Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

ja też jestem humanistką, ale potrzeba matką wynalazków, uczę się na błędach swoich i innych. Nie bój się wszystko ci wytłumaczymy, czego masz się wystrzegać , na co zwrócić szczególną uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja liubie podróżowac i byłam tylko w Australii no i 2 lata temu mąż mnie zaskoczył i zabrał na 2 tygodnie na Dominikane jako prezent ślubny................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego my tez stwierdzilismy,ze ni ema na co czekac, tzreba wziasc kredyt i juz... tylko ze nam rodzice nie pomagaja... ok dziewczyny, musze konczyc, dzis wczesniej do domu, wiec sie zbieram, do oniedzialku, tzrymajcie sie i oby @ nie przyszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie macie warunki ? 1. bgz - 20lat, 7.2% w $, kary za wczesniejszą spłatę 2. multibank - 25lat, 3,6% we frankach, z możliuwością wcześniejszej spłaty bez kar, spłącam nadwyżkę w dowolnej wysokości, nawet może to być 20zł !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JeeeeJ wspaniale zazdroszczę:D Teraz to razej nigdzie nie wyjedziemy, ale na starość hahahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama pyta się swego synka: - Jasiu, jak się czujesz w szkole? - Jak na komisariacie: ciągle mnie wypytują, a ja o niczym nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze rodzice są w stanie pomuc mi tez nie pomagaja bo nie maja z czego........ale nie jest źle narazie kredytu nie mam ..............na razie mieszkam w W-wie i mam małe mieszkanko...........ale niedługo zaczne budowe więc kredyt byc może..na razie kupiłam działkę..........trzeba sobie jakoś radzić......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w Hiszpani i na Litwie no i codziennie w Rosji - w Elblągu w pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku kiepsko bo mąż zapragnął kupić autko...fakt fajne...ale przez to tylko tydzien nad morzem.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczycielka pyta Stasia: - Zrobiłeś zadanie? - Proszę pani, mamusia zachorowała i musiałem wszystko w domu robić... - Siadaj, dwója! A ty Witku, zrobiłeś zadanie? - Ja proszę pani musiałem ojcu pomagać w polu... - Siadaj, dwója! A ty Jasiu, zrobiłeś zadanie? - Jakie zadanie, proszę pani, mój brat wyszedł z więzienia, taka balanga była, że szkoda gadać! - Ty mnie tutaj swoim bratem nie strasz! Siadaj, trója.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baco czy można tu gdzieś kupić części zamienne do samochodu? - Zaraz za wioską jest ostry zakręt nad urwiskiem a części leżą na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeżdże starym tzn. 7 letnim Matizem. fakt wiele do wymiany, ale przyzwyczajenie nie pozwala mi go oddać:( sprzedać:( Miałam 2 kolizje z nim w roli głównej. Uwaga to nie moja wina była;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary to taki nie jest mój poprzedni samochód miał UWAGA 13 lat to był samochod idealny na złom..........wszystko było w nim słychac za wyjątkiem radia.........:) Więc teraz jak przesiadłam się do 3 latka to czuje się jak w samolocie........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policjant zatrzymuje furmankę. - Co tam wieziecie gospodarzu?! Chłop myśli: \"Wiozę glinę ale jak powiem że wiozę glinę to policjant pomyśli że robię z niego jaja.\" - No gospodarzu co tam wieziecie? - Cały wóz policjantów panie władzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie co moje marzenie to wybrac się do SPA ......chciałabym tak pojechać chociaż na 4 dni, masowanie, maseczki, kąpiele.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka była dopiero na 77 stronie...;) Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............7.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............08.08. 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........16.06.2006 7) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 8) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 9) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 10) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........07.08 11) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 12) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 14) Vall................................Kraków.............27........... 1.07 15)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........21.06.2007 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu 1)kasia_79..........Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka.......Ania..........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. 5)Ewapit............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 6)mathylda..............................Opole...............29.............? 7)Agunia33..........Agnieszka....Leszno.............33........15.03.2007 8)Ameretat.........Judyta.......Wawa..............24........12.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto powiedz od razum prawdę nie ściemniaj, chodzi o umięsnionego, młodego masażystę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko, ja ostatnio usmażyłam piersi w kawałkach na oliwce, dodałam sos chiński oraz słodko kwaśny ze słoika, ryż i palce lizać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie jestem jeszcze zapatrzona w mojego męża ale kto wie w wieku 60 lat taki młody masarzysta......;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×