Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Nick................Imie.............Miasto...........Wiek..........Termin@ 1) Mazowszanka...Ania.......Wawa..............28.............???? 2)Ania20............Ania........Wawa..............20.............25.05.2006 3)Mozolinka.......Ewa........Szczecin...........26...............?????? 4) chce miec Karolinke....Ela...Aachen.........29:P..............??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test negatywny:(,przykro mi. moj łukasz je od paru lat tabletki na cere, musze kazać zbadać mu spermę bo kurcze nie wiem czy te tabletki takie dobre są na te jego plemniki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ❤️ głowa do góry, wiosna tego roku póżno przyszla, to i bociany zastoj pewnie mialy ;-) Wpisuj sie do tabelki i do dziela !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję się !!!!! Też dzisiaj myślałem żeby w końcu ktoś zrobił tabelkę. Mazowszanka - super pomysł :) Nick................Imie.............Miasto...........Wiek..........Termin@ 1) Mazowszanka...Ania.......Wawa..............28.............???? 2) Ania20............Ania........Wawa..............20.............25.05.2006 3) Mozolinka.......Ewa........Szczecin...........26...............?????? 4) chce miec Karolinke....Ela...Aachen.........29..............?????? 5) kasia_79.........Kasia.......Wrocław..........27.........21.05.2006r.(?) Dziewczyny nie uwierzycie, ale gdybym wczoraj wpisywała się do tabelki, to wpisałabym 26 lat, a dzisiaj jestem o rok starsza :( Kasiu 24 bardzo mi przykro z powodu negatywnego testu, ale nie smuć się, taka ładna pogoda za oknem, na pewno następnym razem Wam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 Kasiu79..czyli masz dzisiaj urodzinki? Happy Birthday, sto lat i dzidziusia zdrowego wkrótce zmajstrowanego lub już pod serduszkiem sie lokującego...... 🌼 🌼 🌼 [ 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o moje starania to teraz jest najlepszy czas, wieczorkiem powinno byc milo ;-) Dzisiaj porozmawialam sobie z kolejna kolezanka, ktora niedawno powila dzidzie... Oczywiscie o porodzie......Ona miala bardzo lekki porod..... Napawajacy optymizmem Och...Chcialabym, zeby sie nam w tym cyklu udalo...................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda mam dzisiaj urodzinki Mazowszanko bardzo dziękuję Ci za przepiękne życzenia i oby się spełniły :) A jeżeli stanie się tak jak piszesz to będziesz miała w tym swój udział :D Ja również Tobie i wszystkim dziewczynkom życzę tego samego i to jak najszybciej !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wam kochane, podłamałam się bo narzeczony wraca za 4 miesiace na 1,5 miesiaca i znów jedzie na 4 miesiace więc z tym moim staraniem się nie jest za wesoło. Jakbym miała szanse próbować co miesiac nie byłoby mi tak przykro a tak dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 79 sto lat sto lat od nas wszystkiem małolat:), dzidziusia co często siusia, i seksu udanego, z całego serca życzę ci tego:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko u mnie to już były staranka, mam nadzieję, że owocne. Dzisiaj u mnie 20 dc przy cyklach 28-29 dniowych. Za akieś połtora tygodnia wszystko się wyjaśni. Kochana oczywiście życzę Ci bardzo miłego wieczorku !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia24 i chce mieć karolinkę - dziękuję za życzenia i na wzajem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai...
Nick................Imie.............Miasto...........Wiek..........Termin@ 1) Mazowszanka...Ania.......Wawa..............28.............???? 2) Ania20............Ania........Wawa..............20.............25.05.2006 3) Mozolinka.......Ewa........Szczecin...........26...............?????? 4) chce miec Karolinke....Ela...Aachen.........29..............?????? 5) kasia_79.........Kasia.......Wrocław..........27.........21.05.2006r.(?) 6) Nai...aga.....Wawa....25......?????(jak sie dowiem to napisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wprawdzie na razie bardziej obserwuję topik, niż się na nim udzielam, bo nie rozpoczęliśmy oficjalnych starań, tylko na razie \"przymiarki\" ale co z tych \"przymiarek\" wyniknie zobaczymy w poniedziałek - dzień spodziewanego okresu ;) Ale tabelkę mogę uzupełnić :) Nick................Imie.............Miasto...........Wiek..........Termin@ 1) Mazowszanka...Ania.......Wawa..............28.............???? 2Ania20............Ania........Wawa..............20.............25.05.2006 3) Mozolinka.......Ewa........Szczecin...........26...............?????? 4) chce miec Karolinke....Ela...Aachen.........29..............?????? 5) kasia_79.........Kasia.......Wrocław..........27.........21.05.2006r.(?) 6) Nai...aga.....Wawa....25......?????(jak sie dowiem to napisze) 7)Jonka..........Asia............Wrocław............28.............15.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia......sto lat sto lat, niech żyje żyje nam.... sto lat sto lat, niech żyje żyje nam... wszystkiego naj naj kochanie życzy małolatka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
Nick................Imie.............Miasto...........Wiek..........Termin@ 1) Mazowszanka...Ania.......Wawa..............28.............???? 2Ania20............Ania........Wawa..............20.............25.05.2006 3) Mozolinka.......Ewa........Szczecin...........26...............?????? 4) chce miec Karolinke....Ela...Aachen.........29..............?????? 5) kasia_79.........Kasia.......Wrocław..........27.........21.05.2006r.(?) 6) Nai...aga.....Wawa....25......?????(jak sie dowiem to napisze) 7)Jonka..........Asia............Wrocław............28.............15.05 8]hb.......hania.....lebork....26......brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej!!!!!!! Coraz wiecej nas, ależ sie ciesze!!!!!!!!!!! Wlasnie wrocilam do domu, widzialam sie z jeszcze jedna znajomą, która 2 miesiace temu urodziła przepiekna córeczkę... Och taka słodka żabcia!!!! Tez chce miec taka......Karolinkę!!!! Albo syneczka...na razie nie mam imienia dla chlopca... Och, ide sie starac ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 20 bardzo dziękuję za życzenia. Właśnie rodzice i teściowie poszli do domu. Idę spać bo jestem podnięta a rano do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................Imie.............Miasto...........Wiek..........Termin@ 1) Mazowszanka...Ania.......Wawa..............28.............???? 2Ania20............Ania........Wawa..............20.............25.05.2006 3) Mozolinka.......Ewa........Szczecin...........26...............?????? 4) chce miec Karolinke....Ela...Aachen.........29..............?????? 5) kasia_79.........Kasia.......Wrocław..........27.........21.05.2006r.(?) 6) Nai...aga.....Wawa....25......?????(jak sie dowiem to napisze) 7)Jonka..........Asia............Wrocław............28.............15.05 8]8)hb.......hania.....lebork....26......brak 9)Jade............Asia...........Winnipeg............23..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisalam sie ladnie do tabelki.. widze ze duzo tu Wroclawianek i Asiek :):P ale sie nas namnozylo w tym Wroclawiu;) nai i kasia_79 witam witam... ja mieszkalam w dzielnicy Fabryczna.... i chodzilam do liceum na Nowym Dworze.. jeju - jak tesknie za Wrockiem ( i Polska oczywiscie).. no... ja @ powinnam byla dostac dzisiaj... i ani widu ani slychu... w sumie mam jeszcze kilka godzin ( jest po 17tej) ale nawet mnie brzuch nie boli... doslownie nic... tak wiec albo zmiana klimatyczna ( bylam w PL na Wielkanoc) albo bede miala ladny prezent na dzien matki ( tutaj jest juz w ta niedziele) .. hmmm zobaczymy.. poki co sie nie napawam bo roznie bywa... jak cos kupie jutro rano test i sie zobaczy :) milej nocy Wam zycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewięć Wspaniałych
Nick..................Imie............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Mazowszanka...Ania............Wawa.........28..............???? 2) Ania20............Ania............Wawa.........20.............25.05. 3) Mozolinka........Ewa............Szczecin......26.............?????? 4) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen........29.............?????? 5) kasia_79.........Kasia...........Wrocław......27............21.05.(?) 6) Nai................Aga.............Wawa..........25...........????? 7) Jonka.............Asia............Wrocław.......28..........15.05 8) hb.................Hania...........Lębork.........26..........brak 9) Jade..............Asia.............Winnipeg.......23..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki! Kasia 79 przyjmij ode mnie spóźnione zyczenia urodzinowe, podłanczam się do tych wszystkich życzeń jakie składały ci dziewczyny i dodam jeszcze Dużego ciążowego brzucha - i radosnego pogodnego ducha... Tabeleczka wygląda rewelacyjnie, ile nas jest coraz więcej! Muszę się pożalić nadal nie mam okresiku po zabiegu juz mi się spóźnia 7 dni. Kurka wodna nei wiem czy mam w związku z tym iść do lekarza czy nadal cierpliwie czekać. Paranoja jakaś haha. buziaki w piatkowy dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie manko!!!!! Gdzie sie podziewacie???? Mozolinka... o jakim zabiegu mowisz? Łyżeczkowania? Cos chyba przegapilam... nie doczytalam... sory... Ja nie znam sie na tym... ale jak masz watpliwosci, lepiej udaj sie do lekarza.... A w Warszawie slonce walczy z chmurami i walke wygrywa!!! Ładna pogoda, ptaszki spiewaja i jakas taka euforia i energia mnie rozsadza!!!! Wieczorkiem idziemy ze znajomymi na Pola Mokotowskie do pubu... Bardzo lubie to miejsce!!! Och, jest tak jakos bardzo fajnie!!!!!! Przesylam pozytywne fluidy 👄 i zabieram sie do pracy... Ale bede tu zagladac... Licze, ze wy tez!!!!! Agunia masz dostep do netu???? Odezwij sie czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuffff, i juz weekend!!!! Jeszcze taka pogoda,zyc nie umierac!:D Ja czekam na @ i czuje sie juz jakby mialo juz byc ....Jak do 17go nie bedzie -ide kupic test.Czytalam na wielu topikach,ze dziewczyny maja takie same objawy jak przed@-tylko,ze nie dostaja...;) Ale nie wierze w takie szczescie,ze za pierwszym podejsciem odrazu bylaby Karolinka!!!❤️ (nic nie pisalam moj maz sie smieje,ze jak bedzie chlopczyk to Karol:O -mi wersja a) podoba sie bardziej... Wyobrazam sie bardziej jak plote warkoczyki corce,jak kupuje jej lalki (no,coz jak bedzie na autach -to sie na nich tez poznam..) Poza tym chodze dzisiaj caly dzien glodna:P,skonczylam diete i boje sie rzucic na jedzenie...Jem jogurty,owoce..Ale w glowie marzy sie pizza,jakies ciacho z truskawkami....:P eeeehhh!:(:O Zycze Wam udanego weekendu! Do zobaczenia!Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===>Chce miec Karolinke...Odnośnie pizzy to wlasnie zrobilismy sobie wczoraj taka pyszna domowa.... Nie kusze Cie bynajmniej, tylko pisze, ze moja dieta w gruzach prawie... Staram sie nie jesc po 18-tej i to mi sie udaje. Zauwazylam tez, ze to dziala, bo rano mam plasciutki brzuszek... Poza tym jeżdze na rolkach i cwicze.... http://www.sfd.pl/temat144665/ Powyzej (mam nadzieje, ze sie otworzy) link do zestawu cwiczen na brzuch. Podobno skuteczne, rowniez po urodzeniu dziecka. Odnośnie chlopca i zabawek dla \"Karola\" to tu bym sie nie martwila... Bedac dzieckiem, nie bawilam sie lalkami, ale wlasnie samochodami i misiami... A teraz jak tak obserwuje to zabawki dla chlopca sa rewelacyjne... Kolejki PIKO, samochody, samoloty (!!!), i mnostwo innych. Czesto gdy jestesmy z mezem w poblizu Smyka to wstepujemy do dzialu z zabawkami i podziwiamy, twierdzac zgodnie,ze jak bedzie dziecko, to zabawki beda chyba wiecej satysfakcji sprawialy nam, niz maluchowi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę się dopisać do tabelki. Rzadko zaglądam do was, bo praca niepozwala. Pozdrowienia dla wszystkich starających się. Nick..................Imie............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Mazowszanka...Ania............Wawa.........28..............???? 2) Ania20............Ania............Wawa.........20.............25.05. 3) Mozolinka........Ewa............Szczecin......26.............?????? 4) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen........29.............?????? 5) kasia_79.........Kasia...........Wrocław......27............21.05.(?) 6) Nai................Aga.............Wawa..........25...........????? 7) Jonka.............Asia............Wrocław.......28..........15.05 8) hb.................Hania...........Lębork.........26..........brak 9) Jade..............Asia.............Winnipeg.......23..........????? 10) Olka78 .........Ola..............Tczew..........27...........20.05.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, zagladaj tak czesto jak mozesz!!!! Jestes w tabelce, jestes z nami :-) A ja dzis chyba dyzur na tym topiku pelnie ;-) I prawie monolog prowadze .... Pozdrawiam Was wszystkie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) nooo nadal nie mam @ .... i nadal ani brzuch mnie nie boli ani nic.... dziwne... wg. moich obliczen @ powinnam byla dostac 10tego.. i cisza.... moze naprawde to ta zmiana klimatu ? chyba zaraz polece po test.. przynajmniej bede wiedziala na czym stoje :P kasia -Syskiej NAJ NAJ :) sorry ale wlasnie dopiero doczytalam ze mialas urodzinki.... gapa ze mnie straszna :( u mnie niby slonce swieci ale jest zimno .. tylko +8 stopni :( i zimny wiatr z polnocy.. gRRR ok mykam... milego dnia zycze Wszystkim tu zgomadzonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×