Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość basiabio
GRATULACJE! Anium a kiedy mialas ostatnią@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr a omnie to juz wszyscy zapomnieli :( witamm :) aniu znowu rozdajesz przepisy hmmm to nie zapomnij i omnie :) elu ty imprezowiczko !?elu czemu jeszcze cie nie ma na 28 ... aniu75 superowo niema nic piekniejszego jak uslyszec bijace serducho❤️dziecka w brzuchu :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety, witam w piekne piatkowe przedpoludnie!!!!!! U mnie pogoda wymarzona, slonecznie i cieplo ale nie za gorąco... Super.... Aniu 75 GRATULACJE raz jeszcze!!!! Wspaniale, gdy wszystko sie dobrze uklada.... Napisz jak sie czujesz, czy dokuczja Ci mdlosci i czy ta ciaza jest podobna do poprzedniej.... Ja sie zastanawiam, czy moja Dzidzia jest chlopcem czy dziewczynka, ale tak instynkt mi podpowiada, ze to mala kobietka jest... No zobaczymy.... Ciekawa jestem, czy prawda jest, ze \"na chlopca\" sa zachcianki na kwasne, \"na dziewczynke\" – na slodkie. Co o tym sadzicie? Sprawdzilo sie u ktorejs? Czy to tylko taki przesad? Ja w sumie nie mam zadnych zachcianek :O ale juz szybciej mnie do slodyczy ciagnie niz do kwasnego...... A tak poza tym to jestem zla przeogromnie bo wlasnie dotarlam do pracy i sie dowiedzialam, ze dzisiaj moze byc siedzenie na calego, bo zamykanie numeru,. a jakies tam strony wypadly ze wzgledu na zmiany sejmowe... Jak ja nie cierpie polityki!!!!!!!!!!!! Wczoraj wyszlam z robotki o 19.00, dzisiaj moze byc dluzej.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa nie rozdaje przepisow tylko sie Elcie dopytuje czy cos nowego nie bedzie probowala bo ja chetnie wysluchuje komentarzy i na ich podstawie czasami cos modyfikuje :D a o Tobie opczywiscie ze pamietamy, jakbysmy mogli nie 🌻 Aniu widzisz a nie mowilam ze bedzie dobrze ❤️ teraz tylko juz ci zostalo o siebie dbac i sie cieszyc nowa kruszynka Mazowszanko ANiu czyli rozumiem ze ty pracujesz w jakiejs gazecie, moze nie doczytalam czegos wiec zdradz mi w jakiej. Ja tez nie znsoze polityki, nie ogladam juz od pewnego czasu wiadomosci a jak widze pieknego Romana nawet przez przypadek to od razu zmieniam kanal lub neta wylaczam z tymi zachciankami to u mnie bylo tak ze pilam sok z akpusty na zelazo wiec niby tez kwasne, slodkie jadlam glownie lody (chyba wspominalam ze jestem staraaaaasznym lodozerca) no i w sumie to mi np bardzo smakowaly sledzie z winogronami i lodami :D mi sie sprawdzilla plec Gabrysiaka z tym kalendarzem plci co podaja dziewczyny ale wiem ze niue wszystkim to sie zgadza... no ale moze dzidzia sie ladnie rozlozy i pokaze co tam ukrywa juz za kilka tygodni :D chcoiaz pamietaj w razie czego nie kupuj samych kiecek tylko neutralne, my mielismy zapas sukienek od rodziny ze stanow i mialam mala obawe co to bedzie jak bedzie chlopczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu75 jeszcze raz wszystkiegi najlepszego, z całego serca ci tego życzę ❤️ Różyczko jak możesz mówić, że cię nikt nie pamięta :) Dla ciebie n🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszankoo nudności ciążowe męczą mnie na całego, na nic nie mam ochoty, wszystko mi się cofa. Jedyne czym się pokarmiam bez problemów, to papierówki, winogrona i śliwiki. Jeżeli chodzi o inne potrawy, nawet te najbardziej przeze mnie ulubione, to poszły w odstawkę I pod tym kątem ta ciąża jest zupełnie różna od pierwszej. Nie pamiętam, żebym w ciąży z Gabrysią tak się męczyla. Owszem mdliło mnie jak jechałam autobusem, ale to wszystko. A teraz mdli mnie przez cały dzień....buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko ale sloneczko dzis swieci ..grzybki zjedzone z jajejczkiem na snoadanko mezus przygotował...pycha..jutro zeby tez bylo cieplo jade na zamek...straszyc,przesle wam fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zazdroszcze tobie tych mdlosci wszystko bym oddala zeby je poczuc trzym sie aniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co u naszej agny?? ślub i weselicho mineło-a tu cisza..pewnie podrózuje :) Ciekawa jestem relacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ania
hej dziewczyny ja z takim pytaniem do tych ktore juz w ciazy sa ;) Normalnie po owulacji spada temperatura prawda ?? Czy jak sie zachodzi w ciaze to ona odrazu wzrasta ?? kilka dni po owulacji ?? czy dopiero po jakims czasie ?? My mamy zaplanowane starania od listopada ale moze byc mala wpadka w tym miesiacu, z tym ze wlasnie temperatura mi sie waha kolo 36 i nie wiem co mam o tym myslec ;) Moge prosic o pomoc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - mi po owulacji utrzymuje sie taka sama i spada dopiero w dzien przed lub w dniu okresu tyle ze ja z tempka to dopiero od niedawna sie zaprzyjaznilam wiec nie do konca wiem :D Vall - no nasza Agna to sie relaxuje na plazy pewnie, albo moze zakamuflwoali sie w pokoju i sie odprezaja po przedslubnych stresach, z tego co kojarze to jeszcze tydzien urlopu im zostal... tez jestem strasznie ciekawa wrazen no i zdjatek :D HB - spokojnie czekaj, jeszcze bedziesz miala dosc tych mdlosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!!!:D U mnie narazie nudy tzn.grzecznie sie staram,ale jaki bedzie tego efekt zobacze dopiero we wrzesniu (fajnie by tez bylo gdyby cyste diabli wzieli!!!;):D:O) Milego weekendu zycze!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM jesli chodzi o moja prace to jestem takim troche wolnym strzelcem... Redaguje ksiazki i teksty prasowe, czesciowo pracuje w domu, czesciowo na miejscu w wydawnictwach. M.in. Proszynski, Emka, Przekroj...... Teraz jestem na zastepstwie za korektorke i czasami musze dluzej posiedziec :O jak to np. mialo miejsce wczoraj i bedzie dzisiaj buuu..... Ale generalnie taki uklad bardzo mi odpowiada, bo w duzym stopniu sama decyduje, kiedy pracuje. Taka wolnosc przyda sie po urodzeniu dziecka :-) Do tez Ani... temperatura po owulacji powinna byc wyzsza i taka utrzymac sie do okresu......... Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, naprawde? No popatrz.. jestesmy blizniaczkami astralnymi z Twoją siostra? :D A ja mam termin na 30 stycznie wg OM. Wiec dzidzia bedzie Wodnik. Ale jezeli sie troche pospieszy, to zahaczy o Koziorozca i bedziemy wszyscy takie duze bojowe znaki... Ja lew, mąż byk, mama (czyli babcia) Koziorozec i tata (czyli dziadek) tez byk... No i moj brat - Lew!!!!! Tak w ogole moj malzonek i moj ojciec urodzili sie rowniez w tym samym dniu... tylko innego roku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zmineia sie pogoda - chyba będzie lało..i dopadł mnie koszmarny ból głowy.... buuuuuu łasnie pije 3 aspirynke antymigrenowa..zeby jescz ejakos wysiedziec do 16 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli juz jestesmy przy imionach, to ja tak sobie mysle, ze jak urodzi sie corcia, to bedzie Karolina Anna. (po mamusi ;-) ) Mąz juz uczepil sie tej Karolinki, ze nawet nie ma przebacz, by zmieniac imie (myslalam tez o Monice lub Marcie). Oj ale sie rozpedzilam w przyszlosc...... Sorki. a tak poza tym gdzie sa wszyscy???? siedzicie kobity na jakims innym forum?????? hej no zdrajcy!!! wracac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ania
Bardzo dziewczyny dziekuje za odpowiedzi ;) a od kiedy ( te ktore sa juz w ciazy ) mialy podniesiona temperature ?? A w ogole to czy mimo ze bede sie starala dopiero od listopada moge sie do Was przylaczyc ?? Jakos tu tak milo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja dzidzia będzie spod znaku Barana, ja to Strzelec, Gabi to Waga, a mąż Panna :-) Mieszanka wybuchowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam,ze Dziewczyny uciekly na forum 28 dni:( A moze weekend juz sie zaczal???:) Vall,wspolczuje bolu glowy:O Mazowszanko,mi tez nadal podoba sie imie Karolina,mezowi zreszta tez:) U Ciebie Aniu,to juz chyba bedzie niedlugo polowa ciazy??? Jej,ale ten czas szybko minal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, zanim sie obejrzymy Ania będzie nam opisywać swoje przeżycia z porodu i miłość jaką czuje do maleństwa :-) Kto wie, może własnie do Karolinki :-) Chyba, ze będzie....Karol???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no widze ze sie ruch zrobil... troche mnie nie bylo a juz czytac jest co nie zdradzam was z 28dniami, tam sie nie moge odnalezc ale z ta tempka i wykresem to przynajmniej taka zaleta ze nigdzie kartki nie zgubie i przy formacie kompa kalendarzyk jest do odratowania :D my imiona mamy juz na drugie dziecko wybrane Krzys lub Zosia. albo i to i to w razie blizniakow hehehe u nas w domu same rogate dusze - ja z Gaba baranki maz byczek, nie maialabym nic przeciwko jakiejs psokojniejszej letnio jesiennej istocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Aniu, jak Ci się uda w najbliższym czasie to masz szanse na Byczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko jakby sie udawac mialo to nie wczesniej niz wrzesien pazdziernik a wtedy to juz blizniaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×