Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość eva=zam==
do "chcę miec Karolinke" miejmy nadzieje , ze jednak nie ( @) trzymam kciuki. Ja juz jestem po @ czerwcowej a lipcowa ma byc ok26-27 .07.miejmy nadzieje, ze jednak się nie zjawi. Jeżeli tak to idę do lekarza i zaczynam badania i intensywne leczenie. Teraz kiedy jest gorąco w szczególności widac kobitki w ciązy i szczęśliwe mamusie ze swoimi pociechami w wózkach- tez mi się to marzy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa-zam==
Dziewczyny, która z was mieszka na padkarpaciu lub lubelszczyznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyzny czytam was od kilku dnia i chyba sie przylacze, w gromadzie to zawsze razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim chcialabym pogratulowac wszystki mdziewczynom ktorym sie juz udalo i czekaja na swoje skarby. Wierze ze nam pozostalym tez sie uda!!! No ale moze zaczne od poczatku i napisze kilka slow o sobie. Mam 27 lat i od 5 lat jestem mezatka. Mamy 4letnia coreczke ale jako ze sama jestem jedynaczka to nie chce zeby moje dziecko bylo samiusienkie i od pewnego czasu staramy sie o kolejne malenstwo. w sumie nasze starania trwaja od 2003 roku z przerwami, troche w miedzyczasie mi sie chorowalo i mielismy obowiazkowe przerwy. W trakcie juz juz myslalam ze sie udalo i znowu byl zawod, jeden drugi trzeci piaty negatywny test i kilka wizyt u lekarza z malo przyjemnymi diagnozami odbilo sie bardzo na mojej psychice... no ale postanowilam ze jednak sie nie poddam. Za bardzo pragne m,alenstwa i wiem ze dla mojego meza tez ten przyszly maly czlowieczek jest bardzo bardzo wazny. Teraz lekarz dal mi zielone swiatlo. Od kwietnia wizelismy sie porzadnie do roboty ;) nauczylam sie obserwowac swoje cialo i tylko psycha mi czasami dokucza bo chcenie co nie co mi przeszkadza, ale to chyba norma jak sie bardzo chce a nie wychodzi. Od pewnego czasu buszuje w sieci szukam roznych stron o staraniach i udanych oraz mniej udanych probach. Tak trafilam na wasz (mam nadzieje ze juz na nasz) temat. Zajelo mi troche czasu przeczytanie wsyzstkiego od poczatku i jeszcze troche moge was mylic ale w sumie wiem co w trawie piszczy :) Nie wiem czy znacie taka stronke http://starania.webd.pl/viewtopic.php?t=248 tutaj jest troche o pozycjach wspomagajacych zajscie i wiele wiele innych rad. Mysle ze to niezla skarbnica informacji dla wszystkich dziewczyn czekajacych na TEN dzien i 2 kreseczki :) A teraz pora na tabelke Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............10.07. 4) Nai.................Aga.............Wawa............25..............????? 5) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........16.06.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 9) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 11) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 12) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........10.07 13) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 14) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 15) Vall................................Kraków.............27........... 1.07 16)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........21.06.2007 17)AniaM...........Ania.......... Lomza.............27........23.06.06 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa.............28........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. Ewapit...............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 mathylda..............................Opole...............29.............???? pozdrawiam i milej niedzielki zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki, szczególnie naszą nową koleżankę!!! Aniu (imienniczko :-) ) 🌼 cieszę się, że mogę Cię przywitac jako pierwsza :D Kilka dni i na pewno nie będziesz już nas mylić... Pojawiaj sie tak często, jak będziesz mogła, miło sobie pokonwersujemy..... Cały czas upał, nawet nie chce nam sie jechać nad wodę, bo do tego trzeba wyjśc na ten skwar.... :O Pozdrawiam serdeczniutko, znikam, wyłączam kompa, bo to dodatkowe źródło ocieplania...buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam najpierw nowa Kolezanke!!!!:D:DAnia przejrzalam stronke do ktorej podalas linka,dziekue,duzo wiadomosci mi sie przyda;)!! U mnie dzisiaj juz przyjemniej nie ma upalu,jest czyms oddychac. Jutro chyba bedzie @,juz tak sie czuje jak przed nia zawsze:O Buziaki👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam- uuuuuffffff jak goraco :-) Pragnę powitać AnięM 🌼 i zaraz zabiorę się do czytania linku -ktore co niektóre już przegladałyście.... \"chcę mieć karolinkę\" ja też spodziewam się @- mam dostać za tydzień i w sumie czuję się tak jak w kazdym miesiacu.... ;-( zaczyna mi wiercić w jajniku- trochę nabrzmiewają piersi - czyli zgodnie z planem tak jak zawsze(wypisz -wymaluj :-( Ale nic trzeba się bedziie wziąść do roboty w następnym cyklu....... W sumie teraz nawet się nie postaraliśmy tak porządnie- warunki nie pozwoliły ;-( Ale mam przed soba jeszcze tyle czasu-dopiero zaczęłam się starać -hihihi a już marudzę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle przesiedziałam wczorajszy dzień w wodzie - jeszcze takiej wody w jeziorze ciepłej to chyba nie było -jak zyję .....Ale dzisiaj znowu muszę tkwić w Warszawce-męzunio w pracy... :-( jest mi baaaardzo smutno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JjjessstEm!!!:D ja w tym miesiacu sie \"porzadnie\" staralam,wiec bedzie mi naprawde przykro jak dostane @,kurcze mam nadzieje,ze nie zalapie jakiejs schizy....:( Dzisiaj mecz Wlochy-Francja.Za kim jestescie Dziewczyny? Jakie sadzicie beda wyniki???? ja daje 2:1 dla Wloch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej... To powiem ci szczerze \"chcę mieć Karolinko\", że nie mozesz dostać @...skoro porzadnie sie starałas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TRZYMAM KCIUKI !!!!!!!!!!!!!!!! U MNIE PORZADNIE NIE BYłO-WIę C NA TWOJą KORZYść MOGE DOSTAć @ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pOśWIęCę SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chodzi o mecz to sama nie wiem - za kim jestem- ale obejrzę! Chcę mieć Karolinkę.....ile się starasz juz? Dopiero zaczęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna29,dziekuje❤️:) Staram sie w zasadzie 3 cykle,w kwietniu uwazalam ,bo odstawilam pigulki,ale w maju,czerwcu,lipcu zaczelam prawdziwe ;) starnia... Smuci mnie to,bo duzo osob pisz,sadzi,ze wlasnie najlepiej po odstawieniu jest zajsc w ciaze.....Dlatego troche zaczynam sie juz niepokoic....Niecierpliwic....Zastanawiac sie czy wszystko jest OK...:O Mecz jak narazie 1:1 ;) Milego wieczorku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile pzryjecie :) ciesze sie ze stronka sie podobala i przynioslam ze soba w ramach wpisowego cos ciekawego :D ja mialam doczytac do konca wszystkie psty na staraniach a tu nagle spontanicznie postanowilismy jechac nad rzeczke, wyciagnelismy znajmych i tak wypad nad wode zakonczyl; sie w skansenie a pozniej juz juz mielismy jechac do domu a tu nagle pomysl grillowy \"zatrybil\" iu dopiero co wrocilismy, ufff troche odpoczelam i sie odstresowalam moje starania sa co miesiac porzadne ;) mysle ze psychika mi co nie co tu przeszkadza ale jak tu sie wylaczyc jak tak bardzo sie chce... Mazowszanka ty to uwazaj na sloneczko, teraz nie wolno ci sie przegrzewac 🌻 Chce miec Karolinke - uwazam ze masz swietne podejscie z tym nienastawianiem sie okresowym ze @ przyjdzie, lepiej sie przyjemnie zdziwic niz po raz kolejny rozczarowac; po pewnym czasie psychika jest zbyt silna i co okres to wielkie rozczarowanie, stres lzy wyrzuty do siebie partnera i co gorsza zwatpienie w siebie.. dlatego mysl mysl ze @ przyjdzie a my tutaj bedziemy myslaly taaaaaaaaaaaaak mocno zeby sie nie zjawil :) Agna 🌻 potwierdzam woda super ciepla, w rzece tez az milo.. zreszta mile sie zaskoczylam ze PISA taka czysciutka.. a tak w ogole to popsul nam sie TV wiec moze dzisiejszy wieczor sporzytkujemy przyjemniej ;) swoja droga trzeba wynagrdzic mezowi nieogladanie finalu :) jestesmy za wlochami 2:! dla makaroniazy, nie lubie zabojadow :P milutkiego wieczoru drogie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja dostalammmmmmmmmmm @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu witam nowa kolezanke :) bardzo mi milo i zycze powodzenia :) goscie juz pojechali :) ale ubaw byl i nawet zapomnialam ze mam dostac szalelismy w basenie ubawu bylo po pachy a tu godz. temu takie rozczarowanie :(:(:( chce miec karoline trzymam za ciebie mocno kciuki :) pozdrawiam :) a jesli chodzi o mecz to narazie jest 1-1 :) remissssssssss hihi i jest mi obojetne kto wygra :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa !!! Nie bierz do głowy- uda się następnym razem....grunt to jak pisze nasza nowa koleżanka AniaM nie wolno się załamywać- MY TO WIEMY- I WPROWADZAJMY POZYTYWNE NASTAWIENIE! Moja dewiza życiowa : \" ZAWSZE COS DZIEJE SIę PO COS \" ;-) wIęC DOSTAłAś OKRES BO TAK MUSIAłO BYć- WIDOCZNIE JESZCE NIE NADSZEDł CZAS ....JA TAK MYśLę TEZ O SOBIE...zAJDZIESZ WTEDY KIEDY TWóJ ORGANIZM PORZąDNIE SIę DO PRZYJęCIA DZIDZIUSIA PRZYGOTUJE- BY BYłO SLICZNE -ZDROWE I DOBRZE SIę NOSIłO W BRZUSZKU.... GłOWA DO GóRY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieki :)❤️ a jednak WLOCHY mistrzami :) dostalam @ ale ;) dziwne brzuch mnie nie boli :) tz fajnie :):):)[jupi ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hihi do gory :) kurcze chyba cierpie na bezsennosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a jak chce byc wpisem 1800 :P:P:P zawsze o tym marzylam :):):) 🌼 a wy co spicie !? wstawac ... hmmmm co to bedzie jak bedziemy dobijac do 2000 wpisu ;)koniec swiata :P buhahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam w nowym tygodniu!!!:D U mnie pada dzisiaj deszcz,cala noc nie spalismy tak Wlosi swietowali swoje zwyciestwo,glosniej bylo niz na Sylwestra (tyle ich tutaj jest),na ulicach przechodzily cale pielgrzymki.... Hihi;)-wczoraj zgadlam wynik meczu....:D @ nie ma,ale czuje,ze lada chwila bedzie:O Wiec Rosa przebij piatke🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę mieć Karolinkę i inne dziewczyny witam w poniedziałek!!!!!! nie lubie pobiedziałków-ale grunt to optymistycznie przez niego przejść !!!buuuu A moze -chcę mieć Karolinkę to nie @....???? nie kracz -bo moze nie dostaniesz !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki myslalam ze polowa z was jeszcze w pieleszach a tu zycie tetni :) pocieszam sie ze jeszcze 5 dni i znowu weekend ;) przegadalismy wczoraj z mezem caly ranek, pokazalam mu stronke o staraniach i on tez oddal sie lekturze. stwierdzil ze moze zacznie byc bardziej swiadomy i pomoze mi obliczenia robic. Na razie sie przejal tym braniem kwasu foliowego, czy wasi mezczyzni to lykaja? niektorzy faceci biora bo uwazaja ze wtedy sa lepsze plemniki, na \'staraniach\' tez polecali. to jak namawiamy ich do \"wez pigulke\" razem z nami??? Rosa - gratuluje 1800 wpisu! oj mialas zaciecie zeby tak czekac :) Chce miec Karolinke - no to bylo skoczyc do tych Wlochow sie przylaczyc :) zawsze to jakas imprezka niespodziewana a takie sa najlepsze :D co do deszczu to popadal wczoraj cale 5 minut na pn-wsch Polski i na tym sie skonczylo. Malo ale dobre i to. W tej chwili na termometrze w cieniu mamy 32 stopnie juz Agna - ty rowniez witaj w nowym tygodniu; tez nie lubie poniedzialkow zwlaszcza tych po udanym weekendzie bo wtedy z mezem mi sie ciezko jakos rozstac. lubie te nasze wspolne leniuchowanie.. jutro mam ciezki dzien. jade z mala do warszawy do profesora neurochirurgii dzieciecej i troche sie denerwuje co powie. 4 lekarzy postawilo diagnoze w prawdzie ze nic jej nie jest ale na moje pytanie co to (guzek) jest odpowiadali ze nie wiedza. dlatego wydreptalam sciezki i wynalazlam ponoc najlepszego specjaliste w kraju i jutro czeka nas wizyta. nerwy mnie nosza chociaz probuje sie odstresowywac no i sobie na jutro wymyslec plan dnia tak zeby nie myslec tylko o lekarzu... zobaczymy jak przezyje dzisiaj pozdrawiam i lece robic sniadanko brzdacowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki i mamuski... dzien znowu zapowiada sie meczaco - gorac od samego rana. Wczoraj czekalam na deszcz jak na zbawienie a dostalam @.... moze w tym miesiacu mi sie uda! stwierdzilam, ze nic nie bede robila na sile. Ciezko mi wyczuc dni plodne - w zeszlym miesiacu nie mialam - tak mi sie wydaje.... nawet nie wiecie jak jestem zadowolona, ze powoli kazdej z nas sie udaje... Aktualizuje tabelke - och GRATUJUJE JESZCZE RAZ WSZYSTKIM PONIZEJ!!! wpisuje date kolejenj @ ..... oby jej nie bylo! Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............7.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............10.07. 4) Nai.................Aga.............Wawa............25..............????? 5) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........16.06.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 9) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 11) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 12) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........10.07 13) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 14) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 15) Vall................................Kraków.............27........... 1.07 16)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........21.06.2007 17)AniaM...........Ania.......... Lomza.............27........23.06.06 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa.............28........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. Ewapit...............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 mathylda..............................Opole...............29.............???? 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM! Wszystko będzie oki! Nie martw się mała zdrowa jak ryba!!!! A jeżeli chocdzi o folik to mój mąz nie bierze- nawet o tym nie pomyślałam-ale może powinien zacząc-chociaz my dopiero zaczęliśmy myśleć o dzidzi- nawet staranie takie lajtowe było ;-) Ale może powinnam pomyseć...ja juz od stycznia biorę- rzuciłam palenie i zaczęłam brać folik :-) niezła zaiana i tańsza ;-) hihuhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście MOZOLINKO POWIĘKSZA NAM SIĘ tabelka dolna ;-) miejmy nadzieję ,ze niedługo się tam też wpiszemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, co to moze byc, od 2 w nocy strasznie boli mnie podbrzusze i bardzo z prawej strony... zastanawiam sie, czy to nie wyrostek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×