Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

u mnie jest 16dc :-) nie chce sie za bardzo nastawiać bo może sie okazać że okresik sie pojawi.. nie chce być zbytnio rozczarowana.. jutro ide do endokrynologa z tym cienkim endometrium.. cienkie może było bo dużo plamiłam po zabiegu... mogło sie tam złuszczyć... wole dmuchać.. wizyte mam na 12.30. zobacze co mi tam powiedzą.. u nas stajki lekarzy i pielęgniarek eeeeehhhhhhhh zobaczy sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was bardzo serdecznie... :) tak czytam Was od kilku dni ale dopiero dzis wpadlam na pomysl zeby sie do Was przylaczyc.. (jesli mozna) .. maj - miesiac zakochanych.., wiosna w pelni za oknem wiec czemu nie? skad jestescie? chce miec Karolinke - tez jestem z Wroclawia, obecnie w Kanadzie.. bylam w Polsce na Wielkanoc, jeju- jak Wrocek sie zmienil.. poki co zycze kazdej z Nas 2 kresek na tescie i super bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jade!!! Zapraszamy do nas... Dlugo przebywasz w Kanadzie? A możesz napisac, gdzie? Ja troche znam Stany, wyjezdzalam tam, będąc studentka, dlatego amerykański kontynent bliski sercu :-) A mieszkam na stałe w Wawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula33
Hej dziewczyny.Jestem już w górach i znalazłam na miejscu dostęp do internetu ale nie będe tu zaglądać codziennie bo syna zostawiam śpiacego w pokoju i trochę boję się o niego.Narazie@ nie dostała ,powinnam dzisiaj lub jutro,ale robiłam test 2 dni temu i wyszedł negatywnie,mam nadzieję że to często się zdarza.Co wy na to?Ktoś tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula33
Odezwę się za jakiś czas,trzymajcie się,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mazowszankaaa - mieszkam w Winnipeg, Manitoba juz od prawie 3 lat . dzieki za mile przyjecie na topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!! ja tak szybko,bo o 7.45 musze uciekac do pracy! Jade,ja mieszkalam kiedys pod Wroclawiem,teraz obecnie od kilku lat w Aaachen,ale ciagnie mnie bardzo,chcemy z mezem wrocic z powrotem:D Teraz zbieramy pieniazki,chcemy otworzyc maly biznesik po powrocie ,tylko,zeby wypalilo.....:( Bardzo sie tego obawiam i nie wiem czy dobrze robie,znajomi mi odradzaja a z drugiej strony zaswsze slyszalam,ze trzeba isc za glosem serca😭❤️ Zostan juz u nas!!!!:D Jade! AGULA33!!! Ale fajnie,ze sie odezwalas!!!!!:D:D:DMyslalam kilka dni o Tobie,myslalam,ze jednak nie masz dostepu do neta.Jak bedziesz miala mozliowsc napisz czy dostalas@??!! Z testami to naprawde roznie bywa,tyle sie o tym naczytalam... Trzymam kciuki!!:D Dobra,lece myc zeby i lece ,zeby sie jak zwykle nie spoznic:O!!!!Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agula33 = agunia33??? Czy to podszywacz jakis??? Ale pewnie by mu sie nie chcialo tak milo sie do nas zwracac... (u nas na razie nie ma prowokatorow, prawda??) Co tam w gorach slychac? Mam nadzieje, ze milo spedzasz czas z dzieckiem i relaksujesz sie w pieknym miejscu i zdrowym klimacie. Co do testu to oczywiscie, ze na powtorke sie kwalifikuje, niektore dziewczyny mialy negatywny wynik w dniu @, dopiero pozniej byly 2 krechy, tak wiec nic jeszcze nie jest przesadzone... Trzymam kciuki za pomyslne testowanie 🌼 Ja dzisiaj tak wczesnie zawitalam, bo mnostwo pracy mam, a nie chce zostawiac na weekend, bo ten zapowiada sie fajosko i zal byloby zmarnowac.... Papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku tak z rana tyle was już napisało :-) jade...witamy :-) fajnie że sie przyłączasz do naszego grona :-) agunia :-) jejku ale ci fajnie..też chce wyjechać. pisz pisz do nas :-) ojejku mąż od rana taki wścikły, naburmuszony i na lekarza mi nie zostawił.... pojechał a ja zostałam bez grosza..takiej sumy napewno z portfela nie wygrzebie :-( buuu odwołam wizyte.. endokrynolog płatny ehhhh pozdrowionka :-) ps. ale słoneczko dzisiaj z rana ładnie świeci.. może będzie cieplej niż wczoraj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko piekne, ptaszki spiewaja, jest bardzo milutko.... Ja tez, Aniu bym sobie gdzies wyjechala... Moze uda nam sie 4 dni zakombinowac w polowie czerwca... Och... chodzi za mna porządny kebab we Wladku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazowszanka... hehheee za mną też chodzi kebab...i taki big hamburger :-) może sobie zrobie dzisiaj takiego hamburgera :-) albo może jakąś big big big zapiekanke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jak miło że coraz więcej nas chce mieć dzidziuśka! ja nadal jestem bez @..ale nadal czekam! Moja praca działa na mnie bardzo stresogennie i zaczęłam zastanawiać się czy aby na pewno nie będzie to miało wpływu na zajście (ponowne). Wczoraj się dowiedziałam, że dzisiaj mam być w Budapeszcie..jakiś koszmar a dowiedziałam się o godzinie 1730, jakaś paranoja, no i nie poleciałam. Ciekawi mnie teraz coo mój szef wymysli. w sumie dzień zapowiada się miło, ciepło i pracowicie..juz nie moge doczekac się swojego ślubu - haha chyba bardziej nocy pośubnej i wycieczki - żeby odpocząć - wzięłam az dwa tygodnie urlopu, ale będe miała labę! buźka dziewczyny! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozolinka... jakąś ciekawą prace masz!!! Zazdorszczę... Ja bardzo chciałabym móc latac sobie w delegacje... Pomijam oczywiscie fakt, ze dowiedzialas sie z dnia na dzien, ale generalnie fajnie... Ja mam malutkiego bzika na punkcie podrozowania, zwiedzania i .. samolotów ;-) A podroz poslubna w cieple kraje to swietna sprawa, calkowite zapomnienie sie mm.... najlepszy klimat na \"zrobienie\" pamiatki z wakacji ;-) ;-) Jak nie zajde w ciaze do wrzesnia to planujemy sobie wyskok na Majorke... zawsze chcialam zobaczyc te wyspe, nie dla plaz i slonca, ale ze wzgledu na szlaki turystyczne, zwiedzanie... A tak poza tym to planujemy wakacje w kraju, może łódki na Mazurach, Władek i okolice, może Pieniny, no zobaczymy jeszcze. Po majowym weekendzie zakochalam sie w Jurze, CUDOWNE miejsca!!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Ale najpierw starania o bobaska, jak sie okaze, ze byly skuteczne, to Baleary na bok, pojedziemy tam kiedys we trojke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai...
dziewczyny rano robilam test...i....2 kreski..bardzo mozne.Ale sie ciesze, a maz jeszcze bardziej.W sobote planuje isc do lekarza,zeby potwierzdzil ciaze.Juz sie nie moge doczekac zeby wszytskim o tym poiwdeizc.Planujemy zrobic rodzicom niespodzianke i powiemy w nasza rocznice slubu tj 25czerwca.Mmam nadzieje ze wytrzymama tyle czasu.Narazie nie chce nic moiwc zeby nie zapeszyc.Trzymajcie sie i zycze powodzenia.buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Melduję się :) Jeszcze testu nie robiłam, bedę twarda i zaczekam do poniedziałku :) A chciałam tylko odpisać Nai... że ja zaszłam w pierwszą ciążę na poczatku lutego, a rodzinie powiedzieliśmy w kwietniu :) To była tylko nasza tajemnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO superacko! Gratulacje nai...farciara! Teraz uwazaj na siebie i na dzidzie i ciesz się..bądź szczęsliwa bo to korzystnie wpływa na dzidzię!!! Ale się cieszę, że ci sie udało! jeszcze raz gratulacje Mamuśka! 😘 😍 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai...
az sie boje dziekowac,zeby nie zapeszac.wiem ze 1 trymestr jest bardzo wazny.Musze o sbiebie dbac i myslec pozytywnie.Tak mnie korci zeby chcoiac mamie powiedziec.Ale mi\usze to utzrymac w tajemnicy.trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodze na forum i takie wspaniale wiadomosci!!:D:D:D Nai,GRATULJE z calego serca!!!❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Wyobrazam sobie Wasza radosc z mezem! Ja bym nie potrafila:O ukryc jak Ty przed rodzina takiego wydarzenia,zreszta mam taka Mamuske,ze tylko spojrzy na mnie i widzi,ze cos ukrywam:P❤️ Mowi wtedy :\"Dziecko jakos dziwnie wygladasz mi tu...\"Zaraz zobaczymy co z toba jest...:O" A propo tutaj w niedziele jest juz Dzien Matki (nie 26go maja,tutaj swieto ruchome),musze cos kupic na prezencik ( chyba czekoladowa Milke w ksztalcie serca+ kwiatki:D) Mazowszankaaa! Ja nie moglam uwierzyc jak przeczytalam,ze lubisz TEZ samoloty!!! Rozumiem ,podrozowac tez kocham (wiele osob),ale ,ze tez kreca sie samoloty!!Super!;) Ja kocham latanie,moment startu szczegolnie,ladowanie,cala ta atmosfere... Mam taki program ntv,tam bardzo czesto pokazywane sa programy jak konstruuja takie potezne samoloty,rozne ciekawe rzeczy z wypadkow,jak szukaja czarnych skrzynek po wypadkach,albo o ludziach,ktorzy steruja samolotami na ziemi (bardzo odpowiedzialna ) praca.Ostatni byl odcinek o ptakach,ze sa utrapieniem na lotniskach,bo jak w leci przy starcie lub ladowaniu do silnika ,moze dojsc do tragedii...Dla mnie to temat morze:D,ale nie bede zanudzac innych czytelniczek...(dodam tylko,ze ostatnio bardzo duzo czytalam o samolocie ,w ktorym rozbila sie z Anna Jantar) A wracajac do podrozy bylam w 2003 roku na wczasach na Majorce,w Cala Ratjadzie,bardzo milo wspominamy(fajna miejscowosc,dla mlodych ludzi:bar,dyskoteki,sklepy)...Bylismy w sierpniu,upaly niesamowite,ale woda wspaniala do kapania....:) Dopiero w Hiszpanii przekonalam sie do owocow morza (teraz je kocham:O) i pokochalam ich paelle,niebo w ustach:D!!Mazowszanka zazdroszcze!!!! Zapomnialam Wam tez napisac,ze bylam niedawno u dentystki skontrolowac zeby.Powiedzialam,ze planuje ciaze i dowiedzialam sie (pierwsze slysze!),ze wiekszosc kobiet ma podczas ciazy problemy z dziaslami,ze krwawia,bola....Nigdy o takim czyms nie slyszalam... U mnie dzisiaj ostatni dzien diety,jutro pochwale sie jakie osiagnelam rezulatay;) Na weekend kupilam cala lodowke jogurtow 0,1% tluszczu,bede sie nimi tylko zywic w celach unikniecia natychmiastowego efektu jojo(tak mi polecano na topiku o diecie na zupce kapuscianej:O) Zmykam ,pozdrawiam! Hej!Ide na kawke:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===> Chce miec Karolinke.. No nie moge!! Nie dosc ze coreczce zamierzamy nadac takie same imiona to jeszcze te samoloty!!! Ja kocham latac - start, ladowanie, och cala te atmosfere na lotnisku i w ogole... Mam symulatora w kompie i czasami sobie \"latam\"... Gdy ide ulica i slysze lecacy samolot, to zadzieram glowe i patrze sobie... I czesto jezdze na Okecie na taras... to sie plainspotting chyba nazywa czy jakos podobnie... No, Chce miec Karolinke... witay w klubie po raz ktorys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade - witam Cię serdecznie. nai... G R A T U L A C J E ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! 🌼 Prosimy o pozytywne fluidy :) ps ja też jestem z Wrocławia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka! Ja czesto jezdze z mezem specjalnie na lotnisko i tam jest taki duuuzy taras dla ludzi (gosci],gdzie mozna ogladac samoloty ladujace i startujace...Dobry pomysl,moze nawet jutro pojedziemy:D!!! Tak samo jak Ty ,gdy slysze samolot podnosze glowe do gory i szukam go wzrokiem:D (trzeba uwazac na slupy i siniaki ewentualnie,hihihi;)! ) Kasiu_79! Kocham Rynek Wroclawia,czuje sie tam wspaniale!!!:D We Wroclawiu chodzilam do szkoly ,na Legnickiej:) Chyba bedzie trzeba myslec powoli o tabelce...;) Jedna \"Fasolka\" juz jest:D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem, co o tym sadzicie, ale ja przymierzam sie do tabelki... Troche nas tu juz jest i zaczynam sie gubic... Nie wiem, jak mi to wyjdzie, ale wpisuje sama siebie na raziea Wy kopiujcie i sie dopisujcie, dobrze? Moze to glupio bedzie wygladalo na poczatku, ale cel uswieca srodki ;-) Nick Imię Miasto Wiek Termin @ Mazowszanka Ania Wawa 28 ????? Oczywiscie nie zalezy mi, by byc na pozycji nr 1 :-) , potem alfabetycznie mozemy zrobic.. No to puszczam, zobaczymy co z tego wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie kicha ;-) no dobrze ale dane moje sa, prosze konstruujmy tabeleczke dalej... no nie moge, Chce miec... mysli sobie kradniemy.... (to o tej tabelce..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazowszanka dopisuje sie :-) Nick Imię Miasto Wiek Termin @ 1)Mazowszanka Ania Wawa 28 ????? 2)ania20.......ania....Warszawa..20...25.05.2006r dodałam tylko cyferki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się dopisuję!! Nick Imię Miasto Wiek Termin @ 1)Mazowszanka Ania Wawa 28 ????? 2)ania20.......ania....Warszawa..20...25.05.2006r 3)mozolinka....Ewa...Szczecin....26...???? no to zaczynamy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazowszankaaaaa
Nick................ Imię ......... .Miasto..........Wiek.......Termin @ 1)Mazowszanka ..Ania ...........Wawa ......... 28...........????? 2)ania20...........ania............Warszawa......20..........25.05.2006r 3)mozolinka....... Ewa............Szczecin........26..........????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×