z samego rana!!🖐️ Ja pisze szybciutko przed praca (jem teraz tez kanapke i pije kawe:O) Kasia_79! Fakt szwedzki jest smieszny,akcent taki jaby ktos puscil tasme od konca:D:D:D:D Nai! Trzymam kciuki,zeby bylo OK!!!! Ania20!!! Ja bardzo lubie urzadzac wnetrza a szczegolnie kuchnie!!! Sama mam kuchnie niezaduza,w ksztalcie prostokata i raczej waska.Tez mysle o jakis zmianach.... Gratuluje zdania egzaminu!!!🌼🌼 Sciskam i uciekam (suszyc wlosy)!!!!Narazie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wam dziewczynki :-) moja też jest w kształcie prostokąta i taka długaśna.. niby fajna a nic sie nie da zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Cześć dziewuszki :-) Aniu20 gratulacje z okazji zdanego egzaminu!!! Jade mam przeczucie, że ten brak @ oznacza tylko to, że bocian do Was przyleciał :-) Życzę Ci tego z całego serucha. Trzymajcie się cieplutko i mam nadzieję u Was jest więcej słoneczka, bo w Warszawie pochmurno i chłodno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franciszka z Anglii
Witajcie Kobiety! Mam na imie Frania,mieszkam od 6 miesiecy w Anglii,gdzie ....(no dobra -sprzatam) Tez chce miec dziecko i mam juz nawet z kim je miec. Mam 23 lata i jestem zdecydowana! Chce miec Karolinke!-kuchnia podluzna to najgorsza rzecz jaka moze byc ,nic do takiej nie zmiescisz,ani nie ustawisz... Szwedzki odradzam,lepiej niemiecki,angielski,wloski... Jade! Film Kod da Vinci to bzdury! Juz wygwizdali ten film,ale moze i warto?! Kasia 78-jak nie tym razem to nastepnym Bardzo dobrze sie u Was tutaj czuje!Franka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Franiu daj spokój, sprzątanie nie jest niczym wstydliwym. Praca jak każda inna, a jeżeli płacą za to niezłe pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w tym pochmurnym dniu. Franciszka gratuluję wyboru topiku. Wpisz się do naszej tabelki, która ciągle się rozrasta. Chcę mieć karolinkę - dlaczego akurat szwedzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem teraz w pracy w elblągu - a u was jaka pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franciszka z Anglii
Dziekuje dziewczyny ,ze mnie przyjelyscie!!! Ja mieszkam w Southampton,nie wiem czy znacie to miasto stad wlasnie wyplynal Titanic:) Ide zaraz powywijac mopem,pracuje u takiej baaardzo bogatej rodziny,ja chodze do nich tak ubrana jak na najlepsze wyjscie w Polsce chodzilam!! Moj mezczyzna mi mowi,ze takiej mnie pieknej nie widzial jeszcze nigdy.(Dziwnie mi sie pisze tymi lietrami,nie mam zadnych znakow polskich !) Ich corka ma 19 lat,ma porsche,kucharke,osobistego trenera,wydaje na krem jeden co ja przez miesiac...:( Wszystko maja tutaj firmowe ,kazda szklanka,filizanka jest warta tysiace.Mialam szczescie ,ze u nich pracuje,skonczylam szkole ogrodnicza i najpierw zajmowalam sie tylko ogrodem,potem wpuscili mnie do domu ,do srodka,dobra uciekac musze.!! Czesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja:) Przeczytalam wczesniej do 7 strony Wasz topik,jeszcze do konca nie dbrnelam (a i koncowke sama tez) Panstwo Wall wyjechali teraz,jestem sama,mam nadzieje,ze nie beda zli jak od czasu do czasu skorzystam z ich laptopa;) Opwiem Wam jeszcze o sobie cos.Jak mialam 18 lat umarla moja mamusia,ktora przekazala mi ogromna wiedze zyciowa (moze nie jestem zbyt inteligentna,ale znam sie na zyciu)Tato zostawil mame w ten dzien jak mnie urodzila,ponoc przyszedl do szpitala ,dal mamie kwiatka i nigy go juz nie zobaczyla,sluch zaginal.Nigdy nie placil alimentow.Mama byla wspaniala kobieta,niestety choroba zwyciezyla. Jak bedziecie chcialy moge Wam napisac kiedys madrosci zyciowe jakie mi mama przakzala...Zawsze mowila,ze myjcie sie dziewczyny,bo nie znacie dnia ani godziny,.....(nie chodzi o sex!:P) Wyobrazcie sobie,ze jak byla pod koniec osmego nagle zaczela mnie rodzic w domu handlowym i zawsze mowila,ze trzeba byc zawsze przygotowanym na wszystko!!! Zgadza sie! Widzialam,ze ktos jest tutaj z Niemiec ,nie chce nikogo obrazac,ale mama mowila mi tez,ze najlepszy Niemiec jak jest juz pod ziemia,bo oni nigdy nie polubia Polakow,w Anglii jest calkiem inaczej,nie sa tacy wrodzy.A mama mojej mamy /tez s.p./ byla jakby wizjonerka,wszystko kazdemu wywrozyc potrafila i wiecieco mowila?? Ze Niemcy zgina z powierzchni swiata,ze sami siebie zniszcza,doprowadza do zaglady.Dlatego kto moze niechaj jeszcze wraca!!! Gdy mamy mi zabraklo zawalilo sie wszystko.Cale zycie.Ale mama przed smiercia powieziala,ze bedzie na mnie spogladac tam z gory i jak tylko zobaczy mnie zaplakana,to da mi porzdnego kopniaka w d... Byla zawsze slowna wiec staram sie byc jak moge dzielna.Choc nie jest latwo.Mama kazala mi zawsze uciekac z Polski /byle nie Niemcy!/,wiedziala,ze nadejdzie czas,ze otworza sie granice... Zrobilam to co chciala.Jakos sobie radze,mam kochanego chlopaka. Chcemy sie nawetpobrac w sierpniu,wiec do tabelki dopoisze sie w sierpniu,zeby bylo po bozemu:D Jestem malo lubiana osobka,nie mam wielu przyjaciol,bo jak to siue mowi,mam niewyparzona gebe i mowie (pisze) wszytsko co slina mi przyniesie,mam to po mamie,mysle,ze moje dziecko juz takie nie bedzie.Potrafie byc niemila,ale tak naprawde mam dobre serce,nie skrzywdze nawet muszki.... Nie mam rodzenstwa,szkoda.Dlatego chce miec 2 dzieci!!! Dobra ide,chce wyprobowac jeszcze ich wanne,maja taka super,ze jak sie wchodzi to sa takie babelki. Powiem Wam jeszcze ciekawostke,ja nie umiem po angielsku!!! Rozmawiamy po rosyjsku,on tzn.maz jest Rosjaninem ,zone i corke nauczyl mowic w tym jezyku,a ze polski jest podobny do rosyjskiego to sie jakos dogadujemy. No to paka!Izwienitie,nada ubierzac! Koncze moj poscik,zrobilam sobie czarnego nicka. Dziewczyny,ja bede pisac tylko we czwartki i poniedzialki,jak ich nie ma,inaczej nie moge! Czyli do poniedzialku! Franka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Jak Wam mija dzionek kobietki? Ja dziś mam trochę luzu w pracy, bo ze szkolenia wrócili koledzy których przez ostatnie dni zastępowałam. nadrobiłam zaległości i teraz trochę się nudzę... buuu Mam nadzieję, że niedługo ( jak da się zauważyć przez ostatnie dni ) właczycie się do rozmowy :-) Jade może spróbój zrobić test jeszcze raz, w końcu do 3-ech razy sztuka :-) A robisz go na czczo czy po śniadanku? Słyszałam że najpewniejszy wynik daje test z pierwszego porannego siusiania ( jak to zabawnie brzmi ), późniejsze nie są już tak wiarygodne. Ech, jak "ten na górze" zadecyduje to moze i ja na początku czerwca będe robiła teścik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Witajcie,widze,ze dzisiaj nas duzo;) :Dv i wiele sie dzialo,witam Franciszka na forum! Mam pytanko a z kim zostalas jak umarla Ci mama?Jak sie utrzymywalas? Jak dalej bedziesz czytac topik to doczytasz ,ze myslimy z mezam o powrocie do Polski ale nie dlatego,ze Niemcy maja \"zniknac z powierzchni\" tylko tak poprostu;) Co do kuchni,fakt nie jest ksztalt najlepszy,ale lepsza niz trojkatna(hihihi!) A tak serio nie mielismy na to wplywu ,bo wynajmujemy mieszkanko,punkt dobry -byl dla nas najwazniejszy. KONIECZNIE napisz inne zyciowe madrosci mamy!:D;) Ola78!! Szwedzki wybralam z mysla,zeby znac jeden jezyk skandynawski czyli czyli z polnocy od Polski.Rosyjski dosc dobrze (jak Frania;)) znam czyli wschodni,zachodni znam -niemiecki a na poludniowy nie bede miala juz chyba czasu ani glowy,,:( Ale z tym szwedzkim to nie robie sobie wielkich nadziei;) Ola u mnie tez dzisiaj deszczowo ,ale mam nadzieje,ze to szybko sie zmieni.Ide cos upichcic-dzisiaj tylko zupke z torebki,bo mi sie nie chce... Narazie!!:D Mazowszankaa! Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie póki co nie pada. Dziś szefa nie ma więc myślę luz !!! Pomyłka. nie wiem gdzie ręcę włożyć. Jedyny plus to że mam dostęp do internetu i mogę od czasu do czasu postukać na klawiaturze pomiędzy telefonami, klientami, papierkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki!!! Witaj Franiu na naszym topiku! Pozdrowienia dla Southampton!!! ====>Chce mieć Karolinkę :-) dzięki za pamięć!!! U mnie żadnych nowości, poza tym, że dzisiaj mam naprawde mnóstwo pracy, wiec na kafeteryjke nie bede zagladac, bo jak juz tu wejde to spedzam troche czasu, ktory wtedy galopuje a praca czeka, czeka... Pozdrawiam was gorąco, jeszcze kilka dni i będzie wiadomo, czy dzidzia w drodze, czy też nie... Objawów na razie zadnych praktycznie, wczoraj troche brzuch pobolewal, ale mysle ze to jest absolutnie za wczesnie na jakiekolwiek symptomy..... Caluszeczki, do nastepnego razu, czyli jak moja wola ulegnie pokusie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×