Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość Ania75
Niestety na to się zanosi, ale to może i lepiej, bo jeżeli zaciążymy, będzie nam łatwiej. W upały to jednak ciężko czasami jest. Szczególnie w "pachnących" zapchanych autobusach i tramwajach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby teraz udalo nam sie byc w ciąży, to wlasciwie trafilybysmy na najlepszy wg mnie czas... Bo w letnie miesiace brzuszka by wlasciwie nie bylo, wiec nie byloby ciezko ani gorąco, zas zima mialybysmy dodatkowe ogrzewanie ;-) Poza tym na wiosne (np.maj) dzidzia bylaby już podrosnieta, a my powrocone w miare do dobrej formy, nic tylko smigac na spacery... Najtrudniejszy okres przypadlby na zimowe, krotkie dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a może to jednak TO???? Mi tez dzisiaj mdlo jakos jest,... A powiedz, jak to jest z tymi zapachami w komunikacji??? Co drazni??? Pot, perfumy, wszystko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Tak bym chciała żeby to było to...byłoby super. A Ty kochanieńka kiedy robisz teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
A co do zapachów, to mnie przeszkadzał bardzo zapach spalin i intensywnych perfum. Pot sam w sobie jest nieprzyjemny, więc nie będę nawet o tym pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potestuje sobie jednak w przyszlym tygodniu...... Po prostu nie chce drugiej takiej sytuacji jak z tym pierwszym testem.... Poza tym rano, a nie tak jak zaszalalam we wtorek w ciagu dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Chyba bym nie wytrzymała w takiej niepewności, najlepiej to wiedzieć już, natychmiast. Ja muszę czekać do 10 czerwca. Chyba zwariuję z niepewności. Niepotrzebnie się nakręcam i przez to mam wrażenie, że mam wszystkie objawy, brzuch, piersi i w ogóle. A tu jeszcze tyle czasu... Trzymam za Ciebie kciukaski, obyś zobaczyła dwie śliczne kreseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale narobiłam błędów. Przepraszam. To wszystko z emocji ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz sorki za błędy Dziękuję, że trzymałyście za mnie kciuki i byłyście ze mną myślami To dla Was przeszłych mamuś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Kasiu, G.R.A.T.U.L.A.C.J.E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Przypomnij mi tylko, jak dlugo po terminie @ zrobilas test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HHHHUUURRRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!JOOOOPI!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moje Gratulacje,Kasia!!!!🌼❤️ Jak sie ciesze z dwoch kreseczek!!!:D:D:D Kurcze takie dobre wiadomosci a mnie grypa sciela:O Napisze jutro,bo narazie wszystko mnie boli,kazdy palec (no i wtakiej sytuacji musze uwazac,zeby nie zarazac;)!!!) Ciesze sie,ze juz nasza tabelka zaczyna sie rozkrecac!!! Do jutra! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ,chcialam jeszcze napisac zanim poloze sie do lozka:P,zebys zostala koniecznie z nami na naszym topiku! Nie uciekaj od nasss!😭 Dzisiaj chcialam wczesniej napisac i co napisalam dluugiego posta,cos przerywalo i sie kasowal:P Bylam wsciekla,bo nie moglam brac udzialu w dyskusji...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu.....superowsko :-) wpisuj szybciutko do tabeleczki......DWIE KRESECZKI :-) ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ GRATULUJE :-) SUPER SUPER SUPER :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aga77
przeczytałam co mi napisałas. Mam koleżankę która przezyła podobną historię. Była w ciązy, poroniła. To było 2 lata temu. Były starania o nastepne dziecko, jednak bez skutku. Brała tabletki. Przeszła szereg róznych badań. Wszystkie wyszły dobrze. Przeciez oboje płodni są bo była pierwsza ciąża. zaczęły się kłotnie w rodzinie, z mężem. Wiadomo jak to jest jak nie wychodzi. Miesiąc temu dała sobie spokój. Odstawiła leki. Dziś mi powiedziała ze jest w 3 tygodnowej ciązy. Jeszcze nikomu nie mówiła oprócz mężowi. Była u lekarza. zarodek dobrze się osadził ciąża rozwija się prawidłowo. Często jest tak że jak czegoś chcemy mocno to to od nas ucieka. Zaczynamy się denerwować że nie wychodzi. A gdy wyluzujemy to pojawia się dzieciątko. Czego i Wam wszyskim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga77
Witam wszystkie dziewczyny. GRATULACJE Kasiu79 bardzo się ciesze ze ci sie udało. To najpiękniejszy prezent na Dzień Matki Z Twojego szczęścia łezka zakeciła mi sie w oku. Ostatnio do wszystkiego podchodze bardzo emocjonalnie. Mazowszanko Ty to jestes bardzo cierpliwa jak jeszcze nie zrobiłaś testu ja to bym jajko już zniosła a może nawet dwa. Dziekuje autorce do aga 77 to wielki promyk nadzieji dla mnie. Ostatnio nad tym sie zastanawiałam i doszłam do wniosku ze trzeba wyluzować bo jak sie bardzo chce to nie wychodzi a przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie. chce miec Karolinke wracaj szybko do zdrowia poniewaz trzeba sie starać o Karolinkę. ewapit masz racje nie mozemy dac sie zwariować nam wszystkim sie uda. Jutro rano ide na rynek po pyszne truskawki juz je widze w miseczce ze smietnka pychota. Kolorowych snów wszystkim życze. Do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to.... jeszcze niekogo nie ma.... ooooo dziwuszki wstawać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazowszankaaa..... a ty to o teściku zapomniałaś... właśnie.... wiesz już coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie,ze juz nie spie😴 i juz nie zarazam!!:D;) Grypa jak szybko przyszla,tak szybko sobie odeszla:D Znowu zimno,brzydka pogoda,deszcz-chyba naprawde lato w tym roku nie dopisze..:( Mazowszankaaa,zrob tez test!! Milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Imie............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Mazowszanka...Ania............Wawa.........28.............???? 2) Ania20............Ania............Wawa.........20.............25.05. 3) Mozolinka........Ewa............Szczecin..... 26.............?????? 4) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen........29.............?????? 5) Nai................Aga.............Wawa.........25.............????? 6) Jonka.............Asia............Wrocław......28.............15.05 7) hb.................Hania...........Lębork........26.............brak 8) Jade..............Asia.............Winnipeg.....23.............????? 9) Olka78 .........Ola..............Tczew.........27............18.05.2006 10) Ania75..........Ania............W-wa...........30............8.06 (?) 11)myszulka06....magda...........k-ow............27..........29.05.2006 kasia_79...........Kasia..........Wrocław........27.........II kreseczki :D Czy tak może być??????? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejże babki!!!!!!!! Jade zaraz po test... A co tam... macie racje, nie ma na co czekac.... Zaraz szamnę obiadek, łyknę folik i na zakupy.... Dzisiaj mam 35 dzien cylu, temperatura 39.98 (13 dzien podwyższonej), wrazliwy biust.... No zobaczymy, czy to organizm tak sie ze mną bawi, czy się udało... Jesli tak, bedzie wielka zaskoczka, oj wielka, bo nie liczylam na pierwszy celny strzal ;-) I mnostwo emocji, w tym strachu tez... :-) A jesli to falszywy alarm, to beda kolejne proby :D ... Kasiu, tabelka super, niedlugo wszystkie sie do niej przeniesiemy!!!!!! Dbaj o siebie, nie zostawiaj nas i opowiadaj, jak sie czujesz, co sie dzieje w Twoim organizmie, bo przeciez to wszystko rowniez przed nami... ===>Chce miec Karolinke... Dobrze, ze wrocilas do formy, zabieraj sie za staranka, bedziemy sie razem wspierac!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu79!!! Niejestes sama!!!!!! Oczywiście uległam Waszym namowom i kupiłam test. I nie czekałam do jutra... Zrobiłam przed chwilą i po niecałej minucie zaczęła pojawiac się druga kreska!!!!! Jestem w szoku, że sie udało!!! Za pierwszym razem!!!!!!!!!!! Ale wycelowałam!!!! A własciwie moj małżonek!!!!!!! :D Dziewczyny, boję się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pamietam jak kilka dni po próbie napisałam Wam tu, że czuję, że jestem w ciaży.......Ach ta kobieca intuicja!!!!!!! Nie zawiodła mnie!!!!!!!! To tyle, bo muszę sie uspokoić....... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko ale SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Na prawdę bardzo się cieszę !!!!!!!!!!!! Hura !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przyjmij Kochana moje szczere gratulacje 🌼 Szok prawda???????? Wiem co czujesz, ba ja wczoraj czułam się tak samo. I też się boję, w końcu to pierwsza ciąża Bardzo się cieszę, że do mnie dołączyłaś Teraz czekamy na kolejne dziweczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Mazowszankoo!! Nawet nie wiem jak sie ciesze z Twojego szczescia!!!!❤️ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super!!!Poprostu az mi brak slow!!! Wiecie ide sie upic za WAS!!! Normalnie otwieram z mezem butle wina i pije za WASZE zdrowie!!! Uwazajcie teraz Kochane na siebie,nic nie dzwigajcie,pijcie soczki;):D!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewuszki!!!!!!!! ===>Chce miec Karolinke...wypij za nas i to sporo!!! jak wracalismy z mężem do domu, to zachcialo mi sie dobrego piwka... Ale stwierdzialm, ze oczywiscie najpierw testuję... Tak wiec za szybko tego piwka sie nie napije, choc to moze jedna z zachcianek, ale trudno.... ;-) Ciesze sie, choc naprawde bardzo sie boje, jestem w szoku i w ogóle... ALe miałam nosa, zakładając ten topik, a Wy podejmując wyzwanie za mną... To szczęsliwy topiczek, mówię Wam, niedługo wszystkie będziemy w dolnej tabelce....... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka ma rację to naprawdę szczęśliwy topiczek. Bardzo Ci dziękuję, że go założyłaś i ciszę się bardzo, że do niego dołączyłam :) Zobaczycie dziewczynki już niedługo na naszym topiku będą kolejne II kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×