Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Dopiero teraz się staram i to tak porostu trafiłam w dni płodne co spostrzegłam w kalkulatorze....poprostu teraz od tego cylku przestajemy uważać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Ania20.............Ania............Wawa...........20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin....... 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen...........29.............10.07. 4) Nai.................Aga.............Wawa............25.............????? 5) hb.................Hania...........Lębork...........26.............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23.............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........15.07.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 9)myszulka06.....magda...........k-ow.............27........29.05.2006 10)mathylda..........................opole..............29............25.06. 12)Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 14) Rosa.........Bozena.........Rybnik...............28..........10.07 15) Anika79......ania............Wawa................27...........18.07 16) agna29......Agnieszka...Wawa..................29............16.06 kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 .................................................................... Mazowszanka.......Ania............Wawa............28.........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ..........25.........17.01.2007 Jonka.................Asia.........Wrocław...........28.........22.02. Ewapit...............Ewa..........Częstochowa......27...... 08.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie termin okresu który mam dostać ??? czy ostatnio jaki miałam -bo zgłupiałam???? :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eWAPIT.... a TY KIEDY POCZUŁAŚ ZE JUZ JESTES W CIĄZY ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni jaki miałas- a dni płodne są po ostatnich dniach upławów tzw. kurze białko do Juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mathylda
hejka ewapit--> gratuylacje z okazji zafasolkowania:D a ja tu znow na chwilke, kurcze niech juz mam ten komp na dluzej bo wpadam tu tylko wiecznie na chwilke i ani z wami pogadac dluzej nie mpoge ani czegos wiecej sie doweidziec ale informuje ze u mnie @ nadal brak:D......... ale testu jescze nie zrobilam a wiec tabelka wyglada na razie tak: 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............10.07. 4) Nai.................Aga.............Wawa.............25.............????? 5) hb.................Hania...........Lębork............26.............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23.............????? 7) Olka78 ...........Ola..............Tczew............27.......15.07.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 9) myszulka06.....magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 10) mathylda..........................opole..............29.............????? 12) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 14) Rosa.........Bozena.........Rybnik.................28..........10.07 15) Anika79......ania............Wawa..................27...........18.07 16) agna29......Agnieszka...Wawa....................29............16.06 17) kasia_79.......Kasia..........Wrocław.............27......29.01.2007 .................................................................... Mazowszanka.......Ania............Wawa............28.........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ..........25.........17.01.2007 Jonka.................Asia.........Wrocław............28.........22.02. Ewapit...............Ewa..........Częstochowa......27...... 08.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Coraz nas więcej, bardzo się cieszę i gorąco witam Agnę i Anikę!!!!!!!!!! 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ mam nadzieje, ze bedziecie pojawiały się codziennie i że będziemy sobie miło konwersować o staraniach, bobaskach i nie tylko :-) Ja na razie będe sie pojawiała na kafe popoludniami, bo wczesniej w pracy nie ma jak zupełnie.... nowy projeklt przede mną, nie mam możliwości nawet Was podczytywac, nad czym serdecznie ubolewam, bo omijaja mnie dyskusje \"na żywo\" :O Ewa pytałaś kiedy iśc do gina, dziewczyny różnie chodzą, niektóre od razu po zrobieniu testu chca potwierdzenia na tescie bety, robią to co kilka dni, ja z racji chorobska, ktore mnie dopadlo moglam pojsc do lekarza dopiero ...w 9 tygodniu.... A co do odczuc przed zrobieniem testu to intuicyjnie \"wiedzialam\", ze sie udalo, po prostu czulam, ze cos sie zmieni, nie potrafie tego wytłumaczyć... ale im blizej terminu @, to coraz bardziej zaczynaly ogarniac mnie watpliwosci tak ze jak zrobilam test i wyszly 2 krechy to sie w sumie bardzo zdziwilam, ze jednak sie udalo :-) Trzymam kciuki za wszystkie starajace się, na pewno wkrótce zostanie obwieszczona kolejna dobra nowina.... :D Serdeczne pozdrowionka!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo,Mathylda,fajnie ,ze sie odezwalas!! Ciekawe co robia inne Dziewczyny z naszej tabelki:Nai,Jade dawno sie nie odzywala... A propo gdzie sie podziewa MAMA........naszego topiku????;):D:D Dzisiaj mecz,obojetnie kto wygra i tak beda trabic do pozna w nocy:O Wiec dzisiaj robie wyjatek i nie kibicuje nikomu:P Hejka!🖐️ P.S.Szkoda,ze na tym forum nie mozna wklejac zdjec....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczernilam sie w koncu;) i poprawiam tabelke bo taka chcialabym byc skrupulatna ze wpisalam kasie do nie wlasciwej czesci, sorrki🌼 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............10.07. 4) Nai.................Aga.............Wawa............25..............????? 5) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........15.07.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 9) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 10) mathylda.........................opole...............29..............???? 12) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 14) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........10.07 15) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 16) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa.............28........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. Ewapit...............Ewa..........Częstochowa.......27...... 08.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!!!! Ja dzisiaj też spokojnie siedze i oglądam mecz niewzruszenie...... Bez stronniczości.... Ostatnio byłam bardzo pod wrażeniem portugalskiego bramkarza, przypomnialy mi sie czasy, gdy to argentynski bramkarz tak pieknie bronil jedenastek...16 lat temu.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathylda, a jak Ty się czujesz????? Bo ja z kolei czuje, że to chyba jest TO...... Zrób test, będziemy świętować... Ja nawet sobie pozwole na lampkę szampana... wirtualnego chyba mogę... A tak poza tym to jest nas 20 bab w tabelce i super!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mazowszanko no wiec jak zrobie test to oczywiscie poinformuje, ale fakt ze czuje ze to moze byc TO, bo juz 9 dni po terminie @ i piersi mnie bola i jest mi jakos tak spiaco i ciezko choc w moim przypadku akurat to zadna nowosc bo ja straszny spioch jestem hihi:D poza tym zadnych objawow u mnie nie zaobserwowalam........ na razie to tyle bo musze juz zmykac juztro postaram sie wczesniej zagladnac pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) a propo pracy, moje motto \" środa minie- tydzień zginie\" :) wiecie co, ja sie nie skapnęłam ze jestem w ciązy, podbrzusze boli jak na nadejście @, ale fakt piersi to dołownie dotknąc nie mogłam, no i te minimalne upławy dały mi do myślenia. Do gina pojde na początku sierpnia, bo nie ma sensu wczesniej:) czy mozna jezdzić na rowerze na początku ciązy?? jak ćwiczyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............10.07. 4) Nai.................Aga.............Wawa............25..............????? 5) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........15.07.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 9) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 10) mathylda.........................opole...............29..............???? 12) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 14) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........10.07 15) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 16) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 17/ Vall...............................Kraków............27.......... 1.07 kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa.............28........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. Ewapit...............Ewa..........Częstochowa.......27...... 08.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj wszystkie mamusie i przyszłe mamusie :-) Ja mam mieć @ według planu ok.14-15.07 i ciekawe---- :-=) Ale nie myślę nawet o tym,ze mi się udało-bo to by było za bardzo fuksiarsko :-) Ale nie ukrywam ,ze takie małe ziarenko-takie tyci,tyci nadziei jest :-) :-) :-) Tak to chyba juz jest z nami kobietkami :-) Ale w następnych dniach płodnych do dzieła będzie- teraz przez gości mogłam tylko raz popróbować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o kurcze ile tu tabelek :) witam nowe kolezanki :):):) agna29 wiesz cuda sie zdarzaja moze ty tez bedziesz farciara :) zycze ci jak najlepiej .... ojoj ale z tymi sloniami sie porobilo :):):) ewapit mozna cwiczyc ale taka relasacyjnie ;) byle nie wyczynowo ;) najlepiej cwicz rozciaganie ... i miescie pochwy tz cwiczenie keggla;) mazowszanka i jak sie czujesz 👄 chce miec karolinke mamy w tym samymn czasie dostac @ moze to znak !? hihi polaczylam nas burza ccccccoooo ty na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczyny- wierze ze bedzie oki, że za chwile sie dopiszecie na dole tabelki, życze Wam tego z całego serca. Aga ja tez tak myslałam jak Ty- ze niby nie a jednak promyk nadzieji, kup sobie Bobo-Test (podobno najczulszy) i czekaj na dzień okresu, jeśli nie dostanioesz, zrob sobie test nastepnego dnia z rana. Ja miałam tę drugą kreseczke badzo kiepsko widoczna - ale była. Trzymam kciuki, niektorym za pierszym kochanie sie udaje wiec czemu Tobie ma sie nie udac:) A do kobiet w ciązy- czy macie tez zaparcia- czy ja sie źle odżywiam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ewapit niektore cierpia na te dolegliwosc no jesli ci dokucza musisz zmienic swoje nawyki zywieniowe ;) nie wszystkie oczywiscie hmm musisz dojsc do tego ktory produkt wywoluje te dolegliwosc np banany zatwardzaja :);) a co do testu polecam QUICK VUE jest czuly szybki pewny i latwy w obsludze ;) i mozna go robic o kazdej porze dnia ale zalecany jest oczywiscie mocz ranny :) i do gory ;) ojoj widzie ze sie rozkrecamy :)hihi karuzela karuzela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...wydaje mi się dość istotne to co Wam che napisac... nie róbcie testu przed spodziewanym dniem @. Ja zrobiłam niby 7 dnia po załodnieniu - za 3 dni miałam dostać @ i test mi wyszedł negatywny. Nie przyznałam się męzowi ze zrobiłam ( on bardzo chciał też zostać tatusiem) więc wspolnie 2 dni po planowanym terminie @ zrobiliśmy test i ja będąc przekonana ze lipa- oczy ze zdumienia przecierałam.... więc cierpliwości :) WARTO POCZEKAC TE PARE DNI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O super ,że testy polecacie-będę miała na uwadze..... Ewapit ty to potrafisz nadziei narobic :-) :-) :-) Ja to się wam kochaniutkie przyznam ,ze myslę ,że nie ale podświadomi , że a moze..... Wiecie najgorsze jest rozczarowanie ;-) TAK BYM CHCIAŁA ,ŻEBY SIĘ UDAŁO -HIHIHIHIHIHI A KTÓRA Z WAS STARA SIĘ NAJDŁUŻEJ ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe panie 🌻 Dziewczyny rozgadałyście się , nie było mnie tylko 1 dzień, a tu takie mam zaległości ;) Ale po kolei : Jestem po pogrzebie, było bardzo dużo ludzi ponad 300. Dzień był piękny, słoneczny, wszystko trwało długo, gdyż każdy chciał wyrazić podziękowania, powspominać, w sumie uroczystości trwały ze 3 godziny. Jeżeli chodzi o moją skromną osobę :p okazało się że muszę wrócić do leków, zaś te brane poprzednio spowodowały, że zaczyna mi się - według lekarki - wszystko normować. Te bóle podbrzusza i jajnka, o których wspominałam, to było jajeczkowanie. Ale się zdziwiłam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko ciebie też bolało więc może u ciebie też się poprzesuwało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna29 ja pierwsze 2 lata specjalnie się nie zabezpieczałam, kolejne 2 lata starałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............10.07. 4) Nai.................Aga.............Wawa............25..............????? 5) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........16.06.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 9) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 10) mathylda.........................opole...............29..............???? 12) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 14) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........10.07 15) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 16) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 17/ Vall...............................Kraków............27.......... 1.07 kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa.............28........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. Ewapit...............Ewa..........Częstochowa.......27...... 08.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czesc czesc!!!!!! No i wiedzialam, ze ominie mnie gadka na żywo... buuu... ale co zrobic.... Ewo, moja ginka powiedziala, ze mozna cwiczyc, jezdzic na rowerze (ja jezdzilam, jak było chłodniej), bardzo wskazany basen... Oczywiscie nie moga to być ćwiczenia wyczynowe... I bardzo istotna uwaga... nie nalezy dopuścic do zagrzania się... jak tylko zrobi się zbyt ciepło, usiąść, napić się wody, ochłonąc... Dzisiaj moje samopoczucie jest zadowalajace, mogloby tak byc zawsze...zero dokuczliwosci ze strony ukl. pokarm!!! :D I bardzo istotna dla mnie sprawa: znowu mogę pić herbatę!!! Bo miałam etap, ze odrzucało mnie od niej, zwłaszcza od chłodnej.... Za 2 tygodnie idę do ginka.... i będę miała usg brzuszne...mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze..... odebrałam wyniki, na toxo nie mam przeciwciał, wiec bede musiala zachowac wysoką profilaktykę... a już myslalam, ze szamnę sobie tatarka... i na kebaby musze uwazac... podobno niedopieczone miesko bardzo niebezpieczne jest... jeszcze co do testow to slyszalam tez, ze Qiuc View jest najlepszy, uzylam go za drugim razem, po jakiejs pol minucie zaczal pokazywac te druga kreskę, w srodku dnia, jakies 2-3 dni po terminie @. Ale tydzien wczesniej zrobilam Bobo Test, rowniez w srodku dnia i tez juz pokazal drug kreske, tylko bardzo slabo widoczną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej,u mnie burza wlasnie sie zaczyna,jestem zla jak diabli,bo juz raz napisalam dlugieeeeegggggo posta i mi wcielo,buuu😭 Ola78! usmialam sie z nowej stopki!! Wpadne po burzy,lece ratowac prania😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×