Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

- Ale się postarzałaś! - wykrzykuje jedna kobieta do drugiej po pięciu latach niewidzenia się. - A ja cię poznałam tylko po twojej dawnej sukience! - odwzajemnia się komplementem druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Czy to prawda, że masz dwóch kochanków? - Tylko jednego, ten drugi to mój narzeczony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Pani co roku jest młodsza! - Dziękuję panu bardzo. - Za czterdzieści lat będzie pani z powrotem w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Pani Helu, po co pani papier listowy w dwu kolorach: niebieskim i różowym? - Na różowym pisuję do Stasia, bo to oznacza miłość. A na niebieskim do Franka, bo to oznacza wierność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ KOCHANE MAŁE ZAMIESZANKO W PRACY A WY PĘDZICIE ZE STRONKAMI ,ZE NIE NADĄZAM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wracasz? - Z salonu piękności! - Był zamknięty?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ziuta ile masz lat? - To tajemnica. - Przepraszam, nie chciałem cię dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ślicznie wyglądasz w tym nowym kostiumie! - Wiem, Kryśka mi to powiedziała! - I ty jej wierzysz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zjem cukinię w ciescie nalesnikowym smażoną...całe szczęscie nie musze gotowac mężowi je w pracy śniadania obiady i kolacje............i to takie że moja kuchnia nie dorasta do tego co je do pięt......:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej co Ja bym zrobiła za choiaż jeden dzień bez gotowania. Czasem uda Mi się ugotować coś na 2 dni a tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie gotować i częśto gotuje wymyślne potrawy zwłaszcza z warzyw bo za mięsem nie przepadam w przeciwienstwie do mojego mężą.........dlatego je w pracy i wszyscy sa zadowoleni......a w dodatku za darmo..to tym bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to pewnie:D Ja lubie gotować ostatnio nawet dziwnie wzięło mnie na to jeszcze bardziej, ale czasem mam lenia a tu trzeba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za oknem dziwne zachmurzenie, wieje silny wiatr.........oby nie było burzy jak bede wychodzic z pracy............:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie:( Ochłodzenie przyszło, ale chyba nie do końca o takie coś mi chodziło.. Zawsze Jak mam urlop pogody nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie od poniedziałku znowu gorąco tak do 30 stopni przez cały tydzien jedynie od dzisiejszego wieczoru do niedzieli ma padać i temp. do 21 stopni.....zobaczymy :D Dla mnie to dobrze nie bede musiała w weekend podlewac drzewek na działce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha:D No zobaczymy 30 stopni to też nie dobrze:( Chciałabym tak do 26. Nie moge przebywać tak na słońcu dlatego muszę poczekać i zobaczyć jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×