Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość tabeleczka
Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............13.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............08.08. 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........17.08.2006 7) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 8) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 9) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 10) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........07.08 11) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 12) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........17.08 14) Vall................................Kraków.............27........... 1.07 15)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........21.06.2007 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu 1)kasia_79..........Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka.......Ania..........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. 5)Ewapit............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 6)mathylda..............................Opole...............29.............? 7)Agunia33..........Agnieszka....Leszno.............33........15.03.2007 8)Ameretat.........Judyta.......Wawa..............24........12.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wystąpienia prezydenta Busha w telewizji: - Z powodu nasilającego się oporu Irakijczyków zmieniamy taktykę operacji z \"Szok i przerażenie\" na: \"Uprzejmość i delikatność\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego blondynki chodzą w zimie w białych butach? Żeby nie zostawiać śladów na śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _O_
Cześć drogie "ciężaróweczki" :-) Jestem Anka co prawda w ciąży nie jestem......właśnie dzisiaj się to okazało, ale.....na razie nie ubolewam nad tym. Mój nażeczony nie miał by nic przeciwko małej słodkiej "wpadce", ale ja wolę poczekac do ślubu. Chociaz przyznam, że czasem bywamy nieostrożni ... i różnie może być a z drugiej strony martwię się że jak na tyle nieostrożności nie przytrafił się bobas , to może będę miała problemy z zajściem w ciążę :-( Chociaz co prawda w szczycie płodności juz raczej nie jestem bo kończę w tym roku 28 lat. Chciałam się was zapytać w jakim wieku rodzicie(rodziłyście) pierwsze dzieciątko.......czy powinnam się spieszyć? A tak na marginesie to kiedyś miałam sen, że jestem w ciąży czułam się tak jakoś WYJĄTKOWO, wyróżniona.......przyjemne to było uczucie, tylko znowu bździuch jestem i boję sie samego rozwiązania, a Wy jako doświadczone jak to postrzegacie? Czy ten strach nie jest w stanie przyćmić całej radości oczekiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki aniu, ja mniej wiecej wiem wszystko, musze znalezc tylko odpowiednie mieszkanie, zlozyc dokumenty i juz, zastanawiam sie tylko, czy nowe, czy uzywane, czy tbsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ponownie witam! strasznie mnie boli brzuch prez tą @ ! Ale cóz takie życie ! teraz mam dostać ok.16.08- ale zabiorę się do roboty i starań juz teraz konkretnych i zobaczymy;-) muszę się postarać ,zeby na własnym weselu mnie @ nie nawiedziła- bo ona akurat nie jest zaproszona na tą imprezkę :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postawilam wszystko na jedna karte z kredytem... w czerwcu wzielam slub, dostalam kredyt, kupilam dom.... teraz zmieniam prace, moze i dzidzia nam wyjdzie! ja tez sluze pomoca w poszukiwaniu, oczekiwaniu na kredyt! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika to zalezy jaka kasa dysponujesz. My mielismy malo gotowki i uzywane na 1 pietrze w budownictwie ceglanym kosztowalo nas po remoncie i tak mniej niz nowe na 4pietrze. Dodam ze wymienialismy wszystko hydraulike elektryke kaloryfery podlogi parapety... zostaly tylko gole sciany reszta zostala przez nas poprawiona Mamy kredyt na 25 lat, niestety odsetki nas zjadaja :( jak macie wiecej gotowki to racze jak najmniejszy kredycik i na jak najkrocej, My niestety mamy za niskie zarobki zeby dostac kredyt na mniej niz 25 lat ale licze ze za jakis czas sprobujemy wieksza pule splacic (ja wezme kredyt nieoprocentowany z socjalnej w szkole i to samo zrobi ciotka nauczycielka i da nam to 10tys na jednorazowa wplate) splacamy 2 lata i kredytu splacilismy jak na razie 4 tys za to odsetek juz 13tys. toc to sie zalamac mozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozolinka - szybka jestes z tymi postanowieniami ;) my sie z kupnem mieszkania czailismy ponad 2 lata za to ze slubem i dzieckiem zaledwie kilka miesiecy od poznania sie hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę, mam wprawę niemałą z kredytami też mogę pomóc aga jutro już lepiej będziesz się czuć - mój mąż widząc mnie tak załamaną zgodził się na kolejną inseminację :) witam nową panią na naszym topiku, jeśli masz ochotę wpisz się do naszej tabeleczki starających się i przebywaj z nami jak najczęściej. Wcale nie jesteś za stara, jak zobaczysz w naszej tabelce taka jest średnia wieku Opowiedz coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu jeśli możesz podaj więcej szczegółów odnośnie kredytu - gdzie, ile, jaka rata ja teraz zmieniam więć moge ci pomóc - poco tyle płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząc hrabina puściła baką: -Panie hrabio wolałabym, aby to pozostało między nami. Hrabia odpowiada: -A ja wolałbym żeby się rozeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebujemy kredyt na calosc,wiem,ze potrzeba bedzie wziasc kredyt na dlugie lata, wim jakie sa odsetki, konczymy splacac samochod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DROGA _O_ !!! Witamy cię serdecznie i zerknij na tabelkę -prawie wszystkie jesteśmy w podobnym wieku jak ty... i większośc z nas stara się o pierwsze dzieciątko. ...:-) Więc , poczekaj aż , ktoras doświadczona mamusia się wypowie-kilka tez tutaj jest! A jak to jest z ciązą i porodem....tak się składa ,ze narazie żadna z nas nie myśli na ten temat- na poczatku chcemy mieć fasolkę ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja włąsnie jestem po rozmowei z szefem...planuej 3 miesieczny urlop - na cele naukowe..msuze skonczyc prace dr.... (od x-xii). umowe mam do grudnia wiec sie obaiwałm czy bed emiała do czego wracac, dzis niby obiecał ze tak, a potem ze etat dtdaktyczny u niego w szkole miejmy nadzieje, z enie mzini zdania na przestrznei tego czasu.... teraz mam dylemat czy nei zawiesci starań..do lata next year??żeby wsyztsko pozamykać - dr, dostac etat dtdaktyczny (mniej obciążeń czasowo i większe pieniązki), a jak juz go dostane to .. :0powalczyć o dzieciątko... Ale gdybym tak posatwnowiła..to nie wyrzucicie mnei ze swojego grona?? Chce razem z wami cieszyć waszym szczesciem, i dzielić wasze smutki i rozterki... Nie mówie, ze nagle zaczne mega sie zabepieczac itd..co los da to będzie... A pewnie jak przestane sie starac ze wszytskich sił to łatwiej przyjdzie Ale wteyd bede sie \"martwić\" ... Buzki, Vall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu ja mowiac szczerze to jeste tchorz i nawet nie szukalam czy by zmienic ponizej wrzucam wszystkie dane jakie posiadam :) Kredyt mieszkaniowy EKSTRALOKUM w Kredyt BAnku, raty w zaleznosci od vibor, wziety na 45tys zl Całkowity okres kredytowania 300 miesięcy Data uruchomienia 01/04/2004 Data zakończenia 02/04/2029 Oprocentowanie 5.80 % Oprocentowanie kapitału wymagalnego 16.80 % Kwota najbliższej raty 338,71 PLN a we wrzesniu i pazdzierniku po 350 nie ma kary za wczesniejsza splate kredytu o ile to nastapi po 5 latach od wziecia kredytu, wczesniej doplata 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall a moze to dobre rozwiazanie tak na troche odlozyc? jak sie odstersujesz to moze latwiej samo przyjdzie :) Anika - na szczescie kredyty hipoteczne sa mniej oprocentowane niz inne. Sprawdz i porownaj w kilku bankach bo czasami roznice sa znaczace. A macie ksiazeczki mieszkaniwoe takie co to kiedys sie zakladalo? my mielismy 2 i w sumie z samych ksiazeczek bylo po nad 17tys, akurat starczylo na jakeis remontowe poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_o_ ja mam corke 4 letnia. urodzila sie jak mialam 23 alta takze to jzu kawalek czasu jest ;) ja sie jakos nie balam ciazy czy nawet porodu, zarowno w ciazy jak i w trakcie poroduy mialam spore komplikacje ale skupialam sie po prostu na dziecku. staralam sie byc silna dla malucha i cieszyc sie kazdym dniem najpierw z maluszkiem w brzuszku a pozniej w ramionach. Strach mialam ale raczej przed tym czy bede dobra mama i czy sobie damy rade z malenstwem i powrotem do pracy a nie przed porodem... zreszta bycie w ciazy to cudowna sprawa i po to jest te 9 meisiecy zeby i dziecko i mamusia przygotowaly sie do tego wielkiego dnia odpowiednio pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamy ksiazeczek, sami wyprawialismy sobie wesele to i kupimy sobie mieszkanie, an razie dajemy sobie jeszcze miesiac,aby odetchnac po slubie... i pozniej dzialamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Jak zatopić łódź podwodną, na której znajdują się blondynki? - Zapukać w iluminator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika79, a ile wniosła was oragnizacja wesela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu sprawdź oferty innych banków - pytaj się o refinansujące kredyty zaciągnięte w innych bankach. Nie polecam zdecydowanie BGŻ - właśnie od nich uciekam. Zmieniam na Multibank we frankach szwajcarskicj Kredyt na 73.000zł na 25 lat, rata około 380zł z możliwością wcześniejszej spłaty w dowolnej kwocie, nawet 20zł ;). za darmo dają karty, rachunek, i mam kredyty w promocyjnej cenie. Na te 73tys. składają się : 50 000 + 1% za wcześniejszą spłatę BGŻ 0k. 3000 prowizja Multibanku 3400 laptop 11600 dla mnie jako nieokreślony kredyt konsumpcyjny i to wszystko mam na hipotece w wys. 3,6% na 25 lat prowizja Multibanku za uruchomienie kredytu bardzo szybko mi się zwróci, gdyż w BGŻ płacę co m-c 650zł a w Multibanku będę ok. 380zł ( 650-380=270 tyle zaoszczędzam, w skali roku to 3240zł) :) a jak coś mi będzie nieodpowiadać to zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies 15000,ale byl to tylko dluzszy obiad w restauracji dla 35 osob, poza tym w tym juz sa inne koszty - ubrania, samochod, kwiaty, fryzjer, wszystkie dodoatki... wiec damy rade i z mieszkaniem i z maluszkiem, dodam, ze nie zarabiam super duzo, a zaczelismy wszystko szykowac od stycznia, przy czym moj kochany byl 3 miesiace bez pracy, zylismy wiec z mojej pensji w wynajetym mieszkaniu, odkladajac na slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika powied zmi jak to sie da zorbic..my pracujemy oboje, ale naprawde wyatarcza nam na co miesieczne rachunki no i życie..wiaodmo ze moz enie rezygnujemy z wsyztskich przyjemnosci, jak raz na jakis cza skino, wypad od knajpy, czy wyjazd na weekend...ale jak mozna odłozyc powiedmzy z ok 3000 miesięcznie taka kwotę//ratunku, ja chce sie tego nauczyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jak mozna odlozyc...ale ja z moim mezulkiem tez zarabiamy 3300 wspolnie, mamy kupe rachunkow i do tego mamy rate kredytowa (980 zl) miesiecznie, przez 30 lat... Mozna zauwazyc pewna zaleznosc: jak zarabiasz 1000 zl, jestes w stanie przezyc za 1000, jak zarabiasz 2000 jest tak samo, nigdy nie jest za duzo, ale zawsze za malo! W obecnych czasach trzeba ryzykowac, brac kredyt, zmieniac prace.. nasi rodzice moga miec obawy ale nie my, majac jeszcze duuuuzo zycia przed soba!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazolinka - dobrze gadasz :) dac ci wódki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polej kochana...najlepiej zrob mi drinia z sokiem porzeczkowym z plastrem cytryny, pomarancza i do tego wrzuc dwie truskawki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vall, jakos sie udawalo, nie bylo innego wyjscia, wiedzielismy,ze nikt nam nie pomoze i nie da nawet grosza, wiec byly miesiace ,ze jedlismy naprawde byle co, kombinowalismy, jak moglismy,bylo ciezko,ale mamy sile teraz walczyc o nasze marzenia dalej, jak sie upre moge nas wyzywic - dwie osoby na caly miesiac za 150 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×