Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość
tak tak teraz jest blisko i jaki problem :( a jak bedzie rzadko to dopiero bedzie problem :( a ja chcialam przed 30 miec 2 dziecko ;) a tak moze do 40 sie nie doczekam :(:(:( no dziewczyny nie dolujcie sie tak tymi torbielami :)bedzie dobrze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak...nie miłam pojecia o istnieniu torbiela... badanie w czerwcu - czysto..potem łykałam soboe moje prochy na prl...po pól roku kontolra..ale miałam wteyd kiepską gionke..i stwierdziła z enie bedzimey sie badac, zbadamy sie next time czyli w czerwcu (po roku)... ale w czerwcu własnie zanim zdązyłam do niej dotrzeć dostał tych plamien, bolesci itd... i wócilam do mojej dawnej, wypróbowanej ginki - i wtedy okazłao sie z ejest..i to dos cspory..kazała poczeka cdo @ i przyjsc od razu na kontrole..jak rpzysłżam juz prawie znikł...wqięc trudno mi powiedziec jak to z nim było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś póki co szefa nr 2 jeszcze nie ma , tylko co jakiś czas dzwoni, klienci przestraszyli się pogody, więc nadrabiam zaległości w fuchach ?, co oczy nie widzą tego szefowi nie żal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś się źle czuję, boli mnie gardło, i dogrzewam się wentylatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, Oczekująca torbiela... wypowiadam sie na raty:) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej olka dostalam e-mail od 28 :) haslo :P i takie tam jak sie zalogowac !? sama jestem w szoku ze tak szybko !? bylam pewna ze vall tez dostala zaproszenie :) hi a konkretnej daty starustrony dalej nie znana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenko sory - moja wypowiedz była do Ciebie.. GUBIE SIE..tak to jest jednym okiem czytam ksiązke, drugim zerkam na stronke co stukacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no widze ze wiekszosc z nas dziala tutaj na kilka frontow :) ja szaleje w sieci w poszukiwaniu badziewia o pisaniu slownikow i jednym okiem was podczytuje no ale dzieki temu ciagle jestem w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakies zamieszanie:) hehhe kurd ekłuje mnie cos w boczku..chyba cosik z tego będzie... tyle że na raty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra leze do dentysty... cholera pani dentysta mila sympatyczna i delikatna ale jakos i tak mam wir w brzuchu... ja juz wole ginekologa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nic nie dostałam od 28dni!!! Może to tlyko wybrancy, jak Rosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hihi:P:P:P kazdy glupi ma szczescie ;) albo wtyki licza sie kontakty :P:P:P pewnie odpisali do mnie bo ja im poslalam prosbe na ladnej papeterii ;) wy moje madralinskie :):):) wiecie co ja tak mysle ze was jeszcze nie widzialam na oczka ;) prosze o foteczki o was :) tak tak niech zyje poniedzialek boli mnie brzuch z prawej strony kluje i kleje a ja dzis rozpracowywalam poczte :) moja :) niech zyje zrozumienie :) ciekawe kogo pierwszego zobacze :) czekam na fotki adres w wizytowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oczekujaca buziak 👄 oj jak ja jestem to was niema :( wy mnie poprostu nie kofffacie :P gdzie sie schowalalyscie :) medowac sie .... i to juz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyta u dentysty przezyta znowu ponad godzine z ziapa otwarta siedzialam bleeee no i kolejna stowka mniej... dobrze ze mala miala zapasna skarbonke to bylo skad na leczenie pozyczac :D Olu z tym ginkiem to jest tak ze on jest przeeeesympatyczny no i zawsze jakos tak sie obsmiejemy ze nawet jak nie ma dobrych prognoz to i tak mnie podbudowuje na duchu Rosa sprawdz maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim, nie mogłam się wcześniej odezwać, bo przesadzili mnie w pracy na inne miejsce i teraz niestety mam kompa tak postawionego że widać co robię:( nawet nie miałam okazji napisać ale troszeczkę podczytywałam, jak nikt nie widział:) Jestem wkurzona bo miałam taki przytuly kącik....:( Oluś jeżeli chodzi o pracę to na twoim miejscu wybrałabym tą z pewną wypłatą zawsze na czas. Znam ten ból bo mój mężuś pracuje w prywatnej firmie i wypłatę ma wtedy kiedy wpłyną pieniądze za faktury i to różnie czasmi 200, czasai 300 rzadko jest tak że ma całą na koncie.Więc znakomicie cię rozumiem i gdybym miała wybrać to chyba długo bym sie nie zastanawiała:) kowo podaję ci stronkę o której wspominała Ania: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=18090 mam nadzieję że sie przyda;) AniuM dzisiaj na obiadek robię twoja zapiekankę z makaronikiem i tuńczykiem...mniam juz się nie mogę doczekać. Teraz tylko muszę skoczć na zakupy i do roboty:) buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj bola mnie troche jajniki,uff nieprzyjemne to:P MAZOWSZANKA sie nie odezwala do nas :( 😭 a mialam zawsze przypominac o programie poniedzialkowym....:(Zapowiada sie ciekawie (sytuacja znowu na faktach autentycznych1989r.) ,ze w samolocie krotko po starcie wypadaja drzwi:O ,duzo ludzi zostaje wypchnietych przez powietrze z samolotu....Eee,dalej nie opowiadam,bo bedzie nieciekawe a widzialam reklame programu juz:) Nana79!;) Wymysl cos koniecznie,zebys mogla do nas zagladac,ze w oczy slonce Cie razi,albo siedzisz wlasnie na przeciagu,albo czytalas ostatnio feng-shui i wg zasad powinnas siedziec w innym kierunku;):D:D!! AniaM!!! Ja tez chodze do faceta Ginka,kiedys chodzilam do kobiety,ale zachowywala sie tak jakby miala silna depresje (a moze menopauze:O) Wiec zrezygnowalam;) ROSA!!! No jak ,my Cie nie kofffammy?? Co za glupoty,zobacz nawet 🌼 mam dla Ciebie!!!:D:D;) Do jutra Dziewczynki!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana - mam nadzieje ze zapiekanka sie udala :) dzisiaj moj maz mial marzenie obiadowe i ja jak pzrystalo na przykladna zone je spielnilam - makaron z twarozkiem smietana i truskawkami... wiecie co przypomnialo mi sie przedszkole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×