Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Mozolinko- głowa do góry....bo zrobiło mi się strasznie smutno-a musimy mysleć pozytywnie!!! UDA SIĘ ZOBACZYSZ- TO PRZECIEŻ SZCZĘŚLIWY TOPIK.....pRZECIEŻ NASZEJ ZAŁOZYCIELCE SIĘ UDAŁO I PO NIEJ KOLEJNYM PRZYSZŁYM MAMUSIOM.....WIEC ONE TERAZ ZA NAS KCIUKI TRZYMAJĄ I NAPEWNO ODDADZĄ NAM TROCHĘ POZYTYWNYCH FLUIDÓW.... PRZYSZŁE MAMUSIE MAM RACJĘ ???? MUSI SIĘ UDAĆ JAK NIE PRZY PIERWSZEJ PRÓBIE TO BĘDĄ KOLEJNĘ!!!!!!! JA W TO WIERZĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hej dziewczyny u mnie jest zawsze regulanie co 28 ani + ani - :) no chyba ze tak jak ostatnio czyli 3 miesiace temu @ zrobi mi psikusa i spozni sie 18 dni a ja zylam wielka nadzieja a tu tak porazka :((:(:( na calej lini olka :):):) dzis mnie juz nic nie boli ale pewnie to cisza przed burza bo 10 mam @ a ja mam takie bole ze sie tu pewnie nie pojawie :P mozalinko bedzie dobrze glowa doi gory :) agna no masz rcje :) mazowszanka daj znac co tam u ciebie :) chce miec karolinke jak tam brzucho daje cos znac o @ zycze zeby nie przyszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem... ale ciężko jest jak człowiek nastawia sie a tu taki zawod... musze jutro rano zrobic drugi test i wywolac sobie okresik.. moze takie wywolywanie zle wplywa na dni plodne..bo cykl jest zachwiany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOZOLINKA- nie znam się ale te wywoływanie to musi być strasznie męczące i może wpływa na owulację -a co mówi twój gin? A jakbyś nie wywoływała to co ? wtedy wogole bys nie miała @???? Ja jstem dobrej myśli -uda ci się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeesc Dziewczyny,ja juz po pracy ,w sumie dzisiaj tylko siedzielismy,nic nie bylo...Mysle,ze znowu szef pozwalnia kilka osob:O Teraz tutaj nikt nie robi zebow-wszyscy jada za granice,gdzie taniej.Kiedys bylo inaczej bo kasy chorych pokrywaly leczenie protetyczne,i to prawie w calosci a teraz prawie nic... Dobra juz nie marudze!:O Zobaczcie jaka fajna dzisiaj stronke przynosze z szaberku:D!!! http://www.tik-tak.pl/ Ola78! Prania uratowalam przed burza i zmoknieciem z balkonu:D;) Myslalam ,ze gdzies poleca juz w swiat pomimo klamerek,tak wialo i lalo!! Narazie uciekam! Hej!;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się za chwile roztopie.... chyba jednak lato to meczaca pora roku! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat zażywam rozkoszy przy biurku, jestem sama no i wentylatorek w wersji MINI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w pracy okna pootwierane, przeciag na maks i zero powietrza... wyszlam na chwile do sklepu i myslalm, ze zwariuje! po pracy jade od razu nad jeziorko...moze sie popluskam! Wczoraj woda w Miedwiu byla goraca jak zupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca1
u mnie klima chłodno ale przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w imieniu wszystkich pać ciężko pracujących nad zaludnieniem naszego globu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca1
witam rzeczywiście tu milutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz się do naszej tabeleczki, jak masz ochotę i zaglądaj jak najczęściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca1
a jak to zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,starac sie;)!!! Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............10.07. 4) Nai.................Aga.............Wawa............25..............????? 5) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........16.06.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 9) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 10) mathylda.........................opole...............29..............???? 12) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 14) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........10.07 15) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 16) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 17/ Vall...............................Kraków............27.......... 1.07 kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa.............28........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. Ewapit...............Ewa..........Częstochowa.......27...... 08.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiuj poniższą tabelkę i wpisz swe dane Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............10.07. 4) Nai.................Aga.............Wawa............25..............????? 5) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........16.06.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 9) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 10) mathylda.........................opole...............29..............???? 12) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 14) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........10.07 15) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 16) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 17/ Vall...............................Kraków............27.......... 1.07 kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa.............28........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. Ewapit...............Ewa..........Częstochowa.......27...... 08.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca1
Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............10.07. 4) Nai.................Aga.............Wawa............25..............????? 5) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........16.06.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 9) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 10) mathylda.........................opole...............29..............???? 12) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 14) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........10.07 15) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 16) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 17/ Vall...............................Kraków............27.......... 1.07 kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa.............28........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. Ewapit...............Ewa..........Częstochowa.......27...... 08.03.2007 oczekująca........Marta..........W-wa.................28........21.06.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mi juz Dziewczyny z tego goraca odbijac zaczelo,ide pod prysznic.Nie chce zapeszac,ale mam dostac 10go okres ,ale wcale sie nie czuje sie przedokresowo...?!Chociaz niby Dziewczyny pisaly,ze czuly sie normalnie ,jak przed@ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie poprawić Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............10.07. 4) Nai.................Aga.............Wawa............25..............????? 5) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........16.06.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 9) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 10) mathylda.........................opole...............29..............???? 12) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 14) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........10.07 15) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 16) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 17/ Vall...............................Kraków............27.......... 1.07 18)oczekująca........Marta..........W-wa.................28........21.06.2007 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa.............28........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. Ewapit...............Ewa..........Częstochowa.......27...... 08.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie oficjalnie przywitac kolejną Warszawiankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
|^^^^^^^^^^^^^^|| | ZIMNE PIWKO ||\'\"\"|\"\"__,_ | _____________ ||__ |__|__ |) |(@) |(@)\"\"\"**|(@)(@)****|(@) ....................................................................... To jest samochód z browarem, przynoszący szczęście. Wyślij go do wszystkich znajomych, a w wakacje browar będzie lał się litrami Dziewczyny,wiem,ze nie kazda moze ,ale na powiatnie nowej osobki na forum!!!!:D:D po kufelku!!! (z szaberku,swieze z pianka;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu zdradź mi z którego topiku pożyczasz na wieczne oddanie piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna dziewczyno tak cię wykorzystujemy, ale jak wpadniemy to wszystkie hi, hi, hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×