Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

agna - ja też nic nie mam :) AneczkoM - może ty mi podeslesz :) te które dostałas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agna za zdjęcia wyglądacie super......:D Wszystkiego naj.....:) Na wakacje często jeździmy do Wigierskiego Parku.....jest dziko i ślicznie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny wiadomosc z ostatniej chwili moj kubus dzielny :):):) byl u dentysty uczylam go jak otwierac buzie ;)zeby p. doktror mogl zobaczyc chore zabki jesli takie sa ?? hihi a moj kuba jak siadl na fotelu i jak zobaczyl swiecaca lampke to dziub otworzyl na calego :) ze dumna mama bila brawo a jak zobaczyl lustrko od detysty to dziob zamknal i niechcial otworzyc tylko sie pobawic ;)tym czyms i zabieral to cus dentysie ;)ale jak przyyszlo do ogledzin jamy ustej po namowach mamy;););) to p. dentysta co chwile uciekal z palcami a co ?? ale obeszlo sie bez obrazen doktora :):):) na szczescie uff niebede placic odszkodowania :) a na koniec kuba dostal gume orbit dla dzieci i order naklejke za zdrowe zabki :):):) i z gabinetu wyszedl dumny jak paw :) a mama za nim jednak te szczoteczki ele. sa dobre :) ale w nocy umieralam taki bole brzucha mialam ze jak w nocy bylam w wc to bylam pewna ze @ dostalam a tu echo !? widze ze znowu przeoczyalam pr. o samolotach :( u mnie tez pochmurno ale co gorsza straszmie zimno :(:(:( o zgrozo pzeciez mamy jeszcze sierpien :( sloczeczko prosze wroc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce fotki ktore dizs wysyłacie nie zapominajcie o omnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ania
Witam dziewczynki ! Czy Wy tez jestescie takie niecierpliwe ?? Ja moge test zrobic dopiero w piatek i o niczym innym nie moge myslec ... chcialabym juz wiedziec jak to ze mna jest. Ja chcialam jeszcze przed ciaza sie odchudzic bo boje sie wygladac jak slonic w ciazy. Miala moze ktorac z was taki problem ?? To prawda ze chudzielce tyja w ciazy wiecej niz osoby okragle ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu przyrost wagi w ciazy jest sprawa indywidualna ???? niema zadnych ogolnikow ?? i nikt niema pojacia jak dana ciaza wplynie na organizm :) podam przykad : moja znajoma w pierwszej ciazy przytyla az 32 kg i po ciazy duzo jej zostalo :( twierdzila ze ma tedencje do tycia :( i prbowala roznych diet na daremno ....cwiczenia tez nanic sie nie zdaly ...byla zalamana ....???? wiec gdy zaszla w druga ciaze bala sie jak bedzie wygladac ?? wiec duzo osob nawet niewiedzialo ze jest w ciazy ?? bo ani widac poniej nie bylo :)przytyla raptem 4 kg :) dziecko ur. sie zdrowe i dorodne 3,650 a po tej ciazy schudla 36 kg ??????? a byla pewna ze po kolejnej ciazy przybedzie jej kolejne 20 kg :) a tu tak niespodzianka :) do dzis niemoze w to uwierzyc ze tak bez zadnego wysilku pozbyla sie tych kg nadwagii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ania
Nowa Rosa dziekuje Ci bardzo :) POcieszylas mnie :) to ja tez poprosze w dol po ciazy :) Moze nie musi byc az 36 wystarczy dwadziescia i bede szczesliwa ;) Slyszalam tez ze niestety po dietach ciezej jest zajsc w ciaze, ma ktos jakies doswiadczenia na ten temat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ile wy kobietki wazycie ze sie boicie tycie???ja przytylam w pierwszej ciazy 9 kg a chcialabym z 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ania
duzo za duzo....;) a to podobno tez moze byc niebezpieczne dla dzidzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM!!! Dziekuje za streszczenie programu,my jak sie okazalo z mezem przysnelismy razem w tym samym momencie,rano przy sniadaniu stwierdzilsmy;) jak na radzie pedagogicznej?? AGNA!!!! zdjecia SLICZNE,wspaniale razem wygladacie!!Czy mozna skladac zapisy na wiecej fotek???:D.9 A gdzie sie podziewa MAZOWSZANKAAA ??? Aniu ,ogladalas wczoraj \"nasz\" samolotowy program??:D;) HB!!!Nie mysl tak,ze jestes bezuzyteczna,nie win sie ,ze nie masz pracy,popadniesz tak szybko w depreche jakas...Jestem w tej samej sytuacji obecnie (tylko mamy plany juz-zeby zmienic troche rzeczywistosc) Milego dzionka!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od slubu sie pracowałam tz juz 5 lat siedze w domku najpierw bylo ze zajmuje sie dzieckiem i domem ale to minelo sa czasy pogoni za kasa i zawsze jej brak moj maz nie zarabia zle ale zaczely sie problemy wpracy i w domku tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piekne fotki agna SUPER!!!!! CO ZA MUNDUREK MA TWOJ MĄŻ?JEST WOJSKOWYM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wyslalam po 2 fotki kazdej spr raz jeszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomnialam poczta do ciebie wlasnie wrocila wysyłam raz jeszce pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki hb doszły, całe ładne 2 :) Dziewczyny mam taka prośbe jak znacie jakiś szybki przepis na ciasto ze śliwkami to ja bardzo chętnie :) Poproszę :) Aniu nasza kuchareczko liczę na ciebie :) Kurcze cos bym zjadła, taka głodna jestem a tu jeszcze 2 godz. pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb ale mi narobiłas smaczka. Ja dzisiaj rosołek, wczoraj ugotowany więc po pracusi tylko podgrzac i od razu na stół :D Ja pracuje w takim nieduzym stowarzyszeniu polsko - francuskim. Współpracujemy z francuskim departamentem w Bretanii. Celem jest przede wszystkim wspomaganie regionalnej pol-fran. współpracy kulturalnej, artystycznej, oświatowej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaaaaaaaaaaaaaatko ale nudy ja nie wiem jak ja zniose ten powrot do szkoly :D rada trwala 3 godziny i .... umieram ze zmeczenia :P oj przede mna bardzo ciezki przyszly tydzien :O Elu... alez u was wspaniala synchronizacja, nawet z zasypainiem ;) hb - ja zadnych fotek nie dostalam za to od agny az 2 razy :D ale dzieki za kolejna stronke do ulubionych :D Nana - niestety ciasta ze sliwkami nie robie bo... nie przepadam za sliwkami w ciescie :P sliwki w ciescie jedynie w postaci konfitury uzywam do plesniaka :P a nie pamietasz tej piosenki z dziecinstwa o ciescie ze sliwkami??? tez ania - wiesz na to nie ma reguly, ja teraz mam duza nadwage ale mowiac szczerze lata mi to piecdziesiatka, schudne ok nie to tez ok, w prawdzie nie do komnca akceptuje swoje gabaryty ale najwazniejsze ze maz i inni mnie akceptuja, mam nawet swoich prywatnych adoratorow hehehehe ;) chociaz mowiac szczerze od poniedizlaku planuje jakie sodchudzanko male bo mam fajna kiecke i do rocznicy slubu chce sie w nia zmiescic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×