Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

ja przy hormonach zarlam 800kcal i nic nie chudlam, baaa nawet przytylam wiec pozniej juz odpuscilam niskokaloryczne i stosowalam nielaczenie. jak odstawilam sterydy to byl koszmar bo zrezygnowalam ze wszystkiego co pyszne (makarony ryz chlebek) i nic na wadze nie bylo roznicy, lekarka rodzinna dala mi skierowanie na badania z moczu jakies i okazalo sie ze nerki nie filtruja i toxyny ie w organizmie zatrzymuja, dostalam do wyboru albo kolejne leki albo pije na umor mineralna, wybralam mineralna i w kilka tygodni spadlo mi 8 kg a pozniej jeszcze szybka dietka (13stka) i racjonalne zywienie i tak udalo mi sie w zaledwie 3 miesiace zrzucic 22kg, pozniej jeszcze scudlam ale nie mialam w czym lazic wiec odtylam 3 kg a teraz znowu pare wskoczylo na dupsko ale bilanms 22kg z rokiem ubieglym dalej sie utrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety przy hormonach tak juz jest !!!! pomagaja na jedno szkodza na drugie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi psychiatra na dyżurze - nudno, cicho, wariaci śpią chyba.... Nagle otwierają się cicho drzwi i wpełza na kolanach człowieczek omotany w coś - w zębach, na rękach, nogach i jeszcze parę metrów tego za sobą ciągnie.... Doktor zagaduje: - O... żmijka mała do nas przyszła... Co żmijko, jak ci pomóc? Człowieczek bulgocze coś i kiwa przecząco głową. - To może żółwik jesteś? Co? Jesteś małym żółwikiem? Człowieczek znów kręci głową... - To może mały robaczek, co się właśnie wykluwa z kokonu? W końcu człowiek wypluwa to, co ma w zębach: - Jestem wasz admin sieciowy, kable rozciągam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po otwarciu nowej przychodni, lekarz siada dumny w fotelu i czeka na pierwszego pacjenta. Nagle pukanie do drzwi. Wchodzi pacjent, a lekarz udając zajętego podnosi słuchawkę i mówi: - Niestety, nie mogę pana przyjąć. Może w najbliższym tygodniu będę mieć czas. Dobrze pan wie - do lekarzy ogromne kolejki. Postaram się w najbliższym tygodniu znaleźć chwilkę. Odkłada słuchawkę i udaje, że dopiero teraz zobaczył pacjenta. - Co panu dolega? - pyta lekarz. - Jestem z telekomunikacji, przyszedłem podłączyć telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dentysta schyla się nad pacjentem i ma zamiar rozpocząć borowanie... Nagle zastyga w bezruchu i pyta nieufnie: - Czy mi się to tylko wydaje, czy też trzyma pan rękę na moich jądrach? Pacjent: - To tylko taka mała asekuracja. Bo przecież nie chodzi o to, żebyśmy sobie zadawali ból, prawda? jak ja nie znosze chodzic do dentysty brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniam - ja chciałabym jakies -7-10 kg zrzucic.... ale marnie to widze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podciagamy pod ciaze i porod :) Przed salą porodową siedzi kilku mężczyzn. W pewnej chwili wychodzi pielęgniarka i mówi do jednego z nich: - Gratuluję, ma pan trojaczki! - To pewnie dlatego, że żona w ciąży czytała \"Trzech Muszkieterów\". Za jakiś czas znów przychodzi pielęgniarka i do następnego mówi: - Gratuluję ma pan siedmioraczki! - To pewnie dlatego, że żona w ciąży czytała \"Siedmiu Wspaniałych\". Nagle zrywa się kolejny mężczyzna i krzyczy: - O Boże! A moja czytała \"Dywizjon 303\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall a jakie masz BMI? ja w tej chwili 26 :( a bylo juz 23, na szczescie mowia ze po mnie tego nie widac, mam 170wzrostu a cale kg odkladaja mi sie w podbrzusze dupsko i uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA na podszywaczy :D Do gabinetu ginekologicznego wchodzi młoda kobieta, w środku zastała dwóch mężczyzn w białych fartuchach. - Ja na badania! - Niech się pani rozbierze. Najpierw jeden z mężczyzn ją przebadał, a potem drugi. - I co? W porządku? - pyta pacjentka. - Nic złego nie zauważyliśmy, ale niech pani lepiej poczeka na lekarza, bo my tu tylko okna malujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No aj mam 25 :( a było idealne jak wazyłam 50-52 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien ginekolog postanowił rzucić pracę. Zastanowił się, co innego potrafi robić. Uznał, iż posiada kwalifikacje mechanika samochodowego. Poszedł do znajomego warsztatu, do Szefa z prośbą o przyjęcie do pracy. Szef mu mówi: - Jak zda Pan egzamin i poprawnie rozbierze i zmontuje silnik to dostanie Pan pracę. Szef wezwał Pana Kazia (swego pracownika) i rzecze: - Kaziu, weź Pana Doktora na warsztat, niech rozmontuje silnik od tego Fiata i potem go zmontuje. Za poprawne rozłożenie silnika dasz Panu Doktorowi 50 pkt. a za złożenie drugie 50 pkt. Po egzaminie zdecydujemy, czy Pan Doktor się nada. I tak zrobili. Po godzinie, do biura szefa wraca pan Kazio i melduje: - Szefie, Pan Doktor na egzaminie uzyskał 150 pkt. - Jak to ? - wykrzyknął Szef, przecież mogłeś przyznać 50 pkt. za rozłożenie i 50 pkt. za złożenie - razem 100 pkt. ? - Tak, Szefie, dałem mu 50 za rozłożenie, 50 za złożenie i dodatkowe 50 pkt. za to, że Pan Doktor wszystko to zrobił przez rurę wydechową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VaLL to ile ty wazysz ze chcesz sie tak odchudzac z 60??? zostaje mi sie zastrzelic przez ta wielka dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze dziewczynom ktore maja samozaparcie do walki z kiloramami jak sa drobne, ja juz teraz nie mam na to sily w ogole to jestem w dolku emocjonalnym a na dodatek boje sie piatkowej wizyty u gina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaM - sorki, może nie doczytałam, ale tu tak szybko te strony idą, że nie sposób wszystko ogarnąc. do gina idziesz z jakaś konkretna sprawa, tzn czy ams zjakies niepokojac eobajwy, zle sie czujesz..czy idziesz zbarac sie za konkretne \'leczenie\', porady odnośnie staranek?? ja zesżły miesiac miałam okropny, chyba miałam z 10 rodzajów badan, i ze 3 wizyty u gina..ale teraz juz sie lecze i sie porawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VaLL do gina ide bo sie kiepsko czuje, pobolewa mnie jajnik i dol brzucha, w tym miesiacu brak oznak jajeczkowania. Chce sprawdzic czy jest wszystko ok bo w ciazy to raczej nie jestem (chociaz maz twierdzi inaczej bo niby poczynil obserwacje). Swego czasu mialam leczona endometrioze i torbiel na jajniku i teraz zwyczajnie sie boje. Jak mala skonczyla rok postanowilismy sie starac o drugie dziecko i wtedy lekarz stwierdzil ze cos jest NIE TAK no i sie zaczelo. Nie mialam okresu i nie mozna goi bylo za nic wywolac i tak endometrium sie powiekszalo w kosmicznym tempie a torbiel zdazyl sie uformowac wielkosci 5 na 6cm. Mialam juz ustawiona laparoskopie ale w miedzy czasie leczenie hormonami sprawilo ze torbiel zmalal do bezpiecznych rozmiarow i ostatecznie sie wchlonal. A wywolanie okresu trwalo ponad rok. Dopiero od roku czasu jest w miare regularny (chociaz pierunsko bolesny) a lekarz dal zielone swiatlo na malucha... tyle ze ten bobas jakos nie chce do nas przybyc ale moze moze jeszcze kiedys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez leczyłam torbiela, miałm ok 5 cm, ale tez sie wchłonął - prawie cały..ostatnie usg z 6 lipca na to wskazywało... Teraz mam jeszcze leczenie na stan zapalny...ale jak skoncze kolejna cytologia, kontrola lekarska... i miejmy nadzieje, ze bedzie ok... no pzoa tym oczywiście cłąy czas wlaka z prolaktyną, ale to inna historia..i tak juz ejst cooll bo to drugi cykl kiedy mojej janiki pracują, czyli powóciła owulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VaLL no i najwazniejsze ze powrocila rewolucja ;) mi po prostu zostaly niemile wspomnienia i teraz wole dmuchac na zimne dlatego tez pedaluje na fotel w piatek, maz nic o tym nawet nie wie bo zaraz by sie napalal ze ide ciaze potwierdzac (nie idzie mu przetlumaczyc ze to nie to) a mi samej z tym jakos ciezko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a z tymi torbielami to jak się dowiedzialyście zaczęło wam coś dokuczać ??? kurcze często się słyszy o torbielach-a jaki sa objawy ,ze coś jest nie halllo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kochaniutkie trzymajcie się !!!!!!Ale jestescie dzielne kobiety !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agna ja poszlam zeby zobaczyc u ginka czy wszystko ok bo mialam objawy ala ciazowe - klucie w dole brzucha i pobolewanie jajnika i troche mi niedobrze bylo, liczylam ze moze sie udalo i jakiez bylo moje rozczarowanie... z czasem jak torbiel rosl bole stawaly sie bardziej i bardziej dokuczliwe, czasami jakby skurcze i silne klucie jajnika do tego stopnia ze az ze stania kucalam lub sie na lozku zwijalam... no i okresu nie mialam tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja podbnie odczuwałam jego obecnośc, kłucie w dole brzucha i bol a la przed @..plus dodtakowo dostałm krwawienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia, ale mysle, że u mnei ejst to spowodowane leczeniem bromergonem... i tym ze organizm przestawiał sie na \'działanie\"...nie miałam owulacji, jak przysłza za pierwszym razem to pecherzyk rósł i rósł, ale długo nei pękał...i powstał torbiel..dostałm bolesci i stanów jak przy @..i poszłam do gina przerazona, a jednoczesnie z nadzieje, ze to moze plamienie implementacyjne..i sie okaząło ze jest 4 cm... W tym cyklu nei miałam juz taki wrażeń: czułam jak pracuje dla odmiany prawy jajnik (torbiel był na lewym), w 6 d.c. miałam jzu 12 mmm pęcherzyk, ale chyba wsyztsko z nim dobrz eposżło, bo poza delikatnym kłuciem 2 dniowym w boku nic pozniej nie było...wiec mysle z epoprstu jajeczkownaie było, pęcherzyk pękł..ale okaze sie wsyztsko po kontorli w sierpniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sowja dorga dla mnie to jest dobre ze czuje to kłucie..jakby to tlyko było kłucie, bo przynajmniej mniej wiecje wiem kiedy jest owulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nie wiadomo skad sie to wzielo. po prostu po ciazy nie wrocil okres (lekarz mowi ze to wina tej cholernej depo provery na ktora ja sie naparlam) i torbiel rosl. VaLL u ciebie dlugo zeszlo nim sie wchlonal? a co do klucia w boku - tez jestem zdania ze to dobry sygnal, przynajmniej bedziesz wiedziala kiedy chlopa swojego przyatakowac najlepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co u mnei to byał dziwna sprawa... bo poszłam on był jzu spory i miałam delikatnie pleamienia-krwawienia...które trwało 3 dni..i doktori kazała mi zazywac luteinke ... poczekac na okres, i zaarz po pokazac sie..dostałam o jedne dzien wczensiej, ale przezyłam duzo lepiej niz ta wczensiejsza..cykl wczensiej myslam z eumre z bólu, słabosci, niedobrz emi było, i miałam podły nastrój...płacze....a ten poszeł jakso z górki..i sie okazało ze torbiel prawie cłąy zniknął.. . ostatni raz przed tym wyapdkiem byłam u gina w lutym...ale wtedy mnie nie badła, tlyko kontrolnie z prolaktyna...babka uznała ze 1 na rok wystarczy a wtedy nie odczywałam zadnych bóli...ale zmienialm lekarza...i jestem zadowlona... teraz mysle ze to jak pisałm było wynikiem powrotu organzimu do rpacy...i tak to sie neistety musiało zacząć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och joj joj joj
ale problemiatka z cipeczką macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×