Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alegoria

Eva Minge

Polecane posty

Gość strasznaPolka
nie przypominam sobie żeby którykolwiek z polskich projektantów miał pokaz na schodach Hiszpańskich i żeby go tam zapraszali. Czy Polacy nie mają gustu tak jak twierdzi zz? być może - jak wtedy traktować tę krytykę ??? :D :D :D Włochom natomiast nie można gustu odmówić - w końcu to oni są w czołówce dyktującej światowe trendy - i to właśnie oni docenili Evę Minge, a nie zauważyłam żeby zapraszali jakiegoś Zienia albo hołubionego swego czasu przez Polaków Arkadiusa, podobnie jak on kiedyś lansowana obecnie Gosię Baczyńską, albo panią Rosati, hehe. Ach ci Włosi - powinni się przedtem skonsultować z Polakami na temat pani Evy - już oni by im wytłumaczyli że pani Eva jest be i absolutnie wykazują się brakiem gustu zapraszając ją :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre ciuszki calkiem fajne, zwlaszcza te pokazywane w \"Chce byc piekna\"- swietne sukienki. buty- te przezroczyste i plastikowe absolutnie mi sie nie podobaja sama osoba pani Minge- dla mnie przerysowana i plastikowa z wygladu, ale ogolnie wydaje sie miec fajny charakter 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla beskidu
ciuchy ma faktycznie niektóre fajne ale wygląda tak nienaturalnie że szkoda gadać,włosy też ma jakieś dziwne,ciuchy jej moge oglądać ale nią patrzeć nie moge:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentra
Ja nie moge patrzeć na koleżanke z biura, która siedzi przy sąsiednim biurku, włosy często przetłuszczone, łupież i taka jakby ciągle niedomyta. Na Evę Minge mogę patrzeć bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vendetta.
to najładniejsza kobieta w Polsce poza tym ma rewel;acyjny gust- szkoda że mnie nie stać na jej ciuchy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jest bo sama z lublina nie ejstem ale mial tez sklep ze swoim ciuchami w lublinie. obok na wieszakch wisialy i te szkaradne i odjechane. skromne i wyzywajace. nawet zwykly czarny garnitur tam widizlam::) najbardziej mi sie podobaja zwiwene sukienki i jej swetry z moherow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektore ciuchy mi sie podobaja, inne absolutnie nie. Ale widzialam niewiele. jej wyglad - jej sprawa. Wydaje sie bardzo sympatyczna i inteligentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____---s
Wydaje się być bardzo sympatyczna osobą. Wygląd moim zdaniem też super. Obciach to Doda i jest biust, a pani Eva miała odwage postawic na oryginalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martik
taka modnisia a nikt jej nie uswiadomil ze ciemniejsza konturowka do ust do jasiejszej szminki to juz nie jest jezzy ;)hi hi a ciekawe ile razy ja chirurg plastyczny cioł ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olettta
cioł to ten kto nawet nie umie napisać "jazzy". A ile razy ciął ją chirurg to jej prywatna sprawa. Niejedna chciałaby być "pocięta" przez chirurga gdyby było ją na to stać. Pani Evie nie zapłacił za operacje bogaty mąż - zapłaciła sama, bo ją na to stać choć nie odziedziczyła majątku. Tka była jej decyzja i bardzo dobrze - optymistyczny przykład jak z nieatrakcyjnej dziewczyny jaką była (mówiła o tym w wywiadzie) zmieniła się w całkiem atrakcyjną kobietę. Ale oczywiście głupi cioł tego nie pojmie, bo jedyne do czego jest zdolny to niekonstruktywna krytyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olettta :D :D :D mnie też to rozbawiło. to fajnie że w kraju gdzie rządzie siadają obok siebie Lepper, Giertych i Kaczyński, gdzie cenzura zabrania śmiać się z dowcipów politycznych, a lud który ich wybrał bluzga w necie jadem, ktos jeszcze zachował poczucie humoru. :D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wątróbka z cebulką
a według mnie jej ciuchy sa - przynajmniej niektóre - swietne a reszta od takie na pokaz a nie do noszenia - to przecież normalne że cześc kolekcji jest wyłącznie na pokazy mody!!! Haute coture to jest moda na ulicę :) Natomiast według mnie - owszem operacje zrobiła sobie by z brzydkiego kaczątka stać się łabedziem - SORRY nie wyszło :P Wyglada sztucznie według mnie jak gumowa lala :O Sorry. Ale życzę by jej kariera kwitła jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ciuchy są swietne co niektore...na pewno faniejsze niz zienia czy baczynskiej lub niektorych \"slynnych\" designerow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ciuchy są swietne co niektore...na pewno faniejsze niz zienia czy baczynskiej lub niektorych \"slynnych\" designerow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pępek świata
a czy nie macie wrazenia ze wyzej sra niz dupe ma? taka pewna siebie a robi kiczowate ciuchy. kilka kokartek , doczepi i juz jest szołłł:) spodnie wciśnie w kozaki doczepi frędzel i juz ma byc modnie bo to MINGE? w takich rzeczach nie da się chodzić? ośmiaszyłabym sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeee
i tak się ośmieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katyoosha
jest obleśna jak jej ciuchy. ostatnio byłam w Toruniu a tam jest jej sklep-wiejska baba na weselichu w remizie. tandeta, bazar, obciach, kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martik
A czy ktos tu jadem rzuca?? A i ofszem jej operacje to jej sprawa ale to TY droga Oletto jadem rzucasz nazywajac mnie "ciol" ale to kwestja Twojej inteligencji:) niewnikam.mnie tylko jej sztucznosc nie odpowiada ale z koro komus tak to spoko. A Zglos sie do Minge moze Cie na swego obronce zechce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Martika
z tego co widzę Oletta nie musi bronić Minge, bo Minge świetnie sobie daje radę. Ty sobie nie dajesz - z ortografią. I to raczej ty czegoś potrzebujesz - słownika ortograficznego!!!! NIE WNIKAM, a nie niewnikam SKORO, a nie z koro Obrońcy polszczyzny Teraz Polska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgodze soe eva minge to wiocha i bazar moge sie zgodzic ze to kich ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale kich zawsze byl w modzie moze tylko nie w waszych kregach jej zycie jej sprawa:) ja ja lubie, za oryginalnosc za to ze nie wstydzi sie miec wlasny styl, za to ze znalazla pomysl na siebie, za to ze ma odwage mowic otwarcie i za to ze tak duzo osiagneła nie interesuje mnie czy ma sztuczne wlosy czy nie, czy ma operacje czy nie kazda z nas gdyby miala mozliwosc to poddalaby sie upiekszeniu, czy to poprzez operacje czy oiinne cudenka kosmetyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzonetka
racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt ze z liftingiem
to ostro przegieła-- oczka z boku głowy:) w sumie nie przepadam za nią ale tak się zastanowiłam ze w gruncie rzeczy moi drodzy co ona nam przeszkadza?? niektóre ciuchy ma tragiczne, niektóre fajne..wyznawaje zasade zyj i pozwól zyc innym, no ale w gruncie rzeczy to forum i kazdy moze wyrazic swoje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.B
ma za mocny makijaz i okropne wlosy-mokra wloszka jest niemodna od jakis 10 lat>Ale trza przyznac ze ciuchy ma zajebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deirdre
Ciuchy ma niektóre fajne, ale mnie chyba lepszy fachowiec c i ą ł , bo faktycznie ma troche za bardzo moim zdaniem buzię naciagniętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
pracowałam w promenadzie tam ma tez sklep. Widziałam ją czesto .Mój sklep był obok jej sklepu.znałam ją bardzo dobrze z opowiadań kolezanek,które dla niej pracowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
pracowałam w promenadzie tam ma tez sklep. Widziałam ją czesto .Mój sklep był obok jej sklepu.znałam ją bardzo dobrze z opowiadań kolezanek,które dla niej pracowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×