Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _rozczarowana_

internetowe znajomosci i moj facet

Polecane posty

Gość _rozczarowana_

jestem z facetem 2 lata i do tej pory bylo w porzadku (oprocz samego poznania bo byl z inna po czym ja zostawil dla mnie, ale bez mojej wiedzy o niej) no ale to juz przebolalam teraz mam inny problem. od jakiegos czasu on ciagle wlazi na jakies randki internetowe, pisze smsy z jakism siedemnastolatkami..nie wie ze ja wiem, ale ja juz nie mam pojecia co zrobic. powiedzialam mu kiedys ze nie chce zadnych dziewczyn poza mna, ze nie chce zeby mnie oszukiwal a teraz perfidnie mowi mi ze kocha i jednoczesnie pisze z tamtymi? mialyscie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mam lepszy pomóc kup sobie startera z nowym numerem i zacznij do niego pisac milosne smsy ze jest przystojny i takie tam...potem ze chcesz sie z nim umowic...umow sie i niech bedzie wielkie zaskoczenie to ty.....co o tym myslisz !!! pozaluyje takie postepowania do konca zycia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam ciągle odkrywałam nowe rewelacje, nowe rozmowy na gg, wiem że wchodził na czata, że logował się w różnych randkach internetowych itp moja rada to przeglądnij kiedyś jego archiwum gdy będziesz miała taką możliwość (ja robiłam to regularnie), telefon też najlepsza moja rada to zostaw tego faceta, uciekaj od niego bo potem przyjdzie przyzwyczajenie lub co gorsza uwierzysz że on może się zmieni - to jest najgorsze bo on raczej się nie zmieni a Ty będziesz dalej podejrzliwa i nie będziesz mogła się cieszyć w pełni związkiem i kurczę, naprawdę, nie wierz w jego przekonywania i błaganie że on się zmieni, to tylko strata Twego czasu, gdzieś czeka facet który na Ciebie w pełni zasługuje pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette, nie bardzo moge odpowiedziec na to pytanie dlatego ze nie znam sytuacji tego goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten facet sie nie zmieni, to taki typ co to skacze z kwiatka na kwiatek. caly czas szuka nowych wrazen, Ty bylas jednym z takich wyzwan dla ktorego zerwal z twoja poprzedniczka, teraz szuka nastepnej. odpusc go sobie bo tylko Ty na tym ucierpisz, dla niego kobiety widac nie maja zbytniej wartosci wspolczuje ze trafilas na takiego typa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem takich gości! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _rozczarowana_
nie mogłam wcześniej wejsc na forum. ja tez mysle ze najlepiej byloby go zostawic.ale ja go kocham...i zastanawiam sie co z nim zrobic.a co do kontrolowania-to nie na tym polega zwiazek....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nieprawda ze on
sie nigdy nie zmieni, znajdzie swoja polowke i nie bedzie w nim potrzeby szukania, dowartosiowywania sie i rozmow, sms z innymi dziewczynami. Kazdy to ma, szuka dopoki nie znajdzie, co nie wyklucza ze ze czuje cos do Ciebie, ale moze sam jeszcze dokladnie nie wie czy chce byc z Toba czy moze jakas inna osoba na niego czeka i z nia bedzie szczesliwy...moja rada, nie mecz sie z tym, daj mu czas i Ty tez zacznij zyc swoim zyciem, jezeli ten zwiazek jest Wam pisany to bedzie i nic i nikt tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×