Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebieska2

Avon, Perfect Wear

Polecane posty

muszkieterka--> to w Oriflame nie zdarzają się braki? ciekawe, jak jest w Rzeszowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata P.
Co do braków. Kiedyś czekałam na świąteczny zestaw pudru w kulkach. Klientka czekała cierpliwie , ale w drugim miesiącu jak tylko pojawiła się informacja, że będą wysyłać, zrobiłam awanturę i okazało się, że mogą mi je przesłać na swój koszt kurierem bez żadnych limitów zamówienia. Inna sprawa, jeżeli klientka się rozmyśli, wtedy dzwonię i proszę o skasowanie produktu , bo już nikt na niego nie czeka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata --> miałam podobną sytuację, koleżanka bardzo chciała mieć zestaw świąteczny Today (perfum + balsam + tomorrow 5ml) . Oczywiście zamawiała przed Bożym Narodzeniem, a produkt otrzymała w marcu. Nie zrezygnowała, ale czekała baaardzo długo. Nie próbowałam \"awantur\", a może powinnam:-) Natomiast, kiedyś próbowałam zrezygnować z produktu, który nie dotarł na czas, i dziewczyna zrezygnowała, i myślałam, że anulowałam zakup. I nieźle się zdziwiłam, kiedy w następnej paczce znalazłam dwa balsamy których miało nie być. Oczywiście nie odsyłałam tego do avonu, bo robienie paczki ze zwrotem to kolejny koszt, i tak miałam się czym nacierać kolejny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam braki praktycznie w każdej paczce, choć nie powiem, ostatnio liczba braków znaczaco się zmniejszyła. Za to spotkał mnie niemiły incydent, bo zamiast tuszu do kresek znalazłam w paczce blyszczyk. Na szczescie w COKu przyjeli mi zwrot, a tusze dostanę w przyszłej paczce:) Czy też miałyście taką sytuację, czy tylko u mnie sie pakowacz pomylił?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że masz COK niedaleko, ja najbliżej w Krakowie - 160 km. Za daleko, żeby się opłacało jechać. Mi nigdy nie zdażyła się pomyłka, a braki często, o wiele za często i za dużo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez 3 miesiace czekalam na ten cien do powiek z kredka 2 w 1.naszczescie zamowila to moja siostra wiec nie bylo problemu ale i tak sie naczekala.powinni wtedy dawac jakies znizki na te produkty ktore pozniej doszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ich to obchodzi
ze my swiecimy oczami. Maja tak duzo konsultantek i zarabiaja na nas fortune, ze jeden klient w ta czy w ta nie robi dla nich roznicy - a to blad wmoim zdaniem Pozdrawiam dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robia braki po to
abys znow cos zamowila, bo oczywiscie wiadomo ze chcesz dostac brak jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chcecie cos odwolac
cos co nie przyszlo w terazniejszej paczce, wystaczy zadzwonic do warszawy, i po sprawie a produkt mozna kupic w sklepie, tyle teraz tych sklepikow avonu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata P.
Z tymi sklepami to nie przesadzaj... 16 na całą Polskę to nie jest dużo. I co znaczy, że jak zadzwonię do Warszawy to po sprawie?! Ja chcę mieć sprzedaż a nie pogaduchy z Warszawą. Czy ktoś dostał demo balsamu SSS? Brak demo przy dwóch regularnych zamówieniach to już szczyt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvie31
Najnowsze wieści z Avonu. Cienie Perfect wear juz przychodzą!!!! Od dzisiaj zaczelo sie ich ksiegowanie, mimo ze planowany termin byl 20.05. takze dziewczyny juz mozna zamawiac bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvie31
Wszystkie kolory bez problemow przychodza w paczkach. Pozdrawiam P.S. Nie masz gdzie zamowic kosmetykow Avon? Nic porstszego. Napisz do mnie, a wysle "swoją" ofertę. Na pewno się mile zaskoczysz :) elvie31@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×