Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

nana bardzo się cieszę, że w końcu dostałaś @ - zresztą razem teraz będziemy działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Olka:) Dokładnie teraz mogę tak na dobrą sprawę odliczć moje staranka, więc ten cykl przyjmuję za pierwszy i tak też wpiszę do tabelki. Cieszę sie strasznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lp. Nick ...........Imię ...........Miejscowość...Wiek....Data okresu......cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26........13.08..... 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29........05.09........3 4) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27.....17.08.2006....18 7) myszulka06......magda...........k-ow.............27....29.05.2006..... 8) Maja_26...........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 9) Rosa............Bozena..........Rybnik.............28........05.09........10 10) Anika79.........ania............Wawa..............27......11.09........3 11) agna29.......Agnieszka........Wawa..............29.....17.08.........2 12) Vall................................Kraków............27......23.08.........4 13)oczekująca........Marta.........W-wa.............28....23.07.2007......18 14)AniaM................ Ania..........L-za..............27...26.07.2006..... 15)nana79..............Marta........I-wa...............27....18.08......1 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit.............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana dobrze ze @ w koncu sie pojawil, milytch i owocnych staranek :) sprawdz maila bo juz powinien byc :D oczekujaca - mi paluszki krabowe odrobine smakowo przypominaja - jajka :) tak troche bardziej jakbys same bialko jadla, ja lubie i u mnie znajomi lubia, babcia jak nie wiedziala co je to tez twierdzila ze pyszne a pozniej sie trzesla ze \"robeli\" sie najadla :D widzialam ze pojawil sie temat salatki sledziowej - ja polecam szube - buraczki jajko ziemniaczki cebulka i sledzik, pyszota :D ja salatek to mam setki tyle ze te sa takie mega sprawdzone co to kazdemu smakuja i szybko ze stolu znikaja dlatego tylko te podsylam ;) wlasnie kupilam wsyzstkie proidukty i wieczorkiem bede szube tworzyc no i cycki, jutro bedzie meczyk w siatkowke wiec trzeba cos do wszamania miec pod reka :D a tak w ogole to kupilam w osiedlowym sklepie rybnym salatke lososiowo sledziowa i wlasnie skonsumowalam odrobine na sniadanie - alez pychooooota!!! mam jeszcze na \"deser\" krewetki z zalewy ale poczekam na meza zeby nie bylo ze co lepsze to wyzeram :P tylko szkoda ze to takie drogie bo 23zl za kilogram, a ja kocham krewetki zwlaszcza takie surowe z sosem chrzanowo pomidorowym mniaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm,salatka pieczarkowa gotowa!!!! Pyszna!!:D Faktycznie tylko jak AniaM zasegurowala,trzeba dac troche wiecej pieprzu,zeby nie byla mdla.Ja dosypalam nawet troche papryki w proszku.Naprawde dobra,szybka i co najwazniejsze SMACZNA!!! AniaM!! Jeszcze raz dzieki!!!!❤️🌼 KREWETKI uwielbiam,w ogle wszystkie owoce morza.... Bede wszystkie probowac i dam znak,ktora smakowala mi najbardziej:D Nana,super,ze @ sie pojawilo ....:D!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus szuba to rodzaj salatki ugotowac w mundurkach 8 ziemniakow i 8 buraczkow ale tak zeby sie pozniej daly kroic w kostke, cebule w kostke pozniej sparzyc, sledzia tez w kosteczke i jajko tyz przekladamy warstwami buraczki cebula sledzik ziemniaczki i jajko kazda warstwe delikatnie posmarowac majonezem :D a cycki to takie ciacho zwie sie je cycki murzynki ze wzgledu na to ze sa polewana czekolada a kazdy biszkopcik przyozdobiony jest rodzinykiem i do sludzenia przypomina jedrny biuscik ze sterczacym sutkiem :P ciasto wiec jest mocno z podtekstem erotycznym :D przepis: 7 białek ubić dodać 1/2 szkl cukru 1 szkl wiórek kokosowych i 1 szkl maku - piec 30min Ugotować krem karpatka zgodnie z przepisem, ostudzić, rozkręcić masło roślinne i dodać 3 żółtka 1 paczkę biszkoptów (okrągłych) nasączyć w roztworze: 1/2 szkl wódki + 1/2 esencji rumowej + 1/2 szkl wody Polewa: 1/3 margaryny 1/2 szkl cukru 3 łyżki wody 3 czubate łyżki kakao Na wierzch każdego biszkoptu kładziemy rodzynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz pewnie zauwazylyscie ze mnie to straszna kuchta jest kocham gotowac nowe przepisy wyprobowywac a takze modyfikowac te co juz posiadam... no i stad moje wieeeeeelkie dupsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu mężowi trudno dogodzić w jedzeniu....chyba ze jest głodny to zje wszystko bez najmniejszego marudzenia......ale to tylko w weekend bo w tygodniu to pracuje a pracuje w hotelu a tam go karmia tak ze jak mówi co miał na obiad .......to ksiązki kucharskie przy tym sie chowają........wiec nie mam szans żeby przebic to co jadł.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM jeszcze nic nie mam napewno poszło? haha ale sie usmiałam bo ja tez taka słodka dupka jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wiem o czym mowisz... ja tyz bym wcinac mogla ja bez konca, kocham ser feta i tak sobie mysle ze w ciazy trzeba go odstawic wiec teraz sie obajadam przy kazdej okazji nawet do ogorka :D Nana - oj poszlo poszlo tyle ze ty masz poczte na wp a tam cale wieki maile ida....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobiety!!!!! Wreszcie mam Internet w pracy, bo rano bylismy off line... TESKNIŁAM do Was... ;-) Widze ze przewazaja tematy kulinarne, bardzo dobrze, zaraz podczytam dokladnie i cos pewnie sciagne.... Przygotuje pyszna kolacyjke z Waszych przepisow... Zabieram sie do czytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Mazowszanko - do ciebie przed sekunda tez polecial mailik z salatkowymi przepisami :) bon appetit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze nie pisac tyle o jedoznku - bo jestem głodna jak wilk!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aniu Imienniczko ;-) Ja moze taka kucharka dobra nie jestem, ale salatki i ciasta uwielbiam robic. I nawet mi dobre wychodza :D Jutro obchodzimy trzecia rocznice slubu (wprawdzei faktycznie minela we srode) i bede miala co przygotowac na kolacyjke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos widzial Ole NAj :) wy pewnie nie wiecie ale jeden z papadensiakow to jest z lomzy wlasnie :D ide do garow a wy piszcie cobym miala pozniej co poczytac :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem tylko co chwilę jacyś kliemnci mi przeszkadzają, nie mają co robić ludzie, by poszli do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dwie i spadam :) i wolne az do wtorku:) Nie miałam wolnego w zeszły poniedziałek to zrobie sobie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Ja tez staram sie o dzidziusia od maja tego roku. Poki co na razie niestety bez skutku. Moge sie jeszcze do was przylaczyc? Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agacina - witaj u nas :) Olu no to widzisz kolejna zaleta nowej pracy :) a zarobki to Ty bys porownywalne miala? no i jak z umowa, na jaki czas tamta firma by z toba podpisywala a jaka masz umowe tuytaj, pisz nam tu doklakdnie wysztsko to jak sama sie nie bedziesz mogla zdeycodwac to my podejmiemy decyzje za ciebie :D VaLL no mam nadzieje ze pamietasz sposob na kaca w razie czego ;) zycze wspanialej zabawy a u mnie w domu brakuje juz mi na kuchni palnikow, przytdalaby sie z jeszcze jedna reka coby sie na czas ze wszystkim na czas wyrabiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM wiesz chyba ten mail od ciebie nie przyjdzie bo jeszcze go nima:( Mozesz puscić jeszcze raz? agacina26 witam:) ja jeszcze pół godzinki i mam weekend!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agacina witam w naszym poszerzającym się topiku :) ja właśnie jestem w tej nowej firmie - każda sobota pracująca, nie narzekam na brak nudy :) muszę na dniach podjąć decyzję co do firmy, gdzie chcę pracować mój 1 szef postawił mi ultimatum albo stawiam się 1 października w pracy, albo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×