Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Ano niestety, betonowa pustynia ta nasza Warszawa......... Dzisiaj w tramwaju number 3 na Grochowskiej myślalam, ze sie zagotuję, gdy wracałam z pracy..... Na szczescie mieszkam w zielonosci osiedla, prawie na uboczu miasta Temparatura na termometrze w cieniu 33 stopnie i stoi, nawet nie drgnie w dół... Ale popluskalabym sie w jeziorku albo po lesie pobiegala... Ale w weekendzik nabasen i nad Zegrze planujemy wyskok... sie schłodzic... I ciesze sie bardzo, bo jednak uda nam sie wydebic w pracy kilka dni na wypad nad morze, sie doczekac nie moge.... mam nadzieje, ze lekarz nie bedzie widziala zadnych przeciwskazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpływam się, tylko tłuszczyk zostaje hi hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze godzine musze wytrzymac w biurze...zeby jeszcze to otwarte okno dawalo ochlode, a tu nic nawet lekkiego podmuchu nie ma..zmusze chyba kolege zeby dmuchal w moja strone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozolinka a ty tez masz jeziorko.......czyli tez z moich stron???? czy podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że masz uczynnego kolegę, ja niestety muszę zadowolić się wiatraczakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach szczecin- ;-) no widzisz nie doczytałam tabeli-to ty morze masz pod noskiem prawie co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka78 ;-) Moja firma okna bierze z Tczewa;-)z vetrex-u;-) hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ze szczecina..a jeziorko Miedwie lezy 20 km od szczecina, tam mieszkaja moi rodzice no i ja szczesliwie nabylam tam dom... http://www.miedwie.com.pl/ ale przyznam sie szczerze, ze wzgledu na mojego tate, ktory jest zeglarzem co roku zawsze spedzalismy wakacje na mazurach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to FACALDO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach zagle uwielbiam w tym roku juz dwa razy byłam na śniardwach i innych jeziorkach! kocham żeglować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do morza mam 100 km....wiec nie jest tak blisko...ale jak mamy ochote w godzinke jestesmy na plazy w miedzyzdrojach lub Pobierowi.. dwa miejsca, ktore odwiedzamy czesto latem...a najbardziej z miejscowosci nadmorskich uwielbiam Mielno! Zawsze mozna tam poszalec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zagiel zapraszam nad Miedwie...mam Omege....smiga bezblednie..moj brat nei jeden raz wygral na niej regaty wiec jest wychuchana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej..ja po wizycie u gina.. Cuda sie jednak zdarzają!!! Torbiel znikła, tzn zmniejszyła się tak, że już nie nalezy sie nia przejmować!! Jedynie mało pocieszające jest to, że gin kazała mi zwiększyc dawke bromergonu na prolaktyne... mam jeszcze rano brac.. szczerze mówiąc to nie wiem po co, bo wyniki jak na mnie sa bardzooo dobre!! :) 27,8 (norma max 25, wczensiej było ponad 100))!! A tu nagle kaze brac więcej..no nic..jak trzeba to trzeba... Co ciekawe pani doktro stwierdziła, z eja musz emiec krótkei cykle (mam 28-29), bo juz dzis , a jest to 6 d.c. na usg widac duży pęcherzyk.. więc u mnei chyyba dni płodne sa nieco wczesniej niz sie spodziewałam... Teraz trzeba zabrac sie za kuracje zapelenia - 16 dni, potem cytologia..i jest GIT!! Nastepna kontrola prl - dopiero za 3 miesiące.. A wizyta u gina po kuracji - cytologia.. Ale ogólnie jest very good!!!!!!!! Normalnie jestem cała happy!!!!! Sciskam was mocno i pozdrawiam, Vall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VAll ciesze sie twoim szczesciem... ja uciekam juz do domku...skocze nad jeziorko i troszke odsapne... buziaki 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall cieszę się z twych badań :) Do jutra, powoli zamykam tą budę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopsa,tralalalalala;) Prosze z czym wrocilam:O ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|................|..| |.|..szam-.......|..| |.|..-pan.......|...| |.|__________|..| |.....................| |.....................| |.....................| |_____________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce mieć Karolinkę=> właśnie tu do Was zajrzałam mając nadzieję na łatwy łup i prooooooszę :D ...i juz mam szampana u czercówek... :D 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela, Agentko Numer Jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Ja zamawiam do tego szampana porządnego kebaba XXL i stolik nad jeziorem, i świece na stoliku...I nastrojową muzykę... Nie bardzo to wszystko pasuje, ale jak miec zachciewajki to mieć..... A tak naprawde to ide ugotować sobie jajeczka, dawno nie szamałam takowych......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio 77,jakby znalazl sie wlasciciel butelki na Waszym topiku to podaj haslo: FASOLKA;) -powinno przejsc;)Ja wykradam obrazki w chwilach jak nikogo nie ma na topikach i probuje zacierac slady,wiec moze sie nie skapna?!:O;) Mazowszanka ja bede Cie teraz pilnowac i zadnych kebabkow!!!Jajeczka moga byc,cacy! Opowiem Wam teraz cos smiesznego.Przed chwila maz mnie wolal z kuchni,zeby mu cos podac a ja do niego: -\"Cicho, Kochanie ja tutaj sie na topiku staram o dziecko\" -Coooo? Jak z kim? Z czym? COOOOOoooooO? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozolinaka i inne Kobietki , ktorym test wyszedł negatywnie a okresu brak - czytałam ze czasem testy nie wykrywają ciązy i wychodzą negatywnie choć ciąza jest - najlepiej zrobić badania krwi - Beta HCG - są 100%. I dla osob mających problemy z tarczyca- u nich może być odwrotnie- wynik pozytywny a ciązy brak :( Jak ja robiłam to płaciłam ze to badanie 25 zł wiec nie tak super drogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie z rana.... znowu się zapowiada ukrop...brrrrr Ale ja jadę do domciu i dam czadu nad jeziorkiem;-) Dzięki Ewapit za cenną wiadomość- my nie zafasolkowane mamy w was skarbnicę wiedzy o objawach i innych dolegliwościach.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie z samego rana.. 🌻 po zrobionym tescie - wynik negatywny- wzielam tabletke na wywolanie @ za 5 dni dostane bloody niechciana. Mam nadzieje, ze kolejny cykl bedzie pomyslny.. nie ma co sie stresowac. Jak szlam sobie spokojnie do pracy i tak rozmyslalam doszlam do wniosku, ze chyba najlepiej nie zastanawiac sie czy to jest ten wlasnie moment na zajscie w ciaze. Stres i nerwy jakie towarzysza pozniej przy oczekiwaniu na @ jest bardzo wykanczajacy, wiec ja czekam na @ i nie przejmuje sie czy trafie w ten wlasnie dzien. Przede mna jeszcze troche czasu na zajscie wiec nie ma co panikowac. Moze najpier musi mi sie wszystko wyregulowac po zabiegu! A dzien zapowiada sie dzisiaj strasznie goracy - w sumie zadna nowosc!! ale pracujac systemem (jak to u mnie nazywaja \"Systemem Paderborn\" caly tydzien od 8-17 a dzisiaj od 8 do 12 wiec juz nie moge doczekac sie konca dnia pracy!!! Moze skocze na jakies zakupki a pozniej nad jeziorko... Milusiego dnia wam zycze ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej znowu ja, Dzisiaj dowiedziałam się ,ze jest w ciązy żona kolegi z klasy.... w sumie nic dziwnego , ale dziecko nie było planowane -a ona brała od dwóch lat tabletki antykoncepcyjne......i gdzie tu logika....maja dwójkę dzieci z drugim zaszła jak miała wkładkę - i tez zaszła......Jakie to są w zyciu niespodzianki....teraz się tylko boi, bo w drugim miesiącu wyszło ze jest w ciąży a nadal brała tab.- w sumie tez bym siębała....Ale wierzę ,ze bedzie wszystko oki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUZIA NIE KOLEGI Z KLASY TYLKO Z PRACY----- PRZENIOSŁAM SIĘ PARĘ LAT WSTECZ WIDZĘ - TO WSZYSTKO OD TEGO UPAŁU HIHIHIHI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie takie wrazenie, ze wszystkie dziewczyny dookoloa chodza z brzuchami...moja mama nawet stwierdzila ze to wyglada na epidemie ciaz..jak w roku 1979 w okresie lipiec/pazdziernik... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja teraz to widzę na każdym kroku cięzarne kobiety.... to bardzo ciekawe...... pytanko do którejś zafasolkowanej ..... Czy jakoś inaczej wyglada śluz jak juz jest się w ciązy...???czy któraś to zauważyła ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna29 w jakiej firmie pracujesz - budowlanej, mówisz że bierzesz z vetrexu okna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×