Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

aniu wiem co masz na myśli, ja teraz ważę ok. 75, a miałam około 64 kg, jednak muszę brać hormony, gdyż chcę mieć dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka rozumiem cie doskonale!! Ja juz mam dziecko wiec to tez jest inaczej. W prawdzie marzy mi sie jeszcze jedno bo sama jestem jedynaczka Ale wiesz jak sie z 70 tyje na 90 to juz przestaje ci sie wsyzstko podobac. poza tym ja przy hormonach kiepsko sie czulam (wypadanie wlosow pryszcze nudnosci) a jak dostalam sterydy na chorobe stawow to zlapalam depresje i bylo jeszcze gorzej. Dzisiaj bedzie dieta wodno warzywno nabialowa. I nic do buzi po 17tej, znajac zycie 3-4 dni i waga wroci do normy a pozniej aby nie zaszalec to sie utrzyma miesiacami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to i tak sukces skoro wazyłas prawie 100! tylko pogratulować ! Ja najwięcej ważyłam 6 lat temu 72 kg i przy moim wzroscie 1,65 wygladałam źle- moze nie tyle źle co okropnie się czułam...a przytyłam bo gin -specjalista źle dobrał mi tabletki anty.i chodziłam do niego o miesiąc mówiłam ze źle się czuję po nich ,ze przybieram na wadze ,ze czuję ze woda mi sie w organiźmie zatrzymuje itd,itp- a on do mnie ,ze to minie,ze trzy miesiące tak jest -zrele mele gadał! wkurzyłam się i poszłam do innego- to się chwycił za głowę ze trójfazowe mi przepisał jak miałam 22 lata ;-( dostałam wtedy inne delikatne ,ale kg zostały do zrzucenia-ale wzięłam się za siebie i w ciągu 3 m-cy schudłam do 57 kg- bo to moja waga ;-) Teraz od tylu lat wagę statam się trzymać tylko w zimę tak jakoś wyszło ze do 63 kg podskoczyło...ale traz jest już oki ;-) Suknia ślubna dopina się - i leży idealnie ! A suknię kupiłam w lutym i była za mała -hihihihi ;-) ale tak miało być miałam kosmiczną mobilizację ;-) ale się rozpisałam -hohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oluś bedzie dzidzia i potem zabierzesz się za te kg !!!! Głowa do góry !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny nie jem ziemniaków i- bo nie lubię ! I teraz wyrzekłam się w tygodniu chleba-jem tylko w weekend i powiem wam ,ze się chudnie! Dodatkowo jeżdzę do pracy rowerem i staram się dużo ruszać- spacerować z psem i nie jeść po 18;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna dla mnie chleb to rarytas, nie jadlam go rok praktycznie wcale jedynie przy jakis okazjach. Ziemniaki uwielbiam jedynie w zestawieniu ze zsiadlym mlekiem plus koperek a wiadomo teraz jest sezon wiec ciezko sie oprzec :) teraz odkad znowu wlaczylam pieczywo tyje a z jedzeniem po 18tej to u mnie niewykonalne bo czesto o tej porze dopiero obiad jest :( no ale teraz sa wakacje siedze w domu wiec najwyzej obiady beda na raty. MUSZE zrzucic chociaz z 5 kg bo sie zle czuje juz psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna a z ta suknia to niezly przekret zrobilas :D odwazna z ciebie babeczka :D czy ja wam pisalam ze jestem uzalezniona od wody mineralnej? codziennie duje (bo nawet nie pije) 3 butle takie po 1,5l wody inaczej sie zle czuje.. .tak sie zaczelo jak mi lekarka nerki kazala \"filtrowac\" i juz mi zostalo maz sie smieje ze przez ta moja wode to zbankrutujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej witam a wy juz od ranna sie rozpisalyscie :) a ja gosci bede miec od piatku :) ale od dzis biore sie do sprzatania ;) a w te upaly nic mi sie niechce :( aniu fajna ta strona tez ja dodalam do ulubionych :):):) hihi od wczoraj mam moje dniiiiiiii :P:P:P wiec 3mcie kciuki !? ola nie przepracuj sie oj bedzie nam brakowac twojich kawalow :) ja tez kiedys mialam problemy z nadwaga hmm i to duza ale wzielam sie za siebie i schudlam az 24 kg ale zajelo mi to prawie rok :( potem zaszlam w ciaze i wyskoczyla mi niedoczynosc tarczycy i kg wrocily :(:(:( a po ciazy znowu wrocilam choc nie do tak wspanialej figury jaka mialam ale i tak uwazam ze to sukces przy tych lekach co biore tz hormoniki DLATEGO WAS BARDZO DOBRZE ROZUMIE !? i wiem co to znaczy leczyc sie !? POZDRAWIAM 👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _O_
Hej dziewczynki Mam do was takie pytanko, może któraś z was ma polisę na życie. Mój misiek wczoraj stwierdził, że może by sobie taka zafundował to być może przy takim wydarzeniu jak narodziny dzieciątka dostałby jakies pieniążki, czy któras z Was orientuje się w tym temacie????? Tak zastanawiamy się, bo ja niestety mam pracę w zastępstwie, więc jak będę w ciąży to nie należy mi się żaden zasiłek ani świadczenia z ZUS-u. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa - ojjj to szalej szalej ile sie da :) 3mam mocno kciuki _o_ nie mam polisy na zycie tylko zwykle ubezpiecznie w PZu, nie wiem na co to jest i co i jak bo place to w szkole a moj maz w firmie, wiem ze jak mamy skladke miesieczna 30zl kazde (plus 6zl szpitalne ale to sie chyba nie wlicza pozniej) to jakby sie teraz bobas urodzil to bysmy dostali po 600zl kazde. tyle moge podpowiedziec bo wiecej nie wiem moze zapytaj na temacie o zasilkach i urlopach to ci cos podpowiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole bylam w przedszkolu z mala i bylo tragicznie :( Panie bardzo fajne dzieci ja namawialy do zabawy a ona jak ten osiol uparla sie ze od mamy nie odejdzie... ojjj czarno widze wrzesien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _O_
dzięki AniaM za informację :-) tak trochę obawiam się o finansowa stronę wychowania dzieciaczka Tak jak pisałam, jesli zdecyduję się na dzidziusia to nie będe miała żadnych świadczeń ani zasiłku :-( czy jest tu ktos w takiej sytuacji, że utrzymujecie się (i dzieciątko)tylko z pensji męża bez dodatkowych zasiłków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis jestem zmulona....przez nie uwagę zażywałm sobei więszka dawke bromka rano, zamiast 1/2 zjałam cłąy..i kucze hehe czuej sie srednio - a jzu myslam ze nic mnie nie ruszy, zadna zmiana..chyab ze to z innych powodów :0 ale to bardzo mało prawdopodbne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to poczatek- zawsze sa trudne ! Ja mam małe siostrzenice i było koszmarnie na poczatku-ale teraz kochana one same chca do \"pseckola\" bo jak sa w weekend w domu to zwyczajnie się nudzą :-) Ja mam polisę na życie i tak zwane dozycie... czyli III filar- składam sobie porostu na włąsna emeryturkę i za juz teraz 16 lat mogę wypłacic całość wraz z procentami -które fundusz nazbiera inwstując moja kaską - lu okreslić raty - w których bedę chciała otrzymywać kaskę. Z tej polisy z okazji urodzenia dziecka nic nie dotanę - tylko wrzie wypadku i takich tam zdarzeń losowych nie przyjemnych.... ale słyszałam ,ze sa takie polisy ,które płacą za urodzenie dziecka.... trzeba wnikliwie szukać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_O_ a co nie pracujesz?? Nie możesz znaleźć pracy ? czy sa inne powody -jeśli mogę zapytac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kilogramów..to ja generlanie do mojej zwyklej wagi przytłam do zcasów kuracji jakies 10 kilo, w tym od lutego tego roku, od kiedy od nowa sie lecze jakies 6-7...porazka...i naarzie niestety nie widac szansy na przerwanie kuracji... Niestety taki nasz los..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz kawał z serii sprośnych :) Przychodzi facet do pracy morda sina, ryj rozkwaszony, ślepia fioletowe kumple się pytają - Stary co ci się k**wa stało ? Pod tramwaj wpadłeś? - Eee, e - żona mnie tak uderzyła.... - Żooonaa ? Czym cię tak pizdnęła ? - Eee, kurczakiem - Kuurczakiem ?! - Tak, zamarzniętym kurczakiem... - Człowieku, a za co cie tak walnęła tym kurczakiem ? - No bo wiecie... Moja żonka to niezła laska jest zgrabna figurka, jędrna dupcia, nóżki długie więc wczoraj jak się nachyliła do lodówki po tego jeb*****go kurczaka to się tak fajnie wypięła. Spódniczka mini co ją na sobie miała tak fajnie jej się zsunęła do góry że koronkowe stringi to całe jej było widać i jak ona tak szukała tego kurczaka to ja już nie mogłem wytrzymać i zacząłem ją bzykać od tyłu.... No i właśnie wtedy pier***lnęła mnie tym zamarzniętym kurczakiem... - Eeeeeeee, no stary ! zaje***ście ! Ale ta twoja żona to jakaś walnięta..... Ona nie lubi bzykania od tyłu? - Lubi i to bardzo.......ale nie w TESCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall !!! czego to się nie robi dla dzidzi ❤️ Mam nadzieję ,ze nie bedę musiała się leczyć ,ze zakoczę bez leków :-( trzymaj sie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aniu z tą suknią to zrobiłam- mama panikowała i siostra- ale ja wyszłam z założenia \"ŻE MUSZĘ SCHUDNĄĆ Z 6 KG I NIE MA INNEJ MOŻLIWOŚCI !!!! \" BO PRZECIEZ NIE KUPIĘ NOWEJ KIECY ŚLUBNEJ \";-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ją mierzyłam to nawet gorset mi się nie dopinał- bo wogóle jest na zameczek :-) hihhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Agan,aleczy roznbilasjakas specjlana deite, czy poprostu ograniczyłas produkty: chlebn,słodkie itd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za literki,alejak chce cośszybko napisac na kalwiaturze którąmam w pracy to siętak dzieje... (inna niż w domku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to juz bylo Zatłoczona plaża w popularnym kurorcie. Dzwoni komórka. Facet podnosi telefon i słyszy kobiecy głos: - Kochanie, to ja. Nie gniewaj się, że ci przeszkadzam, ale właśnie widziałam w salonie pięknego mercedesa. Wyobraź sobie, dzióbku, że w promocji kosztuje raptem 200 tysięcy złotych. Czy mogę go sobie kupić? - A kup sobie, kup odpowiada mężczyzna. - I wiesz, Gosia mówiła mi właśnie, że widziała gdzieś zupełnie okazyjnie futro z soboli syberyjskich. Tylko za 100 tysięcy. Mogę? - No, pewnie kochanie zgadza się mężczyzna. - No i jeszcze taka drobna sprawa. Ten słynny reżyser, o którym ci już kiedyś opowiadałam, właśnie sprzedaje swoją willę. I to naprawdę okazyjnie, tylko 5 milionów. Wiem, że to wyczyści twoje konto, no, ale misiu, przecież niedługo się pobierzemy, musimy gdzieś zamieszkać. Czy mogę kupić, kochanie? - Tak, tak, oczywiście odpowiada mężczyzna. - To kończę, rybko, kończę. Pa! Pa! Facet odkłada telefon, rozgląda się wokół i krzyczy na całe gardło: - Czyja to komórka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agna, pogratulowac rozmiaru 36 chudzinko :) ja sie ciesze ze zeszlam na 42/44 z 48/50 i oby mi sie tylko udalo to utrzymac VaLL a ty duzo chcesz zrzucic? ja dzisiaj tak jak zamierzalam woda woda herbatka czerwona na obiad opakowanie warzywek na patelnie i wieczorem BIG MILK algidy i tak sprobuje przez 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnej diety nie stosowałam- ograniczyłam jedzenie . nie jem ziemniaków, makaronów i słodyczy- tu nie ma problemu bo nie lubie . No i nie jem w tyg. chlebka - tutaj wyrzeczenie - bo bardzo lubie!Ale w sobote i niedzielę jem chlebus na poprawę trawienia chociazby :-) Trochę ruchu więcej i staram się nie jeść po 18 a maksymalnie po 19 godzinie! Itak same sadały nie szybko bo od lutego-ale im wolniej spadaja kg to wolniej wracają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi facet do lekarza: -Panie doktorze mam problem moje jądra są sine. Lekarz obejrzał i mówi: -To rak trzeba będzie wyciąć. Po kilku dniach facet przychodzi znów: -Panie doktorze mam sinego penisa. Doktor: -Są przerzuty trzeba będzie obciąć. Po jakimś czasie facet znów przychodzi: -Doktorze ja już boję się mówić... Mam sine całe podbrzusze. Doktor zbadał go ponownie i mówi: -Mam dla Pana dobrą wiadomość - dżinsy panu farbują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×