Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faceet

faceci po 30-tce i nie tylko

Polecane posty

Gość faceet

witam zakladam topik, jestem lekko po 30 6 lat po slubie 13 z jedna wspaniala Kobieta:) nigdy nie zdradizlem ani nie bylem zdradzony wiem to na pewno:) mam takie pytanie do facetow rowniez kobiet, czasami mam ochote na cos nowego w moim erotycznym zyciu(wlasiwie moim i mojej zony) i chcialbym spobowac czegos nowego, probuje zagadywac zone, czy czasami nie marzy jej sie np seks z kims innym czy nie fantazjuje o jakims trojkacie czy cos:) ale zawsze slysze odpowiedz nagatywna, jak pokazuje wibrator to tez sie krzywi wlasciwie ciekawi mnei to czy to szczere jest, bo jak tu czytam sobie to wiekszosc po 30 ma juz kochanka/kochanke, czy to mozeliwe ze kobieta po 13 latach seksu z jednym facetem, dalej chce to robic i nie mysli o kims innym?? mi sie czasami zdarza, jak to u was bylo??:) czy zona/maz w koncu zwierzyl sie ze swoich fantazjach? jak tak to czy udlalo wam sie spelnic je?:) czy bylo to dla was szokiem czy podniecajace??:) czekam na opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa daxa
a umialbys podzielic sie swoja kobieta z kims innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexen
jak bedzie miała 33 to na pewno cię zdradzi - nie martw się, taki szczególny okres wżyciu kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceet
raczej zdrady ze storny swojej zony sie nie obawiam, do senatorium nie wyjezdza:D wakacje spedzamy razem, chociaz jestem bardzo ciekawy, jak by to bylo, gdyby pojechala do senatrium, jest bardzo atrakcyjna, pewnie znalazlo by sie kilku chetnych, ciekaw jestem jak by sie wtedy zachowywala, czy by byla dlaej tak powsciaglliwa, czy by sobie flirtowala i wolabym zeby na flirtowaniu sie skonczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceet
nie wiem czy bym umial sie podzielic, nigdy sie nie dzielilem, czasami nachodza mnie fantazje rozne, ze ona np z kims innym, ale uczucia mieszane, z jednej storny podniecienie z drugiej storny smutek, czasami chcialbym popatrzec jak moje zona kocha sie namietnie z inna kobieta i wcale nie chodzi mi o to zeby dolaczyc do nich, nawet nei chcialbym dotkanc tej drugiej kobiety, bardziej by mnie pdoneiclay rekacje i widok mojej zony:) wlasnie chodzi mi o reakcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia ona
jak to 13lat z jedna????????szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a łyzka na to
niemożliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceet
jestesmy raze nieprzerwanie, ja mialem 18 lat ona 17:) no to juz 14 lat razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieżko doradzic moze wypożycz kilka filmów erotycznych i moze nabierze ochoty na inne rzeczy chodzi mi teraz o wibrator.A rozmawiałes z żoną na ten temat i powiedziała nie czy porrostu sie zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talib
"Gdzie ogon rządzi, tam głowa błądzi." :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceet
bywa i tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka26
Wiesz... a skąd ty masz pewność ze ona cie nie zdradza. Sorki, ale moj kochanek, ktorego mam od 2 lat równiez z zonka jeździ na wakacje i niegdzie po sanatoriach sam nie baluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceet
pewne rzeczy sie wie, zawsze z zona bylismy przyjaciolmi i gdyby mnie zdradzila to mogla by mi spojrzec w oczy i pewnie bym to z niej wydusil:) nie jest mi obca osoba i czasami to sie wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje faceet....ale nie do końca........nie wszystko sie wie tak do końca...... nie każda zdrada wychodzi na jaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceet
no moze i nie wychodzi na jaw, ale mojej zonei trundo by bylo to ukryc, duzo czasu spedzamy razem i chyba jedynie mogla by mnie zdradzic w toalecie w hipermarkecie jak idizmey na zakupy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×